ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 8 نخست ... 23456 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 74
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    من تا به حال با در انجمن های زیادی فعالیت کردم. :-? ولی خدایی تا به حال مدیری به شایستگی و درایت ARMIN ندیدم.
    از این رو معمولاً ایشان را با لفظ "استاد" خطاب می کنم. بزار بگم!!! آخه اگه نگم به خدا تو دلم عقده می شود!
    به نظر من این فروم یکی از فروم هایی است که جاودانه می شود!!! چون خداوکیلی تا به حال هیچ خطایی از ایشان ندیدم. ایشان همیشه با فراست و درایت گره از کار مشکلات باز می کنند و بسیار صبور هستند.
    خدا شاهده اونایی که من را می شناسند می دونند اسم دیگه من "فروم خراب کن" است!!! چون همیشه در سطح انجمن های مختلف گند می زنم!!! :-s:-s:-s
    انشاالله من با کم تر گند زدن زحمات ایشون برای این انجمن را جبران کنم! (حد اقل کاری که می تونم بکنم!)
    به هر حال امشب می خوام به یک حقیقت اقرار کنم : استاد عزیز بدوووووووون شــــــــــــک هر جا باشید موفقید! چون کاملاً از نحوه مدیریت و شخصیت شما واضح و مبرهن است که انسان بسیار باهوش و شیر پاک خورده ای هستید.(من سر این قضیه شرط می بندم :) )
    انشاالله زمانی که این متن را می خوانید به روی لبتون لب خند بیفتد! شاید گوشه ای از زحماتتون جبران بشود.

اما از از آن جهت که رای دادن به ایشون امکان پذیر نیست ، به : maqiteq (آقا عطای عزیز) رای می دهم.
    همچنین ناصر عزیز (iSteve) را به عنوان کاربر نمونه انتخاب می کنم.

استاد آرمین عزیز ، امشب به نیابت از بنده برای خود یک اسفند دود کن برادر! :D

این هم تقدیم به شما:

بهترین نرگس های شیراز را براتون چیدم.;)

جا دارد در اینجا از جناب پناهی عزیز نیز تشکر کنم.

امتیازها
    109,644
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نوید جان شرمنده میکنی دوست عزیزم، @};-@};-@};-

برآینده عملکرد مدیر کل برآمده از زحمات همکاران و دیگر مدیران انجمنه. در انجمن ما انصافا" همکارانم بیش از من و بهتر و مفیدتر از من در حال فعالیت، نظم بخشی و گرداندن انجمن هستند.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    از فردا فقط 16 روز برای اعلام نظرات خود در مورد کاربر و مدیر برتر فرصت دارید :!!
    امتیازها
    27,815
    سطح
    98
    2,448
    کاربر انجمن
    مطمئنا انتخاب سختیه . به نظر من برترین مدیر امیر حسین عزیز ( aryaiee ) و برترین کاربر عقاب انجمن رضا خان گل ( Reza Eshraghi ) هستند. هر چند افراد دیگه ای رو هم میشد انتخاب کرد . @};-:)
    ویرایش توسط Reza Majidi : 2015/03/03 در ساعت 21:25
    امتیازها
    7,895
    سطح
    59
    486
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلام
    اینجا دوستان خوبی پیدا کردم
    بهترین کاربرا آقا رضا اشراقی و آقا حسام جمشیدی
    درسته حسام چند وقتیه نیست ولی زحمات زیادی واسه فروم کشیده
    CPU: Intel Core i7-4930K Ivy Bridge-E
    MAIN: ASUS X79-Deluxe LGA2011 X79
    RAM: Gskill RipjawsX 16GB 4GBx4 2400MHz
    VGA: ASUS GTX 580 DIRECTCU2
    Power SUPPLY:Green GP750B-OC
    CACE:Green X7 Cougar Ver.2.0 Chases
    HDD : Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD
    ODD: ASUS 24X DVD-RW Internal Drive
    Cpu Cooler : Thermalright HR-02 Macho
    MONITOR : ULTRA WIDE 29UM565
    Speaker :LEXUS
    Mouse+Keyboard : FARASSOO/TSCO
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    رای نهایی من ادیت شد ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    2,057
    سطح
    27
    218
    کاربر انجمن
    رای بنده به مدیر عزیز عطا ی گل هست .و اگر اشکالی نداره کاربری رو انتخاب نمیکنم .

CUT HERE

امتیازها
    109,644
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان و کاربران گرامی

انتخاب بهترین کاربر و مدیر کار راحتی نیست. بخصوص در انجمن که یک کار جمعی و تیمی در اون صورت میگیره. اگر تیمی خوب بازی میکنه، نمیشه موفقیت اون رو به یک یا دو نفر نسبت داد. از این جهت، خیلی عادلانه نیست که از یک یا دو نفر فقط اسم برده بشه. اما چه کنم که رسم هر ساله ی انجمن بر این منوال بوده، و در بقیه انجمن ها هم کما بیش به همین صورت کاربرانی انتخاب می شوند.

یک مشکل دیگر این انتخاب، حافظه ی کوتاه مدت و بلند مدته، عموما" عملکرد کاربران در اواخر بیشتر خاطر آدم میمونه تا عملکرد آنها طی یک سال. اما خوب، با همه ی این تفاسیر و مشکلات، من هم باید رای بدم، و ناچارم یک نفر به عنوان برترین کاربر برگزینم.

کاربر رضا عقلمند Rezasam1 در طی یک سال گذشته، عملکردی مداوم و فعال در بخش گرافیک انجمن داشتند. پست ها و ارسالهای ایشون در مورد تصاویر بی همتا از قطعات سیستم، فی الواقع یکی از استثنایی ترین بخش های انجمن، حداقل برای من بود.

عملکرد هنرمندانه و استادانه ی ایشون در طراحی عکس ها و Wallpaper های موضوعی قطعات سخت افزاری واقعا" ستودنی است. از این جهت، ضمن قدردانی از زحمات همه ی کاربران، رای من متعلق به آقا رضای عزیز است که همیشه با لطف و محبتشون من رو شرمنده کردند.

امیدوارم هر کجا که هستند موفق و پیروز باشند.

در مورد انتخاب بهترین مدیر هم، من مجموع عملکرد همکارانم رو در Administration انجمن ستودنی می دونم. تک تک همکارانم زحمت می کشند، هر کدوم در حد وسع و توانایی که دارند برای انجمن وقت می گذارند.

از اینکه افتخار همکاری با این عزیزان رو دارم، واقعا" خوشحالم. از این جهت، نمیتونم یک نفر را نام ببرم، چون همه ی آنها بهترین هستند.
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    انگار دیروز بود توی همین تاپیک مربوط به سال پیش گفتم :وای چقدر زود گذشت" ...

بازم مثل برق و باد گذشت ...

اگه یه مجموعه خوب هستن مطمئنا اکثر اعضای اون مجموعه عملکرد خوبی داشتند ...

فروم سخت افزار هم از این قضیه مستثنی نیست ...

همه ی دوستان در حد توان واسه فروم مایه گذاشتن و شخصا به عنوان کوچک ترین عضو این

مجموعه ازشون تشکر و قدردانی میکنم ...

اگر جسارت نباشه اعلام نظر میکنم ...

بنده آقا رضا اشراقی رو به عنوان کاربر برتر میکنم ... مثل سال های قبل دلسوزانه

و با تعصب در فروم و سایت فعالیت کردند ... نه تنها اجازه ندادند قسمت سخت افزار سایت

سوالی بی پاسخ بمونه بلکه گاهی اوقات به بنده هم یادآوری میکردن که قسمت موبایل و تبلت

هم بی پاسخ نمونه . البته قسمت گوشی و تبلت سایت رو خیلی بیشتر از من میعاد جان

ساپورت میکردن... در فروم هم با اینکه مدتی مدیر بازنشسته بودند مثل یک کاربر و مدیر فوق فعال

فعالیت میکردند . رضا جان از اون کاربرانی هستش که واسه فروم یک موهبت الهیه.

در قسمت مدیریت هم آرمین جان که جای خود داره ... خسته نباشید ویژه عرض میکنم خدمتش.

من امیرحسین آریایی عزیز رو مدیر برتر میدونم. کاملا قسمت صوت و تصویر و لپ تاپ

رو پوشش داد و در حیطه کاری خودش کم نقص عمل کرد.

مثل سالهای گذشته اینم بگم که این رای ها هیچی از ارزش کاربران زحمتکش دیگه کم نمیکنه ...

کاربرانی از جمله ناصر عزیز و دوست داشتنی ... عطا جان ... میلاد صفیعی عزیز ... میعاد بابایی گل و ...

در پایان امیدوارم سالی که در پیش رو داریم سالی پر از موفقیت برای فروم سخت افزار باشه.

@};-@};-@};-

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    4,443
    سطح
    42
    524
    کاربر انجمن
    گرچه تازه کارم و بیشتر عزیزان رو نمیشناسم ولی از زحمات همه ی دوستان تقدیر و تشکر میکنم
    انتخاب یک نفر بعنوان بهترین واقعا سخته
    چرا که یک سایت فقط بوسیله یکنفر اداره نمیشه
    من همه ی مدیران رو که برای این سایت زحمت میکشن رو بعنوان مدیران برتر انتخاب میکنم
    و کاربر برتر هم جناب اشراقی رو انتخاب میکنم
صفحه 4 از 8 نخست ... 23456 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 74

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع