ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    عزیز مانیتور را بزار روی auto brightness مشکل حل میشه

امتیازها
    1,276
    سطح
    19
    3
    کاربر جدید
    دوست عزیز قبل از هر چیز بگم اگه سلامت چشم و اعصابت برات مهمه اصلا جلوی ال ای دی نشین!!
    اینکه در الجی تصویر به این شکله اصلا جای تعجب نیست کلا سامسونگ و ال جی فق گط یه چیزی میشنون میرن تولیدش میکنن، حالا شما بیا یه ایسوس یا یه مارک اروپایی بزار کنارش فرقش رو ببین
    خودم سایزدفول اچ دی نیاز داشتم کلی گشتم تاذیه lcd 23 اینچ پیدا کردم و راضیم ازش
    نه چشم خسته میشه نه کیفیتش بده.
    واسه حل مشکلتون هم اگه سی دی همرا مانیتور هست نصب کنین تنظیمات خوبی داخلش داره که تاثیر گذاره
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط microbit نمایش پست ها
    دوست عزیز قبل از هر چیز بگم اگه سلامت چشم و اعصابت برات مهمه اصلا جلوی ال ای دی نشین!!
    اینکه در الجی تصویر به این شکله اصلا جای تعجب نیست کلا سامسونگ و ال جی فق گط یه چیزی میشنون میرن تولیدش میکنن، حالا شما بیا یه ایسوس یا یه مارک اروپایی بزار کنارش فرقش رو ببین
    واسه حل مشکلتون هم اگه سی دی همرا مانیتور هست نصب کنین تنظیمات خوبی داخلش داره که تاثیر گذاره
    پنل های اروپایی اکثرا تولید 2 شرکت بزرگ پنل سازی جهان یعنی سامسونگ و یا الجی و یا lg philips هستند.صحبت غیر تخصصی نفرمائید لطفا دوست من.
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط microbit نمایش پست ها
    LG , SAMSUNG , AU OPTRONIC , بزرگترین پنل سازان دنیا هستن , ASUS تولید کننده نیست و در محصولاتش از پنل های این سه OEM که نام بردم استفاده میکن
    مدل ها کیفیت متفاوتی دارن و چون شما از یک مدل خوشت اومده , دلیل بر برتری کلی برند نسبت به سایرین نیست
    بنده از خرید VX238H هم کاملا پشیمون هستم ولی برند رو زیر سوال نمیبرم!

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع