ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 73 از 78 نخست ... 23637172737475 ... آخرین
نمایش نتایج: از 721 به 730 از 772
    امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    من لپتاپم مدلش asus n43sl هست خیلی داغ می کرد تا یکم با مطالعه به این نتیجه رسیدم که خمیر سیلیکون روی cpu و gpu رو عوض کنم .
    از اون روز به بعد مشکلات عجیبی برای لپتاپ پیش اومده .
    یکی از اسلات های رمش کار نمی کنه . یعنی موقعی که رم داخلش می ذارم سیستم بالا نمی یاد حتی لوگو ایسوس
    فقط با یک تک رم الان بالا می یاد .
    حتی یکی از رم های منم سوزونده گویا چون وقتی یکی از رم ها رو داخل اسلات سالم می ذارم باز هم سیستم بالا نمی یاد.
    مشکل دیگه ای که به وجود اومده اینه که سیستم در کارکردن عادی ناگهان یک صفحه رنگی (چنتا رنگ که داعما عوض می شن مثل رنگین کمان) بالا می یاد و بعد اون فن شروع می کنه با سرعت بالا کار کردن و تا وقتی که با دکمه لپتاپ خاموشش نکنم درست نمی شه .
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2000y نمایش پست ها
    سلام
    من لپتاپم مدلش asus n43sl هست خیلی داغ می کرد تا یکم با مطالعه به این نتیجه رسیدم که خمیر سیلیکون روی cpu و gpu رو عوض کنم .
    از اون روز به بعد مشکلات عجیبی برای لپتاپ پیش اومده .
    یکی از اسلات های رمش کار نمی کنه . یعنی موقعی که رم داخلش می ذارم سیستم بالا نمی یاد حتی لوگو ایسوس
    فقط با یک تک رم الان بالا می یاد .
    حتی یکی از رم های منم سوزونده گویا چون وقتی یکی از رم ها رو داخل اسلات سالم می ذارم باز هم سیستم بالا نمی یاد.
    مشکل دیگه ای که به وجود اومده اینه که سیستم در کارکردن عادی ناگهان یک صفحه رنگی (چنتا رنگ که داعما عوض می شن مثل رنگین کمان) بالا می یاد و بعد اون فن شروع می کنه با سرعت بالا کار کردن و تا وقتی که با دکمه لپتاپ خاموشش نکنم درست نمی شه .
    در مورد اسلات رم، باید پیش تعمیرکارای لپتاب ببرین تا درستش کنن، در مورد اون رنگها هم باید از خمیر مرغوب استفاده کنین و دوباره باز بشه و فن ها بصورت صحیح بسته بشن.
    حتما از کول پد مناسب هم استفاده کنین.
    امتیازها
    4
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    در مورد اسلات رم، باید پیش تعمیرکارای لپتاب ببرین تا درستش کنن، در مورد اون رنگها هم باید از خمیر مرغوب استفاده کنین و دوباره باز بشه و فن ها بصورت صحیح بسته بشن.
    حتما از کول پد مناسب هم استفاده کنین.
    من دمای cpu رو دائما بررسی می کنم دما از 60 بالا تر نمی ره . باتوجه به این که نسل قدیمی هست cpu .
    این اتفاق صفحه رنگی آخرین بار موقع دیدن فیلم با لپتاپم اتفاق افتاد که پردازش خاصی نمی بره فکر می کنم.
    امتیازها
    8
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    سلام
    لپ تاپ asus vivobook X571gt-k571gt رو از تازه خریدم ویندوز 10 رو نصب کردم ولی گزینه Biometric یا حتی توی سایر رو توی Device Manager نمیاره سنسور اثر انگشتش روی تاچ پد قرار داره بایوسش X571gtsa.305 هست اصلا نمیشناسه ممکنه اشکال از سنسور یا اتصالش به بورد باشه؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahnet نمایش پست ها
    سلام
    لپ تاپ asus vivobook X571gt-k571gt رو از تازه خریدم ویندوز 10 رو نصب کردم ولی گزینه Biometric یا حتی توی سایر رو توی Device Manager نمیاره سنسور اثر انگشتش روی تاچ پد قرار داره بایوسش X571gtsa.305 هست اصلا نمیشناسه ممکنه اشکال از سنسور یا اتصالش به بورد باشه؟
    احتمالا لپ تاپ شما نداره این قابلیت رو. این قابلیت به صورت optional می باشد.

امتیازها
    8
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL;۲۳۴۲۰۴
    احتمالا لپ تاپ شما نداره این قابلیت رو. این قابلیت به صورت optional می باشد.
    گمان نمی کنم چون از دیجی کالا خریدم و توی نظرات دوستانی که خریداری کردند از این قابلیت راضی بودن اینم لینکشه برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20200331_140651.jpg
مشاهده: 8
حجم: 553.4 کیلو بایت
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    سلام
    این بنده خدا هم مشکل شما رو داشته و حل شده:
    https://forums.tomsguide.com/threads...orking.201483/
    امتیازها
    8
    سطح
    1
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    این بنده خدا هم مشکل شما رو داشته و حل شده:
    https://forums.tomsguide.com/threads...orking.201483/
    همین کار رو انجام دادم نشد مساله اینه که فینگر پرینت رو حتی بعنوان قطعه ناشناس توی دیوایس منیجر نشون نمیده .
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    همین کار رو انجام دادم نشد مساله اینه که فینگر پرینت رو حتی بعنوان قطعه ناشناس توی دیوایس منیجر نشون نمیده .
    پیش یک آدم خبره ببرین، راه نیفتاد بفرستین گارانتی.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    گمان نمی کنم چون از دیجی کالا خریدم و توی نظرات دوستانی که خریداری کردند از این قابلیت راضی بودن اینم لینکشه برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20200331_140651.jpg
مشاهده: 8
حجم: 553.4 کیلو بایت
    از داخل تنظیمات بایوس باید فعالش کنید.

Sent from my C6833 using Tapatalk

صفحه 73 از 78 نخست ... 23637172737475 ... آخرین
نمایش نتایج: از 721 به 730 از 772

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع