ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    عطاء جان
    اولاً برات آرزوی سلامتی دارم و انشاء الله مشکل برطرف بشه @};-
    خیلی خیلی ممنون و سپاسگذارم
    دوماً چند سؤال :
    1. وزوز گوش راست روی سطح شنواییت اثر هم گذاشته ؟ جوری که در حالی که گوشت وزوز می کنه به یک نفر داخل خانواده بگی یه کلمه رو آروم بگه ببینی وزوز شدید باعث میشه اون کلمه رو به سختی بشنوی ؟
    تاثیرش جوری نیست که نتونم تشخیص بدم چون مثل قبل هست شنواییم و شاید یه ذره تغییر داشته باشه چون گاهی وقتا بدتر میشه مثل وقتی که حموم میرم یا گاهی اوقات هم بدتر میشه و نمیدونم از چیه مثل دیروز که صبح
    از خوابل بیدار شدم شدید بود ولی امروز نسبت به دیروز کمتره

2. سرماخوردگی نداشتی و جدی نگرفته باشی که گوش رو تحت الشعاع قرار داده باشه ؟!
    حدود 7 یا 8 روز قبلش که وزوزم شروع بشه یه عفونت گلو و داخلی گرفتم که بهم سرم زدن و دو روزه هم خوب شدم
    3. پزشک در مورد جرم داخل گوش نگفت که جرم داخل گوش داری یا نداری ؟
    نه چیزی بهم نگفت و هر 3 دکتر هم داخلش رو معاینه کرده بودند
    4. یکی از علل وزوز مشکلات اتواسکلروز یا مشکلات استخوانچه های گوش میانی هست
    خب راه حل چیست ؟
    5. هدفون فعلاً اکیداً ممنوع همون طور که دوستان گفتند
    کلا هدفون گوش نمیدم حتی قبل از دچار شدن به این مشکل
    6 . باعث بدخوابی یا بیدار کردنت از خواب هم شده ؟
    قبلا اره اصلا نمیزاشت ولی الان فک کنم بدن داره بهش عادت میکنه
    7. مواردی که کاملاً ریلکس هستی نسبت به زمانی که کمی ممکنه ناراحت باشی بهتر نیست و شدت مشکل کمتر نمیشه ؟
    والا فک کنم اره البته وقتایی که اروم و ریلکس هستم که کلا یادم نمیوفته که مشکل دارم و مثلا میبینی یه روز یا نصف روز سپری شد
    سلام و درود خدمت رضا جان عزیز و تشکر بابت توجهتون به این موضوع / پاسخ دادم به سوالاتتون
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن
    عطاء جان برات از خداوند منان آرزوی سلامتی دارم از ته قلبم
    امیدوارم خوب شی برادر & خیلی دلم گرفت برات
    برات آرزو میکنم بهترینهایی رو که هیچکس برایم آرزو نکرد
    سلامت و زنده باشی >:D
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    عطا جان خوشحالم دوباره میبینمت . این 1!

دو هنوز مطلبی که در مورد اینکه افراد مختلف شست و شوی بدنشون رو از کجا شروع میکنن یادمه هر وقت میرم حمام یادم میوفته :دی

و سه در مورد مشکلت ! یه همسایه داشتیم این مشکل رو داشت فکر کنم کلا اون همه درداش خوب شد ! :دی (همه اولش از این وز وز گوش شروع میکنن) 8-x

جدا از شوخی!!!!!

من خودم هم داشتم این وز وز گوش رو نمیدونم از کجا اومد خودش هم همینجوری خوب شد!
    اما یکی از آشناها به قول خودش گوشش صدا آبگرمکن مخزنی میده گاهی هم صدا این تخریب کنها که باش آسفالت خیابون رو در میارن به صورت کوبه ای! هنوز هم هموطوریه خوبم نشده ! هیچ دکتری هم تشخیص نداد چیه!

راستی تاری دیدی چیزی که نداری؟

امیدوارم همیشه سربلد و سلامت باشی
    امتیازها
    5,002
    سطح
    45
    1,029
    کاربر انجمن
    سلام. ایشالا زودتر خوب بشی برادر. ولی جدا از رضا اشراقی :D که تو همه چی سررشته داره، فکر نمیکنم دوستی باشه که بتونه به صورت کاملاً تخصصی جوابتو بده. به نظرم اگه نظرتو توی فروم های مطرح پزشکی در میون میزاشتی، نتیجه بهتری گیرت میومد.
    ولی به توصیه های رضا اشراقی هم سفت و سخت عمل کن!:D کارش خیلی درسته :D
    ببخش اگه چاشنی طنزش زیاد بود... @};-

MAYBE#
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALEX_HOT نمایش پست ها
    عطاء جان برات از خداوند منان آرزوی سلامتی دارم از ته قلبم
    امیدوارم خوب شی برادر & خیلی دلم گرفت برات
    برات آرزو میکنم بهترینهایی رو که هیچکس برایم آرزو نکرد
    سلامت و زنده باشی >:D
    سلام خدمت محمد جان عزیز و تشکر از توجهی که کردین به این بنده حقیر
    خیلی خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER نمایش پست ها
    عطا جان خوشحالم دوباره میبینمت . این 1!

دو هنوز مطلبی که در مورد اینکه افراد مختلف شست و شوی بدنشون رو از کجا شروع میکنن یادمه هر وقت میرم حمام یادم میوفته :دی

و سه در مورد مشکلت ! یه همسایه داشتیم این مشکل رو داشت فکر کنم کلا اون همه درداش خوب شد ! :دی (همه اولش از این وز وز گوش شروع میکنن) 8-x

جدا از شوخی!!!!!

من خودم هم داشتم این وز وز گوش رو نمیدونم از کجا اومد خودش هم همینجوری خوب شد!
    اما یکی از آشناها به قول خودش گوشش صدا آبگرمکن مخزنی میده گاهی هم صدا این تخریب کنها که باش آسفالت خیابون رو در میارن به صورت کوبه ای! هنوز هم هموطوریه خوبم نشده ! هیچ دکتری هم تشخیص نداد چیه!

راستی تاری دیدی چیزی که نداری؟

امیدوارم همیشه سربلد و سلامت باشی
    سلام و درود خدمت سید جان عزیز / خوبین شما ؟
    ما خیلی مخلصیم شما بزرگوارید / انشاالله ما بنده هم اینجوری بشه
    نه چشمام مشکلی ندارن و مثل پلنگ میبینم و مثل جغد تو شبا چشمک میزنم
    تشکر میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط 77661 نمایش پست ها
    عطاجان سلام .از درگاه خداوند متعال سلامتی وتندرستی شما را آرزومندم .یکی از دوستان من همین مشکل شما را داشت ومن با اوصحبت کردم که ببینم او چکار کرده وگفت به چندین دکتر مراجعه کرده وگفته اند بیشتر از اعصاب است و سعی کن باد سرد وسر وصدای زیاد به گوشت نرسد .در ضمن یک دکتر هست متخصص گوش وحلق وبینی (دکتر فرهادی ) که الآن وزیر علوم شده گفت دکتر خیلی خوبی است ودر مطب آن جهت این کار دستگاه پیشرفته وجود دارد
    سلام خدمت دوست بزرگوارم سهراب جان عزیز / خیلی سپاسگذارم / بله متاسفانه رابطه مستقیمی با اعصاب و روان داره و خیلی سعی میکنم که رعیت کنم
    والا تا بریم برسیم به دکتر فرهادی عزیز هم جیبمون ته کشیده هم عمرمون مخصوصا اینکه ایشون در سمت بالایی دارن خدمت میکنن
    بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط me.mr نمایش پست ها
    سلام. ایشالا زودتر خوب بشی برادر. ولی جدا از رضا اشراقی :D که تو همه چی سررشته داره، فکر نمیکنم دوستی باشه که بتونه به صورت کاملاً تخصصی جوابتو بده. به نظرم اگه نظرتو توی فروم های مطرح پزشکی در میون میزاشتی، نتیجه بهتری گیرت میومد.
    ولی به توصیه های رضا اشراقی هم سفت و سخت عمل کن!:D کارش خیلی درسته :D
    ببخش اگه چاشنی طنزش زیاد بود... @};-
    سلام خدمت مهیار جان عزیز و بزرگوار / خیلی ممنون / بله ایشون مطمئنن کاربلد و با تجربه هستند و اطلاعات ارزشمندی هم دارن
    بله ولی دقیقا نمیدونم تو کدوم فروم مطلب یا مشکلم رو بیان کنم ؟ شما چنین فرومی سراغ دارین ؟
    خواهش میکنم راحت باشین
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    عطاء جان
    1. به شدت باید ریلکس باشی و فکر کردن به این قضیه بدون شک باعث بدتر شدنش میشه
    2. معروفترین کاری که انجام میشه استفاده از تکنیک هایی هست که باعث بشه این قضیه رو فراموش کنید یا استفاده از مولدهای تولید نویزی قابل تحمل تر از وزوز هستن که باعث میشه وزوز رو فراموش کنید یعنی به طور کلی مهارتهایی که بتونید باهاش کنار بیاید و احساس کنید که این مشکل رو ندارید
    3. بهترین کار برای تشخیص دقیق علت زمینه ای مشکل شما یک ادیومتری کامل ( شنوایی سنجی ) توسط متخصص یا کارشناس خبره هست که هزینه زیادی نداره و خیلی کمک کننده هست براساس نتیجه ادیومتری ممکنه تست های تکمیلی از مغز یا حتی سینوس مثل MRI مغز ( که در MRI مغز خود به خود گوش هم شاملش میشه ) یا به طور اختصاصی MRI گوش یا در موارد نیاز سیتی اسکن سینوس یا سینوس آندوسکوپی براتون در نظر گرفته بشه براساس تشخیص اساتید مجرب گوش و حلق و بینی
    4. اگر تهران میتونی بیای بیمارستان رسول اکرم (ص) مجرب ترین اساتید ( از جمله خود جناب دکتر فرهادی ) و جراحان مجرب و دستگاه ها و امکانات تشخیصی رو انجام میده
    5. همون بیمارستان حضرت رسول روی قضیه وزوز گوش زیاد کار پژوهشی و تحقیقای انجام داده و حتی تکنیک های درمانی رو هم به دست آوردن روش هی جراحی هم طبق تحقیقی که کردم وجود داره که البته پرهزینه هست
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2014/12/15 در ساعت 23:38

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    ابتدا جا داره از خداوند منان ارزوی هر چه زودتر سلامتی رو بکنم .......

اقا اجازه ی شوخی کردن هست ؟

یه تقویت کننده ی تفاضلی از نوع مد شترک به گوش میبندی و اینطوری نویز در ورودی تقویت نمیشه و باعث حذف نویز میشه !
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    عطاء جان
    1. به شدت باید ریلکس باشی و فکر کردن به این قضیه بدون شک باعث بدتر شدنش میشه
    2. معروفترین کاری که انجام میشه استفاده از تکنیک هایی هست که باعث بشه این قضیه رو فراموش کنید یا استفاده از مولدهای تولید نویزی قابل تحمل تر از وزوز هستن که باعث میشه وزوز رو فراموش کنید یعنی به طور کلی مهارتهایی که بتونید باهاش کنار بیاید و احساس کنید که این مشکل رو ندارید
    3. بهترین کار برای تشخیص دقیق علت زمینه ای مشکل شما یک ادیومتری کامل ( شنوایی سنجی ) توسط متخصص یا کارشناس خبره هست که هزینه زیادی نداره و خیلی کمک کننده هست براساس نتیجه ادیومتری ممکنه تست های تکمیلی از مغز یا حتی سینوس مثل MRI مغز ( که در MRI مغز خود به خود گوش هم شاملش میشه ) یا به طور اختصاصی MRI گوش یا در موارد نیاز سیتی اسکن سینوس یا سینوس آندوسکوپی براتون در نظر گرفته بشه براساس تشخیص اساتید مجرب گوش و حلق و بینی
    4. اگر تهران میتونی بیای بیمارستان رسول اکرم (ص) مجرب ترین اساتید ( از جمله خود جناب دکتر فرهادی ) و جراحان مجرب و دستگاه ها و امکانات تشخیصی رو انجام میده
    5. همون بیمارستان حضرت رسول روی قضیه وزوز گوش زیاد کار پژوهشی و تحقیقای انجام داده و حتی تکنیک های درمانی رو هم به دست آوردن روش هی جراحی هم طبق تحقیقی که کردم وجود داره که البته پرهزینه هست
    سلام و تشکر دوباره از رضا جان عزیز / خیلی دردسر دادیم بهتون
    1-به روی چشم تلاش میکنم که اونطور که گفتین انجام بدم
    2-الته بعداز مراجعه با روانپزشک و متخصص اعصاب و روان پیشنهادم رو اعلام میکنم برای نسخه نویسی و خرید مولد صدا
    3-بله کاملا درسته و اینم در مرحله سوم برنامم قرار خواهم داد و با یک متخصص مشاوره خواهم کرد برای انجام آزمایشات
    4- هفته پیش برای انجام برخی کارها تهران بودم و باید دوباره برنامه ریزی کنم تا بتونم نزد دکتر فرهادی شرف یاب بشم
    5- خبری بود مسرت بخش که البته میونه خوبی با عمل و جراحی ندارم مخصوصا با هزینه های کمرشکنش

یه سوال : رضا جان این بیمارستان که فرمودین از چه بیمه هایی پشتیبانی میکنه ؟ مثل نیروهای مسلح یا تامین اجتماعی یا .... ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    ابتدا جا داره از خداوند منان ارزوی هر چه زودتر سلامتی رو بکنم .......

اقا اجازه ی شوخی کردن هست ؟

یه تقویت کننده ی تفاضلی از نوع مد شترک به گوش میبندی و اینطوری نویز در ورودی تقویت نمیشه و باعث حذف نویز میشه !

سلام و درود خدمت سامان جان عزیز / خیلی خیلی سپاسگذارم دوست خودم
    امتیازها
    7,093
    سطح
    55
    765
    کاربر انجمن
    سلام عطا جان فقط می تونم بگم ایشالا خدا شفا بده می دونم خیلی تو مخه وز وز گوش !

امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط kenzo نمایش پست ها
    سلام عطا جان فقط می تونم بگم ایشالا خدا شفا بده می دونم خیلی تو مخه وز وز گوش !
    سلام خدمت مهرداد جان عزیز / خیلی ممنون وجود دوستانی همچون شما و خوندن دست نوشته هاتون انرژی خاصی بهم میده
    که حتی وزوز گوش رو هم احساس نمیکنم / مرسی
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)