ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 53

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام ناصر جون خودم و همه اساتید عزیز . :x:x
    پست من در اینجا جسارت هست به همه عزیزان و امیدوارم جسارت منو ببخشید :">@};-
    طبق صحبت هایی که با استاد عزیزم ناصر جان :x:x داشتم مقداری همفکری کردیم که خدا رو شکر نقاط مشترک و تفاهم زیادی داشتیم در قوانین
    اما من یک پیشنهاد با جازه ناصر جان در درجه اول مطرح می کنم که اگه ناصر جون و بقیه اساتید عزیزم موافق باشند اینجوری کار کنیم که :
    فرض کنیم هرکدوم از ما مدیر اجرایی مسابقه هستیم و تدوین قوانین برعهده ماست بعد به شکل و فرمت قانون نویسی
    ( مثال :
    قوانین پیشنهادی من :
    1. ...........
    2. ...........
    و اینجوری )

پیشنهادمون رو مطرح کنیم و روش با کمک و همفکری هم بررسی و نقد کنیم تا به یک قانونی برسیم که هیچ کسی مخالفی نداشته باشه و قوانین رو با امضای همه ( تشکر معادل امضاء ) تدوین و نهایی کنیم بعد جهت اینکه خدایی ناکرده خدایی ناکرده کسی شیطونی نکنه! از همون قوانینی که نهایی و تصویب شده شات بگیریم و در استارت مسابقه که تاپیکش و میزنیم و میخوایم قوانینشو اعلام کنیم اون شات رو بگذاریم که امضای همه هم پای اون قانون وجود داره بعداً خدایی نکرده خدایی ناکرده کسی اعتراضی کرد به اون قانون و امضا هم کرده بود شرمنده اش بشیم ! :ar!
    اول دوستان و مخصوصاً ناصر جان نظرشونو در مورد این پیشنهاد اولیه برای شیوه طرح پیشنهاد اعلام کنند تا از این به بعد پیشنهاد ها رو اینجوری مطرح کنیم تا در مرحله نقد و بررسی سریعتر بشه نقاط مشترک اکثریت رو پیدا کرد و راحت تر بشه نقد و بررسی کرد و زمان کمتری ببره @};-@};-
    تا فردا صبح ایشالا قوانین پیشنهادی خودمو به همین فرمت ارائه کنم
    موافقم رضا جان، به شرط اینکه بچه ها هم همکاری کنن@};-
    دوستان، از این به بعد مثل نمونه ای که آقا رضا پیشنهاد دادن، نظرات خودتونو بیان کنید. کاملا طبقه بندی شده و از روی اصول.
    دیگه اینکه اگه کسی نظری داره در مورد نحوه ی محاسبه ی امتیازات حتما اطلاع بده، چون در حال حاضر گره ی کار ما نحوه ی محاسبه است. چون باید طوری باشه که حق هیچ کس ضایع نشه تا همه بتونن برنده بشن حتی کسانی که سیستم های سوکت 478 دارن!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2284 نمایش پست ها
    Amd که 100% از اينتل جداست ولي نميشه اينتل همه با هم باشن که.
    نهايتا ميشه اينطور گفت که 775 جدا 1155 و 1150 با هم.
    بهتر نيست?
    Ddr2 کجا و فرکانس 3000 به بالاي 1150 کجا
    ممنونم محمد عزیز@};-
    جدا کردن بخش های مختلف از همدیگه باعث میشه که کلاس بندی بشه. همین کلاس بندی هم باعث میشه تعداد برندگان نفر اول و دوم و سوم زیاد بشه، در این صورت جایزه ی خوبی که وعده داده شده تبدیل میشه به چندتا جایزه ی کوچیک.

توجه:
    تقریبا همه ی بچه ها میگن کلاس بندی کنیم و مسابقه در چند بخش برگزار بشه. همین طور که گفتم اینجوری مجبوریم جوایز رو معمولی تر ولی تعدادشو بیشتر کنیم و ممکنه اینجوری خبری از جایزه ی چشمگیر نباشه. همه با این کار موافق هستن؟

نظر شخصی من اینه که فقط در یک کلاس باشه تا جوایز به چشم بیاد، برای اینکه حق کسی خورده نشه بالاترین درصد پیشرفت رو نسبت به حالت دیفالت در نظر میگیریم، همچنین ضریب هایی از پتانسیل اورکلاک سیستم افراد، پوینت هایی که در HWBOT بابت اون تست گرفته شده و یا قیمت حدودی مین+پردازنده+رم+پاور .... با این چی بچه ها؟ موافق هستید؟

@};-@};-@};-
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 53

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع