ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 25 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 242
    امتیازها
    7,238
    سطح
    56
    9
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    مشکل شما دقیقا چیه؟دوست من یک مقدار واضح توضیح بدید.
    گفتم که؛ اصلا از صدا راضی نیستم نمیدونم هم مشکل کجاست! به عبارتی ایرفون جدید یا تهیه کارت صدا؟
    سوالات بالا رو هم اگه جواب بدید ممنون میشم
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fr_sdgh نمایش پست ها
    گفتم که؛ اصلا از صدا راضی نیستم نمیدونم هم مشکل کجاست! به عبارتی ایرفون جدید یا تهیه کارت صدا؟
    سوالات بالا رو هم اگه جواب بدید ممنون میشم
    این هدفون شما چندان مناسب صدای pc نیست.این هدفون بیشتر مخصوص شنیدن صدا از طریق دستگاه پرتابل هستش عزیز.شما با هدفون های رو گوشی یا کلاس B هم تست کردید؟تنظیمات صدا رو انجام دادی؟چیپ صدای مادربرد شما خیلی خوبه دوست من شک دارم احتیاج به کارت صدا داشته باشید.با یک مدل هدفون نمیشود روی یک خروجی صدا عیب گذاشت.
    تعداد کمی از آلبوم های موسیقی دالبی هستند.بیشتر فیلم ها به صورت DOLBY صدابرداری میشوند.برای موسیقی دالبی شما احتیاج به یک دستگاه با این قابلیت دارید.مثل هدفون های دالبی و یا اسپیکر های چند تکه.مثل این هدفون
    نشنیدم KM هچین ایرادی داشته باشه.افت منظورتون ولوم هست یا کیفیت؟یک بار ورژن جدیدش رو نصب کنید.
    امتیازها
    7,238
    سطح
    56
    9
    کاربر انجمن
    این هدفون شما چندان مناسب صدای pc نیست.این هدفون بیشتر مخصوص شنیدن صدا از طریق دستگاه پرتابل هستش عزیز.شما با هدفون های رو گوشی یا کلاس B هم تست کردید؟تنظیمات صدا رو انجام دادی؟چیپ صدای مادربرد شما خیلی خوبه دوست من شک دارم احتیاج به کارت صدا داشته باشید.با یک مدل هدفون نمیشود روی یک خروجی صدا عیب گذاشت.
    تعداد کمی از آلبوم های موسیقی دالبی هستند.بیشتر فیلم ها به صورت DOLBY صدابرداری میشوند.برای موسیقی دالبی شما احتیاج به یک دستگاه با این قابلیت دارید.مثل هدفون های دالبی و یا اسپیکر های چند تکه.مثل این هدفون
    نشنیدم KM هچین ایرادی داشته باشه.افت منظورتون ولوم هست یا کیفیت؟یک بار ورژن جدیدش رو نصب کنید.
    این هدست هایی که معرفی کردین بدون درنظر گرفتن قیمتاش به کار من که میخوام موزیک گوش بدم و یک چیز سبک نیاز دارم مناسب نیست! قیمت رو هم که ارز کردم تا سقف 200 تومن میخواستم.
    الیته یه گفته شما بهتره اول با اکولایزر ببینیم چطور میشه! این رو هم بگم ایرفون بنده روی گوشی صدای بهتری داره که با بلند کردن صدا نویز رو جایگزین میکنه. خوب، گزینه های پیشفرض مادربورد ایسوس اصلا خوب نیست انگار باید دستی اکولایزر داده بشه! کسی میدونه چجور باید تنظیمات کرد؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fr_sdgh نمایش پست ها
    این هدست هایی که معرفی کردین بدون درنظر گرفتن قیمتاش به کار من که میخوام موزیک گوش بدم و یک چیز سبک نیاز دارم مناسب نیست! قیمت رو هم که ارز کردم تا سقف 200 تومن میخواستم.
    الیته یه گفته شما بهتره اول با اکولایزر ببینیم چطور میشه! این رو هم بگم ایرفون بنده روی گوشی صدای بهتری داره که با بلند کردن صدا نویز رو جایگزین میکنه. خوب، گزینه های پیشفرض مادربورد ایسوس اصلا خوب نیست انگار باید دستی اکولایزر داده بشه! کسی میدونه چجور باید تنظیمات کرد؟
    1-بنده کی پیشنهاد دادم؟؟؟عرض کردم مثل این ها احتیاج هستش برای صدای فراگیر!!!!کی گفتم اینهارو بخرید؟
    2-در مورد ایرفون توضیح به حد کافی داده شد.
    3-تنظیمات کارت صدا ربطی به برند مادربرد نداره.بعد از نصب درایور صدا،یک نرم افزار نصب میشود که در نوار پائین ویندوز و یا در control panel که برید هستش.با توجه به چیپست صدای شما،در تب sound effects قابلیت های تنظیمات هستش.
    امتیازها
    66
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید

کارت صدای 7.1 برای هدست Razer Tiamat 7.1

سلام به همه

برای هدست Razer Tiamat 7.1 دو تا کارت صدا لازم دارم.
    کارت صدای اول میخواهم اکسترنال باشه . با usb2 به لپ تاپ یا pc وصل بشه (pc core 2 dual & laptop Asus i7 k55vm) حتما خروجی usb2 برای هدست در کنار 3.5mm داشته باشه . اگه دستگاهی میشناسین که ترکیبی از آمپلی فایر(با سیگنال به نویز بالا) و کارت صدای 7.1 هست معرفی کنین.
    کارت صدای دوم اینترنال باشه واسه pc . ترجیحا خروجی usb2 داشته باشه.

قیمت هر کدام از کارت صداها بیشتر از 300-400 نشه

دوستان لطفا کارت هایی پیشنهاد کنین که ارزش خرید بالایی نسبت به قیمت داره.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gunner نمایش پست ها
    سلام به همه

برای هدست Razer Tiamat 7.1 دو تا کارت صدا لازم دارم.
    کارت صدای اول میخواهم اکسترنال باشه . با usb2 به لپ تاپ یا pc وصل بشه (pc core 2 dual & laptop Asus i7 k55vm) حتما خروجی usb2 برای هدست در کنار 3.5mm داشته باشه . اگه دستگاهی میشناسین که ترکیبی از آمپلی فایر(با سیگنال به نویز بالا) و کارت صدای 7.1 هست معرفی کنین.
    کارت صدای دوم اینترنال باشه واسه pc . ترجیحا خروجی usb2 داشته باشه.

قیمت هر کدام از کارت صداها بیشتر از 300-400 نشه

دوستان لطفا کارت هایی پیشنهاد کنین که ارزش خرید بالایی نسبت به قیمت داره.
    دوست عزیز به انجمن سخت افزار خوش آمدید @};-
    احتیاجی به زدن تاپیک جدا نبود.شما که داشتید کل انجمن صوت و تصویر و کارت صدا رو مطالعه میکردید چطور متوجه تاپیک مشاوره خرید کارت صدا و هدفون نشدید؟در بخش ارتقا تاپیک زده بودید.لطفا از این به بعد برای این موارد دقت کنید.
    در مورد هدفون razer tiamat،شما مطمئن هستید که این هدست رو دارید؟؟چون خود این هدفون مجهز به کارت صدا و قابلیت اتصال usb و پخش multi channel هستش!!
    لینک پایین نوشتار بررسی بنده در مورد این هدفون است.
    RAZER TIAMAT 7.1 VS LOGITECH G930
    امتیازها
    66
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    دوست عزیز به انجمن سخت افزار خوش آمدید @};-
    احتیاجی به زدن تاپیک جدا نبود.شما که داشتید کل انجمن صوت و تصویر و کارت صدا رو مطالعه میکردید چطور متوجه تاپیک مشاوره خرید کارت صدا و هدفون نشدید؟در بخش ارتقا تاپیک زده بودید.لطفا از این به بعد برای این موارد دقت کنید.
    در مورد هدفون razer tiamat،شما مطمئن هستید که این هدست رو دارید؟؟چون خود این هدفون مجهز به کارت صدا و قابلیت اتصال usb و پخش multi channel هستش!!
    لینک پایین نوشتار بررسی بنده در مورد این هدفون است.
    RAZER TIAMAT 7.1 VS LOGITECH G930
    سلام مجدد
    این هدست فقط 1 پنل کنترل پیشرفته داره که فاقد قابلیت کارت صدا و آمپ (پروسس صدا رو نداره) برای تفکیک صدای بالاتر نیاز به آمپلی فایر و کارت صدای 7.1 surround realtime هست

اگه به انگلیسی مسلط هستین سوال سوم این لینک رو راجع به پنل کنترل (یا به قول دوستان کارت صدا ! ) بخونین
    http://www.razersupport.com/gaming-a...zer-tiamat-71/
    نه تو سایت ریزر نه هیچ جای دیگه عنوان نشده که این دیوایس کارت صدا داره !!! فقط تبلیغات

با این اوصاف شما یا هر دوست دیگه راجع به کارت صدا و آمپ (با شرایط مذکور) اطلاعاتی داره یه پیشنهاد خوب بده
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gunner نمایش پست ها
    سلام مجدد
    این هدست فقط 1 پنل کنترل پیشرفته داره که فاقد قابلیت کارت صدا و آمپ (پروسس صدا رو نداره) برای تفکیک صدای بالاتر نیاز به آمپلی فایر و کارت صدای 7.1 surround realtime هست

اگه به انگلیسی مسلط هستین سوال سوم این لینک رو راجع به پنل کنترل (یا به قول دوستان کارت صدا ! ) بخونین
    http://www.razersupport.com/gaming-a...zer-tiamat-71/
    نه تو سایت ریزر نه هیچ جای دیگه عنوان نشده که این دیوایس کارت صدا داره !!! فقط تبلیغات

با این اوصاف شما یا هر دوست دیگه راجع به کارت صدا و آمپ (با شرایط مذکور) اطلاعاتی داره یه پیشنهاد خوب بده
    دوست من با شیلتر شکن پست ندید میره برای تائید و ممکن است دیر تائید شود پست شما.
    این هدفون یک سیستم مرکزی کنترلر دارد.برای صدای واقعی 7.1 خود کمپانی توصیه کرده است که بهتر است از کارت های صدای 7.1 از برند creative رو داده است.اما این بدان معنی نیست که شما صدای چند کاناله نداشته باشید.در مورد amp که فرمودید خود کنترلر صوتی این هدفون مجهز به یک پورت usb است برای دریافت ولتاژ مناسب.در غیر این صورت صدای 10 درایور صوتی خودش رو از کجا تامین میکند؟به همین علت بود که میگم احتیاج به amp نیست چون خود همون کنترلر تقویت کننده صوتی دارد.حتی برای صدای multi channel خودش قدرت تفکیک دارد و احتیاجی به تفکیک کامپیوتر نیست!در هر صورت این هدفون با توجه به کنترلر خودش احتیاجی به کارت صدا جدا ندارد اما اگر باشد بد نیست.در هر صورت همانطور که در بالا عرض کردم میتونید از کارت های 7.1 خانواده creative استفاده کنید.
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلام
    دوستان می خواستم نظرتون رو در رابطه با هدفون Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset بدونم و ممنون میشم که تجربیاتتون رو در رابطه با این هدفون با من به اشتراک بگذارید

اگر هم تو این رنج گزینه بهتری وجود داره لطف کنید و اعلام کنید ، برای گیم انلاین هم مورد استفاده قراره بگیره و از میکروفون خوبی هم باید بر خوردار باشه

صفحه 2 از 25 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 242

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع