ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    6,860
    سطح
    54
    33
    کاربر جدید

Question مشکل با کارکرد زیادی رم در حالت بدون استفاده - ویندوز 7 64 bit

درود خدمت همه اساتید
    آقا این عکس حالت بدون استفاده از سیستمه، خیلی داره اعصابمو خرد می کنه.
    سرعت کارکرد فن یه طرف، وقتی کروم رو باز می کنم معمولن تب هام تعدادشون زیاده و همین باعث میشه کارکردش دو برابر بشه و سیستمم کند میشه و میخواد که بره هنگ کنه.
    قبلن 1.8 بود در حالت عادی، درست یکی دو روز بعد از نصب ویندوز تازه، یعنی در حالت عادی بعد از نصب ویندوز. چند ماهی هم که میگذشت همون 1.8 بود کارکردش زیاد افزایش پیدا نمی کرد.
    از تابستون تا اون هفته ای من بدون av زندگی کردم تا اینکه هفته گذشته مالور بارون شدم، واسه همین f secure ریختم و اسکن کردم و چندتایی رو کشتم. بعد دیدم هنوزم هست، Malwarebytesv رو تو safemode ریختم و همشو کشتم.

این سری فقط یه دونه آنتی ویروس F secure نصب کردم اضافی.
    میخواستم پاکش کنم ببینم خوب میشه یا نه ولی دیدم 2 ساعت کارش بود نصب بشه حیفم اومد.

بی زحمت یه راهنمایی بهم بکنید، دارم دیوونه میشم :(

Dell L502x
    ram 6
    cpu cor i7
    vga 2g 540
    win 7 64 bit

http://www.uplooder.net/img/image/28...Untitled-1.png
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط eeeeeeehsan نمایش پست ها
    درود خدمت همه اساتید
    آقا این عکس حالت بدون استفاده از سیستمه، خیلی داره اعصابمو خرد می کنه.
    سرعت کارکرد فن یه طرف، وقتی کروم رو باز می کنم معمولن تب هام تعدادشون زیاده و همین باعث میشه کارکردش دو برابر بشه و سیستمم کند میشه و میخواد که بره هنگ کنه.
    قبلن 1.8 بود در حالت عادی، درست یکی دو روز بعد از نصب ویندوز تازه، یعنی در حالت عادی بعد از نصب ویندوز. چند ماهی هم که میگذشت همون 1.8 بود کارکردش زیاد افزایش پیدا نمی کرد.
    از تابستون تا اون هفته ای من بدون av زندگی کردم تا اینکه هفته گذشته مالور بارون شدم، واسه همین f secure ریختم و اسکن کردم و چندتایی رو کشتم. بعد دیدم هنوزم هست، Malwarebytesv رو تو safemode ریختم و همشو کشتم.

این سری فقط یه دونه آنتی ویروس F secure نصب کردم اضافی.
    میخواستم پاکش کنم ببینم خوب میشه یا نه ولی دیدم 2 ساعت کارش بود نصب بشه حیفم اومد.

بی زحمت یه راهنمایی بهم بکنید، دارم دیوونه میشم :(

Dell L502x
    ram 6
    cpu cor i7
    vga 2g 540
    win 7 64 bit

http://www.uplooder.net/img/image/28...Untitled-1.png
    با سلام خدمت شما دوست عزیز. در مورد کروم بله بیشترین استفاده را از رم میبره ولی هنگ کردن کمی عجیب به نظر میرسه.در حالت کلی تمامی لپ تاپ ها به این شکل هستن من خودم لپ تاپ ایسوس دارم در حالت بیکاری 40% از مموری اسفاده میکنه دلیلشم کاملاً روشنه اونم به دلیل نرم افزار هایی که رو سیستم نصبه برای مثال بیشتر آنتی ویروس ها استفاده زیادی از منابع سیستمی میبرن که این طبیعیه و جای نگرانی نداره.برای حل مشکل شما بهتره از یه برنامه بهینه ساز مانند TuneUp Utilities استفاده کنید تا مشکلات به حداقل برسه.لطف کنید یه لیست از برنامه هایی که رو سیستم نصبه را اعلام کنید. موفق باشید.:-bd

پ.ن:میتوانید از برنامه ای مثل ccleaner برای حذف کردن فایل ها اضافه و پاک کردن کش سیستم نیز استفاده کنید.
    امتیازها
    6,860
    سطح
    54
    33
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط HEXATOR نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز. در مورد کروم بله بیشترین استفاده را از رم میبره ولی هنگ کردن کمی عجیب به نظر میرسه.در حالت کلی تمامی لپ تاپ ها به این شکل هستن من خودم لپ تاپ ایسوس دارم در حالت بیکاری 40% از مموری اسفاده میکنه دلیلشم کاملاً روشنه اونم به دلیل نرم افزار هایی که رو سیستم نصبه برای مثال بیشتر آنتی ویروس ها استفاده زیادی از منابع سیستمی میبرن که این طبیعیه و جای نگرانی نداره.برای حل مشکل شما بهتره از یه برنامه بهینه ساز مانند TuneUp Utilities استفاده کنید تا مشکلات به حداقل برسه.لطف کنید یه لیست از برنامه هایی که رو سیستم نصبه را اعلام کنید. موفق باشید.:-bd

پ.ن:میتوانید از برنامه ای مثل ccleaner برای حذف کردن فایل ها اضافه و پاک کردن کش سیستم نیز استفاده کنید.
    منظورم از هنگ لگ بود، ببخشید.

داداش خدا خیرت بده،
    ccleaner رو دانلود و نصب کردم و یک clean up کلی کردم، در کمال ناباوری کارکرد رم برگشت به 1.88
    مشکل حل شد
    خیلی خیلی ممنون :x
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط eeeeeeehsan نمایش پست ها
    منظورم از هنگ لگ بود، ببخشید.

داداش خدا خیرت بده،
    ccleaner رو دانلود و نصب کردم و یک clean up کلی کردم، در کمال ناباوری کارکرد رم برگشت به 1.88
    مشکل حل شد
    خیلی خیلی ممنون :x
    خواهش میکنم،انجام وظیفه است.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع