ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 14 از 25 نخست ... 4121314151624 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 242
    امتیازها
    3,677
    سطح
    38
    27
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    1-من در قبال تجربیات و صحبت های دیگران چیزی ندارم عرض کنم هر کس هر ایده داره برای خودش.شما وقتی یک اسپیکر دارید که روی 16bit و 124hz ست شده براش کارت صدای اکسترنال حرفه ایی بخرید چی بشه؟معجزه اتفاق می افتد؟عزیزم مشاوره باید اصولی و علمی باشه نه اینکه من بیام بگم صداشو شنیدم خوب بود!!
    2-سیستم شما و من mini hi-fi است.حالا hi-fi کامل یا مینی که فرق به حال من و شما نداره.
    انتخاب تعداد اسپیکر به سلیقه شما بستگی دارد و کاربرد تان.
    3-این ضبط ها رو برای هر چیزی که دوست دارید میتونید استفاده کنید و هیچ محدودیتی ندارد.اتفاقا این ها در ساعات استفاده طولانی بسیار قویتر و با طول عمر بیشتری از اسپیکرها هستند.
    4-آمپلی فایر خطی یک تکنیک صدا است که خیلی پیچیده است و باید علم الکترونیک داشته باشید که بتونم براتون بازش کنم.این سیستم رو ابتدا سونی ابداع کرد و بعدها توسط آیوا و یک مدل از hi-fi های سامسونگ استفاده شد.در این سیستم آمپلی فایر برای فرکانسهای مختلف،پردازش و قدرت های مختلفی در نظر گرفته میشود.کلا پیچیدست.
    1-ممنون برای خودم هم همین جالب هستش چه چیز دیگه ای به غیر از بیت و هرتز هست که میتونه در کیفیت تاثیر داشته باشه
    2-ممنون ، فک میکردم در کیفیت تاثیری داشته باشه
    تعداد اسپیکر هم بهمونطور که گفتم در گیم و فیلم به نظرم 5.1 خیلی بهتر هستش ، به غیر از برند لاجیتک برند خوب دیگه ای در بازار هستش؟ادیفایرهایی که من میخواستم که کلا نیست...
    3-ممنون
    4-باز هم ممنونم ، البته همونطور که بالا گفته بودم بنده باند های این دستگاه رو به امپلی فایر اسپیکر متصل کردم و تاثیری در کیفیتش ندیدم به همین دلیل هم میخواستم ست 5 باند بخرم و امپلی فایر رو درست کنم چون اینطور دیدم که تاثیری نداشته باشه به هر حال اینطور که شما میفرمایید شاید مشکل از سورس یا چیز دیگه ای بوده
    با سپاس
    امتیازها
    5,982
    سطح
    50
    301
    کاربر انجمن
    سلام

بعد از راهنمایی های دوستان در مورد هدست برخلاف نظرشون یه logtic g930 گرفتم (بیشتر به خاطر وایرلس بودن) اصلا کیفیت صدای خوبی نداشت و بدتر یه background noise آزار دهنده هم داشت خلاصه فروختم و یه razer kraken usb گرفتم.

الان چند تا مشکل دارم.

اول این که اون background noise توی این هدفون هم هست و فرقی نکرده(با هدفون usb دیگه تست کردم نویز نداشت) و حسابی کلافم کرده.
    صدا یه مقدار زیادی بم هست راهی هست که بشه اصلاحش کرد؟

و دیگه این که توی km player صدا فقط از سمت چپ شنیده میشه تنظیمات رو درست کردم ولی باز همینجوری هست.(توی مدیا پلیر کلاسیک صدا کامل هست)

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.

با تشکر
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط wnhl نمایش پست ها
    سلام

بعد از راهنمایی های دوستان در مورد هدست برخلاف نظرشون یه logtic g930 گرفتم (بیشتر به خاطر وایرلس بودن) اصلا کیفیت صدای خوبی نداشت و بدتر یه background noise آزار دهنده هم داشت خلاصه فروختم و یه razer kraken usb گرفتم.

الان چند تا مشکل دارم.

اول این که اون background noise توی این هدفون هم هست و فرقی نکرده(با هدفون usb دیگه تست کردم نویز نداشت) و حسابی کلافم کرده.

و دیگه این که توی km player صدا فقط از سمت چپ شنیده میشه تنظیمات رو درست کردم ولی باز همینجوری هست.(توی مدیا پلیر کلاسیک صدا کامل هست)

با تشکر
    دوست عزیز در مورد خرید اول تقصیر خودتون بوده چون بنده اون هدفون رو پیشنها نداردم اگر یادتون باشه!km رو پاک کنید یکبار دیگه نصب کنید.
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام

الان چند تا مشکل دارم.

با تشکر
    شما هدست رو با سیستم دیگه هم تست کردید ؟
    این روش رو یه امتحانی کنید: برنامه synapse رو نصب کنید. به تب lightning برید و lightning رو خاموش کنید ( در حالت Off قرار بدید).
    امتیازها
    5,982
    سطح
    50
    301
    کاربر انجمن
    دوست عزیز در مورد خرید اول تقصیر خودتون بوده چون بنده اون هدفون رو پیشنها نداردم اگر یادتون باشه!km رو پاک کنید یکبار دیگه نصب کنید.
    بله خودم هم عرض کردم که برخلاف نظرتون.

به هرحال اون مورد رو فروختم.
    ولی میخوام بدونم این مورد نویز توی این هدفون razer ایراد کلی هست یا این هدفون مورد داره؟(برای گارانتی.)

توی گوگل یک مورد مشابه دیدم به اسم Razer Kraken 7.1 "hissing" noise!

ولی راه حل رو تنونستم بفهمم.
    امتیازها
    5,982
    سطح
    50
    301
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    شما هدست رو با سیستم دیگه هم تست کردید ؟
    این روش رو یه امتحانی کنید: برنامه synapse رو نصب کنید. به تب lightning برید و lightning رو خاموش کنید ( در حالت Off قرار بدید).
    بله با گوشی تست کردم نویز همچنان بود.
    حتی نویز توی محیط خود ویندوز هم هست(خیلی کم) و با اجرای آهنگ بیشتر میشه.

گزینه lightning توی برنامه من وجود نداره.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    بله خودم هم عرض کردم که برخلاف نظرتون.

به هرحال اون مورد رو فروختم.
    ولی میخوام بدونم این مورد نویز توی این هدفون razer ایراد کلی هست یا این هدفون مورد داره؟(برای گارانتی.)

توی گوگل یک مورد مشابه دیدم به اسم Razer Kraken 7.1 "hissing" noise!

ولی راه حل رو تنونستم بفهمم.
    یک مقدار راجب نویز بیشتر توضیح بدید بهتر موجه بشم.
    امتیازها
    5,982
    سطح
    50
    301
    کاربر انجمن
    یک مقدار راجب نویز بیشتر توضیح بدید بهتر موجه بشم.
    وقتی هدفون رو وصل میکتم یه صدای خیلی خفیف هیییییس شنیده میشه.
    وقتی پلیری اجرا میکنم یا توی بازی میرم این صدا بلندتر میشه توی ملودی و فیلم هایی هم که اولشون چند لحظه سکوت هست خیلی مشخص تره.

البته این نویز وقتی درجه تنظیم صدا تا ته بلنده شنیده میشه و توی درجات کم تر خیلی سخت تر شنیده میشه.

حالا موندم این ایراد کلی است یا باید بفرستم گارانتی؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    وقتی هدفون رو وصل میکتم یه صدای خیلی خفیف هیییییس شنیده میشه.
    وقتی پلیری اجرا میکنم یا توی بازی میرم این صدا بلندتر میشه توی ملودی و فیلم هایی هم که اولشون چند لحظه سکوت هست خیلی مشخص تره.

البته این نویز وقتی درجه تنظیم صدا تا ته بلنده شنیده میشه و توی درجات کم تر خیلی سخت تر شنیده میشه.

حالا موندم این ایراد کلی است یا باید بفرستم گارانتی؟
    خیر این یک ایراد کلی نیست.شما حتما با یک دستگاه دیگر تست کنید.چون پورت usb هستش یک مقدار نویز ممکن وارد بشه و اون هم میتونه به مشکلات نویز گیری کیس برگرده.
    امتیازها
    5,982
    سطح
    50
    301
    کاربر انجمن
    خیر این یک ایراد کلی نیست.شما حتما با یک دستگاه دیگر تست کنید.چون پورت usb هستش یک مقدار نویز ممکن وارد بشه و اون هم میتونه به مشکلات نویز گیری کیس برگرده.
    تست کردم مشکل همچنان پابرجاست.
    با هدفون hu-510 که خودم از قبل داشتم کوچکترین نویزی وجود نداشت.

برای نویز گیری چه راهی پیشنهاد میدید.
صفحه 14 از 25 نخست ... 4121314151624 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 242

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع