ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    یکی از دوستان با G-SYNCE کار کرده بود و اصلا هم راضی نبود به طوری که کلا غیر فعالش کرده بود
    میگفت به شدت به نوسان فریم حساس هست و با نوسان فریم لگ و SCREEN Tearing به وجود میاد
    بنده از همین تیریبون از عطا جان و دوستشون دعوت میکنم تشریف بیارن از نزدیک تست کنن نظرشونو بگن. یک ناهارم پیش ما باشن!
    یکم خندم میگیره هرچی منتقد گیم و سخت افزاره گفته «با یک بار امتحان این فناوری، دیگه برگشتی به صفحه نمایش های معمولی وجود نداره».
    من که خودم میگم این فناوری معجزس و چرا با اینکه این همه ساله بازی های رایانه ای در حال توسعس، انقدر دیر هر دو شرکت به فکر اب**** افتادن؟
    امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر

Cool

دوستان من به اکتشافات جدیدی دست پیدا کردم.
    اینکه FreeSync خیلی سریع تر از G Sync گسترش پیدا میکنه و مانیتور هاش وارد بازار میشه اونم به تعداد زیاد به دو دلیل. یکی اینکه قیمتش پایینه و هممون میدونستیم - یکیم اینکه تکنولوژیش به دوش شرکت های تولید کننده پنل صفحه نمایش هست و با یه Framware ایجاد میشه.
    اما یه سری چیزای دیگه اینکه اگه مانیتور هایی که از این تکنولوژی پشتیبانی میکنن باید minimum رفرش ریت مشخصی داشته باشن. مثلا مانیتور من minimum رفرش 60هرتز داره. اما مانیتور های FreeSync بین 40 تا 30 مینیمم رفرش دارن و این براشون مفیده چون به محز پایین اومدن فریم تو بازی به زیر مینیمم فریم FreeSync دیزیبل یا غیر فعال میشه. یعنی اگه مثلا مانیتور من FreeSync بود باید تو بازی ها حتما 60 فریم و بالاتر میگرفتم تا بتونم از فری سینک استفاده کنم و اگه فریمم میومد روی 59 و پایین تر FreeSync خودشو خاموش میکرد. میگم چون مانیتور هاش قراره مینیمم رفرش پایین داشته باشن اصلا این مشکل حل میشه خیالمون راحت. دیگه هممون تو بازی ها فریم های خوبی داریم.
    در مورد اون چیز خنده دارم که گفتم این بود که همراه FreeSync باید V Sync روشن باشه تا بریدگی ها کامل از بین بره دلیل اینکه تو عکس هم که گذاشتم همین بود. خب این یکم در مقایسه با G Sync خنده داره. البته تقصیر هیچ کس نیستا. هر تکنولوژی یه مزایایی داره یه معایبی داره. هم G Sync هم FreeSync از این قاعده پیروی میکنن. ولی اون دوستمون که میاد میگه تکنولوژی X از Y هیچ چیزی کم نداره منو میرنجونه.
    ایسوس دوتا کارت 980 میزنه (یک برند، یک چیپ) اسمشونو میزاره ROG و Stirx ... باز نمیشه گفت اون یکی چیزی از دیگری کم نداره یا اینکه برابرن فقط یکی ارزون تره یکی گرون تر. حالاکه این دوتا رقیب هم هستن.
    این ویدئو رو از داداشم سباستین ببینید؛ بچه کاناداهه، ولی پسر گُلیه! در مورد FreeSync هست از CES. چیزای خوبی میگه.

yoXoooXooutuuXuube.com/watch?v=hnBmjN-GVuw
    موفق باشید.@};-
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)