ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    1,004
    سطح
    17
    9
    کاربر جدید

لپ تاپ اصل ِ کارکرده ؟!

سلام دوستان ، وقتتون به خیر.
    بنده یک عدد لپ تاپ HP Probook 450 G2 از طریق نمایندگی ایران رهجو سفارش دادم ،ساکن شهرستان هستم و این مدل موجود نبود.
    لپ تاپ که به دستم رسید یه مورد خیلی وحشتناک تو ذوقم زد.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 111220143792.jpg
مشاهده: 36
حجم: 270.8 کیلو بایت
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 111220143811.jpg
مشاهده: 34
حجم: 282.1 کیلو بایت
    بسته بندی لپ تاپ به اصطلاح پلمپ و آک بوده. اما تو این دو تا عکسی که پیوست کردم ، حرارت گیر باطریش خط و خش داره و یه مقدار اکسیده شده .
    نمایندگی میگه مورد خاصی نداره ،
    حالا میخوام بدونم ایا واقعا قبلش لپ تاپ باز شده ؟ کار کرده هستش یا نه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید .. @};-
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوست عزیز
    اکسید شدن اون قسمت نتیجه استفاده از مواد نامناسب HP است و نمیتوان حتی با وجود خط و خش،آن را دست دوم نامید.باید عکسهای دیگری دید.برای اطمینان مثلا شما میتوانید با نرم افزار Hard Disk Sentinel مقدار ساعت کارکرد هارد دیسک رو مشاهده کنید.به این راحتی هم نمیشود از بدنه تشخیص داد.
    امتیازها
    1,004
    سطح
    17
    9
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اکسید شدن اون قسمت نتیجه استفاده از مواد نامناسب HP است و نمیتوان حتی با وجود خط و خش،آن را دست دوم نامید.باید عکسهای دیگری دید.برای اطمینان مثلا شما میتوانید با نرم افزار Hard Disk Sentinel مقدار ساعت کارکرد هارد دیسک رو مشاهده کنید.به این راحتی هم نمیشود از بدنه تشخیص داد.
    مرسی ،
    از هارد تست گرفته بودم . تقریبا زمان کارکردشو درست مانیتور کرد . منتها احتمال اینم هست که هارد تعویض شده باشه ! حالا ما جنبه ی مثبت قضیه رو در نظر میگیریم که اینطوری نبوده.

بهر حال فک کنم تو این لپ تاپه وا دادم :)) ، نگرانیم بیشتر سر دو تا از پیچ هاش هست که به نظر میاد ساییده شدن ! احتمال اینکه آچار خورده باشن هستش !
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط aemx-azel نمایش پست ها
    مرسی ،
    از هارد تست گرفته بودم . تقریبا زمان کارکردشو درست مانیتور کرد . منتها احتمال اینم هست که هارد تعویض شده باشه ! حالا ما جنبه ی مثبت قضیه رو در نظر میگیریم که اینطوری نبوده.

بهر حال فک کنم تو این لپ تاپه وا دادم :)) ، نگرانیم بیشتر سر دو تا از پیچ هاش هست که به نظر میاد ساییده شدن ! احتمال اینکه آچار خورده باشن هستش !
    اگر قرار باشد که یک لپ تاپ باز بشود باید اکثر پیچ ها باز بشوند و نه فقط 2 عدد!اون ها ساییدگی نیست احتمالا مشکلات در انبار بودن است.به نظر لپ تاپ شما در محیط انبار خوبی نبوده است.بنده شک دارم کار کرده باشد.البته نگرانی شما قابل درک است.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع