ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 64 از 78 نخست ... 1454626364656674 ... آخرین
نمایش نتایج: از 631 به 640 از 772
    امتیازها
    1,936
    سطح
    26
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-96 نمایش پست ها
    سلام

دلایل زیادی برای این وجود داره که واقعا از راه دور نظر دادن خیلی سخته. مثلا شما باید آخرین ورژن هر ویندوزی رو دانلود و نصب کنی و مراحل نصب رو هم درست بری و ما فرض می کنیم که شما اینکار رو انجام دادی.

شما به لینک زیر برو و روی Go کلیک کن و لیست مواردی که می تونی آپدیت کنی رو می بینی مثلا bios و chipset و ... رو دانلود کن همچنین driver-network رو باز کن و Wireless LAN Driver رو دانلود و آپدیت کن

فایل پیوست 48525

لینک

توی خیلی از سایت ها هم نوشته که با disable کردن گزینه LAN/WAN switching در بایوس مشکلشون حل شده
    عیر فعال کردم کلی باز تاثیری نداشت بیشتر این قسمتش روب مخ هست بخشی که اول یه دور لوگو اچ پی نشون میدهد بعد از این چرخ نمایش ویندوز 10 بعد وارد خوش امد گویی ویندوز
    هر چی جستجو کردم این لوگو اچ پس چطور برداشته میشه به نتیجه ای نرسیدم.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
    عیر فعال کردم کلی باز تاثیری نداشت بیشتر این قسمتش روب مخ هست بخشی که اول یه دور لوگو اچ پی نشون میدهد بعد از این چرخ نمایش ویندوز 10 بعد وارد خوش امد گویی ویندوز
    هر چی جستجو کردم این لوگو اچ پس چطور برداشته میشه به نتیجه ای نرسیدم.

شما باید boot mode رو روی UEFI Hybrid بزاری و شاید نیاز باشه دوباره ویندوز نصب کنی. اگه تو بایوس بود باید fast boot رو enabled می کردی

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: mryg_a1.jpg
مشاهده: 4
حجم: 37.7 کیلو بایت
    امتیازها
    1,936
    سطح
    26
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-96 نمایش پست ها
    شما باید boot mode رو روی UEFI Hybrid بزاری و شاید نیاز باشه دوباره ویندوز نصب کنی. اگه تو بایوس بود باید fast boot رو enabled می کردی

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: mryg_a1.jpg
مشاهده: 4
حجم: 37.7 کیلو بایت
    هیچ تاثیری نداشت

امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
    هیچ تاثیری نداشت

دوست عزیز ربطی به uefi نداره اصلا. این عادیه چون هارد شما 5400 rpm هست نه 7200 rpm

Sent from my C6833 using Tapatalk

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    آق من یه hp 4520 دارم یه مدته سیستم رو که روشن میکنی بعد چند دقیقه‌هنگ میکنه و هیچ کاری نمیشه کرد جز ری استارت... وقتی هم که میری تو بازی بعد چند دقیقه صفحه سیاه میشه انگار که مانیتور خاموشه...ولی سیستم روشنه... ویندوز ۷ بود این مشکل و پیدا کرد... بعد ویندوزو‌عوض کردم ۸.۱ بازم همین‌مشکل رو دارم... تازه سرویسش کردم و تمیزش کردم خمیر سلیکن هم‌تازه تعویض شده... گرافیکم ati هست
    امتیازها
    6,075
    سطح
    50
    6
    کاربر جدید
    نور صفحه لپ تاپم در صفحه های سفید زیاد می شود و در صفحه بکگراند که تیره است نورش کم می شود. چجوری این قابلیت رو غیرفعال کنم؟
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhimhdi نمایش پست ها
    نور صفحه لپ تاپم در صفحه های سفید زیاد می شود و در صفحه بکگراند که تیره است نورش کم می شود. چجوری این قابلیت رو غیرفعال کنم؟
    سلام

شما برو توی کنترل پنل و power option رو باز کن و روی change plan setting کلیک کن و بعد روی Change advanced power settings کلیک کن

در پنجره باز شده گزینه Display رو پیدا کن و روی علامت + کلیک کن تا گزینه هاش نشون داده بشه بعد Enable adaptive brightness رو پیدا کن و روی علامت + کنارش کلیک کن تا گزینه هاش رو نشون بده

هم On battery و هم plugged in رو off یا no کن (غیر فعال کن)
    امتیازها
    6,075
    سطح
    50
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
    سلام

شما برو توی کنترل پنل و power option رو باز کن و روی change plan setting کلیک کن و بعد روی Change advanced power settings کلیک کن

در پنجره باز شده گزینه Display رو پیدا کن و روی علامت + کلیک کن تا گزینه هاش نشون داده بشه بعد Enable adaptive brightness رو پیدا کن و روی علامت + کنارش کلیک کن تا گزینه هاش رو نشون بده

هم On battery و هم plugged in رو off یا no کن (غیر فعال کن)
    با این روش درست نشد.
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhimhdi نمایش پست ها
    با این روش درست نشد.
    پس استارت منو رو باز کن و عبارت services.msc رو داخلش paste کن تا پنجره services ظاهر بشه

سربرگ name رو به سمت راست بکش تا کمی پخناش بیشتر بشه و بعد گزینه adaptive brightness رو پیدا کن (تو 3 تا گزینه اوله) و بعد روش دو بار کلیک کن تا پنجرش باز بشه و در قسمت startup type رو بزار روی disabled و ok کن

لینک

اونی هم که اول گفتم شما وقتی توی power option میری تو قسمت select a power plan تو تا گزینه داری مثلا power save و recommended رو هر دو اون رو امتحان کن
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    با درود
    لبتاب مدل Sony PCG-S1L دو دکمه کشویی بالای کیبورد است که یکی برای خاموش و روشن وایرلس و دیگری یک طرف آن stamina و طرف دیگر speed نوشته شده است و دکمه دوم اگر برروی speed قرار بگیرد تصویر لبتاپ شطرنجی و بد میشود چه در محیط ویندوز و یا setup بایوس ولی با قرار گرفتن دکمه کشویی در حالت stamina تصاویر بدون مشکل میباشد....
    اشکال این لبتاب چه میباشد؟؟؟؟

با تشکر
صفحه 64 از 78 نخست ... 1454626364656674 ... آخرین
نمایش نتایج: از 631 به 640 از 772

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع