ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    8,433
    سطح
    61
    89
    کاربر انجمن

عدم focus در گوشی HTC One M8 در بعضی از مواقع

درود

گوشی HTC One M8 هنگام عکس گرفتن در بعضی از مواقع focus نمیکنه یا پیغام Duo camera is blocked میده در صورتی که اصلا چیزی روی لنز نیست . کسی این مشکل را نداشته ؟ گوشی را هم Reset Factory کردم
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ApocalypseNow نمایش پست ها
    درود

گوشی HTC One M8 هنگام عکس گرفتن در بعضی از مواقع focus نمیکنه یا پیغام Duo camera is blocked میده در صورتی که اصلا چیزی روی لنز نیست . کسی این مشکل را نداشته ؟ گوشی را هم Reset Factory کردم
    سلام.
    این مشکل را تعدادی زیادی از کاربران htc one m8 مشاهده کرده اند.برای حل این مشکل راه حل هایی پیشنهاد شده ولی متأسفانه هیچکدام قطعی نبوده و موقتاً مشکل را حل کرده و دوباره ظاهر میشود.عکاسی به صورت landscape را امتحان کرده اید؟ نرم افزار های جانبی عکاسی را حذف کنید. در صورت منتشر شدن آپدیت گوشی را آپدیت کنید. سعی کنید خودتان فوکس دستی کنید و موقیت مناسب عکاسی را پیدا کنید.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ApocalypseNow نمایش پست ها
    درود

پیغام Duo camera is blocked مربوط به زمانی هست که چیزی جلوی دوربین دوم تشخیص عمق رو گرفته باشه. لنزش رو تمیز کنید و اگر گوشی قاب محافظ داره قاب رو در بیارید و تست کنید.
    اگر مشکل پا برجا بود باید گوشی رو ببرید پیش تعمیرکار تا تست بشه. با توجه به اینکه ریست فکتوری کردید بیشتر احتمال میره مشکل سخت افزاری باشه.
    امتیازها
    8,433
    سطح
    61
    89
    کاربر انجمن
    درود
    بله بنده هم در انجمن های خارجی دیدم که هنوز کسی این مشکل را نتونسته حل کنه .
    بدون قاب هم تست کرده بودم . در هر دو حالت افقی و عمودی گاهی مواقع focus می کنه ولی شاید بعد از 10 بار خاموش و روشن کردن دوربین.
    از اونجایی که reset factory کردم هیچ نرم افزاری نصب نیست . با اپراتور امریکا و انگلیس هم که مطرح کردند گفتند هم می تونه سخت افزاری باشه و هم نرم افزاری ولی انگار واسه من سخت افزاری هست . بنده هنوز 3 ماه هست این گوشی را خریدم.
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    پیغام Duo camera is blocked مربوط به زمانی هست که چیزی جلوی دوربین دوم تشخیص عمق رو گرفته باشه. لنزش رو تمیز کنید و اگر گوشی قاب محافظ داره قاب رو در بیارید و تست کنید.
    اگر مشکل پا برجا بود باید گوشی رو ببرید پیش تعمیرکار تا تست بشه. با توجه به اینکه ریست فکتوری کردید بیشتر احتمال میره مشکل سخت افزاری باشه.
    سلام. همانطور فرمودید یه مشکل سخت افزاری - نرم افزاری هستش که اچ تی سی تا کنون راه حلی برای اون پیشنهاد نداده،یه چرخی تو نت بزنید میبینید خیلی ها این مشکل را دارند و نتونستند درستش کنند.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    سلام. همانطور فرمودید یه مشکل سخت افزاری - نرم افزاری هستش که اچ تی سی تا کنون راه حلی برای اون پیشنهاد نداده،یه چرخی تو نت بزنید میبینید خیلی ها این مشکل را دارند و نتونستند درستش کنند.
    چرا پیشنهاد داده. گوشی رو تعویض میکنن.
    امتیازها
    8,433
    سطح
    61
    89
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    چرا پیشنهاد داده. گوشی رو تعویض میکنن.
    اگر گارانتی واسه ایران معنی داشت که حال و روز ما بهتر از این بود . به نظر من اگه بدم گارانتی دو تا عیب دیگه هم بعدش توش در میاد . حالا میبرم ببینم چی میشه.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع