ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 7 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 63
    امتیازها
    5,307
    سطح
    46
    26
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم.
    ببنید، مشخصات این دو مدل تقریباً نزدیک به هم است با این حال پردازنده مدل گرین قوی تر، دوربین اصلی مدل لنوو قوی تر و حافظه جانبی پشتیبانی شده توسط لنوو بیشتر است. در ضمن عمر باتری لنوو هم بیشتر است که یه امر مهم برای تماشای فیلم است. در کل مدل لنوو بهتر است. البته A3300 یه مدل سیمکارت خور هم دارد که اگر مناسب میبینید آن هم گزینه خوبی است ، با توجه به این که از سیمکارت نسل سوم پشتیبانی میکند.
    ممنونم بزرگوار.با توجه به اینکه صرفا برای دیدن فیلم میخوام و انتظار دیگه ندارم(نه اینترنت،نه سیمکارت خور بودن و .... فقط و فقط دیدن فیلم) نظر شما به غیر از این دو مدل چیه؟؟
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
    ممنونم بزرگوار.با توجه به اینکه صرفا برای دیدن فیلم میخوام و انتظار دیگه ندارم(نه اینترنت،نه سیمکارت خور بودن و .... فقط و فقط دیدن فیلم) نظر شما به غیر از این دو مدل چیه؟؟
    تبلت گجت مناسبی برای دیدن فیلم نیست ... مخصوصا اگه بخواید فیلم با کیفیت بالا نگاه کنید.و مخصوصا تبلت های این رده.

اگه تبلتی در حد نوت پرو یا تب اس سامسونگ بود یا سرفیس مایکروسافت میشد اما با صفحه ی 7 اینچی و

اون مقدار کیفیت نمایشگر به نظرم کار جالبی نیست.

در هر صورت همون مدل A3300 توی این رنج قیمتی خوب هستش و شما گزینه ی دیگه ای ندارید.

خرید خوبی داشته باشید.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
    تو این رنج قیمتی همون لنوو بهترین گزینه است.
    امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر

Question

دوستان من با چند تا سوال iOSـیی اومدم.
    خدمتتون عرض کنم که بنده Apple iPad Air 2 رو در نظر گرفتم. ترجیها از این لینک. اگه بده یا غلطه خرید اینترنتیش بگین مشکلی نیست. بودجه 2 بیشتر نشه خیلی خوبه. قبلش یکم از خودم بگم.
    بنده تا سال ها p990i داشتم البته زیاد باهاش ور نمیرفتم (پول گوشی بده نبودم ولی PC خوارک!). الان یک ساله sony E1 خریدم بازم زیاد باهاش ور نمیرم، فقط میخواستم گوشی عوض بشه؛ نه روت، نه گیم ... هیچی. یه نرم افزار بانک هست زنگ و sms و این شبکه های اجتماعی موبیلی فقط به جهت ارتباط با مشتری.
    حالا قضیه آیپده چیه؟ راسیتش من فقط به یک هدف و یک کاربر قصد خرید این مدل رو دارم. ببینیم چه میشه کرد.
    یه سوتی تعریف کنم قبلش. یه iphone 5s اومد دستون که وایفایشو تنظیم کنیم، نیمدوستم دکمه بک نداره و فقط گردالی وسطش کار میکنه، همش کنار این دایر رو میزدم که مثل اندروید بک بخوره ولی نمیخورد دیگه تا صاحبش برام توضیح داد قضیه چیه. اصن کمرم شکست.
    هدف: مارکه و فشن و عامه پسنده. نه برای دل خودم(از این که برای دل دیگری کاری بکنم که ازش سر در نمیارم متنفرم ولی چاره ای نیست).
    کاربرد:
    فقط خوندن اسلاید شو (عکس یا کنفرانس) + متن از روی تبلت. یه چیزی تو مایه های این مجری ها. به خانه بر میگردیم دیدن؟ :دی تبلت msi دارن! دمشون گرم روشو نپوشوندن خدایی. مثل من آشپزی هاشو ببینین ضرر نمیکنین!!! (اینم مزاح بحثمون)
    اضافات: به TV Full HD با HDMI وصل بشه، به صورت Mirror تصویر بده کافیه. بدرد پروژکتور میخوره. این مورد خیلی کارمو را میندازه و برای محصولات اپلم گجت زیاده تو دنیا. به همین خاطر به این مورد امید دارم.
    این قضیه Brand New بودن مهمه که دست گذاشتم روش + هدف که گفتم اینا نباید زیر پا برن. یه سری هم سوالات ریز بپرسم:
    - این LLA آمریکا چیه ماجراش؟
    - کدوم رنگش میتونه مورد پسند اطرافیان باشه با در نظر
    نگرفتن سلیقه دارندش؟
    - جیلـ×بریک نکنی اشکالی داره؟
    - اپل ای دی چیه؟ و چرا انقدر سرش دعواست؟ اگه مجانی ساخته نمیشه، پولی میشه؟ یا کلا از سمت اپل مشکل ایجاد شده؟
    با تشکر.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    دوستان من با چند تا سوال iOSـیی اومدم.
    خدمتتون عرض کنم که بنده Apple iPad Air 2 رو در نظر گرفتم. ترجیها از این لینک. اگه بده یا غلطه خرید اینترنتیش بگین مشکلی نیست. بودجه 2 بیشتر نشه خیلی خوبه. قبلش یکم از خودم بگم.
    بنده تا سال ها p990i داشتم البته زیاد باهاش ور نمیرفتم (پول گوشی بده نبودم ولی PC خوارک!). الان یک ساله sony E1 خریدم بازم زیاد باهاش ور نمیرم، فقط میخواستم گوشی عوض بشه؛ نه روت، نه گیم ... هیچی. یه نرم افزار بانک هست زنگ و sms و این شبکه های اجتماعی موبیلی فقط به جهت ارتباط با مشتری.
    حالا قضیه آیپده چیه؟ راسیتش من فقط به یک هدف و یک کاربر قصد خرید این مدل رو دارم. ببینیم چه میشه کرد.
    یه سوتی تعریف کنم قبلش. یه iphone 5s اومد دستون که وایفایشو تنظیم کنیم، نیمدوستم دکمه بک نداره و فقط گردالی وسطش کار میکنه، همش کنار این دایر رو میزدم که مثل اندروید بک بخوره ولی نمیخورد دیگه تا صاحبش برام توضیح داد قضیه چیه. اصن کمرم شکست.
    هدف: مارکه و فشن و عامه پسنده. نه برای دل خودم(از این که برای دل دیگری کاری بکنم که ازش سر در نمیارم متنفرم ولی چاره ای نیست).
    کاربرد:
    فقط خوندن اسلاید شو (عکس یا کنفرانس) + متن از روی تبلت. یه چیزی تو مایه های این مجری ها. به خانه بر میگردیم دیدن؟ :دی تبلت msi دارن! دمشون گرم روشو نپوشوندن خدایی. مثل من آشپزی هاشو ببینین ضرر نمیکنین!!! (اینم مزاح بحثمون)
    اضافات: به TV Full HD با HDMI وصل بشه، به صورت Mirror تصویر بده کافیه. بدرد پروژکتور میخوره. این مورد خیلی کارمو را میندازه و برای محصولات اپلم گجت زیاده تو دنیا. به همین خاطر به این مورد امید دارم.
    این قضیه Brand New بودن مهمه که دست گذاشتم روش + هدف که گفتم اینا نباید زیر پا برن. یه سری هم سوالات ریز بپرسم:
    - این LLA آمریکا چیه ماجراش؟
    - کدوم رنگش میتونه مورد پسند اطرافیان باشه با در نظر
    نگرفتن سلیقه دارندش؟
    - جیلـ×بریک نکنی اشکالی داره؟
    - اپل ای دی چیه؟ و چرا انقدر سرش دعواست؟ اگه مجانی ساخته نمیشه، پولی میشه؟ یا کلا از سمت اپل مشکل ایجاد شده؟
    با تشکر.
    میتونی خروجی تصویری بصورت Mirror بگیری فقط باید هزینه رابط هم در نظر بگیری که حدود 170 تومنه. (به اضافه هزینه کابل HDMI)
    LLA سفارش آمریکای شمالی هستش.
    طلایی چون فقط نسل آخر یعنی Air 2 طلایی داره.
    نه توی نسل های اخیر iOS خیلی ها جیلبرک نمیکنن. برای شما که نرم افزار های زیادی احتیاج ندارید احتمالا مشکلی بوجود نمیاره. باید قبلش چک کنید ببینید چند تا نرم افزار پولی احتیاج دارید.
    اپل آیدی چون به آدرس معتبر احتیاج داره یه مقدار برای ایرانی ها مشکل بوجود میاره ولی آموزش های ساختش توی اینترنت موجوده و بدون هزینه میتونید خودتون بسازید.
    امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر

Arrow

با سلام خدمت دوستان.
    با مشاوره دقیق و استادانه معیاد جان عزیز موفق به خرید air 2 64gb 4g شدیم.
    یک کلمه در بارش میگم.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    آشغال.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست DSC_0138.JPG  
    امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    با مشاوره دقیق و استادانه معیاد جان عزیز موفق به خرید air 2 64gb 4g شدیم.
    یک کلمه در بارش میگم.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    آشغال.

ببخیش که مجبورم پست مجدد بزنم (در عوض ویرایش پست قبلی) ولی باید یه چیزیو بگم.
    اونم اینکه بدون هیچ دلیلی میگم ipad air 2 اشغال. خدایی دلیلی ندارم ولی خب انتظار بیشتر داشتم هرچند دارم روش کار میکنم ببینم چیکارس...
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    سلام
    بی زحمت میخوام بدونم میشه سیم کارت نسل 4G بر روی تبلتی که سیم کارت 3G ساپورت میکنه استفاده کرد؟
    هم از بابت مکالمه و هم از بابت انتقال دیتا؟
    ( یه سوال فرعی که چون در ادامه بحث هست اینجا میپرسم : کدوم اپراتور سیم کارت 4G داره و بطور موثر توزیع میکنه؟)
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    سلام
    بی زحمت میخوام بدونم میشه سیم کارت نسل 4G بر روی تبلتی که سیم کارت 3G ساپورت میکنه استفاده کرد؟
    هم از بابت مکالمه و هم از بابت انتقال دیتا؟
    ( یه سوال فرعی که چون در ادامه بحث هست اینجا میپرسم : کدوم اپراتور سیم کارت 4G داره و بطور موثر توزیع میکنه؟)
    بله میشه.
    همراه اول و ایرانسل سیم کارت های جدیدشون نسل چهارم هستند. سیم کارت های رایتل هم اونطور که اعلام شده بود برای نسل چهارم نیازی به تعویض نداره و همه سیم کارت های قبلی از 4G پشتیبانی میکنند.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    بله میشه.
    همراه اول و ایرانسل سیم کارت های جدیدشون نسل چهارم هستند. سیم کارت های رایتل هم اونطور که اعلام شده بود برای نسل چهارم نیازی به تعویض نداره و همه سیم کارت های قبلی از 4G پشتیبانی میکنند.
    عذر میخوام در اینصورت( سیم کارت ۴ بر روی تبلت ۳) اینترنتش با سرعت پایین تر نسل ۳ کار خواهد کرد؟
    یه سوال دیگه اینکه بر عکسش هم صدق میکنه؟ (سیم ۳ بر روی تبلت با ساپورت ۴)
صفحه 3 از 7 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 63

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع