ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط lophalab نمایش پست ها
    ممنون
    گل گفتی
    ولی عزیزم توی شهر ما خرید سیستم بر این ملاک نیست که CPU چقدر فرکانس داره یا رمش چقدر قدرت داره
    اینجا طرف میخواد بره سیستم بخره به فروشنده میگه: آقا یه سیستم بازی برای بچه ام میخوام همه اش سرجمع 1/500/000 بشه
    من خودم اولین باره که سیستمم رو با مشاوره اساتید مثل شما و آقا ناصر گلم خریداری کردم
    واز سیستمم راضی هستم خیلی زیاد ،، دست همتونم درد نکنه (خداییش خیر ببینین)
    برای همین حتی اندک چیزی رو سریع میام با شماها در جریان میزارم
    اینو بهتون قول میدم که بهترین فروشنده شهر ما از نظر اطلاعات و نحوه اسمبل کردن سیستم در حد هیچ کدوم از شماها نباشه(بهتون خیلی اطمینان دارم)
    و معمولا اینجا (خراسان -فردوس) قالب کلی فروش سیستم هاشون همه شون در یه حدی شاید از هر 50 سیستم دوتا با همدیگه فرق داشته باشن بقیه شون همه مثل هم هستند
    یه نوع سیستم رو به 50 نفر میفروشند بدون هیچ گونه تغییری در مدل قطعات.
    برای همون این شخص با بودجه ای که داره میخوام براش بهترینا رو پیدا کنم چون میدونم اگه بره خدمات کامپیوتری همون سیستم های قبلی شونو براش اسمبل میکنند
    وضعیت همه شهرستان ها همینجوریه عزیز دل . من خودمم شهرستانی ام . ولی خب به لطف دوستان عزیزی که باهاشون اینجا آشنا شدم و فروشگاه فروم قطعات مهم رو دارم همینجا از تهران میخرم چون روم به دیوار اونجا برای گیم G2020 می بندند !!!! :D :| البته من که گیمر نیستم و وقتش هم ندارم ولی فکر نمی کنم قویترین سی پی و موجود در این شهر در بهترین فروشگاه شهر از i3 3220 یا فوق فوقش 4160 قویتر موجود داشته باشند .
    این سیستمش گرافیک آنبرده؟
    سیستمش با گرافیک آنبرد قدرتش خوبه؟ در حد چه نوع گرافیکیه؟
    سیستم پیشنهادی ناصر جان گرفیک مجتمع داره و خب با بودجه این بنده خدا نباید از این بیشتر توقع داشت . همون طور که ناصر جان گفتند اگر بتونند دست دوم با کانفیگ خوب و قیمتی واقعاً استثنائی پیدا کنند سیستم قویتری ممکنه باشه ولی نه خیلی قویتر . شاید نهایتاً 20% قویتر باشه نسبت به جمع کردن یک سیستم آکبند با نرخ افزایشی این روزها که ریسک سلامت قطعات دست دوم خودش بحث مهمی هست . در کل برای این کاربرد زیر 2.5 میلیون سیستم خوب مثل تقسیم بر صفر در ریاضی تعریف نشده هست . این واقعیت ماجراست . البته تازه از 1 میلیون به 1.5 رسوندن ایشون !!! ولی توجیهشون کنید انتظار ابر سیستم ازش نداشته باشند

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    این سیستمش گرافیک آنبرده؟
    سیستمش با گرافیک آنبرد قدرتش خوبه؟ در حد چه نوع گرافیکیه؟
    رضاجان همه ی توضیحات رو دادن من دیگه حرفی نمیزنم.
    فقط در مورد گرافیک مجتمع این سیستم بگم که متاسفانه با این بودجه کارت گرافیک نمیشه بست و اگر هم بشه باید از بقیه ی قطعات کم کنیم و یک کارت گرافیکی بخریم که هیچ کارایی نداره و اصلا ارزش خرید نداره (مثل همون GT610 که خودتون گفتید) بنابراین بهتره قدرت قطعات اصلی رو حفظ کنیم تا قربانی یک کارت گرافیک آشغال نشن. نمیشه قدرت گرافیک مجتمع رو با یک کارت گرافیک مقایسه کرد چون این دوتا باهم فرق دارن ولی در کل فکر میکنم اندکی از GT610 ضعیف تره.
    @};-
    امتیازها
    7,185
    سطح
    56
    79
    کاربر انجمن
    ممنون از همه
    من هم سیستم پیشنهادی خودم و هم سیستم پیشنهادی اقا ناصر رو بهش دادم
    بهش گفتم سیستم آقا ناصر بهتره در آینده هم بهتره
    دیگه تصمیم با خودشه
    بازم از همه شما ممنونم ببخشید که مزاحمتون شدم
    CPU: Intel Core i5 3570K +NOCTUA NH-U12S
    MAIN: ASUS P8Z77 VLK

RAM: CORSAIR XMS3 8(4G×2)GB DDR3 1600
    VGA: Sapphire HD 7790 1gig
    Power: Green 600 EU
    CASE: Green X5 Fusion
    HDD : Western Digital Black 1TB
    SSD: KingMax SME32 120Gb

MONITOR : LG FLatron W2042S

داشتن دوست خوب بالاترین نعمت است
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع