ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 51
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

شاهکاری دیگر از پارس آفلاین

سلام ، اگر یادتون باشه چند ماه پیش یه تاپیکی ایجاد شد به این اسم پارس آنلاین ، آری یا خیر !! که به برخی از سیاست های مشتری مداری پارس انلاین پرداخته بودم ولی دوستان قصد دارم تو این پست هیچی نگم و فقط اعلامیه ای که دیروز ، پریروز توسط پارس انلاین منتشر شد رو بزارم ، می خوام خودتون متن رو بخونین و برداشتتونو بنویسید.

----------------------

در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:
    به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.

------------------------

هدیه سرویسهای نامحدود این شرکت از اول آبان ماه 1393 به شرح زیر تغییر خواهد یافت:
    • میزان ترافیک هدیه سرویس POL-128U+ در مرحله اول از 10 گیگابایت به 5 گیگابایت و در مرحله دوم از 5 گیگابایت به 3 گیگابایت کاهش یافت.
    • میزان ترافیک هدیه سرویس POL-256U+ در مرحله اول از 20 گیگابایت به 10 گیگابایت و در مرحله دوم از 10 گیگابایت به 6 گیگابایت کاهش یافت.
    • میزان ترافیک هدیه سرویس POL-512U+ در مرحله اول از 25 گیگابایت به 20 گیگابایت کاهش یافت.
    لازم به ذکر است تغییری در هدیه سرویسهای POL-1024-U+ و POL-2048-U+ ایجاد نگردیده است.
    همچنین این سیاست برای قراردادهایی که پس از تاریخ 1 آبان ماه منعقد گردند، اعمال خواهد شد و قراردادهایی که قبل از این تاریخ بسته شوند، مشمول سیاست جدید هدیه سرویسهای نامحدود نمی شوند.
    برای اطلاع از جزئیات این تغییر هدیه سرویسهای نامحدود را ببینید.
    ------------------------------------------------------------------------
    www.parsonline.com/fa/news/night_free93
    http://www.parsonline.com/fa/news/unlimited_gift93
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    امیر محمود جان منطقه تون غیر از دزدآنلاین جایی دیگه سرویس نمیده ؟ هرچند واقعاً تغییر شرکت بیشتر مواقع از چاله به چاه افتادن هست ! :-w
    Milky Way Galaxy, Solar System, Planet Earth, Islamic Republic of IRAN
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    من که دل خوشی از پارس آنلاین ندارم. یه مدت داشتم پینگش واسه ی بازی افتضاح بود ! تازه پینگ مخصوص بازی هم گرفته بودم !
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    :-o

در راستای افزایش رضایتمندی!

راستی مگه سرویس های نامحدود ترافیک هدیه داشتن!؟

[-(
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن
    اوضا ع داغون هست داغونتر هم میشه
    همه isp ها دارن شبانه رو کم کم از رایگانی در میارن صبا هم یه طرح دیگه زده از کل حجمی که داری اندازه دو برابرش میتونی دانلود رایگان شبانه داشتی باشی
    مثلا اگه سرویست 10 گیگه 20 گیگ شبانه داری [-(

من که چند ماهی هست خطم از ز بیخ مشکل داره ایرانسل گرفتم پینگش بالاس ولی دانلودش عالیه شبانه هم رایگان هم از 1 تا 7ه تا صبح 4 گیگی دانلود میکنم \:D/
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    مشکل اینجاست که این شرکت ها هزینه هاشون بالا میره، اما قانونا" اجازه افزایش قیمت رو ندارند. برای همین از کیفیت و کمییت سرویس هاشون کم میکنند.

از طرف دیگه، خود مخابرات که باید خدمات به شرکت های ISP ارائه کنه، خودش همزمان رقیب این شرکت ها هستش، این موازی کاری در نهایت، ضررش رو کاربران میبینند.
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN ABISHI نمایش پست ها
    مشکل اینجاست که این شرکت ها هزینه هاشون بالا میره، اما قانونا" اجازه افزایش قیمت رو ندارند. برای همین از کیفیت و کمییت سرویس هاشون کم میکنند.

از طرف دیگه، خود مخابرات که باید خدمات به شرکت های ISP ارائه کنه، خودش همزمان رقیب این شرکت ها هستش، این موازی کاری در نهایت، ضررش رو کاربران میبینند.
    نه ارمین جان اتفاقا , حتی یک ذره هم دلت به اینها نسوزه
    اینها 1 مگ پهنای باند رو حدود 250 تا 300 از زیر ساخت میخرن و با یک اشتراک 1 به 10 و در واقع 1 به 100 میفروشن به کاربر , 10 برابر هزینه کرده رو درمیارن( فقط کلی از بابت فروش ترافیک درمیارن)
    شک نکن تو این قضیه. بعد هم مخابرات خودش ISP هست , طبیعتا باید رقیب سایر IPS ها باشه , ولی خب ISP ها تجهیزاتشون تو مخابرات نصب و ممکنه مخابرات اجازه اضافه کردن پورت رو بهشون نده که تو بعضی مناطق اینجوری هست
    همچنین مخابرات برای رانژه یا تخلیه خط از IPS ها پول میگیره. ولی خب حقشون هست این ISP ها , قبل از اینکه مخابرات راه بیوفته , خون مردم رو تو شیشه کرده بودن و اگر مخابرات سرویس ها نامحدود رو راه اندازی نمیکرد , معلوم نبود چه بلایی سر مشترکین میومد. تنها نامحدود واقعی توسط مخابرات ارائه میشه که البته الان خیلی از مناطق نامحدود رو دیگه ارائه نمیدن و در تهران هم محدود کردن به حداکثر 512K ,البته من حدود 1-2 سالی هست نامحدود 1 مگ دارم , و بسیار راضی هستم.
    البته خیلی مشکلات زیاد داره و نمیشه که یک هفته بدون مشکل رو سپری کنم , ولی کاملا راضی هستم و هر چقدر دلم بخواد میتونم دان کنم و اقا بالا سر هم ندارم. من چند ساله که این رو به خود میگم: اینترنت در ایران با گذشت زمان کاهش کیفیت خواهد داشت و تا امروز این گفته خودم به خودم ثابت شده.
    ویرایش توسط magiteq : 2014/11/03 در ساعت 11:35

امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    :دی!
    من این شاهکار رو همین دیشب رویت کردم!!!!!!!!!!
    اعصابم نابود شد! قصر آمال و آرزو هام خراب شد.
    احتمالا برم عوض کنم یه شرکتی که ساعت رایگان شبانه داره بگیرم
    زیبا ترین بخش کار:در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    نه ارمین جان اتفاقا , حتی یک ذره هم دلت به اینها نسوزه
    اینها 1 مگ پهنای باند رو حدود 250 تا 300 از زیر ساخت میخرن و با یک اشتراک 1 به 10 و در واقع 1 به 100 میفروشن به کاربر , 10 برابر هزینه کرده رو درمیارن( فقط کلی از بابت فروش ترافیک درمیارن)
    شک نکن تو این قضیه. بعد هم مخابرات خودش ISP هست , طبیعتا باید رقیب سایر IPS ها باشه , ولی خب ISP ها تجهیزاتشون تو مخابرات نصب و ممکنه مخابرات اجازه اضافه کردن پورت رو بهشون نده که تو بعضی مناطق اینجوری هست
    همچنین مخابرات برای رانژه یا تخلیه خط از IPS ها پول میگیره. ولی خب حقشون هست این ISP ها , قبل از اینکه مخابرات راه بیوفته , خون مردم رو تو شیشه کرده بودن و اگر مخابرات سرویس ها نامحدود رو راه اندازی نمیکرد , معلوم نبود چه بلایی سر مشترکین میومد. تنها نامحدود واقعی توسط مخابرات ارائه میشه که البته الان خیلی از مناطق نامحدود رو دیگه ارائه نمیدن و در تهران هم محدود کردن به حداکثر 512K ,البته من حدود 1-2 سالی هست نامحدود 1 مگ دارم , و بسیار راضی هستم.
    البته خیلی مشکلات زیاد داره و نمیشه که یک هفته بدون مشکل رو سپری کنم , ولی کاملا راضی هستم و هر چقدر دلم بخواد میتونم دان کنم و اقا بالا سر هم ندارم. من چند ساله که این رو به خود میگم: اینترنت در ایران با گذشت زمان کاهش کیفیت خواهد داشت و تا امروز این گفته خودم به خودم ثابت شده.
    دقیقا حق با شماست.
    ولی در مورد پیشرفت اینترنت ایران من فقط پیشرفت ایرانسلو دیدم.البته به شرطی که سرعت خوب باشه.تعرفه ها ( جدید)

در مورد adsl شبانه من شاتل و آسیاتک دارم .
    شاتل ماهی 3 تومن برای شبانه میگیره اگر هم زیاد دانلود کنی (مثلا دو روز پشت سر هم زیاد dl کنی) شبانه ات تقریبا نابود میشه ولی سرور های داخل کشور کم نمیشه سرعت.روز کلا خیلی خوبه
    نا محدودش هم میگن محدوده!
    آسیاتک هم سرویس های گرون و حجم بالا شبانه رایگان دارن.
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نمی دونم چرا یهو بنظرم این کلیپ خیلی به درد این مطلب مخوره

http://www.aparat.com/v/wqBnf
صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 51

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع