ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن

مشاوره از شما متخصصین !

سلام دوستان
    من که کم پیدا شدم شما چرا کم پیدا شدین :D

امیدوارم ک خوب و سلامت باشین
    یکمی درگیر کار و انتخابات بودم و کم یاب شده بودم ک انشالله مشکلات کم شده و بیشتر فعالیت میکنم

فروشگاه ما هم در حال راه اندازیه در قزوین
    اسم فروشگاه رو با توجه به پرسش و پاسخ ها و تحقیق های انجام شده رسیدیم به اسم نارنجی .که دکور مغازه هم کلا طوسی و نارنجی چیدمان شده

حالا از شما مشورت درمورد نوع تبلیغات و نوع فروش و اینکه چه محصولاتی بفروشم میخوام.

من نظرم کلا بر روی این بود که تمرکز کنم روی لوازم جانبی - و بعد کمی گوشی . البته نظرم اینه که گوشی فقط ویندوزفون تمرکز باشه چون هم یک فروش متفاوتی میشه و با اومدن ویندوز 10 کم کم داره جا میوفته میشه روش حساب باز کرد

و هندزفری و فلش و ...

یک نظر هم ابتدای کار خودم بدم .. یکی از روش های تبلیغات مایکروسافت مقایسه ای هست
    یعنی
    مثلا لومیا 640 رو با اپل 5 مقایسه ای قرار میده برای تبلیغات ..
    و من هم نظرم رو همین هست

حالا دوستان کمکهای نقدیتون رو اینجا بنویسید متشکرم
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    درود میلاد جان

واقیعت اینکه قصد جسارت ندارم ولی یک نکته ای هست که ارزش گفتن داشت ...

از اونجایی که بنده در زمینه گرافیک فعالیت داشتم و این تجربه رو از برادر عزیزم که سابقه 12 سال در این زمینه دارد بهره بوردم ... میتونم به جرعت بگم یکی از اشتباهت بزرگ ما اینه که رنگ های رو خیلی دسته کم میگیریم ! و فکر میکنیم اولویت رنگ با قشنگی اونه ولی اگه بخوام تخصصی بگم هیچ وقت چنین نیس !

رنگ هم عینه همی چیزای که قواعد خاص خودش رو داره رنگ هم داره ! و تاثییر خاصی گاهی رو برخی چیزا داره که نمیشه سلیقه ای تصمیم گرفت یک مثال کوتاه اگه بخوام بزنم میتونم با طراحی یک لوگو شروع کنم ! شما فرض کنین اگه اشپز هستین و قصد طراحی یک کارت ویزیت دارین نمیتونین background اون رو هرچی دلتون خواست انتجاب کنین ! چرا که برای این صعنت غذا یک رنگ تعریف شده که اونم قرمز میباشد ! و شما حتما باید از این رنگ چه در لوگو و چه در background و حتی چه در دکور ... استفاده کنین ... با رعایت این نکته ها هم میتونه تخصصی بودن یک چیز رو نشون بده و همم چیزای که خیلی خیلی حیاتی هستن ! و به زبان ساده تر تاثییری هم رو کسب و کار ادم داشته باشه ! متاسفانه به گفته برادرم این مشکل همیشه برای طراح هان ایرانی بوده و هست که از چنین قواعدی پیروی نمیکنن ...

دکور شما میتونست خیلی شیک تر از اینم باشد و تنها با به کار گیری رنگ مناسب خاص خودش ( البته بازم میگم قصد جسارت ندارم ولی ... )

امیدوارم این تجربه بنده کمک کوچکی برای موفقیعت هرچه بیشتر شما باشد ...
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط invoker نمایش پست ها
    درود میلاد جان

واقیعت اینکه قصد جسارت ندارم ولی یک نکته ای هست که ارزش گفتن داشت ...

از اونجایی که بنده در زمینه گرافیک فعالیت داشتم و این تجربه رو از برادر عزیزم که سابقه 12 سال در این زمینه دارد بهره بوردم ... میتونم به جرعت بگم یکی از اشتباهت بزرگ ما اینه که رنگ های رو خیلی دسته کم میگیریم ! و فکر میکنیم اولویت رنگ با قشنگی اونه ولی اگه بخوام تخصصی بگم هیچ وقت چنین نیس !

رنگ هم عینه همی چیزای که قواعد خاص خودش رو داره رنگ هم داره ! و تاثییر خاصی گاهی رو برخی چیزا داره که نمیشه سلیقه ای تصمیم گرفت یک مثال کوتاه اگه بخوام بزنم میتونم با طراحی یک لوگو شروع کنم ! شما فرض کنین اگه اشپز هستین و قصد طراحی یک کارت ویزیت دارین نمیتونین background اون رو هرچی دلتون خواست انتجاب کنین ! چرا که برای این صعنت غذا یک رنگ تعریف شده که اونم قرمز میباشد ! و شما حتما باید از این رنگ چه در لوگو و چه در background و حتی چه در دکور ... استفاده کنین ... با رعایت این نکته ها هم میتونه تخصصی بودن یک چیز رو نشون بده و همم چیزای که خیلی خیلی حیاتی هستن ! و به زبان ساده تر تاثییری هم رو کسب و کار ادم داشته باشه ! متاسفانه به گفته برادرم این مشکل همیشه برای طراح هان ایرانی بوده و هست که از چنین قواعدی پیروی نمیکنن ...

دکور شما میتونست خیلی شیک تر از اینم باشد و تنها با به کار گیری رنگ مناسب خاص خودش ( البته بازم میگم قصد جسارت ندارم ولی ... )

امیدوارم این تجربه بنده کمک کوچکی برای موفقیعت هرچه بیشتر شما باشد ...
    سلام داداش - ممنونم از نظرت - اما به نظرم رنگ طوسی نارنجی یکی از شیک ترین رنگهایی هست که خیلیا تاییدش کردن
    http://img1.tebyan.net/Big/1392/09/1...6714430249.jpg

نظر شما چه رنگی میتونست باشه ؟
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oneshot Milad نمایش پست ها
    سلام داداش - ممنونم از نظرت - اما به نظرم رنگ طوسی نارنجی یکی از شیک ترین رنگهایی هست که خیلیا تاییدش کردن
    http://img1.tebyan.net/Big/1392/09/1...6714430249.jpg

نظر شما چه رنگی میتونست باشه ؟
    مینونست رنگ خاکستری یا همون طوسی در کنار ابی مایل به سبز (رنگی که تو لوگو عکس بنده به کار رفته) هم باشه که اگه اشتباه نکنم این رنگ مال خوده سخت افزاریه ...

پیشنهاد میدم حتما" برای طراحی چیزایی دیگه از یک فرد متخصص هم کمک بگیرین که سر چشمه گرافیک داشته باشه !

این نکته هم فراموش نکنین که طراحی و اجرایی خوده دکور هم تاثییر خاصی رو انتجاب رنگ داره ! شاید همین رنگ ابی مایل به سبز تو نگاه اول چنگی به دل نزنه ! ولی همین رنگ رو دروست به کار بره میتونه فوق العاده قشنگ ظاهر شه ...

متاسفانه عکس خاصی در این خصوص ندارم که نشونتون بدم ولی با کمی ایده پردازی و خلاقیعت این رنگ عالیع از همه لحاظ هم به چیزی که درش فعالیت دارین میخوره همم میزان تخصصی بودن شما و ... رو نشون میده
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    1,187
    سطح
    18
    167
    کاربر انجمن
    درود
    به نظرم بهتره تو همه ی شهر ها یه سری متخصص هم استخدام کنی و اقدام کنی به ارائه نصب برنامه در محل یا خدمات در محل.
    خیلی هستن مخصوصا توی شهر های بزرگ اینکارا رو نیاز دارن.
    خوبه سیستم های امنیتی هم کار کنی چون الآن من که توی بازارم یه بخش جدانشدنی کامپیوتر و شبکه هست که همراهش یو پی اس میاد و انتقال تصویر به موبایل و ...
    برای فروش و تبلیغات هم درجه اول کیفیتت تبلیغت باشه در مرحله بعد تبلیغات کلیکی توی سایت ها ی مختلف خیلی خوبه و با یه سئو کار صحبت کن تا رتبه گوگلت رو بالا بیاره.
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    درمورد نوع فروش محصولات؟
    تمرکز روی یک برند خاص؟
    برای افتتاحیه
    برای جشنواره ها
    برای کنفرانس ها

ایده ای دارین دوستان ؟
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)