ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط 001200 نمایش پست ها
    سلام مجدد به همه دوستان، اقایی اریایی 2تا تلویزیون معرفی کردند که دستشون درد نکنه، ولی متاسفانه توی بازار سری F موجود نیست دیگه و پیدا نکردم توی مغازه ای. اگه امکان داره از سری H سامسونگ تا بودجه ی 2.5میلیون نهایتا" 2.8 میلیون یک تلویزیون معرفی کنید مجدد.

تلویزیون 40" مدنظر هست.
    فقط برای استفاده کامپیوتر هست (جایگزین مانیتور هست) برای گیم استفاده میشه.
    گرافیک هم مشکل نداره، SLI دو تا کارت 970 GIGA هستن و سی پی یو هم 5820K هستش.
    اگر به نظرات بالا توجه میکردید , دیگه این سوال پرسیده نمیشد
    شما با این بودجه نهایت بتونی یک h6300 خریداری کنی
    بازهم تکرار میکنم , خرید tv با اولویت pc gaming نباید باشه , مگر TV های خاص. نه با این بوجه ای که شما داری
    پیشنهاد من همچنان مدل 4K بالا معرفی کردم هست

امتیازها
    4,766
    سطح
    44
    11
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    اگر به نظرات بالا توجه میکردید , دیگه این سوال پرسیده نمیشد
    شما با این بودجه نهایت بتونی یک h6300 خریداری کنی
    بازهم تکرار میکنم , خرید tv با اولویت pc gaming نباید باشه , مگر TV های خاص. نه با این بوجه ای که شما داری
    پیشنهاد من همچنان مدل 4K بالا معرفی کردم هست
    داداش نمیدونم کی شما رو مدیر انجمن کرده با این اخلاقت، خیلی با تندی حرف میزنی، اگه اطلاعات داری ولی زورت میاد در اختیار دیگران بزاری مشکل خودت هست و نباید نظرت رو به دیگران تحمیل کنی.
    من یه راهنمایی خواستم از دوستان محترم دیگه، توی تایپیک دیگه ای هم که زده بودم اونجا هم با تندی حرف میزدید، انگار مشکل خاصی دارید!!!

و اما نظرتون و مشاوره ای که دادید، عزیز اگر دقت میکردید من به دوستانی که نظراتشون با من همسو بودش پاسخ میدادم، مثل اریایی و احسان و ...
    وقتی شما اعلام میکند نظرتون رو و جوابی دریافت نمیکنید یعنی نظرتون باب دل من نیست پس متوجه نمیشم چه اصراری دارید که نظرتون رو تحمیل کنید!

من الان یه مانیتور 23 ال ای دی برند ال جی دارم، ولی دوست دارم کنارش یه صفحه بزرگ هم داشته باشم برای بعضی از بازی ها ازش استفاده کنم.
    حالا اگه بازم اصرار و تحمیل نظر نمیکنید یه تلویزیون خوب برای کارم معرفی کنید؟؟!
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    داداش نمیدونم کی شما رو مدیر انجمن کرده با این اخلاقت، خیلی با تندی حرف میزنی، اگه اطلاعات داری ولی زورت میاد در اختیار دیگران بزاری مشکل خودت هست و نباید نظرت رو به دیگران تحمیل کنی.
    من یه راهنمایی خواستم از دوستان محترم دیگه، توی تایپیک دیگه ای هم که زده بودم اونجا هم با تندی حرف میزدید، انگار مشکل خاصی دارید!!!

و اما نظرتون و مشاوره ای که دادید، عزیز اگر دقت میکردید من به دوستانی که نظراتشون با من همسو بودش پاسخ میدادم، مثل اریایی و احسان و ...
    وقتی شما اعلام میکند نظرتون رو و جوابی دریافت نمیکنید یعنی نظرتون باب دل من نیست پس متوجه نمیشم چه اصراری دارید که نظرتون رو تحمیل کنید!

من الان یه مانیتور 23 ال ای دی برند ال جی دارم، ولی دوست دارم کنارش یه صفحه بزرگ هم داشته باشم برای بعضی از بازی ها ازش استفاده کنم.
    حالا اگه بازم اصرار و تحمیل نظر نمیکنید یه تلویزیون خوب برای کارم معرفی کنید؟؟!
    شما هنوز برخورد جدی بنده رو ندیدی!!!!;)
    تاپیک 20 روز قبل زده شده و شما دوباره هوس کردی بیای یه مشاوره ای بگیری و فکر کردی دوره همه یک حالی کنیم!!!!!!
    مگه به شما مشاوره نشد؟
    مگر قوانین مشاوره در سایت , مشاوره مدیران رو بر سایر کاربران ارشد نمیدونه؟ مگر بنده و دیگر مدیر انجمن به شما توصیه نکردن TV نخرید؟
    مگر توضیحات و تجربیات مدیران و سایر کاربران گفته نشد؟
    مگر 20 روز قبل به شما مشاوره نشد؟ پس چرا تا الان خرید نکردید؟ لابد داشتید تا الان دنبال سری F میگشتی!!!!
    همین که تاپیک شما تا الان بسته نشده , نشانه اهمیت من به کاربران نه چندان لایق مثل شماست!!!
    اعتراضی دارید در تاپیک اعتراضات مطرح کنید , این بحث رو اینجا ادامه بدید , تاپیک قفل میشه

امتیازها
    4,766
    سطح
    44
    11
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    شما هنوز برخورد جدی بنده رو ندیدی!!!!;)
    تاپیک 20 روز قبل زده شده و شما دوباره هوس کردی بیای یه مشاوره ای بگیری و فکر کردی دوره همه یک حالی کنیم!!!!!!
    مگه به شما مشاوره نشد؟
    مگر قوانین مشاوره در سایت , مشاوره مدیران رو بر سایر کاربران ارشد نمیدونه؟ مگر بنده و دیگر مدیر انجمن به شما توصیه نکردن TV نخرید؟
    مگر توضیحات و تجربیات مدیران و سایر کاربران گفته نشد؟
    مگر 20 روز قبل به شما مشاوره نشد؟ پس چرا تا الان خرید نکردید؟ لابد داشتید تا الان دنبال سری F میگشتی!!!!
    همین که تاپیک شما تا الان بسته نشده , نشانه اهمیت من به کاربران نه چندان لایق مثل شماست!!!
    اعتراضی دارید در تاپیک اعتراضات مطرح کنید , این بحث رو اینجا ادامه بدید , تاپیک قفل میشه
    عجب!!! یعنی از این بداخلاقتر هم امکانش هست؟!!

در مورد تاپیک عرضم به خدمتون که بله با مشاور ارشد هماهنگ شده و گفتند در ادامه همین تایپیک درخواست بدم مجدد.

و علت تاخیر فقط بخاطر تک کارت بودن گرافیکم بودش و این تک کارت بودن برای یه تلویزیون 40" ... خودت میدونی بقیه رو دیگه، خلاصه میکنم.
    بعد از کلی دردسر بالاخره تونستم یه کارت گرافیک 970 گیگارو گیربیارم و SLI کنم برای 40" اگه توی بازار باشی الان راحت 3هفته میشه این کارت کمیاب چه عرض کنم جزء عتیقه جات شده.

به هر حال اگر انتقاد پذیر هستید یک مقدار این خودخواهی و غرور و تحمیل رو کنار بزار و با خونسردی بهتر مثل دیگر دوستان مدیر ما بیسوادان رو راهنمایی و مشاوره بدید بهتر میشه.
    امتیازها
    4,766
    سطح
    44
    11
    کاربر انجمن
    سلام مجدد به همه دوستان، اقایی اریایی 2تا تلویزیون معرفی کردند که دستشون درد نکنه، ولی متاسفانه توی بازار سری F موجود نیست دیگه و پیدا نکردم توی مغازه ای. اگه امکان داره از سری H سامسونگ تا بودجه ی 2.5میلیون نهایتا" 2.8 میلیون یک تلویزیون معرفی کنید مجدد.

تلویزیون 40" مدنظر هست.
    فقط برای استفاده کامپیوتر هست (جایگزین مانیتور هست) برای گیم استفاده میشه.
    گرافیک هم مشکل نداره، SLI دو تا کارت 970 GIGA هستن و سی پی یو هم 5820K هستش.
    صرفا جهت اطلاع برای مشاوره.
    امتیازها
    7,093
    سطح
    55
    765
    کاربر انجمن
    داداش اگه ساکن تهران هستی برو فروشگاه هایپر استار اکثراً موجود داره نداشته باشه هم می تونی سفارش بدی بیارن برات چون خودشون مستقیم وارد می کنن از لحاظ قیمت هم من به شخصه قیمت کردم از جمهوری که بازارشه ارزون تر می دن
    سایز 40 خوراکه فوتباله ایشالا بخری به خوشی استفاده ببری

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    اگر همون زمان برای خرید تشریف میبردید سری f هنوز موجود بود.البته کاربر kenzo یک ادرس رو دادند که ممکنه موجود باشه.حالا در صورتی که پیدا کردید مدل پیشنهادی صفحه قبل رو خوب بگیرید اما اگر همچنان موجود نبود،
    40H6390 و 40H6490 موجود هستند و بهترین انتخاب در حال حاضر دوست من.
    امتیازها
    4,766
    سطح
    44
    11
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    اگر همون زمان برای خرید تشریف میبردید سری f هنوز موجود بود.البته کاربر kenzo یک ادرس رو دادند که ممکنه موجود باشه.حالا در صورتی که پیدا کردید مدل پیشنهادی صفحه قبل رو خوب بگیرید اما اگر همچنان موجود نبود،
    40H6390 و 40H6490 موجود هستند و بهترین انتخاب در حال حاضر دوست من.
    ممنون از راهنمایی مجددتون، این تاخیر فقط بخاطر نبود کارت گرافیگم توی بازار بودش. بازم دستتون درد نکنه.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)