ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 43 از 78 نخست ... 33414243444553 ... آخرین
نمایش نتایج: از 421 به 430 از 772
    امتیازها
    340
    سطح
    6
    0
    کاربر جدید
    باسلام خدمت دوستان.من asus n56 jk دارم .بلنگوی سمت راستش وقتی صدا ویندوز رو از 70 تا75 بالاتر میبرم بلندگوی سمت راستش خشخش کمی میکنه.کارت صدام آپدیت هست وویندوزم رو از 8.1 به 10 تغییر دادم بازم همونجوری هست آیا تنظیمات خاصی درویندوز نیازه تا این خش برطرف شه یا مشکل سخت افزاریه؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam7048 نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان.من asus n56 jk دارم .بلنگوی سمت راستش وقتی صدا ویندوز رو از 70 تا75 بالاتر میبرم بلندگوی سمت راستش خشخش کمی میکنه.کارت صدام آپدیت هست وویندوزم رو از 8.1 به 10 تغییر دادم بازم همونجوری هست آیا تنظیمات خاصی درویندوز نیازه تا این خش برطرف شه یا مشکل سخت افزاریه؟
    مشکل شما سخت افزاری هستش و هیچ ربطی به ویندوز و نرم افزار ندارد.بیس رو کم کنید و یا بالانس کنید از طریق ویندوز که فقط با یکی از اسپیکرها کار کنه و در نهایت باید بدید تعمیر عزیزم.
    امتیازها
    5,982
    سطح
    50
    301
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    این موارد باید به دست تعمیرکار ماهر انجام بشه نه کاربر.در این مورد هیچ کمکی نمیشه کرد و باید از نزدیک بررسی شود.از راه دور امکان پذیر نیست.
    البته بنده کاربر نیستم ولی تعمیر کار ماهر هم نیستم.

با منبع تغذیه تست کردیم 1 ولت برق میکشید که تا اونجایی که من میدونم برای دادن تصیور به 1.6 ولت برق نیاز است.

اگر اشتباه نکنم ایراد از بایوس است.

فقط توی این مورد موندم که چرا با باز کردن و بستن بایوس به مشکل خورده؟

البته احتمال قلع مردگی چیپ گرافیک به نظرم بیشتره چون فن چند روز بود که کار نمیکرد.

حالا راه حلی به ذهنتون میرسه؟

نمیدونم آپدیت بایوس وقتی سیستم تصویر نداره چطور هست؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط wnhl نمایش پست ها
    البته بنده کاربر نیستم ولی تعمیر کار ماهر هم نیستم.

با منبع تغذیه تست کردیم 1 ولت برق میکشید که تا اونجایی که من میدونم برای دادن تصیور به 1.6 ولت برق نیاز است.

اگر اشتباه نکنم ایراد از بایوس است.

فقط توی این مورد موندم که چرا با باز کردن و بستن بایوس به مشکل خورده؟

البته احتمال قلع مردگی چیپ گرافیک به نظرم بیشتره چون فن چند روز بود که کار نمیکرد.

حالا راه حلی به ذهنتون میرسه؟

نمیدونم آپدیت بایوس وقتی سیستم تصویر نداره چطور هست؟

کل صحبت های شما اشتباه است عزیزم.
    امتیازها
    5,982
    سطح
    50
    301
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    کل صحبت های شما اشتباه است عزیزم.
    خب میشه شما اشتباهات رو بگید؟
    امتیازها
    22
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام، آقا یه سوال داشتم! فقط خیلی عجله ای، من لپتاپ g56jk asus رو خریدم از سایت دیجیکالا، بعد از نصب ویندوز متوجه شدن مه کلید بک اسپیس و - = - که تو کیبورد کنار هم قرار گرفته و همینطور - چ - کار نمیکنه، این مشکل سخت افزاریه یا میتونه از آپدیت یا درایور باشه؟ در ضمن اینکه من ویندوز 10 نصب کردم رو سیستم، میتونه به اون خاطر باشه؟ عجله هم برای اینکه دیجیکالا فقط هفت روز تضمین بازگشت داره، و الان روز پنجمه.. خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید و سریع لطفن!
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط DAMUN نمایش پست ها
    سلام، آقا یه سوال داشتم! فقط خیلی عجله ای، من لپتاپ g56jk asus رو خریدم از سایت دیجیکالا، بعد از نصب ویندوز متوجه شدن مه کلید بک اسپیس و - = - که تو کیبورد کنار هم قرار گرفته و همینطور - چ - کار نمیکنه، این مشکل سخت افزاریه یا میتونه از آپدیت یا درایور باشه؟ در ضمن اینکه من ویندوز 10 نصب کردم رو سیستم، میتونه به اون خاطر باشه؟ عجله هم برای اینکه دیجیکالا فقط هفت روز تضمین بازگشت داره، و الان روز پنجمه.. خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید و سریع لطفن!

شما یک همچین ایرادی رو باید زودتر متوجه میشدید.خیر این یک مشکل نرم افزاری نیست و ایراد سخت افزاریه.با پشتیبانی دیجی تماس بگیرید و پس بفرستید.البته بهتره قبلش یک بار با ویندوز 7 تست کنید.
    امتیازها
    22
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    باشه، ممنون از راهنماییتون
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR.S.M نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی نکاتی راجع به استفاده و نگهداری صحیح از لپ تاپ می دونه لطفا بگه استفاده کنیم
    - زمین نخوره
    - دست بچه ندین
    - چایی روش نریزه
    - خروجی دفع هوای گرم در هیچ شرایطی بسته نشه
    - شب توی رخت خواب با خودتون نبرین (چون ممکنه خوابتون ببره و دریچه ی تهویه لپ تاپ بسته بشه)
    - در هر شرایطی تمیز نگهش دارید تا دلتون رو نزنه.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR.S.M نمایش پست ها
    سلام
    1-سلام لپ تاپ asus k550jx دیروز به دستم رسید یه مشکلی که داره اینکه ویندوز روش نصب نبود من هم با آموزش هایی که در سایت های مختلف موجود بود ویندوزندگی 8.1 نصب کردم و سی دی درایوری که توش بود درایورهای لپ تاپو اتوماتیک نصب کرد الان مشکلی که هست اینه که تعداد درایور هایی که تو سایت asus بود از این سی دی بیشتر بود می خوام ببینم با توجه به این باید لپ تاپ بدن نمایندگی asus اونا واسه من نصب کنند یا همین خوبه؟
    2-لپ تاپ دو درایو بیشتر نداره که یکی 932 و یکی 13 گیگابایت در مورد این هم باید بدم نمایندگی پارتیشن بندی کنند یا خودم می تونم انجام بدم؟
    3-در ویندوز وقتی روی صفحه کلیک راست می کنم یکم دیر گزینه ها می یاد منظورم اینه که یک دفعه و بدون لود نمی یاد این مشکلی داره یا نه؟
    دیگه ببخشید این همه سوال می کنم
    لطفا جواب بدید.
    1. اگر در Device Manager تمامی قطعات مورد شناسایی ویندوز قرار گرفتند، همین کافیه و نیازی به بردن لپتاپ به نمایندگی نیست.
    2. اصولا" خودتون میتوانید انجام بدین. یک بخش 250 گیگابایتی از اون 932 جدا کنید و روی آن ویندوز نصب کنید. بقیه عملیات پارتیشن بندی را از توی ویندوز می توانید انجام بدین.
    3. والا این مورد رو نمیتونم قطعی پاسخ بدم.

در کل به نظرم به یک نفر متخصص سیستم رو نشون بدین.
صفحه 43 از 78 نخست ... 33414243444553 ... آخرین
نمایش نتایج: از 421 به 430 از 772

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع