ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 22 از 25 نخست ... 122021222324 ... آخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 242
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr_reza نمایش پست ها
    ممنون....
    بودجه ای که برای خرید اسپیکر مد نظرم هست ،از ۷۰۰ تومن بیشتر نمیخام هزینه کنم،راستش بین z623 و t3 از کریتیو موندم نمیدونم کدوم یکی خوبه.....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    هر دو انتخاب های بسیار خوبی هستند اما من Z623 رو به خاطر تفکیک صدای بهتر پیشنهاد میکنم.
    امتیازها
    3,969
    سطح
    40
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    هر دو انتخاب های بسیار خوبی هستند اما من Z623 رو به خاطر تفکیک صدای بهتر پیشنهاد میکنم.
    باسلام دوستان من هم همین مدل رو پسندیدم و میخوام برای تلویزیون تهیه کنم ولی اینطور که من فهمیدم باید برای نهایت کیفیت از کارت صدا استفاده بشه..
    سوالم اینه که واقعا تلویزیون دوباره باید به کارت صدا وصل بشه!؟ خب چرا برای سینما خانگی ها توصیه نشده تا حالا !؟
    سوال 2 آیا کارت صدا ها حتما باید به کامپیوتر یا لپتاپ وصل بشن یعنی مجزا نمیشن!؟ اگه هست حدود قیمت رو لطف کنید ممنونم
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط farid02 نمایش پست ها
    باسلام دوستان من هم همین مدل رو پسندیدم و میخوام برای تلویزیون تهیه کنم ولی اینطور که من فهمیدم باید برای نهایت کیفیت از کارت صدا استفاده بشه..
    سوالم اینه که واقعا تلویزیون دوباره باید به کارت صدا وصل بشه!؟ خب چرا برای سینما خانگی ها توصیه نشده تا حالا !؟
    سوال 2 آیا کارت صدا ها حتما باید به کامپیوتر یا لپتاپ وصل بشن یعنی مجزا نمیشن!؟ اگه هست حدود قیمت رو لطف کنید ممنونم
    1- کاربرد این دو دستگاه متفاوته. سینما خانگی قراره به تلویزیون متصل بشه. نیاز به کارت صدای خوب هم برای مادربورد های عادی هستش. مادربورد شما چیپ آنبورد خوبی داره و برای این اسپیکر کفایت میکنه.
    2- بله. اکثر کارت های صداهای معمول چه اینترنال و چه اکسترنال نیاز به کامپیوتر دارند.
    امتیازها
    213
    سطح
    4
    7
    کاربر جدید
    دوستان یک هدفون مخصوص بازی برای PS4 معرفی کنید. هدفون خود سونی که برای این کنسول در نظر گرفته یکی میگه صداش عالیه یکی میگه بد نیس ، موندم خودم تا رنج 300 یا پایین تر بی سیم یا سیم دارش مهم نیس
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SiminSecret نمایش پست ها
    دوستان یک هدفون مخصوص بازی برای PS4 معرفی کنید. هدفون خود سونی که برای این کنسول در نظر گرفته یکی میگه صداش عالیه یکی میگه بد نیس ، موندم خودم تا رنج 300 یا پایین تر بی سیم یا سیم دارش مهم نیس
    هدفون Gold سونی برای استفاده با PS4 گزینه خوبیه و کیفیت صدای مناسبی داره (هر چند کیفیت ساختش به نسبت قیمت پایینه) اما پیشنهاد میکنم هدفونی بخرید که برای سایر کاربرد ها هم مناسب باشه. من Razer Kraken رو پیشنهاد میکنم.
    امتیازها
    4,862
    سطح
    44
    1
    کاربر جدید
    سلام دوستان اسپیکر کریتیو gigaworks t 40 خوبه?و اینکه کارت صدای blaster zچقدر رو افزایش کیفیتش تاثیر اداره?( ارزش اداره )? باتشکر
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ea.ali نمایش پست ها
    سلام دوستان اسپیکر کریتیو gigaworks t 40 خوبه?و اینکه کارت صدای blaster zچقدر رو افزایش کیفیتش تاثیر اداره?( ارزش اداره )? باتشکر
    T40 اسپیکر خوبیه اما قیمتش نسبت به کیفیتی که داره کمی بالاست.
    Sound Blaster Z کیفیت خوبی داره و قیمتش هم نسبتا مناسبه. اگر به نسبت چیپ های آنبورد ALC مقایسه کنیم میشه گفت که اختلاف کیفیت قابل توجهی داره.
    امتیازها
    4,862
    سطح
    44
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    T40 اسپیکر خوبیه اما قیمتش نسبت به کیفیتی که داره کمی بالاست.
    Sound Blaster Z کیفیت خوبی داره و قیمتش هم نسبتا مناسبه. اگر به نسبت چیپ های آنبورد ALC مقایسه کنیم میشه گفت که اختلاف کیفیت قابل توجهی داره.
    ممنون از پاسختون پس یعنی من کارت صدارو بگیرم تاثیرش زیاده.چون اسپیکر رو گرفتم.
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

سلام بر اساتید ....

دوستان یه اسپیکر میخوام که دارای دکمه هایی شامل : Volume , Base , increase به صورت جداگانه برای تنظیم صدا داشته باشه.
    بیشترین استفادم دیدن فیلم و گوش دادن به موسیقی هست از نوع ورزشی، Yahell و از این دست که خوب باید Base زیبایی داشته باشه.

بودجه هم حدود 300 حالا یکم پایین یا بالاتر. برند هم مهم نیست. کیفیت صدا مهم هستش.

سپاس از همگی
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط th e nd نمایش پست ها
    سلام بر اساتید ....

دوستان یه اسپیکر میخوام که دارای دکمه هایی شامل : Volume , Base , increase به صورت جداگانه برای تنظیم صدا داشته باشه.
    بیشترین استفادم دیدن فیلم و گوش دادن به موسیقی هست از نوع ورزشی، Yahell و از این دست که خوب باید Base زیبایی داشته باشه.

بودجه هم حدود 300 حالا یکم پایین یا بالاتر. برند هم مهم نیست. کیفیت صدا مهم هستش.

سپاس از همگی
    من Logitech Z506 رو پیشنهاد میکنم. کنترل ولوم و باس داره ، برای فیلم دیدن توی این رنج یکی از بهترین انتخاب هاست و برای موزیک هم مقدار باس مناسبی داره.
صفحه 22 از 25 نخست ... 122021222324 ... آخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 242

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع