ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 78 نخست ... 567891757 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 772
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط M0hammad Mahdi نمایش پست ها
    1: شرمنده داداش،از بی توجهی بنده س،شما ب لطف تون چشم پوشی کنید
    2: مدلی که 4 گیگ رم داره داداش
    3: دکمه پاور رو ک میزدی سیستم لوگو ایسر رو نمایش میداد اما بعدش ی صفحه مشکی می یومد و همون جا می موند،همون جایی که اگه سی دی یا دی وی دی بوتیبل باشه میاد بالا ! بعدش صفحه استارت اپ ری پیر می یومد و مثلا داشت سرچ میکرد تو خودش ک مشکل چیه، بعدشم ک تموم میشد مینوشت windows dont sucsesfuli repair your pc و finish رو که میزدی دوباره داستان تکرار میشد، در ضمن قبل از تعویض ویندوز اومدم با دی وی دی ویندوز استارت اپ ری پیر بزنم که شاید درست شه اما بازم نشد، مجبورا ویندوز عوض کردم و اون موضوع تو پست اولم نمایان شد؛این بود مشکلش
    4: دفه دوم که ویندوز نصبیدم دی وی دیش فرق میکرد، اما چون 4 گیگ رم داشت دیدم نصب 32 با 64 فرق چندانی نداره و 32 نصبیدم، اموزش اپدیت بایوس میدین بهم بی زحمت؟ تا حالا بایوس اپدیت نکردم متاسفانه

بازم ممنون از مهربونیتون
    خوب اولین اشتباه این بوده که وقتی 4gb رم دارد شما باید ویندوز 64 بریزی چون 32bit فقط تا 3gb از رم رو میشناسه و استفاده میکند.شما یک ویندوز 8.1 64bit نصب کنید ابتدا ببینید نتیجه چه میشود.برای آپدیت بایوس به سایت ایسر برید و در بخش پشتیبانی بالای صفحه وارد بخش لپ تاپ بشید و پس از وارد کردن مدل دقیق لپ تاپ و ویندوز فایل بایوس و درایورها رو به شما میده.جدیدترین رو دانلود کنید و سپس از محیط ویندوز به راحتی نصب میشود.البته این برای اون قضیه sleep بود که بعدش سیستم میریزه بهم.بعد از انجام عرایض بنده بفرمائید تا ادامه داستان.
    امتیازها
    16,390
    سطح
    82
    830
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    خوب اولین اشتباه این بوده که وقتی 4gb رم دارد شما باید ویندوز 64 بریزی چون 32bit فقط تا 3gb از رم رو میشناسه و استفاده میکند.شما یک ویندوز 8.1 64bit نصب کنید ابتدا ببینید نتیجه چه میشود.برای آپدیت بایوس به سایت ایسر برید و در بخش پشتیبانی بالای صفحه وارد بخش لپ تاپ بشید و پس از وارد کردن مدل دقیق لپ تاپ و ویندوز فایل بایوس و درایورها رو به شما میده.جدیدترین رو دانلود کنید و سپس از محیط ویندوز به راحتی نصب میشود.البته این برای اون قضیه sleep بود که بعدش سیستم میریزه بهم.بعد از انجام عرایض بنده بفرمائید تا ادامه داستان.

خب سون 64 بیتی نداشتم متاسفانه ! ولی فرمایش شما درست اما خب طرف تازه کاره و ب سون عادت کرده، باز شاکی میشه ک من سون میخامو نمیتونم با این کار کنم، بعدشم این نرم افزارهای بیمه و مالیات داره ک مال اکس پیه و خیلی عتیقه و ی جورایی بد قلق، میترسم رو 8.1 کار نکنه، حالا شایدم با منو compblity شد!

اخرین درایورا رو دانلود کردم اما بایوس رو نه، اونم الان دانلود میکنم، بازم مرسی
    در تمام رنجهایی که می بریم ، صبر اوج احترام به حکمت خداوند است .

امتیازها
    251
    سطح
    5
    1
    کاربر جدید
    یک سوال.شما وقتی لپ تاپ رو از مشتری تحویل گرفتید آیا dvd سالم بود؟
    آره بار اول با دی وی دی رام خود لپ تاپ نصب کردم، اومدم یه نسخه دیگه نصب کنم که نشد
    فقط یکبار با نگه داشتن (20 ثانیه دکمه پاور) تونستم دی وی دی رو تو لیست بوت ببینم اما دیگه خبری ازش نیست، نه داخل بوت منو نه هر جای دیگه بایوس
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Brouz.iR نمایش پست ها
    آره بار اول با دی وی دی رام خود لپ تاپ نصب کردم، اومدم یه نسخه دیگه نصب کنم که نشد
    فقط یکبار با نگه داشتن (20 ثانیه دکمه پاور) تونستم دی وی دی رو تو لیست بوت ببینم اما دیگه خبری ازش نیست، نه داخل بوت منو نه هر جای دیگه بایوس
    خوب متاسفانه این جور مشکلات در تعمیرات لپ تاپ پیش میاد فقط امیدوارم مجبور به خرید یک dvd براش نشید :D
    مادربرد و قطعات داخلی lenovo متاسفانه بی کیفیت هستند و خرابی زیاد داریم.شما لطفا زحمت بکش بایوس رو آپدیت کن و نتیجه رو اعلام کنید.
    امتیازها
    16,390
    سطح
    82
    830
    کاربر انجمن
    خب سون 64 بیتی نداشتم متاسفانه ! ولی فرمایش شما درست اما خب طرف تازه کاره و ب سون عادت کرده، باز شاکی میشه ک من سون میخامو نمیتونم با این کار کنم، بعدشم این نرم افزارهای بیمه و مالیات داره ک مال اکس پیه و خیلی عتیقه و ی جورایی بد قلق، میترسم رو 8.1 کار نکنه، حالا شایدم با منو compblity شد!

اخرین درایورا رو دانلود کردم اما بایوس رو نه، اونم الان دانلود میکنم، بازم مرسی

داداش بایوس رو ب اخرین ورژنش اپدیت کردم، ظاهرا ی کم بهتر شد اما بیشتر از سه چهار تا تب تو فایرفاکس باز میکنی هنگ میکنه شدید ! کرومم ک هیچ، یکی بشه 2 دیگه تموم !
    برا ویندوز چ کنم؟ حتما باید 8.1 بریزم؟ میترسم نتونه کار کنه باز برگردونه، روز از نو روزی از نو

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    داداش بایوس رو ب اخرین ورژنش اپدیت کردم، ظاهرا ی کم بهتر شد اما بیشتر از سه چهار تا تب تو فایرفاکس باز میکنی هنگ میکنه شدید ! کرومم ک هیچ، یکی بشه 2 دیگه تموم !
    برا ویندوز چ کنم؟ حتما باید 8.1 بریزم؟ میترسم نتونه کار کنه باز برگردونه، روز از نو روزی از نو
    1-بهتر شد نشانه خوبیه.به چه ورژنی آپدیت کردید؟
    2-با نرم افزارهایی مثل speccy یک شات از دمای تمام قطعات بگیرید و بگذارید.با نرم افزار gpu z از دما و وضعیت گرافیک هم بگذارید.
    3-نه نیاز به تعویض ویندوز دیگه نیست.یک شات از هم از وضعیت هارد با نرم افزار Hard Disk Sentinel بگذارید.تب overview
    امتیازها
    16,390
    سطح
    82
    830
    کاربر انجمن
    1-بهتر شد نشانه خوبیه.به چه ورژنی آپدیت کردید؟
    2-با نرم افزارهایی مثل speccy یک شات از دمای تمام قطعات بگیرید و بگذارید.با نرم افزار gpu z از دما و وضعیت گرافیک هم بگذارید.
    3-نه نیاز به تعویض ویندوز دیگه نیست.یک شات از هم از وضعیت هارد با نرم افزار Hard Disk Sentinel بگذارید.تب overview
    1: ورژن 1.21
    2: این شات ها خدمت شما

شات Speccy
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Speccy .JPG
مشاهده: 7
حجم: 34.9 کیلو بایت

شات های GPU-Z

نام: GPU-Z Intel 1.JPG
مشاهده: 9
حجم: 45.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: GPU-Z Intel.JPG
حجم: 60.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: GPU-Z Nvidia 1.JPG
حجم: 52.3 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: GPU-Z Nvidia.JPG
مشاهده: 6
حجم: 64.4 کیلو بایت

شات Hard Disk Sentinel

نام: Hard Disk Sentinel.JPG
حجم: 121.7 کیلو بایت

بازم ممنون که وقتتون رو در اختیار من گذاشتین

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    خواهش میکنم عزیز.دمای همه قطعات مناسب هستش.فقط تنها در یک مورد در بخش سلامتی هارد رو زده 90% که اون هم چندان بد نیست و نباید مشکلی ایجاد کنه.طبق این شات ها و ورژن بایوس همه چیز درسته.به نظرم شما یک ویندوز 7 و 64bit باشه حتما نصب کنید لطفا و تست کنید.فقط یک سوال دیگه هم داشتم.وقتی slow میشه آیا چرخش فن هم بیشتر میشه؟
    امتیازها
    16,390
    سطح
    82
    830
    کاربر انجمن
    خواهش میکنم عزیز.دمای همه قطعات مناسب هستش.فقط تنها در یک مورد در بخش سلامتی هارد رو زده 90% که اون هم چندان بد نیست و نباید مشکلی ایجاد کنه.طبق این شات ها و ورژن بایوس همه چیز درسته.به نظرم شما یک ویندوز 7 و 64bit باشه حتما نصب کنید لطفا و تست کنید.فقط یک سوال دیگه هم داشتم.وقتی slow میشه آیا چرخش فن هم بیشتر میشه؟
    سون 64 نصب کردم باز کمی بهتر شد، اره بضی وقتا سرعتش زیاد میشه و بالا میره

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    سون 64 نصب کردم باز کمی بهتر شد، اره بضی وقتا سرعتش زیاد میشه و بالا میره
    هی کم کم داره پسر خوبی میشه o:-)
    دوست من اگر باز هم به سرعت نرمال نرسیده، فکر کنم دیگه باید باز بشود!یک سری موارد از داخل باید چک بشه.مخصوصا که گفتید فن دورش میره بالا مطمئن شدم
صفحه 7 از 78 نخست ... 567891757 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 772

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع