ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    امتیازها
    163
    سطح
    3
    71
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    کنسول در خواب هم به pc نخواهد رسید مقایسه کنسول با pc جوکی بیش نیست!!! شما تو کنسول نهایت ۳۰ فریم اونم رو رزولوشن 900P بگیری اما pc با رزولوشن 4K و بالاترین تنظیمات گرافیکی بالای 60 فریم میده :)) لطفا کپسول رو با PC مقایسه نفرمایید. شما میدونید چیپ های گرافیکی در کنسول ها mobility هستن؟ حتی از لپ تاپ ها هم ضعیفتر عمل میکنن!!!

Sent from my C6833 using Tapatalk
    XBOX قابلیت اجرای 4K داره ! ۳۰ فریم اونم رو رزولوشن 900P ؟؟؟؟
    :-oجالبه کسانی که حتی ۱ خط هم از کنسول نمیدونن نظرات متعصبانه میدن :-@شما مدرک بده ضعیف تره ! کار به عمل برآید نه به حرف !:-@
    کسیو دیدم ۳ تومن خرجه کیسش کرده اولترا ویچر داره ۴۰ فریم میگیره
    =))حالا شما میگی ۳۰ فریم اونم رو رزولوشن 900P ؟؟؟؟8-}یه تاپیک داشتید به عنوان بدترین جملات (فک کنم اسمش این بود) حرفه شما دوست عزیز رو قرار بدیم رونق میگیره تاپیک ماشالا=D>

هر دو کنسول نسل هشتمی PS4 و Xbox One قابلیت خروجی 4K را دارند، با این تفاوت که PS4 تنها به ویدیو ها محدود است در حالی که Xbox One وارد مرز بازی های ویدیویی می شود.
    عنوان World of Tanks که در گذشته برای کنسول Xbox 360 منتشر شد و توسط بسیاری از طرفداران و منتقد ها مورد تشویق و تحسین قرار گرفت، در تاریخ 6 مرداد ماه برای کنسول نسل هشتمی Xbox One عرضه می گردد. در همین راستا، آقای Blair Herter تهیه کننده اجرایی بازی، طی آخرین مصاحبه خود، اظهار داشته که نسخهXbox One بازی World of Tanks مجددا از ابتدا با کیفیت 4K طراحی شده است.

همین نقل قول حرف های شمارو زیر سوال میبره که دوست عزیز منبعت چیه که ۳۰ فریم اونم رو رزولوشن فکر کنم کلا حرفتون من در آوردی باشه
    :-@حالا ما که داریم بحث فنیمون رو میکنیم کپسول چیه این وسط فقط ما ایرانیا هستیم با مسخره کردن اسم برند بقیه میخوایم حقانیتمون رو ثابت کنیم [-X
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    هیچ کدوم از کنسول ها Witcher III رو در رزولوشن FHD و فریم 60 اجرا نمیکنند ! PS4 با فعال بودن در رزولوشن 1080P فریمی بین 28 تا 30 میده و X1 در رزولوشن 900P فریمی بین 20 تا 40 میده. منبع ؟ منبع Face Off سایت Eurogamer هست که اردیبهشت ماه بعد از منتشر شدن بازی ، منتشر کرد.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture1.JPG
مشاهده: 55
حجم: 33.6 کیلو بایت

خب حالا این قسمت از همون مقاله رو دقت کنید :

نام: Capture2.JPG
مشاهده: 60
حجم: 44.4 کیلو بایت
    برای اجرای Witcher III در کیفیت و فریم ریت مشابه با PS4 به یک همچین سیستم ارزون قیمتی احتیاج هست. مطمئن باشید سیستمی که گفته شده زیر سه میلیون خواهد شد.

حالا این قسمت از مقاله هم بماند :

نام: Capture3.JPG
مشاهده: 57
حجم: 45.1 کیلو بایت

کنسول ها روی چه تنظیماتی 30 فریم میگیرند ؟!

GTA V به دلیل مشکلاتی که بر روی PC داشت دیر منتشر شد. دیر منتشر شد اما بازی کاملی بود ! بدون هیچ افت فریمی ، بدون هیچ باگی ، بدون هیچ مشکلی ! وقتی با گرافیک مجتمع میشه 60 فریم در این بازی گرفت یعنی ارزشش رو داشت که این همه وقت صبر کردیم.

با 4 میلیون تومن هم میشه سیستم خوب بست. بستگی به این داره که انتظارتون رو پایین بیارید. قرار نیست شما با 4 میلیون هر بازی ای رو 60 فریم و Ultra اجرا کنید. کمی انتظارتون رو بیارید پایین ، با همون چهار میلیون تومن میشه سیستم خوب بست. نیازی هم به مانتیور 1 میلیون تومنی نیست ! اگر این سواد کم من درست بگه کسی با سیستم 4 میلیونی ، مانیتور 27 اینچ برنمیداره !

270X بنده هم میتونه 4K اجرا کنه. منتهی باید روی مزخرف ترین تنظیمات بازی کنم ! حالا چطور X1 که به زور 900P میده ، میتونه 4K اجرا کنه ؟! پس یعنی اینکه روی مزخرف ترین تنظیمات میتونه اجرا کنه ! World Of Tanks بازی سنگینی نیست که X1 شاهکار کنه بخواد روی 4K اجراش کنه. سازنده باید از همه چیز گرافیک بازی بزنه تا X1 بتونه روی 4K بدون افت فریم اجرا کنه.

فکر کنم دیگه این بحث کافی باشه.
    امتیازها
    3,997
    سطح
    40
    1
    کاربر جدید
    بسیار عالی و متشکرم تقاضای من از شما باز پرداختن به دسته ها و مدلهای پرو و خصوصا نرم افزار است چرخش مالی کنسول ها وبازی بالاست موفق باشید.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع