ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 44
    امتیازها
    90
    سطح
    1
    13
    کاربر جدید

Question مشاوره خرید سیستم کامل دانش آموزی (رشته کامپیوتر)

با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان و اساتید گرانقدر و بزرگوار

همونطور که از عنوان تاپیک معلومه بنده نیاز به راهنمایی و مشاوره شما اساتید محترم برای خرید یک سیستم کامل و دارم من امسال با انتخاب رشته ی کامپیوتر(هنرستان)سال دوم دبیرستان شروع به تحصیل در این رشته کردم و متاسفانه کامپیوتر ندارم و میخوام اولین خرید سیستم کامل خودم و به کمک شما انجام بدم.

بنده نیاز به سیستمی دارم که تمام نیازهای من و تا دانشگاه پوشش بده و برطرف کنه و مشکلی نداشته باشه(ایشالا دانشگاه رفتنی میام از شما اساتید مشاوره خرید لپ تاپ میگیرم.)

فقط دوستان محترم و اساتید بزرگوار و گرانقدر لطفا در این مورد من و به صورت کامل راهنمایی کنن و مشخصات سیستم کامل که همونطور که گفتم تموم نیازهای من و تا دانشگاه در رشته کامپیوتر(هنرستان)پوشش بده و برطرف کنه.

لطفا مشخصات قطعات و ... رو اگه مقدور هست با قیمت بفرمایین تا ایشالا تجربه ای لذت بخش از اولین خریدم داشته باشم.

پیشاپیش از همه ی شما تشکر میکنم و قدردان شما بزرگواران هستم.

ارادتمند

@};-
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    سلام دوست گرامی امیدوارم که دوره تحصیلاتتون رو ب موفقیت طی کنید

و اما میاییم سر انتخاب قطعات شما اول حداکثر بودجه ایرو ک میتونی واس سیستم بدین رو اعلام کنید

و بعد اینکه کاربرتونرو بگید مثلا چه کارهای باهاش انجام میدی مثلا گیم و غیره تا بتونن اساتید راهنمای های لازمرو بدن
    امتیازها
    90
    سطح
    1
    13
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی امیدوارم که دوره تحصیلاتتون رو ب موفقیت طی کنید

و اما میاییم سر انتخاب قطعات شما اول حداکثر بودجه ایرو ک میتونی واس سیستم بدین رو اعلام کنید

و بعد اینکه کاربرتونرو بگید مثلا چه کارهای باهاش انجام میدی مثلا گیم و غیره تا بتونن اساتید راهنمای های لازمرو بدن

با سلام و تشکر از شما دوست عزیزم.

من حداکثر و حداقل بودجه ای در نظر ندارم دوست عزیز من فقط میخوام یه سیستمی بخرم که حداقل بتونه نیازهای من و در طول این چند سال دوران هنرستان تا دانشگاه برطرف کنه و در زمان ورود به دانشگاه حتما لپ تاپ قدرتمندی خواهم خرید.

شما اساتید گرانقدر و بزرگوار با اطلاعات و شناختی که از این رشته کامپیوتر دارین لطفا اونچیزی رو که خودتون صلاح میدونین و بهم پیشنهاد بدین و در مورد قیمت هم طوری نباشه که مشکل قیمت باعث افت کارایی سیستم بشه اما اگر به صورت حداقل قیمت باشه ممنون میشم.(یعنی سیستمی که تمام نیازهای من و در این چند سال متوسطه برطرف کنه با حداقل هزینه!)هزینه زیاد و اصراف نشه دیگه چون بعد این دوران تحصیلی فکر نکنم دیگه ازش استفاده کنم اما به هر حال هم نمیخوام در این دوران با مشکلی برخورد کنم پس حداقل هزینه تا جایی که بتونه تمام نیازهام و برطرف کنه!

ببخشید که زیادی توضیح دادم و زیاد شد.

واقعا از همتوووون بی نهایت سپاسگذارم.

:x

مرسی
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط kimi نمایش پست ها

من حداکثر و حداقل بودجه ای در نظر ندارم دوست عزیز من فقط میخوام یه سیستمی بخرم که حداقل بتونه نیازهای من و در طول این چند سال دوران هنرستان تا دانشگاه برطرف کنه و در زمان ورود به دانشگاه حتما لپ تاپ قدرتمندی خواهم خرید.

شما اساتید گرانقدر و بزرگوار با اطلاعات و شناختی که از این رشته کامپیوتر دارین لطفا اونچیزی رو که خودتون صلاح میدونین و بهم پیشنهاد بدین و در مورد قیمت هم طوری نباشه که مشکل قیمت باعث افت کارایی سیستم بشه اما اگر به صورت حداقل قیمت باشه ممنون میشم.(یعنی سیستمی که تمام نیازهای من و در این چند سال متوسطه برطرف کنه با حداقل هزینه!)هزینه زیاد و اصراف نشه دیگه چون بعد این دوران تحصیلی فکر نکنم دیگه ازش استفاده کنم اما به هر حال هم نمیخوام در این دوران با مشکلی برخورد کنم پس حداقل هزینه تا جایی که بتونه تمام نیازهام و برطرف کنه!

مرسی

عزیز دل اینطوری نمیشه !

ولی برای اینکه قیمت دستت بیاد یه سیستم کامل که بشه بهش گفت کامپیوتر از 2.5 ملیون شروع میشه به بالا !
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kimi نمایش پست ها

مرسی
    خوب تا اینجا معلوم شما یه سیستمی میخواید که حدود 3 سال براتون کار کنه با توجه به اینکه رشته نحصیلیتون کامپیوتر
    و فقط کاربردتون در زمینه رشتتونه و کاربرده دیگه ندارین مثلا بخوای بازی بکنی یا کاری جز کارای درسیت؟
    درسته ولی هر سیستمی ک بهتون پیشنهاد شه حتی اگرم برای سالهای اینده جواب نده ولی عمر میکنه و شما میتونید رصورت لازم نداشتن اون بفروشیدش
    خوب خیالتون راحت باش استید محترم یه سیستم با توجه کاربردتتون هزینتون بهتون پیشنهادمیدن و چیزی ک به درد شما نخوررو و قیمت نامناسب باشرو به شما معرفی نمیکنن
    امتیازها
    90
    سطح
    1
    13
    کاربر جدید

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    عزیز دل اینطوری نمیشه !

ولی برای اینکه قیمت دستت بیاد یه سیستم کامل که بشه بهش گفت کامپیوتر از 2.5 ملیون شروع میشه به بالا !
    سلام و با تشکر از پاسخ شما!!

چرا اینطوری نمیشه دوست عزیز؟

من نیازهام و گفتم چون از قیمت هم اطلاع نداشتم نگفتم گفتم هزینه اضافی نمیخوام انجام بدم یه سیستم میخوام که تموم نیازهای یک دانش آموز هنرستانی رشته ی کامپیوتر و برطرف کنه(فقط درسی و تحصیلی) با حداقل هزینه!

@};-

با تشکر از شما
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    عزیزم شما میخوای برنامه نویسی کنی دیگه در اینده , مورد دیگه ای به شما یاد نمیدن
    بودجه رو هم حتمی باید اعلام کنی

امتیازها
    90
    سطح
    1
    13
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    خوب تا اینجا معلوم شما یه سیستمی میخواید که حدود 3 سال براتون کار کنه با توجه به اینکه رشته نحصیلیتون کامپیوتر
    و فقط کاربردتون در زمینه رشتتونه و کاربرده دیگه ندارین مثلا بخوای بازی بکنی یا کاری جز کارای درسیت؟ بله دقیقا فقط کارهای درسیم و ... اونم در دوران هنرستان و برای دانشگاه لپ تاپ تهیه میکنم.
    درسته ولی هر سیستمی ک بهتون پیشنهاد شه حتی اگرم برای سالهای اینده جواب نده ولی عمر میکنه و شما میتونید رصورت لازم نداشتن اون بفروشیدش
    خوب خیالتون راحت باش استید محترم یه سیستم با توجه کاربردتتون هزینتون بهتون پیشنهادمیدن و چیزی ک به درد شما نخوررو و قیمت نامناسب باشرو به شما معرفی نمیکنن با سپاس از شما دوست گرانقدر ولی من زیاد اهل فروش نیستم و مطمئنم بعد از چند سال گوشه انباریه! :-*
    سلام
    مرسی از راهنمایی هاتون
    جواب در داخل سوال شما!
    با سپاس
    ممنونم ازتون @};-
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    عزیز دل اینطوری نمیشه !

با سلام و تشکر از شما!

دوست عزیز بنده چون اطلاعی از قیمت نداشتم قیمت ندادم اما کامل توضیح دادم من یک کامپیوتر فقط برای امور تحصیلی و درسی خودم میخوام که رشته ی من هم کامپیوتر هنرستان هست که فقط این سیستم و در دوران تحصیل هنرستانم استفاده میکنم و بعدش شاید گوشه انباری خاک بخوره!

در حالی که میخوام تموم نیازهام و برطرف کنه(درسی و تحصیلی)هزینه ی اضافی هم نکنم!

حداقل هزینه باشه ولی دیگه طوری که نیازهای این چند سالم و برطرف کنه.

با تشکر
    امتیازها
    90
    سطح
    1
    13
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    عزیزم شما میخوای برنامه نویسی کنی دیگه در اینده , مورد دیگه ای به شما یاد نمیدن
    بودجه رو هم حتمی باید اعلام کنی
    با سلام و تشکر از شما استاد گرانقدر

اما آخه من هیچ اطلاعی از قیمت و ... ندارم!

آخه چه عرض کنم!

من فقط یه سیستم ایده ال برا چیزی که عرض کردم میخوام!

با سپاس از شما استاد عزیز @};-
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    برای کم کردن هزینه ها میتونی کارت گرافیک نخری ولی باید قید هرگونه بازی کردن رو بزنی ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 44

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع