ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 71
    امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن

کمک جهت تهیه سیستم برای تدوین

با سلام
    ما یه مجموعه هستیم که هدفمون تولید مستندهای فول اچ دی هست و کارمون هم اکثرا با پریمیر و افتر افکت هست و در آینده هم احتمال بالا قصد تولید کلیپهای موشن گرافیک رو داریم (نه خیلی زیاد) لذا یه سیستم می خواهیم که بتونه خیلی روون و راحت کارامون رو انجام بده
    بودجه ای هم که براش می تونیم خرج کنیم تا 10 میلیون هست، یعنی اگه واقعا نیاز باشه می تونیم به ضرب و زور جورش کنیم (البته اگه بیشتر هم نیاز باشه شاید بتونیم)
    با این حساب می خواستم بدونم شما چه قطعاتی رو پیشنهاد می کنید و اصلا برای این کار ما چه سیستمی و در چه حدی باشه نیازه، این نکته رو هم بگم که ما فعلا یکجا نمی تویم کل سیستم رو بخریم، ما فعلا مادربورد و سی پی یو و پاور رو می خریم تا چند ماه دیگه گرافیک و ... رو بخریم (فعلا هم علی الحساب یه رم 4 گیگ و یه گرافیک جی فارس 2 گیگ و یه کیس با تهویه خوب داریم)
    با تشکر از شما، منتظر راهنمایی شما هستم
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    الان میخواید ده میلیون هزینه کنید میشه کل سیستم رو خرید حتی مانیتور. واضح تر توضیح بدید لطفا
    امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    ببنید دوست عزیز، ما یه جا نمی تونیم 10 میلیون رو خرج کنیم، به مرور می تونیم خرج کنیم، ما الآن می خواهیم سیستمون رو مشخص کنیم و به مرور قطعاتش رو بخریم
    1. اصلا می خوام بدونم برای کار ما نیاز هست 10 تومن خرج کنیم یا اینکه با هزینه پائین تر هم میشه (نمی خواهیم کیفیت رو فدای قیمت پائین کنیم، اگه لازم باشه همون 10 تومن یا بیشتر رو هم جور می کنیم، یعنی اگر ارزش داشته باشه)
    2. قعطاتی که فعلا داریم که فعلا باهاشون کارمون راه بیفته (یعنی فعلا در حد یه مادربورد و سی پی یو و پاور خرج کنیم و بقیه قطعات رو یه قطعات حداقلی که فعلا داریم استفاده کنیم تا وقتی که بقیه قطعات مد نظر رو بخریم و جایگزین کنیم) عبارتند از: یه رم 4 گیگ ddr3 و یه دونه گرافیک جی فارس 2 گیگ (مدلش رو یادم نیست) و یه کیس نسبتا خوب و یه مانیتور معمولی
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    الان چقدر میتونید خرج کنید؟
    پنج به بالا برای شروع لازمه.
    مدل اون کارت گرافیک رو هم بگید اگر چه شاید مناسب نباشه.
    امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    گرافیک اینه:
    ولی 5 تومن چرا؟؟ زیاده باور کن :)
    اشکالی داره فعلا فقط همون سی پی یو و مادربورد و پاور رو بگیریم و از همین قطعات حداقلی استفاده کنیم و یه چند وقت بعد بقیه رو بگیریم؟ ببینید فعلا مهم اینه که یه سیستم بگیریم ولو اینکه کاراییش خیلی کمتر از اونای که باید باشه بشه، کارایی اصلی بمونه برا بعد که همه قطعات رو میگیریم
    ویرایش توسط magiteq : 2015/01/02 در ساعت 20:59
    امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    گرافیک:
    610GT
    فعلا 5 تومن نمی تونیم خیلی زیاده! نمیشه الآن همون سه قطعه مادربورد و سی پی یو و پاور رو بگیریم و حالا یه شروعی داشته باشیم ولو به صورت ضعیف تا چند ماه دیگه که پولش جور شه؟
    ویرایش توسط magiteq : 2015/01/02 در ساعت 20:58
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    شما هر وقت هزینه ات کامل جور شد و تکلیفت با خودت مشخص شد , در خدمت شما هستیم
    اینکه چی نیاز هست یا نه رو سطح کار شما مشخص میکنه , اگر حرفه ادیت میکنی و سایر کاربردهایی که نام بردی , با 7-8 تومن میشه پلتفرم X99 پیشنهاد داد و یک سیستم فوق العاده
    اون گرافیک شما هم به هیچ دردی نمیخوره
    برای کار شما پردازنده و رم در اولویت هست و به دنبالش گرافیک و غیره

امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    دوست عزیز ممنون از راهنماییتون، ولی از من خواسته شده که فعلا یه قسمتی از کار رو جلو ببرم، ببینید فعلا مهم نیست که ما کارایی خوبی داشته باشیم، فقط می خواهیم یه سیستم باشه و یه کارای حداقلی کنه تا چند ماه دیگه که کاملش کنیم، یعنی فعلا اصل سیستم نیاز ضروری هست و نمی تونیم صبر کنیم تا اون وقت، چه اشکای داره شما همون سیستم مد نظرتون رو بگید من سعی می کنم تا جایی که میشه قطعات اصلیش رو همین الآن تهیه کنم و بقیه رو چند ماه دیگه، توی کار که فرقی نمی کنه
    مادربورد x99 فک می کنم حدود 450 دلار باشه، درسته؟ آیا اگر این مادربورد رو بگیریم در حد 8 میلیون می تونیم کیس رو جمع و جور کنیم؟ بودجه الآن در حد 2 و 800 هست
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahadto نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از راهنماییتون، ولی از من خواسته شده که فعلا یه قسمتی از کار رو جلو ببرم، ببینید فعلا مهم نیست که ما کارایی خوبی داشته باشیم، فقط می خواهیم یه سیستم باشه و یه کارای حداقلی کنه تا چند ماه دیگه که کاملش کنیم، یعنی فعلا اصل سیستم نیاز ضروری هست و نمی تونیم صبر کنیم تا اون وقت، چه اشکای داره شما همون سیستم مد نظرتون رو بگید من سعی می کنم تا جایی که میشه قطعات اصلیش رو همین الآن تهیه کنم و بقیه رو چند ماه دیگه، توی کار که فرقی نمی کنه
    مادربورد x99 فک می کنم حدود 450 دلار باشه، درسته؟ آیا اگر این مادربورد رو بگیریم در حد 8 میلیون می تونیم کیس رو جمع و جور کنیم؟ بودجه الآن در حد 2 و 800 هست
    خب قطعات مورد نیاز شما گفتم , پردازنده و رم در اولویت هست
    اگر از این پلتفرم پیشنهاد بشه , شما باید رم رو هم اضافه کنید به بودجه ,
    یعنی مادربرد ...پردازنده.... رم
    علاوه بر چون این سری پردازنده پر حرارت هست و نیاز به خنک کننده مناسب دارید و همچنین کیس.
    نه خیر با 2800 نمیشه , فقط حداقل 1500 پول پردازنده هست و 1300 هزینه رم

امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    خیلی خب، سعی می کنم اینها رو تهیه کنم، فقط اینکه دقیقا کدوم مدل از x99 باید تهیه بشه؟ (ظاهرا چند مدل داره) و قیمتش چقدر هست
    پردازنده چی باید تهیه کنیم + قیمت (من intel i7 4790k رو در نظر داشتم، آیا مناسب هست؟ )
    مدل رم
    با تشکر
صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 71

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع