ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 53
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط .SouSHIanT. نمایش پست ها
    بسیار خوشحالم که داره استقبال زیادی از این تاپیک میشه @};-
    همچنین از ناصر و ارمین عزیز برای تغییر عنوانم تشکر میکنم @};-
    بعدم ناصر جان من لایق این همه تعریف نبودم کم نیستند کسایی که خیلی از من بهترند مثل خود شما @};-

بگذریم ...

خب درمورد ثبت در hwbot که همه به اتفاق به نتیجه رسیدیم من پیشنهاد دارم یک والپیپر خیلی ساده با تگ "مجله سخت افزار " برای مسابقه طراحی شه و یکی از شروط استفاده از همین والپیپر باشه تا نتایجی که قبلا ثبت شدن بلا استفاده باشن

در مورد چند مرحله ای کردن مسابقه من هم قبول دارم انجام و مدیریتش شاید سخت باشه پس به یک تست بسنده میکنیم

اما در مورد تست نظر رضای عزیز بسیاز جالب بود :

اما خب معماری های مختلف نتیجه های مختلفی رو میدن که این هم باید مورد بررسی قرار بگیره ...
    در مورد والپیپر، بله این رو در نظر داشتم، یک والپیپر اختصاصی طراحی میکنم و با شروع شدن مسابقه اون والپیپر برای استفاده میذارم. استفاده از اون والپیپر هم اجباری خواهد شد.

همچنین یک عکس از سیستم تست هم اجباری میشه. همه موافق هستن؟
    ضمن اینکه احتمالا فقط استفاده از یک هسته و یک رشته رو مجاز کنیم، با این هم همه موافقن؟
    با نحوه ی امیتاز دهی بر اساس پیشرفت چطور؟ موافقید؟
    برای دما هم میخوایم محدودیت بذاریم. از دوستان (مخصوصا اورکلاکرهای عزیز) میخوام نظرشونو در مورد محدودیت دما بفرمایند و بگن که تا چند درجه محدودیت بذاریم؟ من نظرم اینه که کمتر از 2- درجه رو غیرمجاز کنیم.
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    در مورد والپیپر، بله این رو در نظر داشتم، یک والپیپر اختصاصی طراحی میکنم و با شروع شدن مسابقه اون والپیپر برای استفاده میذارم. استفاده از اون والپیپر هم اجباری خواهد شد.

همچنین یک عکس از سیستم تست هم اجباری میشه. همه موافق هستن؟
    ضمن اینکه احتمالا فقط استفاده از یک هسته و یک رشته رو مجاز کنیم، با این هم همه موافقن؟
    با نحوه ی امیتاز دهی بر اساس پیشرفت چطور؟ موافقید؟
    برای دما هم میخوایم محدودیت بذاریم. از دوستان (مخصوصا اورکلاکرهای عزیز) میخوام نظرشونو در مورد محدودیت دما بفرمایند و بگن که تا چند درجه محدودیت بذاریم؟ من نظرم اینه که کمتر از 2- درجه رو غیرمجاز کنیم.
    سلام بر همه عزیزان
    * فلش من کو ؟!@$
    --------------------------
    1- موافقم یه والپیر قشنگ بزارین که مسابقه خیلی شیک و یک نواخت بشه
    2- عکس سیستم هم موافقم
    3- این یک هسته تو معماری های مختلف نتیجه مختلف میده برای همین باید حسابی روش بحث کرد که اگر قرار شد 1 هسته باشه رو چه برنامه ای باشه عادلانه تره
    4- نحوه امتیاز دهی رو نفمیدم اصلا چیه که به خوام نظر بدم دربارش
    5- با این نیمه موافقم اگر باشه باید -20 درجه باشه چون تو همین تهران با گذاشتن کیس بیرون از خونه شبا میتونی دما رو راحت تو لود بیاری زیر 0 دیگه اردبیل و . .. بماند .
    توییک هم به نظرم باید کاملا ازاد باشه چون کل هنر اورکلاک به همین توییک هاست .

فعلا اینا به ذهنم رسید ، حالا دوستان بقیش رو بگن ما هم توش نظر بدیم :D
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMahmood نمایش پست ها
    سلام بر همه عزیزان
    * فلش من کو ؟!@$
    --------------------------
    1- موافقم یه والپیر قشنگ بزارین که مسابقه خیلی شیک و یک نواخت بشه
    2- عکس سیستم هم موافقم
    3- این یک هسته تو معماری های مختلف نتیجه مختلف میده برای همین باید حسابی روش بحث کرد که اگر قرار شد 1 هسته باشه رو چه برنامه ای باشه عادلانه تره
    4- نحوه امتیاز دهی رو نفمیدم اصلا چیه که به خوام نظر بدم دربارش
    5- با این نیمه موافقم اگر باشه باید -20 درجه باشه چون تو همین تهران با گذاشتن کیس بیرون از خونه شبا میتونی دما رو راحت تو لود بیاری زیر 0 دیگه اردبیل و . .. بماند .
    توییک هم به نظرم باید کاملا ازاد باشه چون کل هنر اورکلاک به همین توییک هاست .

فعلا اینا به ذهنم رسید ، حالا دوستان بقیش رو بگن ما هم توش نظر بدیم :D
    بله امیرمحمود جان، با تمام فرمایشات شما موافقم. غیر از قسمت آبی رنگ!
    اینم هم خودش نامردی میشه، مثلا یک بنده خدایی که تو بندرعباس هست چه گناهی کرده که نتونه از سرمای -20 درجه ی حیاط بچه های اردبیل و اون طرفا استفاده کنه؟! پس به نظرم بهتره محدودیت در دما بذاریم. بهتر نیست؟
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    بچه ها،
    طی صحبت هایی که با سلطان Ram ایران :D یعنی واراند عزیز (Varand) داشتم، واراند این تاپیک رو مطالعه کرد و سپس یک پیشنهاد بهم داد.
    گفت ما مسابقه رو به سبک Target OC برگزار کنیم که هیجان مسابقه دوچندان میشه. از طرفی این سبک مسابقه تکیه ی بیشتری روی هنر فرد داره تا پتانسیل سیستمش برای اورکلاک. تمام پلتفرم ها هم در این سبک میتونن شرکت کنن و با هر نوع کولینگی حتی اکستریم کولینگ! همچنین در سبک مسابقه ی Target OC سیستم امتیازدهی خیلی راحت تر هست.
    http://hwbot.org/competition/gbt_targetoc/

با این سبک مسابقه همه موافقید؟
    @};-
    امتیازها
    11,268
    سطح
    70
    1,242
    کاربر انجمن
    یه سوال پیش میاد این وسط. . . . .:-/
    targetOC خیلی خوبه ولی باید توی همه استیج ها شرکت کرد یا یدونه؟
    تکلیف کسی که توی همه استیج ها شرکت میکنه با اونی که فقط توی یه استیج شرکت میکنه چجوری مشخص میشه؟؟؟؟
    CPU Intel I7 2600K up 4.00GHz
    بزودیCPU Cooler
    M.B GIGA P67A-UD7-B3
    RAM Corsair 2*8Gb XMS3 1866
    VGA MSI GTX670 PE OC
    VGA Cooler Accelero Xtreme PLUS II
    SSD Intel 520 Series 120GB
    HDD WD 1TB Blue+WD 1 TB Blue +WD 1TB Passport
    PSU Green 600W HP
    بزودیCASE
    Monitor LG W2262TQ full HD

امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mustanggt نمایش پست ها
    یه سوال پیش میاد این وسط. . . . .:-/
    targetOC خیلی خوبه ولی باید توی همه استیج ها شرکت کرد یا یدونه؟
    تکلیف کسی که توی همه استیج ها شرکت میکنه با اونی که فقط توی یه استیج شرکت میکنه چجوری مشخص میشه؟؟؟؟
    میتونید تو هر چندتا Stage که دوست دارید شرکت کنید، ولی شرکت نکردن در بعضی Stage ها باعث میشه که از مجموع امتیازات شما کاسته بشه و شانس برنده شدن بیاد پایین، پس هر کس در Stage بیشتری شرکت کنه و تو هر Stage نتیجه ی بهتری بگیره و سریع تر نتیجه اشو ثبت کنه برنده اس.

برای دوستانی که با سیستم Target OC آشنا نیستن این توضیحات رو میدم:
    در این سبک ما مسابقه رو به چند مرحله یا Stage تقسیم میکنیم. هر Stage به یک نرم افزار تست اختصاص داده میشه که همه باید با همون نرم افزار تست بگیرن. اما برای هر نرم افزار تست یک هدف یا Target در نظر گرفته میشه. حالا هر کس به این Target نزدیک تر بشه برنده اس و اگه چند نفر به نتیجه ی یکسانی برسن اونی برنده اس که سریع تر نتیجه اشو ثبت کرده باشه. اما تست هایی که امتیاز اون بیشتر از Target مشخص شده باشه به هیچ عنوان مورد قبول واقع نمیشه و یا باید دقیقا همون مقدار و یا پایین تر از اون باشه. حالا هر چقدر نتیجه به target نزدیک تر باشه شانس برنده شدن و امتیاز شخص بیشتره.
    مثال میگم؛
    در Stage اول میگیم: خوب بچه ها برای Stage اول شما یک هفته فرصت دارید با نرم افزار تست HWBOT Prime نتیجه ی نهایی تست خودتونو به عدد 2377.66 نزدیک کنید. حالا شما بسته به نوع cpu و سیستمتون باید یا overclocking و یا downclocking انجام بدین تا به امتیاز مشخص شده برسید. هر کسی بتونه توی این یک هفته به این امتیاز نزدیک تر بشه برنده ی این Stage خواهد بود. حالا اگه کسی به جای اینکه 2377.66 امتیاز بگیره بیاد 2377.67 بگیره، اون تست مورد قبول نمیشه چون امتیاز کسب شده بالاتر هست. باید امتیازی که ثبت میکنی یا پایین تر و یا دقیقا همون امتیاز باشه.
    اولین کسی که دقیقا همین امتیاز رو کسب کنه باعث اتمام اون Stage و برنده شدن در اون Stage میشه و میریم سراغ Stage بعدی، اگر هم کسی دقیقا به همون Target مشخص شده نرسید، بعد از یک هفته Stage تموم میشه و برنده کسیه که نزدیک ترین نتیجه رو به Target به دست بیاره. اگر هم بعد از یک هفته کسانی امتیازهای کاملا مشابهی گرفته بودن اونی برنده میشه که سریع تر ثبت کرده باشه.
    این Stage که تموم شد میریم سراغ Stage بعدی و بعد میگیم این Stage به فلان نرم افزار تعلق داره، تایمش اینقدره و Target هم فلان عدد هست. بعد از اتمام میریم سراغ Stage بعدی.

همه با این سیستم موافق هستن؟
    غیر از این میتونیم سیستم "Target OC" رو با سیستم "درصد پیشرفت" خودمون ترکیب کنیم و یکی از Stage ها رو به سبک "درصد پیشرفت" برگزار کنیم.
    با این چی موافقید؟
    نظر خودتونو بفرمایید.

نظر شخصی خودم اینه که من شخصا با ترکیب بیشتر موافقم، سیستم Target OC سیستم پرهیجانی هست و میتونه هیجان رو به مسابقه تزریق کنه. اما عملا پوینتی در HWBOT ممکنه نصیب کسی نکنه. اما پر از نکات علمی هست، حتی با downclocking و پاس کردن تست ها میتونید تجربیات زیادی در مورد اون نرم افزار تست و توییک های مربوط به اون تست رو یادبگیرید، به نوعی درگیری شما با نرم افزار تست بیشتر میشه. اما در سیستم "درصد پیشرفت" درگیری کاربر با اورکلاک بیشتر میشه. با ترکیب اینها باهم، ما هم درگیری رو با نرم افزار داریم و همون هیجان "Target OC" رو خواهیم داشت و هم پوینت های HWBOT و درگیری با اورکلاک و لذت overclocking رو در سیستم "درصد پیشرفت" خواهیم داشت.

با این نظرم موافقید؟
    @};-

پ.ن:

طراحی والپیپر رو آقای Rezasam1 عزیز زحمت میکشن و به عهده میگیرن @};-
    امتیازها
    785
    سطح
    14
    60
    اوركلاكر
    بسیار کامل و مفید ناصر عزیز ،
    Target oc رو میتونیم به عنوان مرحله هنر اورکلاکر درنظر بگیریم . اما همونطور که تلفنی عرض کردم بسته شدن استیج شاید ذوق رقابت در بقیه رو کم کنه پس تارگت یا هدف رو باید سخت انتخاب کنیم تا هیجان بیشتری هم داشته باشیم .

الان سر یک موضوع هنوز همه موافقت ندادن اون هم مرحله ای شدن مسابقست که به نظرم هم به سبک مسابقات جهانی نزدیک میشیم هم هر کسی توانایی برتری در همه مرحله یا stage ها رو نداره ، بنابر این شانس برای همه هست .
    الان با مرحله ای شدن موافقید ؟ که بعد در مورد تست هر مرحله صحبت کنیم
    امتیازها
    36,157
    سطح
    100
    3,319
    اوركلاكر

Lightbulb

سلام به تمام دوستان ،

من یک پیشنهاد دارم ، با این هدف که همه بتونن شرکت کنن:

اجرای مسابقه تنها در سوکت 775 (پردازنده های 2هسته ای)

لطفا خوب به دلیلم توجه کنید:
    1- هزینه ی کمی داره
    2- سوختگی قطعات ، زیاد گرون تموم نمیشه
    3- تهیه سوکت 775 برای همه امکان پذیره (قیمت کم و موجودی بالا)
    {تازه همین الانش هم خیلی ها موجود دارن}
    4- هدف اصلی آشنایی اکثر کاربران هست (نه زدن گلوبال رکورد)
    5- پردازنده هم که تا دلتون بخواد پیدا میشه (نسبت به سوکت 1156 ، 478 و...)
    6- سی پی یو های دو هسته ای سوکت775 خیلی خوش قیمت هستن
    {میزان موجودی Dual-Core خیلی بیشتر از 4هسته ای هستش}
    7- کاربران تازه کار هم میتونن با آورکلاک 775 تجربه ی خوبی کسب کنن
    (درک بهتری نسبت به مفاهیم فرکانس ، ولتاژها و اجزای سخت افزاری پیدا کنند)
    8- با اجرای مسابقه فقط در یک شاخه : میتونیم جوایز بهتری بدیم
    و در صورت تعداد بالای شرکت کنندگان (بطور مثال:میشه تا نفر پنجم رو جایزه داد)

نرم افزار جهت تست هم : HWBOT Prime و Cinebench R15

پیروز و سلامت باشید @};-
    امتیازها
    11,268
    سطح
    70
    1,242
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط .SouSHIanT. نمایش پست ها
    بسیار کامل و مفید ناصر عزیز ،
    Target oc رو میتونیم به عنوان مرحله هنر اورکلاکر درنظر بگیریم . اما همونطور که تلفنی عرض کردم بسته شدن استیج شاید ذوق رقابت در بقیه رو کم کنه پس تارگت یا هدف رو باید سخت انتخاب کنیم تا هیجان بیشتری هم داشته باشیم .

الان سر یک موضوع هنوز همه موافقت ندادن اون هم مرحله ای شدن مسابقست که به نظرم هم به سبک مسابقات جهانی نزدیک میشیم هم هر کسی توانایی برتری در همه مرحله یا stage ها رو نداره ، بنابر این شانس برای همه هست .
    الان با مرحله ای شدن موافقید ؟ که بعد در مورد تست هر مرحله صحبت کنیم
    با قسمت پر رنگ بشدت موافقم حالا اگه سختش کردید بفکر ما مبتدی ها هم باشید.:(
    تارگتی هم بد نیست.حرفه ای میشه و طولانی تر و سخت تر.
    نحوه محاسبه امتیاز هم راحت میشه. . . . .
    و اینکه ساعت اجرا شدن رو طوری تنظیم کنید که ما دانشجویان مزدوج شاغل هم برسیم!!!
    نه اینکه صبح استارت بزنید.عصری تارگت رو بگیرن!!!!ما تازه شب میایم خونه میخوایم استارت بزنیم!!!!!اخره زده حال. . . .o=>:((
    CPU Intel I7 2600K up 4.00GHz
    بزودیCPU Cooler
    M.B GIGA P67A-UD7-B3
    RAM Corsair 2*8Gb XMS3 1866
    VGA MSI GTX670 PE OC
    VGA Cooler Accelero Xtreme PLUS II
    SSD Intel 520 Series 120GB
    HDD WD 1TB Blue+WD 1 TB Blue +WD 1TB Passport
    PSU Green 600W HP
    بزودیCASE
    Monitor LG W2262TQ full HD

امتیازها
    109,644
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط AloneWolf نمایش پست ها
    سلام به تمام دوستان ،

من یک پیشنهاد دارم ، با این هدف که همه بتونن شرکت کنن:

اجرای مسابقه تنها در سوکت 775 (پردازنده های 2هسته ای)

لطفا خوب به دلیلم توجه کنید:
    1- هزینه ی کمی داره
    2- سوختگی قطعات ، زیاد گرون تموم نمیشه
    3- تهیه سوکت 775 برای همه امکان پذیره (قیمت کم و موجودی بالا)
    {تازه همین الانش هم خیلی ها موجود دارن}
    4- هدف اصلی آشنایی اکثر کاربران هست (نه زدن گلوبال رکورد)
    5- پردازنده هم که تا دلتون بخواد پیدا میشه (نسبت به سوکت 1156 ، 478 و...)
    6- سی پی یو های دو هسته ای سوکت775 خیلی خوش قیمت هستن
    {میزان موجودی Dual-Core خیلی بیشتر از 4هسته ای هستش}
    7- کاربران تازه کار هم میتونن با آورکلاک 775 تجربه ی خوبی کسب کنن
    (درک بهتری نسبت به مفاهیم فرکانس ، ولتاژها و اجزای سخت افزاری پیدا کنند)
    8- با اجرای مسابقه فقط در یک شاخه : میتونیم جوایز بهتری بدیم
    و در صورت تعداد بالای شرکت کنندگان (بطور مثال:میشه تا نفر پنجم رو جایزه داد)

نرم افزار جهت تست هم : HWBOT Prime و Cinebench R15

پیروز و سلامت باشید @};-
    محسن جان برادر همه كه سوكت 775 ندارن. الان بسيارى از دوستان به سوكت 1150 كوچ كرده اند. اين كه شما ميفرماييد تهيه سوكت 775 براى همه امكان پذيره، به نظرم اگر يك نفر (با فرض اينكه حتى بودجه ى تهيه سيستم 775 رو هم داشته باشه) هيچ وقت نمياد براى شركت در مسابقه تو خرج بيفته.

چون قراره مسابقه بده يه چيزي ببره، نه اينكه تازه تو خرج بيفته يه چيزي هم از جيبش بره.
صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 53

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع