ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 71
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahadto نمایش پست ها
    خیلی خب، سعی می کنم اینها رو تهیه کنم، فقط اینکه دقیقا کدوم مدل از x99 باید تهیه بشه؟ (ظاهرا چند مدل داره) و قیمتش چقدر هست
    پردازنده چی باید تهیه کنیم + قیمت (من intel i7 4790k رو در نظر داشتم، آیا مناسب هست؟ )
    مدل رم
    با تشکر
    شما سطح اماتوری هستی؟ اگر هستی یک z97 جوابگو هست , اگر حرفه هستی x99. بازهم تاکید میکنم نیاز شما همه چیز رو مشخص میکنه
    شما ایا تا حالا با نرم افزارهای که اشاره کردی , کار کردی اصلا؟
    اینکه کدوم مدل خریداری بشه بودجه شما مشخص میکنه که هنوز هم در هاله ای از ابهام هست!

امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    سطح کار ما حرفه ای به اون معنایی که شما فکر می کنید ( مثل هالیود :) ) نیست، ما یه گروه هستیم که قصد ساختن مستند و کلیپ هایی در سطح نیمه حرفه ای هستیم، دوربینهای نیمه حرفه ای داریم که باهاش تصویر برداری می کنیم (دوربینهایی در رنج 8 الی 10 میلیون) و تدوینمون هم در حد رندر کردن همین ویدئوها هست و توی این ویدئوها هم مقداری از موشن افکتها استفاده می کنیم و فضای کارمون سه بعدی و انیمیشن و ... نیست، البته این رو هم بگم که شاید در آینده قصد ساخت کلیپهای موشن افکت نیمه حرفه ای رو داشته باشیم، البته واقعا ادامه کار هم برای خود ماها مقداری مبهم هست و فقط می خواهیم چیزی بگیریم که بعدا به مشکل نخوریم، با نرم افزارهای پریمیر و افتر افکت و پلاگینهاش کار کردمامیدوارم تونسته باشم فضای کارمون رو گفته باشم
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سلام احمد جان
    به فروم سخت افزار خوش آمدید @};-
    عزیز دل واقعیت اینه اون چیزی که شما در نظر دارید تا اون چیزی که در عمل مورد نیاز شماست زمین تا آسمون تفاوت داره !! اینکه شما سرهم بندی یه چیزی بخرید و آخر هم پشیمون بشید ضررش خیلی بیشتر از این هست که نخرید و وقتی می خرید یک بار هزینه اصولی و درست کتنید و هزینه رو هدر ندید . با رم 4 گیگ و گرافیک 2 !! به قول خودتون و خیلی های دیگه که گرافیک رو به حجمش میشناسند فقط پولتون رو ریختید دور !
    عطاء جان بهتون توضیح دادند اگر حرفه ای هستید یا در آینده اگر کارتون پیشرفت می کنه بهترین و آینده نگرترین پلتفرم Haswell-E و X99 هست که کف بودجه اش حدود 7 تومن هست ! با یک گرافیک مناسب که به کارتون بیاد .
    موفق باشید
    پ.ن : عطاء جان انشاء الله همه چیز اوکی شد یه ندا بده عقاب بیاد واسه پیشنهاد ! :D:-bd

امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    دوست عزیزم پست بعدیتون امیدوارم تمام ابهامات رو برطرف کنه که یک سیستم مناسب پیشنهاد بشه که پس فردا نارضایتی به وجود نیاد
    و همچنین در صورت پیشنهاد سیستم کامل تاپیک منتقل میشه به قسمت مربوطه
    زحمت پیشنهاد رو هم رضا جان میکشه:x

امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    تشکر @};-
    من هم دقیقا می خوام جوری بشه که در آینده بدبخت نشیم :)
    ایرادی نداره ما می خواهیم خرج کنیم اگه نیاز باشه و چون در آینده قطعا پیشرفت داریم یه چیز بهتر از نیاز الآنمون می خواهیم بخریم
    می دونید من مسئول بحثهای مالیش نیستم، من باید توجیهشون کنم تا بودجه بدن :) با این حساب شما کیسی رو پیشنهاد می کنید که کفش 7 تومن هست، ایرادی نداره فقط اگر براتون امکان داره دیگر سخت افزارهای پیشنهادیتون رو هم بگید تا من روی هم یه قیمت از بازار روز بگیرم و بهشون بدم ایشاالله یا الآن و یا نهایتا چند مدت دیگه تهیه کنیم
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahadto نمایش پست ها
    تشکر @};-
    من هم دقیقا می خوام جوری بشه که در آینده بدبخت نشیم :)
    ایرادی نداره ما می خواهیم خرج کنیم اگه نیاز باشه و چون در آینده قطعا پیشرفت داریم یه چیز بهتر از نیاز الآنمون می خواهیم بخریم
    می دونید من مسئول بحثهای مالیش نیستم، من باید توجیهشون کنم تا بودجه بدن :) با این حساب شما کیسی رو پیشنهاد می کنید که کفش 7 تومن هست، ایرادی نداره فقط اگر براتون امکان داره دیگر سخت افزارهای پیشنهادیتون رو هم بگید تا من روی هم یه قیمت از بازار روز بگیرم و بهشون بدم ایشاالله یا الآن و یا نهایتا چند مدت دیگه تهیه کنیم
    پست 2 امین جان رو هم بهش دقت بفرمائید و در این خصوص هم ابهام رو برطرف کنید : ( نیاز به مانیتور و سایر لوازم جانبی علاوه بر قطعات سیستم )
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    الان میخواید ده میلیون هزینه کنید میشه کل سیستم رو خرید حتی مانیتور. واضح تر توضیح بدید لطفا
    و اینکه من در نهایت یک سیستم با کف 7 تا سقف 10 میلیون بهتون پیشنهاد خواهم داد
    اوکی هست انشاء الله ؟

امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    بله مشکلی نیست شما پس بی زحمت از 7 تا 10 میلیون یه سیستم پیشنهاد بدید
    درباره لوازم جانبی هم، فعلا مانیتور، موس و کیبورد داریم (البته مانیتور معمولی هست و شما سعی کنید توی همین رنج مانیتور رو هم در نظر بگیرید، اگه هم هزینه کم میاد 1 تومن دیگه بهش اضافه کنید)
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    ولی اگه بتونید فعلا قطعاتی رو که میخواید تهیه کنید قطعات نهایی باشه خیلی عالیه یعنی اینکه شما برای سوکت 2011 خوبه که 16 گیگ رم داشته باشی با توجه به کاربرد شما در رندر ..........

پس : الان خرید 4 گیگ رم اشتباه محض است و بعدا باید بفروشید ش و نمیتونید 12 گیگ دیگه بخرید تا بشه 16 گیگ .......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    این کف پیشنهاد :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.JPG
مشاهده: 112
حجم: 187.8 کیلو بایت

1 ) فروشنده دوست شما نيست و ميخواد جنس ش رو بفروشه ........ ليست رو ميدي بهش و دقيقا ميگي من همينا رو ميخوام با همين گارانتي ها و بهش اجازه ي نظر دادن رو نميدي ........
    2) اگه فروشنده گفت چرا اين قطعه ؟! اين رو ببر 50 درصد قوي تره + 30 درصد ارزون تره گوش نکن !
    3) گارانتي هايي که خدمت عرض کردم حدود 600 هزار تومن تو کل سيستم پاي شما اب ميخوره نسبت به بدون گارانتي و گارانتي هاي متفرقه ! پس دقيقيا دقيقا با همين گارانتي ها تهيه ميکنيد ......

ما هم به خانواده ی پرندگان شکاری پیوستیم ! :))
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    راستی این رو هم اضافه کنم که یه دونه ssd 128 و یه دونه hdd 1tb هم داریم، در مورد اون x99 چی شد و رم ddr4 چی شد؟ :) ظاهرا خیلی گرونتر از این حرفا میشه!!
    تشکر از شما
    فقط اینکه اگه از این 7 تومن بیشتر بشه ایرادی نداره، مهم اینه که کیفیت کار خراب نشه، یعنی در آینده که کارمون پیشرفت می کنه اذیت نشیم، شاید هم بفرمائید از 10 تومن هم بیشتر بشه ولی چون نیاز هست و چاره ای نیست ما تهیه می کنیم
صفحه 2 از 8 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 71

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع