ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن

در مورد نرم افزار !WiFi Go مادربرد های Asus چه می دانید ؟!

سلام عزیزان
    بنده میخواستم بدونم این نرم افزار !WiFi GO چه کاربردی داره و اگه توضیح ، لینک آموزش یا همچین چیزی دارید محبت کنید ممنون میشم
    تو اینترنت گشتم انصافاً توضیح بدرد بخوری نگذاشته بودن ، گفتم بالاخره تو این فروم فعال هم مطرح کنم بلکه اطلاعاتی کسب کنم.
    اینم یه شات از نرم افزار ...

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2014-12-30_14-55-31.jpg
مشاهده: 33
حجم: 173.5 کیلو بایت
    ممنون که وقت میزارید
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    سلام دوست عزیز،

این سرویس مبتنی بر قابلیت WiFi بعضی مادربرد های ASUS هست، یعنی در واقع می تونید از اون به عنوان یک روتر وایفای استفاده کنید. همچنین می تونید از اون برای استریمینگ DLNA استفاده کنید یعنی از طریق شبکه وایفای صدا و تصویری که روی PC هست رو، روی تلویزیون یا سینمای خانگی که به شبکه متصل هست پخش کنید و تصاویر و عکس ها تون رو ببنید.

همچنین می تونید از اون برای انتقال فایل بین PC و دستگاه های دیگه مثل موبایل و تبلت و اینها استفاده کنید. به علاوه می تونید از اون دستگاه دیگه موبایل یا تبلت به عنوان موس و کیبرد برای PC استفاده کنید تقریبا شبیه موس و کیبرد بی سیم. البته برای این کار باید نرم افزار خاصی رو روی اون دستگاه/گجت دیگه نصب کنید که فکر می کنم اپلیکیشنش برای iOS و اندروید موجود هست.

همین طور می تونید از اون دستگاه مثلا موبایل برای فرستادن فرامین حرکتی به PC استفاده کنید. یعنی مثلا براش تعریف کنید که اگر موبایل رو به طرف بالا حرکت دادید موسیقی در حال پخش pause بشه و اگر رو به پایین حرکت دادید دوباره play بشه. همچنین می تونید سناریو های خاص و فرامین حرکتی خاص هم خودتون برای این قابلیت تعریف کنید.
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

این سرویس مبتنی بر قابلیت WiFi بعضی مادربرد های ASUS هست، یعنی در واقع می تونید از اون به عنوان یک روتر وایفای استفاده کنید. همچنین می تونید از اون برای استریمینگ DLNA استفاده کنید یعنی از طریق شبکه وایفای صدا و تصویری که روی PC هست رو، روی تلویزیون یا سینمای خانگی که به شبکه متصل هست پخش کنید و تصاویر و عکس ها تون رو ببنید.

همچنین می تونید از اون برای انتقال فایل بین PC و دستگاه های دیگه مثل موبایل و تبلت و اینها استفاده کنید. به علاوه می تونید از اون دستگاه دیگه موبایل یا تبلت به عنوان موس و کیبرد برای PC استفاده کنید تقریبا شبیه موس و کیبرد بی سیم. البته برای این کار باید نرم افزار خاصی رو روی اون دستگاه/گجت دیگه نصب کنید که فکر می کنم اپلیکیشنش برای iOS و اندروید موجود هست.

همین طور می تونید از اون دستگاه مثلا موبایل برای فرستادن فرامین حرکتی به PC استفاده کنید. یعنی مثلا براش تعریف کنید که اگر موبایل رو به طرف بالا حرکت دادید موسیقی در حال پخش pause بشه و اگر رو به پایین حرکت دادید دوباره play بشه. همچنین می تونید سناریو های خاص و فرامین حرکتی خاص هم خودتون برای این قابلیت تعریف کنید.
    خوب ممنونم از توضیح خوبتون
    عزیزان اطلاع دارید که نرم افزار مخصوص اندرویدش رو از کجا باید تهیه کرد ؟(عین حقیقت هرچی گشتم حریف نشدم پیدا کنم)
    بعد آیا لینک ، دفرچه ای ، چیزی برا آموزش مرحله به مرحله هستش ؟ چون الان کاربردش رو متوجه شدم ولی نحوه استفادش برام یه مقدار گُنگه
    @};-
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_1980 نمایش پست ها
    خوب ممنونم از توضیح خوبتون
    عزیزان اطلاع دارید که نرم افزار مخصوص اندرویدش رو از کجا باید تهیه کرد ؟(عین حقیقت هرچی گشتم حریف نشدم پیدا کنم)
    بعد آیا لینک ، دفرچه ای ، چیزی برا آموزش مرحله به مرحله هستش ؟ چون الان کاربردش رو متوجه شدم ولی نحوه استفادش برام یه مقدار گُنگه
    @};-
    اگه رو گوشیتون بارکد خوان نصبه تو همون عکسی گذاشتید سمت راست QR کد برای اندروید و آی او اس نوشته شده.بارکد خوان را اجرا کنید و دوربین گوشی را روی QR کد اندروید قرا بدید تا نرم افزار دانلود بشه.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)