ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 23 از 25 نخست ... 132122232425 آخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 242
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    اسپیکری که اقا میعاد معرفی کردند به شدت صدای با کیفیتی داره .اگر پولشو دارید بخرید
    اگر نه مدل F&D-A111F-2-1-Channel رو برای دوستان خریدم از بازار 185 .بیس قوی و نرم و صدای با کیفیت .
    اگر صدای چند زاویه ای و گسترده تر میخواهید مدل CREATIVE INSPIRE-T6300 5-1 Surround برای فیلم خوبه با 255 تومن
    و اگر صدای قوی و بلندتر میخواهید F&D-a520u قیمن 275
    مدل های f&d بیس قوی و صدای بلند فراگیر دارند و فقط پیچ ولوم و بیس دارند که مشکلی پیش نمیاره بقیه اش توی کنترله
    مدل CREATIVE بیس به اون اندازه قدرتی نداره ولی صداهای ریز و با دقتی پخش میکنه و تعداد بانداش 5 تاس
    اگر کارت صدای مادربردتون ضعیفه میتونید کارت صئای مجزا خوب هم تهیه کنید برای افزایش کیفیت
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    درود خدمت دوستان

بنده قصد خرید یک هدست - میکرو"فون دار داشتم . چی پیشنهاد میدین ؟ در رنج 100 تومن
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط invoker نمایش پست ها
    درود خدمت دوستان

بنده قصد خرید یک هدست - میکرو"فون دار داشتم . چی پیشنهاد میدین ؟ در رنج 100 تومن
    Edifier M710 نسبت به بقیه هدفون های موجود توی این رنج کیفیت خیلی بالاتری داره فقط سیمش کمی کوتاهه و برای استفاده با گوشی و لپتاپ طراحی شده. اگر قصد استفاده با کامپیوتر رو دارید میتونید از کابل افزایشی استفاده کنید.
    ویرایش توسط Dan : 2017/03/18 در ساعت 09:02
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    درود خدمت دوستان

سلام
    مدل بیسیم قیمت 107 / TSCO TH-5322 Bluetooth
    مدل با سیم قیمت 88 / A4Tech Bloody G300 Combat Gaming
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    Edifier M710 نسبت به بقیه هدفون های موجود توی این رنج کیفیت خیلی بالاتری داره فقط سیمش کمی کوتاهه و برای استفاده با گوشی و لپتاپ طراحی شده. اگر قصد استفاده با کامپیوتر رو دارید میتونید از کابل افزایشی استفاده کنید.
    واقیعت بنده یک گیمر حرفه ای دوتا 2 هستم و داشتن یک هدست خوب اولویت ما هستش ... چیزی که کیفیت صدای خوبی رو برای دوستان به اشتراک بذاره

در مورد طول کم سیم هدستی که پیشنهاد دادین میشه اون رو به مانیتور وصل کرد ؟

و اینکه در این رنج قیمت گزینه بهتری نیست ؟

اگه بخوام کابل افزایشی بگیرم 10تومنی قیمت داره خب اینطوری یه هدست 120 بگیرم بهتر نیس ؟

نظرتون در مورد هدست مایکروسافت LX-3000 چیه ؟
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    واقیعت بنده یک گیمر حرفه ای دوتا 2 هستم و داشتن یک هدست خوب اولویت ما هستش ... چیزی که کیفیت صدای خوبی رو برای دوستان به اشتراک بذاره

در مورد طول کم سیم هدستی که پیشنهاد دادین میشه اون رو به مانیتور وصل کرد ؟

و اینکه در این رنج قیمت گزینه بهتری نیست ؟

اگه بخوام کابل افزایشی بگیرم 10تومنی قیمت داره خب اینطوری یه هدست 120 بگیرم بهتر نیس ؟

نظرتون در مورد هدست مایکروسافت LX-3000 چیه ؟
    گیمر حرفه ای باید از تجهیزات حرفه ای استفاده کنه و طبیعتا باید بیشتر هم هزینه کنه. هدفون های گیم با کیفیت قابل قبول از 200 هزار تومان به بالا هستند.
    برای وصل کردن هدفون به مانیتور باید کارت گرافیک و مانیتور و کابل تصویرتون پشتیبانی کنه. از داخل کنترل پنل هم باید خروجی رو روی مانیتور تنظیم کنید.
    بدیهیه که اگه گزینه بهتری وجود داشت اون رو پیشنهاد میدادم.
    برای مشاوره معمولا یک مقدار اختلاف قیمت در نظر گرفته میشه و قبلا این مقدار اختلاف توی پیشنهادات در نظر گرفته شده.
    LX3000 برای VOIP طراحی شده و نباید برای بازی انتظار زیادی از این هدفون داشت ولی برای چت داخل بازی کیفیت مناسبی داره. البته قیمتش بیشتر از بودجه شما هستش اما ممکنه بتونید با همون حدود 120 هزار تومان پیدا کنید. دقت کنید که طول کابل این هدفون هم حدود 1.8 متر هست و نسبت به استاندارد استفاده شما همچنان کمی کوتاهه.
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    گیمر حرفه ای باید از تجهیزات حرفه ای استفاده کنه و طبیعتا باید بیشتر هم هزینه کنه. هدفون های گیم با کیفیت قابل قبول از 200 هزار تومان به بالا هستند.
    برای وصل کردن هدفون به مانیتور باید کارت گرافیک و مانیتور و کابل تصویرتون پشتیبانی کنه. از داخل کنترل پنل هم باید خروجی رو روی مانیتور تنظیم کنید.
    بدیهیه که اگه گزینه بهتری وجود داشت اون رو پیشنهاد میدادم.
    برای مشاوره معمولا یک مقدار اختلاف قیمت در نظر گرفته میشه و قبلا این مقدار اختلاف توی پیشنهادات در نظر گرفته شده.
    LX3000 برای VOIP طراحی شده و نباید برای بازی انتظار زیادی از این هدفون داشت ولی برای چت داخل بازی کیفیت مناسبی داره. البته قیمتش بیشتر از بودجه شما هستش اما ممکنه بتونید با همون حدود 120 هزار تومان پیدا کنید. دقت کنید که طول کابل این هدفون هم حدود 1.8 متر هست و نسبت به استاندارد استفاده شما همچنان کمی کوتاهه.
    خیلی ممنون دوست عزیز - پیشنهاد دیگه ای با اندکی افزایش بوجه ندارین ؟ تو رنج 150
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    خیلی ممنون دوست عزیز - پیشنهاد دیگه ای با اندکی افزایش بوجه ندارین ؟ تو رنج 150
    با این بودجه هدفون های بدون میکروفون خوبی هست ولی مدل های با میکروفون مدل های کمتری دارند.
    دیجی کالا Logitech G230 رو پیشنهاد ویژه گذاشته 169 هزار تومان اگر در توانتون هست برای گیم گزینه خوبیه. یه گزینه هم Rapoo VH200 هستش که ازش بررسی معتبری وجود نداره ولی به نسبت موارد قبلی با کیفیت تر به نظر میاد. در نهایت اگر نشد همون گزینه های قبلی بهتر هستند.
    امتیازها
    10,160
    سطح
    67
    101
    کاربر انجمن
    سلام هدفون بیسیم چه مدلی بخرم خوب باشه بودجه 750 واسه
    خودم نظرم روی Sony XB950BT هستش کسی تجربه کار با این هدفون داره ؟

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Messi_fa نمایش پست ها
    سلام هدفون بیسیم چه مدلی بخرم خوب باشه بودجه 750 واسه
    خودم نظرم روی Sony XB950BT هستش کسی تجربه کار با این هدفون داره ؟
    من 950 رو تست کردم. اینکه چه مدلی رو انتخاب کنید بستگی داره به این داره که چه نوع صدایی رو دوست داشته باشید. تمرکز سری XB سونی روی باس زیاد این هدفون ها هستش. به نظر من 950 قیمتش نسبت به کارایی که داره بیشتر از حد معموله. اگر صدای طبیعی و با تفکیک مناسب مد نظرتونه پیشنهاد میکنم Sennheiser HD 4.40BT رو بررسی کنید. قیمت این مدل حدود 650 هزار تومان هست.
صفحه 23 از 25 نخست ... 132122232425 آخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 242

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع