ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط EHSAN BAHAVAR نمایش پست ها
    اینجوری امین جان از بیرون خواه رو به داخل میکشه و بهتر عمل میکنه اگر بخواد فنها رو اونجوری که تو میگی ببنده باید فن پشت کیس رو برعکس کنه تا اصولی باشه در کل اینوجری بهتره و حتی 1 الی 3 درجه دما رو تغییر میده ولی کمی زشته .
    هوا از جلو و زیر باید داخل شه و از بالا و پشت خارج شه. واتر کولر که اصلا گرم هم نمیشه تو این سیستم، پس اگه فن ها به سمت رادیاتور باد بزنن بهتره مگر کارت گرافیک انقدر داغ بشه که هوایه گرم زیادی تولید کنه !!! که بعید میدونم این کارت اینطوری باشه
    Milky Way Galaxy, Solar System, Planet Earth, Islamic Republic of IRAN
    امتیازها
    20,652
    سطح
    90
    1,387
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    هوا از جلو و زیر باید داخل شه و از بالا و پشت خارج شه. واتر کولر که اصلا گرم هم نمیشه تو این سیستم، پس اگه فن ها به سمت رادیاتور باد بزنن بهتره مگر کارت گرافیک انقدر داغ بشه که هوایه گرم زیادی تولید کنه !!! که بعید میدونم این کارت اینطوری باشه
    نظر شما کاملا متین :x ولی توی دفترچه ی کولر هم نوشته بود که بهتره فن ها رو طوری ببندید که هوا رو به داخل کیس بکشن. منم فن ها رو به همین خاط اینطوری بستم.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    والا بلا من بیشتر از 100 تا سیستم بستم . اگر یه چیزی میگم حتمن دلیلی دارم که نمیشه اینجا تایپ کرد باید به صورت فنی توضیح بدم.
    به هر صورت در نتیجه تفاوت چندانی نداره حتی من زمانی که با سیستم کار خاصی ندارم مثل دانلود شبانه ، فن هارو قطع میکنم. شما هرجور راحتی ببند . بوس :D
    امتیازها
    4,037
    سطح
    40
    2,332
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط knight.iran نمایش پست ها
    راستی این رو هم بگم چون بنده خودم خیلی حساس هستم روی این مسئله میگم که یه زمانی خدایی نکرده دوستان فکر نکنن بنده به خاطر پز دادن و خود نمایی و یه همچین چیزایی این عکسارو گذاشتم.
    این عکس ها رو به خاطر آشنایی کامل دوستان با این محصول که به صورت عملی به دست یکی از کاربران رسیده بود گذاشتم و تست ها رو هم همینطور به این خاطر که اگه کسی قصد خرید داشت بتونه بین این برند و گیگابایت مقایسه ی عملی رو ببینه.
    وگرنه احسان جان اطلاع دارن که بنده هم به سختی پول این قطعات رو جور کردم و براش وام گرفتم اونم با بازپرداخت 3 ساله... @-):-ss
    بله دوستان بنده محمد جان رو بسیار دوست دارم و مثل داداشمه خیلی پسر خوب و نازنینی هست و اصلا اهل پز دادن و این که بگه من دارم و ... نیست و فقط عشق و علاقه ی خاصی به دنیای سخت افزار داره الانم تونست با یه وام این قطعات رو اوکی کنه تا از سری 900 انویدیا لذت ببره .
    در کل خیلی پسره خوبیه .

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط knight.iran نمایش پست ها
    راستی این رو هم بگم چون بنده خودم خیلی حساس هستم روی این مسئله میگم که یه زمانی خدایی نکرده دوستان فکر نکنن بنده به خاطر پز دادن و خود نمایی و یه همچین چیزایی این عکسارو گذاشتم.
    این عکس ها رو به خاطر آشنایی کامل دوستان با این محصول که به صورت عملی به دست یکی از کاربران رسیده بود گذاشتم و تست ها رو هم همینطور به این خاطر که اگه کسی قصد خرید داشت بتونه بین این برند و گیگابایت مقایسه ی عملی رو ببینه.
    وگرنه احسان جان اطلاع دارن که بنده هم به سختی پول این قطعات رو جور کردم و براش وام گرفتم اونم با بازپرداخت 3 ساله... @-):-ss
    تاپیکتون رو ویرایش و لطفا قسمت قرمز رو حذف کنید . باز هم برای اطلاع رسانی و به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون کمال سپاسگذاری رو از طرف خودم و تمام مدیران عزیز دارم :-bd
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    البته چون 970 یک کارت value هست , معمولا AIB ها از کولرهای مطرح برای خنک سازی این تراشه استفاده نمیکنن , استفاده از DCII COOLTECH به راحتی شاید 10 درجه کاهش دما داشت
    ولی ASUS مثل MSI تصمیم گرفته از کولرهای نسل قبل اش استفاده کن. فعلا بهترین کارت 970/980 های با گارانتی موجود در بازار ایران G1 GAMING هست
    هم بسیار خنک( کولر 600 وات) و هم VRM قدرتمند.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع