ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 65 از 78 نخست ... 1555636465666775 ... آخرین
نمایش نتایج: از 641 به 650 از 772
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
    با درود
    لبتاب مدل Sony PCG-S1L دو دکمه کشویی بالای کیبورد است که یکی برای خاموش و روشن وایرلس و دیگری یک طرف آن stamina و طرف دیگر speed نوشته شده است و دکمه دوم اگر برروی speed قرار بگیرد تصویر لبتاپ شطرنجی و بد میشود چه در محیط ویندوز و یا setup بایوس ولی با قرار گرفتن دکمه کشویی در حالت stamina تصاویر بدون مشکل میباشد....
    اشکال این لبتاب چه میباشد؟؟؟؟

با تشکر
    سلام

اگه ایراد سخت افزاری باشه مثلا از دکمه ها یا گرافیک که باید ببری برات تعمیر کنن اما اگه نرم افزاری باشه من می تونم کمکت کنم اما متاسفانه مدل لپ تاپ شما رو پیدا نمی کنم برای پیدا کردن مدل دقیق لپ تاپ از روش هایی که در لینک زیر گفته شده استفاده کن

لینک

بعد از پیدا کردن مدل لپ تاپ در سایت زیر می تونی درایورهای لپ تاپ رو پیدا کنی

لینک

در سایت زیر هم باز اگه مدل لپ تاپ رو دقیق وارد کنی یک راهنمایی به شما می کنه

لینک

ولی من فکر می کنم شما باید ویندوز سازگار با لپ تاپ خودت رو نصب کنی که من ویندوز هفت 32 بیت رو پیشنهاد می کنم و شما آخرین درایور کارت گرافیک رو هم نصب کن. بایوس رو هم یکبار default کن
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    با درود
    ضمن تشکر مدل دقیق لبتاب با driver pack با نام sony vgn-sz780n تشخیص داده شده است .....
    در محیط
    بایوس هم تصاویر شطرنجی است (اگر دکمه کشویی در حالت speed باشد)...البته لبتاب را باز کردم و باتری بایوس را چند دقیقه بیرون آوردم...
    در حالت
    stamina لبتاب بدون مشکل روشن شده و کارکرد عادی دارد...
    باتشکر
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    با درود
    ضمن تشکر مدل دقیق لبتاب با driver pack با نام sony vgn-sz780n تشخیص داده شده است .....
    در محیط
    بایوس هم تصاویر شطرنجی است (اگر دکمه کشویی در حالت speed باشد)...البته لبتاب را باز کردم و باتری بایوس را چند دقیقه بیرون آوردم...
    در حالت
    stamina لبتاب بدون مشکل روشن شده و کارکرد عادی دارد...
    باتشکر
    شما لینک زیر رو نگاه کن تفاوت دو حالت رو میگه به این صورت که وقتی روی حالت stamina میزاری میره روی گرافیک اینتل و وقتی روی speed میزاری می ره روی گرافیک NVDIA

لینک

لینک زیر هم درایورهای مربوط به لپ تاپ شما رو نشون میده که مثلا روی video اگه بری می تونی درایورها رو بگیری و با اینکه قدیمی هست دوباره به روزشون کنی

لینک

من نمی دونم گرافیک NVIDIA ای که روی لپ تاپ شماست چیه چون شاید بشه آخرین درایورش رو پیدا کرد

شما می تونی گرافیک اینتل رو از داخل ویندوز غیر فعال کنی. فقط اگه خواستی درایور گرافیک intel و nvidia رو به روز کنی باید روی uninstall کلیک کنی ولی قبلش باید درایورها رو دانلود کرده باشی و دوباره به روزشون کنی

عکس

یک گزینه ای به نام primary Graphics adapter هم باید در بایوس باشه که فکر کنم باید بزاری روی گرافیک nvidia

شاید هم گرافیک nvidia مشکل پیدا کرده
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    بادرود
    ضمن تشکر دوباره اگر موقع بالا آمدن با حالت
    stamina در محیط بایوس هم مشکل داشته باشد آیا به احتمال زیاد گرافیک nvidia مشکل دارد؟؟؟؟
    و احتمال درست شدن گرافیک
    nvidia چقدر میباشد و آیا به صرفه میباشد؟؟؟
    دو دکمه به نام s1 و s2 کنار کلید کشویی چه کاربردی دارند؟؟؟

با تشکر
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    بادرود
    ضمن تشکر دوباره اگر موقع بالا آمدن با حالت
    stamina در محیط بایوس هم مشکل داشته باشد آیا به احتمال زیاد گرافیک nvidia مشکل دارد؟؟؟؟
    و احتمال درست شدن گرافیک
    nvidia چقدر میباشد و آیا به صرفه میباشد؟؟؟
    دو دکمه به نام s1 و s2 کنار کلید کشویی چه کاربردی دارند؟؟؟

با تشکر
    در لینک زیر کاربرد s1 رو نوشته به این صورت که به طور پیش فرض Internet Explorer رو باز می کنه ولی شما در VAIO Control Center می تونی تعیین کنی که چه برنامه ای رو باز کنه و برای s2 هم شاید بتونی این کار رو انجام بدی

لینک

من که نمی دونم گرافیک لپ تاپ شما چی هست و ایرادش رو هم نمی دونم که نظر بدم ولی با توجه به قیمت بالای خرید یک لپ تاپ جدید، فکر می کنم به صرفه هست
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    با درود
    ضمن تشکر
    کاملاً مشخص است که گرافیک nvidia مشکل دارد چون اصلاً در حالت speed با گرافیک در هم ریخته (چه در محیط بایوس و چه در محیط ویندوز) مواجه هستیم
    ولی گرافیک اینتل سالم است.....
    با توجه به مشخصات زیر و با مشکل گرافیک حدود قیمت آن چقدر میباشد؟؟؟
    cpu core 2 duo t 7700
    ram 2*1g ddr2
    hdd 160 g

برای راه اندازی وب کم چکاری باید انجام بدهم ؟؟؟ (درایور نصب شده آست )
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    با درود
    ضمن تشکر
    کاملاً مشخص است که گرافیک nvidia مشکل دارد چون اصلاً در حالت speed با گرافیک در هم ریخته (چه در محیط بایوس و چه در محیط ویندوز) مواجه هستیم
    ولی گرافیک اینتل سالم است.....
    با توجه به مشخصات زیر و با مشکل گرافیک حدود قیمت آن چقدر میباشد؟؟؟
    cpu core 2 duo t 7700
    ram 2*1g ddr2
    hdd 160 g

برای راه اندازی وب کم چکاری باید انجام بدهم ؟؟؟ (درایور نصب شده آست )
    شما استارت منو رو باز کن و یکی از گزینه های زیر رو در قسمت سرچ paste کن و اگه گزینه webcam اومد روش کلیک کن. بعد توی تسک بار آیکن اون میاد و روش راست کلیک کن و رزولوشن تصویر و ویدئو رو مشخص کن و همچنین میکروفون. بعد برنامه ای که باهاش چت می کنی رو باز کن.برای record هم باید capture رو بزنی

Vaio Camera Capture Utility

Arcsoft Webcam companion
    امتیازها
    1,785
    سطح
    24
    30
    کاربر جدید
    سلام به همه

من تازه لپ تاپ خریدم تا قبل از این فقط کیس داشتم و تجربه کار با لپ تاپ رو ندارم
    درباره باتریش حرف ها ضد و نقیضی شنیدم
    یه عده گفتن باید بذاری شارژ باتریش کامل خالی بشه بعد شارژر رو وصل کنی ، یه عده گفتن نه نذار 0 درصد بشه و همین طور نذار 100% پر بشه و 90% که شد بکش از شارژ!!!!
    در کل بنظر میاد اطلاعات غلط توی این حیطه زیاد باشه!

1_ میخواستم بپرسم واسه گیم بازی کردن باهاش ، بهتره شارژر وصل باشه آره؟؟ (تاعمکرد بهتری داشته باشن سخت افزار های لپ تاپ)
    2_ باید حتما اول بذارم شارژ دستگاه 100% بشه و بعد همینظور که شارژر متصل هست بازی کنم؟ ؛ یا میشه همینطور لپ تاپ در حال شارژ شدن باشه و من بازی کنم؟؟ ( شنیدم اگر بهتره بذارم 100 % شارژ بشه و بعد باهاش بازی کنم تا باتری لپ تاپ صدمه نبینه)
    پ.ن باتری لپ تاپ من 4 سلولی هست
    امتیازها
    8,866
    سطح
    63
    69
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط PRINCE.OF.PERSIA نمایش پست ها
    سلام به همه

من تازه لپ تاپ خریدم تا قبل از این فقط کیس داشتم و تجربه کار با لپ تاپ رو ندارم
    درباره باتریش حرف ها ضد و نقیضی شنیدم
    یه عده گفتن باید بذاری شارژ باتریش کامل خالی بشه بعد شارژر رو وصل کنی ، یه عده گفتن نه نذار 0 درصد بشه و همین طور نذار 100% پر بشه و 90% که شد بکش از شارژ!!!!
    در کل بنظر میاد اطلاعات غلط توی این حیطه زیاد باشه!

1_ میخواستم بپرسم واسه گیم بازی کردن باهاش ، بهتره شارژر وصل باشه آره؟؟ (تاعمکرد بهتری داشته باشن سخت افزار های لپ تاپ)
    2_ باید حتما اول بذارم شارژ دستگاه 100% بشه و بعد همینظور که شارژر متصل هست بازی کنم؟ ؛ یا میشه همینطور لپ تاپ در حال شارژ شدن باشه و من بازی کنم؟؟ ( شنیدم اگر بهتره بذارم 100 % شارژ بشه و بعد باهاش بازی کنم تا باتری لپ تاپ صدمه نبینه)
    پ.ن باتری لپ تاپ من 4 سلولی هست

درود
    من خودم لپ تاپ دارم و هراز چندگاهی باهاش Dota بازی میکنم ولی بهت پیشنهاد میکنم که زیاد بازی نکنی چون لپ تاپ چه معمولی چه گیمینگ برای بازی ساخته نشده این نظر شخصی منه چون این لپ تاپ های گیمینگ هم فقط یه نوع اسمه به درد بازی نمیخورن.

1. من وقتی میخوام بازی کنم میذارم با باطری خودش باشه چون بازیم زیاد سنگین نیست ولی اگه سنگین باشه باید بزنی به برق تا روان تر اجرا بشه.
    2.یکی از دوستام همینطور وقت و بی وقت میزد به برق و بازی میکرد و اصلا رعایت نمیکرد که شارژ شده یا نه به خاطر همین باطریش خراب شد و الان بدون باطری بازی میکنه یعنی مثلا باطری یه ساعت هم نمیتونه شارژ نگه داره

از من هرکس میپرسه که لپ تاپ برای بازی بخرم یا نه من بهش میگم نه ، چون طاقت بازی زیاد رو نداره به نظرم بهتره که یه کمی صبر کنی و یه PC ببندی و بدون نگرانی بازی کنی.
    حالا بقیه دوستان هم بهتره که نظر بدن

امتیازها
    17
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان گرامی
    من یه لپ تاپ دست دوم asus k53sd خریدم،
    نمیدونم چه مشکلی داره، ویندوز سون نصب کردم بعد از مدتی کار کردن دیگه ویندوز بالا نمیومد، الان ویندوز 10 نصب کردم، همه درایوراشم از سایت خودش گرفتم و نصب کردم
    اولا که باتریش خراب شده، فقط یک ساعت روشن نگه میداره، یعنی ضعیف شده
    یه سری مشکلاتی که داره اینارو دیدم ازش، یه فیلم 4k داشتم از گوشی ریختم روش، پخش نکرد، بعد اومدم اینو convert کردم به mp4، خیلی برام عجیب بود ولی وقتی لپ تاپ با باتری کار می کرد، فیلم mp4 به صورت آهسته آهسته و با مکث پخش می شد، نمی تونست پخشش کنه، ولی وقتی به برق (شارژر) وصلش می کردم، این فیلم بدون مشکل و با سرعت عادی پخش می شد.
    یه مشکل دیگه هم اینکه، وقتی به لپ تاپ دست نمی زنی و همینطور روشن میمونه، میای می بینی هنگ کرده و دیگه task manager هم نمیاره، باید دکمه خاموشو نگه داری تا خاموش شه و دوباره روشن کنی
    زیاد باهاش بازی اجرا نکردم ببینم در حین بازی هنگ می کنه یا نه، ولی در حین انجام کارهای معمولی هم معمولا یهویی هنگ میکنه
    یه مشکل دیگه هم که وجود داره، یه سری داشتم اطلاعات از هارد اکسترنال می ریختم تو لپ تاپ، در حین کپی کردن، یهو هنگ میکرد و کپی وایمیستاد، کل سیستم هنگ نمیکردا، فقط کپی وامیستاد و ادامه نمی داد و قطع میشد

برنامه های زیادی نصب کردم و هارد و سی پی یو و گرافیک و رم و کششو چک کردم، مشکل خاصی نداشت، 8 گیگ رمه که زدم چک کرد کامل پر و خالیش کرد و کلا هر دو رمش وصل بود و کار می داد، دقیقا نمیدونم مشکلش چیه، میخوام اول بدونم مشکلش چیه، بعد ببرم تعمیر اگه لازمه

ببخشید توضیحاتم زیاد شد، خواستم دقیقا بگم چی به چیه
    ممنون میشم اساتید راهنماییم کنید....
    دست گلتون درد نکنه
صفحه 65 از 78 نخست ... 1555636465666775 ... آخرین
نمایش نتایج: از 641 به 650 از 772

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع