ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    خدا پدر سازنده های ویچر رو بیامرزه!
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    لعـــــــــــــنت !!! اگه بازی های Race قفل بشن خصوصا NFS بنده به نشانه اعتراض 3 روز NFS بازی نمیکنم :(( :))
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام
    اول اینکه ایرانی جماعت جز کپی کردن کاره دیگه ای که بلد نیس خودشم کرک نمیکنه همه توی فروم های روس ها پلاس ان که برای انتشار کرک جدید سریع برای دانلود و به اسم خودشون بزارن ! ، آدم اعصابش خورد میشه اون از PS4 و XBOX ONE که هنوز کپی خور نشدن ! ( یک سال و نیم صبر کردم که بخرمش آخرش پولش رو دادم گوشی خریدم که اونم افتاد توی جوب سوخت d: تازه پی بردم که گوشی های ضد آب چقدر میتونن مفید باشن خخخ ) اگه قرار باشه برای هر بازی ای اینقدر کرک کردنش طول بکشه فک نکنم کسی حاضر باشه صبر کنه ولی از یه طرف دلم برای کسایی که بازی رو میسازن و منتشر کردن میسوزه ، خودتون رو جای اونا بزارین اگه برای ساخت یه بازی 2سال زحمت بکشید و فرداش ببینید نسخه رایگانش برای دانلود گذاشته شده راضی میشین ؟ مسلما میری از این قفل ها میزاری d: من اگه باشم یه زنجیر دور سی دی میکشم جوری که نشه بازش کرد و برای بازکردنش کلید رو باید بخری d:
    Mb :Asus Z170-A
    Cpu : intel skylake 6700
    Ram : Gskill Trident z 3200mhz
    Cooler : Deep Cool Captain 120 white
    SSD : Samsung evo 850 120gig
    HDD : WD Caviar Blue 1tb
    ODD : Asus 24x
    Case : Deep Cool Dukase Ver2 White
    Power : Cooler Master B600wat 80plus
    Monitor : Asus vs 23
    Mouse : Razer Taipan
    امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر

آقا من یه چیز بگم . اول جواب دوستمون M.J رو بدم . بنده خودم این کارو میکنم یعنی منطقم اینه ... میرم بازی اورجینال ایرانی میخرم هرچند خوب یا بد باشه ، فقط به خاطر اینکه بازی ساز ایرانی رو حمایت کنم (اصلا شاید یه بارم تو بازی نرم ، بنا به دلایلی) ؛ دیگه فرشاد صمیمی شون اومد تو TV گفتش دیگه ، گفت « اصلا نشده من بازی ایرانی کپی تو بازار ببینم ، مشکل حمایت اولیس »
    بحث بازی اورجینال بازی خارجی هم یه مبحث دیگس . الان اکانت استیم من بیستو چند تا بازی ارجینال مالکه که بعضیاشو فقط به خاطر اینکه باید از اول دانلود کنم حتی نصب نکردم ، همون DOTA2 مجانی رو بازی میکنم . بازی ارجینال دستو پا گیره ، مشکل من هم اینه وگرنه که یه بازی 50 تومان چند ماه می تونی مولتی شو بازی کنی قیمت مناسبیه . هر از گاهی هم تخفیف میخوره چند تاشو میشه با 50 تومان گرفت . ولی دستو پا گیره . یا پینگ زیاده ، یا پچاش حجیمه ؛ اکثرشونم نیاز به نرم افزار جانبی مثل استیم و اورجین و یو پلی دارن . همین یوپلی بدون قند شکن تو حالت آنلاین لوگین ، اصلا بازی ران نمیکنه .
    اینم آرشیو بازی هایی که روی سیستمم نصب هست . حجم عکس 6 مگ.

بعضیاشونو حتی ارجینالشم روی Steam دارم مثلا RE6 برای مولتی خریدم . اما باز از روی ک×ر×که بازیو ران میکنم ، حتی یه بارم مولتیشو نزدم . میگم چون دستو پا گیره .
    الانم DRM چیه ؟ مگه AC 2 نبود ؟ HAWX2 نبود ؟ اینا هم اومدن و مجانی بازی شدن رفتن پی کارشون . مشکل من ایرانی اینه که هم خرمارو میخوام هم خدارو . هم میخوام بازی مجانی باشه هم همون روز اول که بازی ریلیز میشه بشینم تا تهش برم . خب نمیشه دیگه یا صبر کن یا پول بده درستشم همینه . تریلر پخش میکنن مینویسه «پیش خرید کنید یک روز زود تر از بقیه بازی در دسترستون قرار میگیره» (قضیه روز اول بازی کردنه ها) خودم یه نیش خندی بهش میزنم میگم شده یک روز که هیچی یک سالم طول بکشه بالاخره بازی مسخرتونو بازی میکنم (Advanced Warfare با توهم!) ، فقط اراده میخواد .
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    آقا من یه چیز بگم . اول جواب دوستمون M.J رو بدم . بنده خودم این کارو میکنم یعنی منطقم اینه ... میرم بازی اورجینال ایرانی میخرم هرچند خوب یا بد باشه ، فقط به خاطر اینکه بازی ساز ایرانی رو حمایت کنم (اصلا شاید یه بارم تو بازی نرم ، بنا به دلایلی) ؛ دیگه فرشاد صمیمی شون اومد تو TV گفتش دیگه ، گفت « اصلا نشده من بازی ایرانی کپی تو بازار ببینم ، مشکل حمایت اولیس »
    بحث بازی اورجینال بازی خارجی هم یه مبحث دیگس . الان اکانت استیم من بیستو چند تا بازی ارجینال مالکه که بعضیاشو فقط به خاطر اینکه باید از اول دانلود کنم حتی نصب نکردم ، همون DOTA2 مجانی رو بازی میکنم . بازی ارجینال دستو پا گیره ، مشکل من هم اینه وگرنه که یه بازی 50 تومان چند ماه می تونی مولتی شو بازی کنی قیمت مناسبیه . هر از گاهی هم تخفیف میخوره چند تاشو میشه با 50 تومان گرفت . ولی دستو پا گیره . یا پینگ زیاده ، یا پچاش حجیمه ؛ اکثرشونم نیاز به نرم افزار جانبی مثل استیم و اورجین و یو پلی دارن . همین یوپلی بدون قند شکن تو حالت آنلاین لوگین ، اصلا بازی ران نمیکنه .
    اینم آرشیو بازی هایی که روی سیستمم نصب هست . حجم عکس 6 مگ.

بعضیاشونو حتی ارجینالشم روی Steam دارم مثلا RE6 برای مولتی خریدم . اما باز از روی ک×ر×که بازیو ران میکنم ، حتی یه بارم مولتیشو نزدم . میگم چون دستو پا گیره .
    الانم DRM چیه ؟ مگه AC 2 نبود ؟ HAWX2 نبود ؟ اینا هم اومدن و مجانی بازی شدن رفتن پی کارشون . مشکل من ایرانی اینه که هم خرمارو میخوام هم خدارو . هم میخوام بازی مجانی باشه هم همون روز اول که بازی ریلیز میشه بشینم تا تهش برم . خب نمیشه دیگه یا صبر کن یا پول بده درستشم همینه . تریلر پخش میکنن مینویسه «پیش خرید کنید یک روز زود تر از بقیه بازی در دسترستون قرار میگیره» (قضیه روز اول بازی کردنه ها) خودم یه نیش خندی بهش میزنم میگم شده یک روز که هیچی یک سالم طول بکشه بالاخره بازی مسخرتونو بازی میکنم (Advanced Warfare با توهم!) ، فقط اراده میخواد .
    Denuvo بسیار پیشرفته تر از DRM های قبلی هست
    HAWX2 رو هم یوبی بعد از مدت زیادی DRM اش برداشت و بعد کرک شد

امتیازها
    4,437
    سطح
    42
    23
    کاربر جدید
    سلام خدمت دوستان
    همه میگن ایرانی جماعت همه ایرانی هستیم بازی خارجی به دلار هست یعنی مثلا 50 دلار باشه یه بازی تو ایران میشه 168000 تومن ایران خوب کی میتونه این پول رو بده من خودم cod ghost رو که اینهمه تبلیغات شد براش تریلرهاشو دیدم تبخال زدم 2 روز پاره وقت تموم شد رفت حالا گیرم این بازیرو 168000 تومن میگرفتم در عرض 6-7 ساعت تموم میشد بعد بازم همون پولو باید بدم واسه 6 ساعت بازی دیگه اگه گیمر باشی ماهی خرج گیم بالا 2 تومن میشد یا هم بازی نمیکردی با تریلرها خوش میشدی کی میتونه این پولو پرداخت کنه ماهیانه بله تو خارج از ایران کسی که کار میکنه دلار میگیره من خودم قبلا wow آنلاین بازی میکردم رفیق خارجی دارم از همه کشورها نمنشون یکی تو آلمان بود الان 19 ساله هست استخدام شده ماهی 2000 یورو پول میگیره هر سال که میگزره بنا به قانونشون تجربه میره بالا حقوق هم همینطور اون میگیره ماهی 10 تا بازی 40 یورو ولی اینجا ماهی با حقوق 600 -700 تومن نمیشه حالا گیرم گرفتیم مثل بازی far cry 4 بازی باگ داره patch میدن بهش update بشه میخوای update کنی میگه با این ip نمیتونی اینجاست که باید بگی با همین ip بازی رو نمیتونی 50 دلار به من بدی با 10000 تومن میگیرم >:P
    امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    کاری از دست روسا برنیومد ، چینیا شروع کردند ...

امروز یک خبر بسیار شوکه کننده بدستمان رسیده است. طبق گزارشی که اعضای گروه ۳DM منتشر کرده اند، قفل جدیدترین سیستم DRM با نام Denuvo سر انجام کرک شد. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
    سیستم Denuvo یک جور قفل DRM مخصوص است که هر سری کدهای آن تغییر می کند تا اینکه به راحتی قابل کرک شدن نباشد. هر چند هکرها در حال حاضر سخت مشغول مبارزه با آن هستند اما تا کنون جواب مثبتی بدست نیامده بود. این همان سیستمی است که باعث شده بود بازی های FIFA 15 ،Lords of the Fallen و Dragon Age: Inqu***tion برای مدت زیادی کرک نشوند. Denuvo دقیقا یادآور Starforce است. آن هم یک قفل قوی DRM بود که پس از مدتی کرک شد.
    متذکر می شویم که اگر این گزارش درست باشد، تیم هکرهای چینی فعلا فقط قفل DRM را شکسته اند و هنوز خبری از کرکی که سالم کار کند نیست. پس لطفا در حال حاضر از دانلود هر گونه فایل ناشناس که تحت عنوان کرک در اینترنت پخش می شود خودداری کنید.

منبع سایت گیمفا
    ویرایش توسط MoJtAbA : 2014/12/03 در ساعت 15:06
    امتیازها
    14,676
    سطح
    78
    1,035
    کاربر انجمن
    برای هر ویروسی آنتی ویروسی هست و بالعکس
    برای هر قفلی هم کلیدی هست
    هیچ ممکنی غیر ممکن نیست
    در کل دیرو زود داره ولی سوخت وسوز نداره عجله نکنید به زودی این قفل رو هم میشکونند به امید خدا!!! :دی
    اینقدر بازی هست که فعلا انجام بدیم تا اونا رو هم کرک کنند!!! من که هیچ عجله ای ندارم شده یک سال هم طول بکشه بی خیال!!
    زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست*هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
    صحنه پیوسته به جاست***خرم آن نغمه كه مردم بسپارند به یاد

اینم عکس سیستم جدید من;)

امتیازها
    2,057
    سطح
    27
    218
    کاربر انجمن
    قفل DRM By Denuvo توسط 3dm کر.ک شد !!!! و برای بازی Dragon Age Inqu***tion کر.ک سالم منتشر شد !!!

تبریک به دوستان

CUT HERE

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع