ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 63
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    دوستان یه تبلت ایسوس مدل ASUS ZenPad 7.0 Z370CG هست هر کاری میکنیم با وای فای قهره.
    تمامی این مراحلو رفتم:
    https://www.asus.com/support/faq/1006657
    انواع تنظیمات مختلف رو روی مودمم که ایراینیه تا روترم که Airport هست امتحان کردم ولی یا تو مرحله کانکتینگ گیر میکنه یا آتنتیکیشن.
    میخوام بزنم خوردش کنم ولی حیف که مال خودم نیست.
    سلام ایمان جان
    تازه اگر طرف خریده و از اول اینطوری بوده و اون راه ها هم امتحان کردی بگو بفرسته گارانتی، مادربرد دستگاه عوض میشه .
    این مشکلات نخوندن سیم کارت و کار نکردن وای فای در تبلت های ایسوس مدتی هست که چیز شایعی حساب میشه . آمار مرجوعی به گارانتی بیداد می کنه ! وقت داری یه صبح تا شب بشین تو دفتر گارانتی و فقط بشمار !
    برای شادی روح پرفتوح ایسوس صلوات ختم کن !

امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    فریمورش رو آپدیت کردی ؟
    همون فریم ورم آپدیت کردم.
    سایتشو نگا کنی آخر 2015 یه آپدیت اومده نسخه 35 که توش نوشته افزایش کیفیت وای فای. این آپدیتو خود تبلت اوتومات دانلود کرده بود و اجازه نصب خواست.
    بعد این داستان دو روز بعد خانواده بهم مراجعه کردن که چرا ویدئو ها خیلی لگ داره تو پخش و خوب بافر نمیشه. منم مثلا کانشو قطع کردم که به یه روتر دیگه وصل شم. قطع شدن همانا دیگه وصل نشدن همانا.
    امروزم که نسخه 38 آپدیت که مال ده روز پیشه رو ریختم و با اینکه توش حرفی از وای فای نشده بود ولی فرقی هم نکرد و یه گیگ آپدیت با دست خودم برام فاکتور شد.
    گفتم باتریشو جدا کنم بزارمش تو یخچال و بعد از اون ماکرو ویو دیدم باتریشم جدا نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام ایمان جان
    تازه اگر طرف خریده و از اول اینطوری بوده و اون راه ها هم امتحان کردی بگو بفرسته گارانتی مادربرد دستگاه عوض میشه .
    این مشکلات نخوندن سیم کارت و کار نکردن وای فای در تبلت های ایسوس چیز شایعی هست مدتی هست . آمار مرجوعی به گارانتی بیداد می کنه ! وقت داری یه صبح تا شب بشین تو دفتر گارانتی و فقط بشمار !
    برای شادی روح پرفتوح ایسوس صلوات ختم کن !
    رضا جان، نکن این کارو با من! منو نفرست گارانتی. سازگار هم هست گمونم.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    سایتشو نگا کنی آخر 2015 یه آپدیت اومده نسخه 35 که توش نوشته افزایش کیفیت وای فای. این آپدیتو خود تبلت اوتومات دانلود کرده بود و اجازه نصب خواست.
    بعد این داستان دو روز بعد خانواده بهم مراجعه کردن که چرا ویدئو ها خیلی لگ داره تو پخش و خوب بافر نمیشه. منم مثلا کانشو قطع کردم که به یه روتر دیگه وصل شم. قطع شدن همانا دیگه وصل نشدن همانا.
    امروزم که نسخه 38 آپدیت که مال ده روز پیشه رو ریختم و با اینکه توش حرفی از وای فای نشده بود ولی فرقی هم نکرد و یه گیگ آپدیت با دست خودم برام فاکتور شد.
    گفتم باتریشو جدا کنم بزارمش تو یخچال و بعد از اون ماکرو ویو دیدم باتریشم جدا نمیشه.

رضا جان، نکن این کارو با من! منو نفرست گارانتی. سازگار هم هست گمونم.
    اوه اوه ایمان جان! لامصب این ایسوس رام هایی که اتومات دانلود می کنه فقط گند میزنه ! :| یه تبلت FE170CG اقوام فریمور دانلود کرد و اجازه نصب خواست . نصب کن همانا و بوت نشدن همانا !! با یک بدبختی و 36 هزار تومن پول مموری تو جیب خودم بریزم ، درست شد ! :|
    خود ویستاپخش می گفت خیلی از رام ها مشکل دارن و ملت میزنن دستگاه خراب میشه !! :-o:-o:|

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک

فکتوری ریست کن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    اوه اوه ایمان جان! لامصب این ایسوس رام هایی که اتومات دانلود می کنه فقط گند میزنه ! :| یه تبلت FE170CG اقوام فریمور دانلود کرد و اجازه نصب خواست . نصب کن همانا و بوت نشدن همانا !! با یک بدبختی و 36 هزار تومن پول مموری تو جیب خودم بریزم ، درست شد ! :|
    خود ویستاپخش می گفت خیلی از رام ها مشکل دارن و ملت میزنن دستگاه خراب میشه !! :-o:-o:|
    ویستا غلط کرد :|

امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    سلام بر اساتید محترم!!
    من بعد کلی در به دری میخام یه تبلت بگیرم حداکثر حداکثر پولم یکو سیصده!!کارام هم با تبلت در درجه اول کد زدنه!!(برنامه نویسی،اندورید بعضی برنامه ها رو داره که شرایط کامپایلر رو شبیه سازی میکنه و در صورت وجود اشکال تو کدت بهت میگه!!) بعدشم کتاب و فیلم!!
    حتما اندروید باشه.از دو تیکه های کیبورد دار هم نباشه!! چیز خوب چی میتونم بگیرم؟؟
    اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Flanker نمایش پست ها
    سلام بر اساتید محترم!!
    من بعد کلی در به دری میخام یه تبلت بگیرم حداکثر حداکثر پولم یکو سیصده!!کارام هم با تبلت در درجه اول کد زدنه!!(برنامه نویسی،اندورید بعضی برنامه ها رو داره که شرایط کامپایلر رو شبیه سازی میکنه و در صورت وجود اشکال تو کدت بهت میگه!!) بعدشم کتاب و فیلم!!
    حتما اندروید باشه.از دو تیکه های کیبورد دار هم نباشه!! چیز خوب چی میتونم بگیرم؟؟
    SAMSUNG GALAXY Tab A 10.1 2016 4G

امتیازها
    7,328
    سطح
    56
    507
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    SAMSUNG GALAXY Tab A 10.1 2016 4G
    رمش دو گیگه یکم میترسونتم!!به مشکل بر نخورم باهاش؟؟آخه اکثرا اونی که من دیدم سیستم عامل و رابطای کاربری که سامسونگ میزاره خیلی سنگینه و مقدار زیادی از رم رو میگیره!!
    اگر بتوانیم واردذهن فردی بشویم
    مهم نیست فردب عادی یا اوتستیک یا...باشدیاخیر
    به جای اینکه آنهارابه خاطرغیرعادی بودنشان مجازات کنیم
    چراازمنحصربفردبودنشان تجلیل نمیکنیم و هرکس که تخیلات رهاشده داردراتشویق نمیکنیم؟
    -
    These wounds won't seem heal

This pain is just too real
    ...There's just too much that time cannot erase
    -
    مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
    -

کمک به کودکان سرطانی
    (واریزاینترنتی به موسسه معتبر محک)

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Flanker نمایش پست ها
    رمش دو گیگه یکم میترسونتم!!به مشکل بر نخورم باهاش؟؟آخه اکثرا اونی که من دیدم سیستم عامل و رابطای کاربری که سامسونگ میزاره خیلی سنگینه و مقدار زیادی از رم رو میگیره!!
    اگه تونستی XPERIA Z3 Tablet Compact پیدا کنی خوبه. از نظر رم هم خیالت راحته چون سونی خیلی بهینه شده است
    ویرایش توسط ErfanDL : 2016/08/03 در ساعت 08:54

امتیازها
    8,086
    سطح
    60
    179
    کاربر انجمن
    با سلام

دوستان بنده تا حالا با تبلت های ویندوزی کار نکردم و تجربه ایی ندارم ازشون

برای کارم که نیازه که عکس رو با تبلت به مشتری نشون بدم , یک تبلت میخوام ... تنها کارم همینه

از یک طرف هم میزان شارژ هم مهمه واسم که چقدر نگه بداره و دووم بیاره

به نظرتون کلا تبلت واسه کار بنده ویندوزی بهتره یا اندروید ؟ یا حتی آی پد ؟

مدلی که بنده انتخاب کردم مدل ASUS VivoTab Smart ME400C هستش که به قیمت 800 تومن میتونم بگیرم

نظرتون چیه دوستان ؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط OMiD.1080p نمایش پست ها
    با سلام

دوستان بنده تا حالا با تبلت های ویندوزی کار نکردم و تجربه ایی ندارم ازشون

برای کارم که نیازه که عکس رو با تبلت به مشتری نشون بدم , یک تبلت میخوام ... تنها کارم همینه

از یک طرف هم میزان شارژ هم مهمه واسم که چقدر نگه بداره و دووم بیاره

به نظرتون کلا تبلت واسه کار بنده ویندوزی بهتره یا اندروید ؟ یا حتی آی پد ؟

مدلی که بنده انتخاب کردم مدل ASUS VivoTab Smart ME400C هستش که به قیمت 800 تومن میتونم بگیرم

نظرتون چیه دوستان ؟
    در مورد سیستم عامل باید به کاربری خودتون توجه کنید. اگر نقل و انتقال فایل ها زیاد هست ویندوز و اندروید گزینه های مناسب تری هستند. در مورد iOS نقطه قوت ساپورت طولانی تر هست.
    از بین گزینه های ویندوزی بنده تبلت هیبریدی T100 ایسوس رو پیشنهاد میکنم که حدود 900 هزار تومان هستش.
صفحه 6 از 7 نخست ... 4567 آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 63

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع