ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 42 از 42
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    مهندس جان من نه بیکارم سر کار بگذارم کسی رو و نه تا حالا چنین کاری کردم و می کنم و خواهم کرد !
    تمام فایل ها با رمز رمزگزاری شدن اما فقط دسترسی ها مثلاً پرینت یا Select کردن متن یا کپی کردن یا ScreenShot گرفتن رو محدود کردند !!
    که نوع دسترسی ها رو چک کردم بین فایل های مدل های مختلف فرق داشت .
    استغفرلله علم غیب که نداریم که ! گفتم با نرم افزار پسورد رو پیدا کنید بعد در واقع برام الگو یابی مهمه که وقتی من گفتم Rampage Extreme پسورد فایلش چیه سه سوت میتونی بهم بگی بدون نیاز به هیچ نرم افزاری !!!!
    با یه نرم افزاری چک کردم چند ماه قبل به سرعت پسورد رو پیدا کرد ! به دقیقه هم نکشید !

سحر خانوم در جریان هستم منتها خواستم بچه ها یه خرده از مصرف لقمه آماده دور بشن و تلاش کنند و به چالش کشیده بشن ! :D
    خب جواب مورد نظر بنده :
    در تمامی مادربردهای ایسوس همواره ورژن فایل راهنما رمز عبور Own Password هست که میشه با این پسورد دسترسی ها رو تغییر داد !!!! :D:D >:):ar!
    با توجه به اینکه دو راهنما با دو ورژن متفاوت برای مادربرد VII Hero عرضه شده رمز عبور فایل قدیمیتر e9192 و رمزعبور فایل جدید e9799 هست !!!
    مدیونید اگه فکر کنید من عقابم .من رضا هستم :D=))=))=))
    منظور فایل با زبان انگلیسی هست :D
    خدایی ارزش این سؤال 5000 امتیازنبود ؟! هان؟نبود ؟! :D
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن

نسخه جدید مرورگر کروم به صورت هوشمند نمایش محتوای فلش را متوقف می‌کند

یکی از عذاب‌آورترین مشکلاتی که هنگام وب‌گردی با آن مواجه هستیم پخش خودکار تبلیغات فلش است که اگر صدا هم داشته باشند بیش از پیش ما را آزار می‌دهند. اما خبر خوشحال‌کننده این است که در نسخه‌ی جدید مرورگر کروم به صورت هوشمند پخش این تبلیغات فلش متوقف می‌شود.

دیگر فرقی نمی‌کند که از برنامه‌ها یا افزونه‌های مسدودکننده تبلیغات استفاده می‌کنید یا نه، امروز گوگل به صورت رسمی اعلام کرده است که با همکاری کمپانی ادوبی بروزرسانی کروم را برای متوقف‌کردن هوشمند پخش محتوای فلش در صفحات وب منتشر خواهد کرد.

نکته جالب این است که به صورت خودکار محتوای فلش در ستون‌های کناری صفحات وب پخش می‌شود ولی تبلیغات فلش میان صفحه همچنان متوقف هستند. حتی اگر تمایل داشته باشید به هر دلیل این تبلیغات برای شما پخش شود، کافیست روی آن کلیلک کنید.

به گفته گوگل این بروزرسانی به مصرف کمتر باتری در لپ‌تاپ‌ها کمک می‌کند و می‌تواند تجربه‌ی بهتری از وب‌گردی را در اختیار شما قرار دهد. اگر قصد دارید از این قابلیت جذاب استفاده کنید می‌توانید نسخه‌ی بتای کروم را برای دسکتاپ خود دانلود کنید که این ویژگی به صورت پیش‌فرض روی آن فعال شده است.

ضمن اینکه می‌توانید در همین نسخه‌ی فعلی مرورگر کروم خود با مراجعه به قسمت settings (تنظیمات)، انتخاب گزینه Show advanced settings و سپس انتخاب تنظیمات Privacy برای محتوای خود گزینه‌ی Detect and run important plugin content را فعال کنید.
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 42 از 42

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع