سلام
خب اول میریم سراغ گرافیک : دوستان تا 1ماه پیش کارت گرافیک لپتاپ به خوبی کار میکرد مثلا من بازی csgo رو همیشه آنلاین بازی میکنم دیگه رو کیفیت آخرش دریغ از یک لگ ! ولی جدیدا روی رزولوشن 800*600 هم لگ میزنه به طوری که تمام تنظیمات رو هم روی low یا very low قرار میدم ! کارت گرافیک رو آپدیت کردم ویندوز رو 2بار عوض کردم ولی بی فایده بود شاید از ویروس باشه که ویروس کشی هم کردم چندتایی پیدا شد و پاک کردم ولی بازم بی فایده بود ! خب مشکل دوم : مربوط میشه به هارد ( البته شک دارم روی این موضوع ) جدیدا مشکلات زیادی برام پیش میاد اون از فن لپ تاپ که صدا میداد دادم درستش کردم اینم از پایین اومدن بیش از حد سرعت لپ تاپ ! از کجا میتونم بفهمم هارد سالمه یا خرابه ؟ یا به درستی کار میکنه یا نمیکنه ؟! مشکل سوم هم مربوط میشه به ویندوز قبلا ( حدود 3-4 ماه پیش ) وقتی ویندوز 8.1 نصب میکردن سرعت خیلی خیلی بالایی داشت ولی الان جون آدم در میاد تا حداقل وارد صفحه دسکتاپ شه برنامه هایی هم که حجم زیاد مصرف میکردن رو از task manager غیر فعال کردم ولی هیچ فرقی نکرد هر از گاهی هم توی task manager سی پی یو رو میزنه 100 درصد که خیلی هنگ میکنه ! لطفا کمکم کنید بدجور رفته رو اعصاب پ