ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 74
    امتیازها
    1,265
    سطح
    19
    66
    کاربر جدید
    سلام
    بنده حقیر هم اگر قابل به رای دادن باشم انتخابم اینه:D
    مدیر:اقا عطا:-w:-s
    کاربر:اقا رضا اشراقیx-(:-s
    Intel® Core i7-4770K Haswell Processor
    ASUS Maximus VII Hero LGA1150 Z97 MB
    Gskill Ripjaws X 8GB 4GBx2 2400MHz DDR3 Ram
    ASUS GTX 780 3GB GDDR5
    Green GP1275B-OC
    haf-932
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    رئیس آرمین @};-

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    عطا و امیرحسین عزیز هر دو توی این مدت زحمت زیادی کشیدن و به هر کدومشون رای بدم حس میکنم به دیگری کم لطفی شده. مدیر بودنم رو بهانه میکنم برای اینکه به هیچکدوم رای ندم! :)
    از هر دو این عزیزان و بقیه مدیران زحمتکش فروم تشکر میکنم. به آرمین عزیز هم یه خسته نباشید اساسی میگم. @};-

بهترین کاربر رو راحت انتخاب میکنم. رضا اشراقی گل که واقعا زحمت زیادی برای فروم و همچنین سایت کشیده و بخش مشاوره سایت رو همیشه همراهی میکنه.
    البته این اواخر یه کم بد اخلاق شده بود ولی اصلا بهش نمیاد. o:-) امیدوارم همیشه مثل قدیم پر انرژی و سر حال باشه. :)
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    آقا من رشوه میلیاردی میدم به من رأی ندید !! :P واقعاً کاربرانی با دانشی خیلی بیشتر از من و خیلی مهربون تر از من لیاقت خیلی بیشتری برای انتخاب دارند . :x:x
    دوستان واقعاً محبت دارند . هرکاری انجام دادم جز وظیفه چیزی نبوده ! :x
    میلاد جان واقعاً خوب گفت ! :-bd
    آرمین جان بی تعارف خودت بهترینی عزیزم :x:x:x@};-@};-
    اگر میشد به خودت شونصد تا رأی می دادم !

--------------------

نقل قول نوشته اصلی توسط Lycas نمایش پست ها
    اینجا همه ( از جمله خودم O_o :D ;))) واسه کمک به هموطنشون زحمت میکشن ؛ که واقعا باید از همه اعضا به خصوص اساتید عزیز تشکر کرد که چنین محیط سالم مناسبی واسه افراد مبتدی مثل بنده حقیر فراهم کرده اند تا از دریا های علمشون بهرمند گریدم (چی گفتم !!!)

قربون یَـــــــــــــــــکی یَکیتون ...

بنده آقا امیر حسین آریایی رو
    بهترین مدیر میدونم ...
    آقا سامان عزیز هم واقعا فعال هستند ، خسته نباشی دلاور ... ایشون رو هم بهترین کاربر میدونم ...

آ
    قا عطا، از میزان عصبانیت خود بکاهید :-w LOVE U \m/ (اخراجم نکنی برادر شوخی بود !!!)
    اشکان خان معلومه سطح عصبانیت منو یادت رفته زمانی که مدیر بودم !! :ar! :D
    رئیس آرمین هم وقتی من عصبانی میشم از دستم پا به فرار میزاره ! =))
    خواستم بگم با اینکه مدیر نیستم هنوز با یک چشمه کوچولو از اون عصبانیت کل فروم به سکوت مطلق فرو میره !! :ar!;)):D

---------------

در کل دوستان آرا 29 اسفند شمرده میشه پس خیلی عجله نکنید و در انتخابتون دقت کنید مخصوصاً در انتخاب مدیر خیلی بیشر دقت کنید ! :ar!:D ( حرفم پشت پرده داره ! ;)))
    خارج از شوخی روزهای آخر مخصوصاً در انتخاب کاربر گزینه های بیشتری براتون وجود داره و دستتون بازتر میشه برای انتخاب کاربر .
    هدف بزرگی پشت این بوده که از حالا تاپیک زده شده وگرنه میشد هفته پایانی سال تاپیک زد !

----------------

آرمین جان انتخاب بدترین ها هم ایده خوبی هستا ! ;)) در اینصورت اونجا مطمئنم رأی خودم دو ساعت اول غیر قابل شمارش میشد ! :D:D

---------------------

نقل قول نوشته اصلی توسط moslem9694 نمایش پست ها
    سلام
    بنده حقیر هم اگر قابل به رای دادن باشم انتخابم اینه:D
    مدیر:اقا عطا:-w:-s
    کاربر:اقا رضا اشراقیx-(:-s
    مسلم جان چرا اینقدر عصبانی ؟! X_X

------------

منم به همون دلیلی که میعاد جان گفتند و یک دلیل دیگه هیچ مدیری رو انتخاب نمی کنم با عرض شرمندگی !
    البته علاوه بر امیر حسین و عطاء عزیز و زحمتکش از حق نگذریم عرفان عزیز در تولید محتوا و همچنین خود میعاد عزیزم که بسیار مهربون و ریلکس کار خودشون رو انجام میدن هم بسیار شایسته این عنوان هستند :x@};-@};- متأسفانه یک مسئله وجود داره این هست که آخر سال به صورت کلی در اغلب فروم ها و همچنین فروم خودمون ملاک و اولویت اول انتخاب مدیر و کاربر بر حضور دائم و فعال در بخش مشاوره و رویارویی و جنگ تن به تن ( ! ) و از اون بدتر جنگ اعصاب :-w با کاربر هست و اون مقدار بداخلاقی بخشیش لازمه مدیر این بخش بودن هست و بخشی هم نتیجه و فشار زیاد مدیر بخش مشاوره بودن ! و عزیزانی که خیلی در این بخش فعال نیستند فدا میشن . بنابراین همه مدیرامون عالی هستند و واقعاً انتخاب اصلح برای عقاب هم بسیار مشکله و من یکی کمرم شکست زیر بار این انتخاب بابا ! به دادم برسید ! :(( من از انتخاب مدیر استعفاء میدم !
    انتخاب کاربر هم با تشکر ویژه از زحماتی که سامان عزیز می کشه در کنار مدیران اما با کمال احترام من ، شاهین عزیزم :x رو انتخاب می کنم که هم در زمان مدیریتش هم قبل از مدیریت بسیار زحمت کشید و مفید بود . امیدوارم یک مقدار کسالتی که داره هرچه زودتر برطرف بشه ! و نفر دوم و سوم هم به ترتیب احسان بهاور عزیز و سروش عزیز رو انتخاب می کنم برای کاربران :x
    مهم اینه همه مون در کنار هم با هم مچ و هماهنگ هستیم و با هدایت کاپیتان آرمین عزیزم فروم سخت افزار رو به سمت اوج می بریم . :x:x@};-@};-

----------------------------------------------
    ---------------------------------------------
    ویرایش رأی : ( مدیریت محترم لطفاً این قسمت به عنوان رأی بنده لحاظ شود . با تشکر @};-)
    بنا به تغییرات مدیریتی صورت گرفته و بازگشت شاهین جان به تیم مدیریتی ایشون رو به عنوان مدیر برتر انتخاب می کنم :x@};-@};-
    و برای کاربر برتر همانند مدیر کل محترم و ضمن احترام به زحمات و تلاش های سایر کاربران عزیز و تشکر از زحماتشون ، آقا رضا عقلمند عزیز و دوست داشتنی ، استاد هنرمند و خوش ذوق فروم رو که دل هممون رو با طرح های بی نظیرش آب می کنه به عنوان کاربر برتر انتخاب می کنم:x @};-@};-
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/03/15 در ساعت 23:37
    امتیازها
    4,869
    سطح
    44
    1,950
    کاربر اخراجی
    مدیران برتر از دید من : اقایان اریایی و عطا

کاربران برتر از دید من: یا حضرت عباس عقاب همیشه اینجوری جیغ جیغ میکنه ولی من یکی کوتاه که نمیام جیغ بزنه منم جیغ میزنممممممممم و همین کاربر M.GH این روزا خیلی اذیتشون میکنم
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سخته واقعا برای انتخاب مدیر، دوستانی که مدیر هستن لیاقتش رو داشتن مدیر بودن و انتخاب بین مدیران با کفایت تو سایت واقعا سخت هستش همه ای دوستان از نظر من شایسته و سطح علمی بسیار خوبی دارن این مشکل رو برای انتخاب سخت می کنه . امیدوارم مدیران عزیز ناراحت نشن اگه بهشون رای ندادن .

من به مدیر محترم : عطاء magiteq رای می دم.

من به کاربر محترم: اقای اشراقی گل
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    به عنوان برترین کاربر : خودم! :D اصلا اعتماد به نفس کاذب ندارم!
    برترین مدیر: magiteq
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    برترین مدیر:

اول عرفان Erfan DL به خاطر اینکه دانش ناب خودشو بدون چشم داشت با دیگران به اشتراک میذاره.

دوم عطا magiteq به خاطر اینکه دست از تلاش برنمیداره و همواره در حال کمک به کاربرانه.

سوم میلاد Oneshot Milad که با پیوستنش خودش عکاسی جون تازه گرفت و این کار از عهده ی هر کسی برنیومد.

و دیگر مدیران عزیز که زحمت بسیار میکشن.

برترین کاربر:

اول رضا Reza Eshraghi به خاطر این همه خون دلی که میخوره و خودشو اینقدر اذیت میکنه به خاطر بقیه.

دوم از شاهین Shahin007 که اگه این اواخر بیشتر افتخار داشتیم و بیشتر آنلاین میدیدیمش صددرصد به عنوان اولین نفر انتخابش میکردم. ولی از زحمات گذشته اش نمیشه چشم پوشی کرد.

سوم به صورت مشترک محمد sma و اشکان Lycas و یوسف castlevania و همینطور فاضل FAZEL77.

ببخشید نتونستم یک نفر مدیر و یک کاربر رو انتخاب کنم چون همگی خوب بودن ولی به ترتیب الویت عرض کردم.
    @};-
    امتیازها
    14,676
    سطح
    78
    1,035
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar66 نمایش پست ها
    مدیران برتر از دید من : اقایان اریایی و عطا

کاربران برتر از دید من: یا حضرت عباس عقاب همیشه اینجوری جیغ جیغ میکنه ولی من یکی کوتاه که نمیام جیغ بزنه منم جیغ میزنممممممممم و همین کاربر M.GH این روزا خیلی اذیتشون میکنم
    یکی منو از دست این نجات بده X_X:Dاگر دیدین از انجمن فرار کردم به خاطر اینه:-ss:D...

بهترین مدیر magiteq و AliYar خوب مشاوره میدن
    بهترین کاربر هم همین عقابه هستاااا Reza Eshraghi عقاب نیست که هست هم استانیمون هم نیست که هست خوب چیه پارتی بازی همه جا هست دیگه:D حالا بدون شوخی به همه خوب مشاوره میده.. دستشون درد نکنه.البته کاربر sma هم یادم رفت بگم.
    زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست*هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
    صحنه پیوسته به جاست***خرم آن نغمه كه مردم بسپارند به یاد

اینم عکس سیستم جدید من;)

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    اقا یه سوال ؟

همکار انجمن تو کدوم دسته قرار میگیره ؟
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 74

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع