ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 12 از 25 نخست ... 2101112131422 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 242
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط wnhl نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ سریعتون میشه دلیل انتخاب رو هم بگید.

با usb مشکلی ندارم قبلا hu-510 داشتم اونم usb بود.
    درایوهای صوتی RAZER بی نظیر هستند.درسته که با این بودجه میتونید هدفون های زیادی رو انتخاب کنید،اما در زمینه صدا RAZER از بسیاری از این برندها جلوتر است.رقابت این هدفون با برندهایی مانند سونی و SENNHEISER است.در کل KRAKEN نظر بنده است.
    امتیازها
    3,677
    سطح
    38
    27
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    میخواستم بپرسم از نظر کیفیت edifier da5000 pro بهتر هستش یا edifier c6 ؟
    داخل این تاپیک نوشته شده سری c اسپیکر حرفه ای این شرکته ولی da مشخص نشده
    دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم
    با سپاس
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirpcp30 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بپرسم از نظر کیفیت edifier da5000 pro بهتر هستش یا edifier c6 ؟
    داخل این تاپیک نوشته شده سری c اسپیکر حرفه ای این شرکته ولی da مشخص نشده
    دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم
    با سپاس

دوست عزیز هردو خوب هستند.اما edifier da5000 pro از آمپلی فایر قدرتمندتر و بهتری برخوردار است.اسپیکرهای هر دو مدل هم مخروطی مگنت دار،ساب ووفر یکسان و حتی center ها هم یکی است.میزان وات ولی متفاوته.da5000 ساب ووفر اش با amp اش مجتمع هستش.من در کل da5000 رو پیشنهاد میکنم.
    امتیازها
    3,677
    سطح
    38
    27
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیز هردو خوب هستند.اما edifier da5000 pro از آمپلی فایر قدرتمندتر و بهتری برخوردار است.اسپیکرهای هر دو مدل هم مخروطی مگنت دار،ساب ووفر یکسان و حتی center ها هم یکی است.میزان وات ولی متفاوته.da5000 ساب ووفر اش با amp اش مجتمع هستش.من در کل da5000 رو پیشنهاد میکنم.
    بازم سلام
    خیلی ممنون دوست عزیز
    منظورتون این هستش که از نظر کیفیتی یکی هستند و قدرت بیشتری داره + آمپ بهتر؟ اره از نظر قدرت دیدم که کلا 5000 هم باند ها و هم سابش قویتره بر اساس وات ،و اینکه ساب 5000 از 20 هرتز رو پخش میکنه اما c6 از 40 هرتز اما اینکه همون کیفیت یا کیفیت برتری داشته باشه رو نمیدونم به همین دلیل پرسیدم ، بلندی صدا زیاد به کارم نمیاد (البته امکانات c6 هم مثل رادیو و usb و... هم بکارم نمیاد) برام کیفیت و شفافیت صدا مهمه و نرمی بیس ، از نظر ابعاد باند ها حدود یک سانت فک میکنم da5000 کوچیکتر باشه
    با سپاس
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    بازم سلام
    خیلی ممنون دوست عزیز
    منظورتون این هستش که از نظر کیفیتی یکی هستند و قدرت بیشتری داره + آمپ بهتر؟ اره از نظر قدرت دیدم که کلا 5000 هم باند ها و هم سابش قویتره بر اساس وات ،و اینکه ساب 5000 از 20 هرتز رو پخش میکنه اما c6 از 40 هرتز اما اینکه همون کیفیت یا کیفیت برتری داشته باشه رو نمیدونم به همین دلیل پرسیدم ، بلندی صدا زیاد به کارم نمیاد (البته امکانات c6 هم مثل رادیو و usb و... هم بکارم نمیاد) برام کیفیت و شفافیت صدا مهمه و نرمی بیس ، از نظر ابعاد باند ها حدود یک سانت فک میکنم da5000 کوچیکتر باشه
    با سپاس
    بله درسته.چون این ها یک مقداری بازی های تبلیغاتی است.مثلا یک شرکت میاد یک ست صوتی تولید میکنه و بعدش با تقویت amp یک مدل قویتر رو بیرون میده.اسپیکرها هم تقریبا در یک سطح هستند.
    امتیازها
    3,677
    سطح
    38
    27
    کاربر جدید
    بله درسته.چون این ها یک مقداری بازی های تبلیغاتی است.مثلا یک شرکت میاد یک ست صوتی تولید میکنه و بعدش با تقویت amp یک مدل قویتر رو بیرون میده.اسپیکرها هم تقریبا در یک سطح هستند.
    بازم ممنون
    متاسفانه اک این مدلها مثل اینکه نیست من کارکرده پیدا کردم همون Da5000pro حالا میخواستم بپرسم چه قیمتی برای این اسپیکر مناسب هستش؟ اصلا خرید کارکرده کار درستی هستش؟ و از کجا میتونم از سلامت کامل اسپیکر مطمعن شم
    بازم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    با سپاس
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    اگر تمیز و سرحال باشد،بخرید بد نیست.متاسفانه نو اینها چندان موجودی نداره داخل کشور ظاهرا.توافقی باید بخرید.معمولا 30 تا نهایت 40 درصد زیر قیمت نو.
    امتیازها
    3,677
    سطح
    38
    27
    کاربر جدید
    اگر تمیز و سرحال باشد،بخرید بد نیست.متاسفانه نو اینها چندان موجودی نداره داخل کشور ظاهرا.توافقی باید بخرید.معمولا 30 تا نهایت 40 درصد زیر قیمت نو.
    مثل اینکه تمیزه ولی از درونش بنده خبر نداره تا چه حد بهش فشار اومده،با فشار بیش این امکان هستش که کیفیت خودش رو از دست بده؟متاسفانه قیمت نو رو بنده نداره
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    مثل اینکه تمیزه ولی از درونش بنده خبر نداره تا چه حد بهش فشار اومده،با فشار بیش این امکان هستش که کیفیت خودش رو از دست بده؟متاسفانه قیمت نو رو بنده نداره
    برای تست سیستم صوتی،صدا رو زیاد کنید و چند دقیقه صبر کنید.ببینید که لرزش غیر عادی و غر غر در صدا مخصوصا ساب ووفر نباشد.اگر باندها بدون مشکل کار کنند،نگران نباشید هیچ مشکلی نیست.خرابی سیستم های صوتی زیاد نیست.
    امتیازها
    3,677
    سطح
    38
    27
    کاربر جدید
    برای تست سیستم صوتی،صدا رو زیاد کنید و چند دقیقه صبر کنید.ببینید که لرزش غیر عادی و غر غر در صدا مخصوصا ساب ووفر نباشد.اگر باندها بدون مشکل کار کنند،نگران نباشید هیچ مشکلی نیست.خرابی سیستم های صوتی زیاد نیست.
    ممنون داخل سایت ها قیمت حدود 400 هست و حدود 500 (البته مطمعنن از قبله)حالا به نظرتون 450 تومان اصلا ارزش اسپیکر دست دوم این مدل داره؟
    یا اینکه حدود 500 ست 5 باند بخرم و خودم براش امپلی فایر درست کنم یا بدم بیرون درست کنند؟
    با سپاس
صفحه 12 از 25 نخست ... 2101112131422 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 242

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع