ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    5,356
    سطح
    47
    13
    کاربر انجمن

دوستان به نظرتون این سخت افزار با هم سازگاری دارند؟

سلام دوستان،نظرتون راجب این کانفیگ چیه؟
    مادربورد Gigabyte Z97x-Gaming 7
    گرافیک MSI R9-270x Hawk
    پاور Green-750
    رم 4 تا 4 گیگ Geil
    سی پی یو اینتل Cor i5 4440
    درایو SSD ADATA 920 128GB و ،Toshiba 2TB
    به نظرتون باهم سازگاری دارند؟
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    سلام دوست من،
    بله سازگاری دارن اما بهتره برای اینکه بهترین سیستم ممکن رو با بودجه ای که دارید انتخاب کنید، پیشنهاد رو به عهده ی مشاوران بذارید.
    برای اینکار به سوالات زیر جواب بدین:
    1-حداکثر بودجه ی خودتون رو برای خرید سیستم بفرمایید.
    2-از سیستم چه توقعی دارید و نوع کاربرد شما چیه؟
    3-فقط قصد خرید کیس رو دارید یا سیستم کامل با مانیتور و...؟
    @};-
    امتیازها
    5,356
    سطح
    47
    13
    کاربر انجمن
    دوست من صرفا سرعت برام مهمه وگرنه بازی آنچنانی نمی کنم،واسم این مهمه که خیلی راحت با نرم افزارهای ادیت ویدئو،نرم افزارهای مالتی مدیا کار کنم بدون احساس کندی سرعت.راستش مادربورد و گرافیک و سی پی یو رو به همراه پاور خریدم و هارد و رم ها رو داشتم از سیستم قبلم.یکی از دوستان عنوان کرد که این کانفیگ با هم مَچ نیست منم خواستم نظر بقیه دوستان رو بدونم.علت انتخاب مادربورد کیفیت صدا و همینطور آینده نگری بوده...
    خوشحال میشم معایب و محاسن انتخابم رو بگید تا از تجربیاتتون استفاده کنم
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    آها پس که اینطور شما این سیستم رو خریداری کردین و اکنون نظر بقیه رو میخواین.
    ببینید دوست من، سیستم شما همه چیزش باهم سازگاره و هیچ مشکلی نداره، اتفاقا خیلی هم خوب سازگاره!
    شما خودتون باید حس خوبی نسبت به سیستمتون داشته باشید، وقتی خرید خودتونو کردین سعی کنید از خریدتون لذت ببرید، اینکه همش برین دنبال اینکه معایب سیستمتون رو پیدا کنید و ببینید انتخاب خوبی داشتید یا نه فقط باعث میشه که لذت خریدی که کردین رو از دست بدین و این خیلی بده... خیلی بده.
    تا قبل از اینکه خرید کنید هر چقدر که مشاوره بگیرید اشکالی نداره که هیچ خیلی هم خوبه ولی اینکه بعد از خریدتون نظر بقیه رو بخواین فقط باعث میشه اعصاب خودتونو بهم بریزید و همش تو فکر این باشید که "انتخابم خوب بوده؟"

تمام قطعاتی که خریدین خیلی خوب هستن، شما الان مشکلی با این سیستم دارید؟ آیا کند عمل میکنه؟ کاری که شما میخواین رو انجام نمیده؟ خوب پس چی دیگه! :D الان کاری که باید بکنید اینه که به حرف هیچ کسی گوش نکنید، هر کی گفته "سازگار نیست" و " اگه فلان قطعه رو میخریدی خیلی بهتر بود" و... واسه خودش این حرفا رو میزنه! شما فقط بشینید پای سیستم و ازش لذت ببرید :)

@};-
    امتیازها
    5,356
    سطح
    47
    13
    کاربر انجمن
    از اینکه وقت گذاشتید و جوابم دادید ممنونم،اگر بعد از خریده شدن پرسیدم علت این بود که میخواستم از شما اساتید یاد بگیرم که اگر واقعا انتخابم اشکال داشته واسه دفعه بعدم تجربه بشه
    بازم تشکر میکنم
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin.maleki نمایش پست ها
    از اینکه وقت گذاشتید و جوابم دادید ممنونم،اگر بعد از خریده شدن پرسیدم علت این بود که میخواستم از شما اساتید یاد بگیرم که اگر واقعا انتخابم اشکال داشته واسه دفعه بعدم تجربه بشه
    بازم تشکر میکنم
    قربانت دوست خوبم@};-
    آره میدونم که صددرصد دلیلی داشته که پرسیدین، خیر انتخاب شما اشکالی نداشته با خیال راحت استفاده کنید و سعی کنید نهایت لذت رو از خریدی که داشتین ببرید ;)
    انشاالله دفعه ی بعد اگه خواستین سیستم بگیرید بیاین همینجا از مشاوران مشاوره بگیرید تا دیگه از خریدتون اطمینان داشته باشید.
    موفق و پیروز باشید@};-
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع