ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 71 از 78 نخست ... 21616970717273 ... آخرین
نمایش نتایج: از 701 به 710 از 772
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikm نمایش پست ها
    سلام

اداپتور لپ تاب من خیلی صدا میداد بطوری به طور واضح شنیده میشد سیم اداپتور را عوض کردم الان دیگه او صدا را نمی ده ولی زمانی که یکم داغ میشه یه صدای نویز خفیفی میده (نزدیک گوشم که میذارم) می خواستم ببینم که آیا مشکل داره و باید عوضش کنم یا عادیه ؟

ممنون
    نویز خفیف طبیعیه ولی اگر روی اعصاب هست تعویض بفرمایید با آداپتور مشابه که خروجی ولتاژ و آمپراژ یکسانی داشته باشه.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    سلام و درود؛ و خسته نباشید:

من با توجه به پست بهینه سازی اس اس دی برای لپ تاپم ،تمامی موارد رو اعمال کردم من جمله ،عدم خاموش شدن اس اس دی و هارد دیسک ،موقع بیکاری که عملGarbage ,اونمواقع انجام بشه.
    الان مشکلم اینه که:
    موقعی که میزارم استند بای یا موقع بستن در لپ تاپ و استند بای ، یکبار درست آماده بکار میشه و گاها هم هنگ میکنه ، که این تا حدی قابل تحمله ولی مساله اینجاست که بار دوم اصلا استندبای نمیره و مثل حالت خواب و بیداری، خاموش نیست و صفحه نور بک گراند داره ولی تصویری نداره و خود ویندوز هم اصلا مشخص نیست کار میکنه یا نه.(البته چراغ کلیدهای نام لاک و کپس لاک روشن یا خاموش میشن و آثار حیاتی هست و هنگ کامل نیست).
    و ناچار میشم کلید پاور رو مدت طولانی ،فشرده نگه دارم تا خاموش شه و دوباره پاور آن ،میکنم.(که اینم نمیدونم به ضرر اس اس دی هست یا نه)-

تنظیمات power plan رو از حالت عدم خاموش شدن ،برکردوندم به حالت طبیعی و دقیقه ای ،اصلا تاثیر نکرد و همچنان استندبای برای دفعه دوم ،این شکلیه.

احساس میکنم اس اس دی و هارد دیسک هماهنگ عمل نمیکن تو مورد استندبای،
    خصوصا اینکه سابقه ایراد داشتن اخیرا در کنار هم ،چون موقع اضافه کردن اس اس دی به لپ تاپ در کنار هارد، اول ssd رو تو کدی جا زدم و هارد رو جای اصلیش نگه داشتم که کلا کند شد و مراحل ست آپ اولیه ویندوز ،یک ربع طول کشید تا لود شه و بعدا هم ادامه ندادم چون خیلی طولانی شد، بعد که اس اس دی رو آوردم جای هارد و مکان اصلی سیستم و هارد رو زدم تو کدی ،تونستم نصب ویندوز انجام بدم‌.

برا همینه که میگم تو مورد استندبای ،ظاهرا تایم هاشون بهم نمیخوره و آبشون تو یه جوب نمیره!!!
    مشکل از کجاس آخه؟ که ناچارم اصلا با استندبای کار نکنم و مستقیما لپ تاپ رو خاموش کنم که اینم زیاد جالب نیست.!

مشخصات لپ تاپ:
    AMD E2 9010 2GHz
    12GB DDR4 2400
    500GB HDD Seagate
    ADATA SU800 128GB
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    تنظیمات Power Setting رو دیفالت کن بین حل میشه؟
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    تنظیمات Power Setting رو دیفالت کن بین حل میشه؟
    هیچ تفاوتی بحالش نکرد و همون شکلیه و همچنان برای بار دوم ،استندبای نمیره.

ولی سه سوال دیگه هم اینجا از فرصت استفاده میکنم و می پرسم لطفاً:
    نرم افزارهای بهینه ساز ویندوز مثل Auslogic, System Mechanic , AVG Tuneup
    Windows 10 Manager با وجود اینکه بخشهای یکسانی دارن ولی هر کدوم قابلیتهای خاص خودشونو دارن،که ویندوز دسکتاپم ،با ترکیب و استفاده از همه اینا ،خیلی سرعتش خوبه و میشه گفت ،خوب بالا میاد.
    سوال ۱- از این نرم افزارها برای لپ تاپ و اس اس دی ،میتونم استفاده کنم؟ ( البته منظورم بخشهایی مثل تصحیح ایرادهای رجیستری و کلا تصحیحات و همچنین حذف سرویس‌های اضافی هست ،نه دیفراگ و نه دیفراگ رجیستری و ...)

۲- اگر میشه با رعایت ملاحظات،استفاده کرد ،آیا باید نرم افزار رو ، روی هارد نصب کنم؟
    چه بخشهای دیگه ای (غیر از مواردی که خودم گفتم) -باید غیرفعال کنم؟

۳- قندشکن و اینا ،رایتشون بالاس ظاهراً ،اینا رو هم روی هارد باید منتقل کرد؟
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    سوالات بالا رو تا این لحظه فعلا کسی جوابگو نبود ،منم هی سواله که به ذهنم میاد، پس دو تا سوال دیگه هم بیزحمت ،اضافه میکنم:

۴- اگر قرار بر اینه که بخاطر طول عمر ssd ،
    System Restore ,غیرفعال بمونه یا کم استفاده بشه ،پس تکلیف چیه مواقعی مثل آپدیت درایورها یا ویندوز، که از بعد اعمالش ،خبر نداریم ناسازگاری پیش میاد یا نه؟
    اگر هم که بکاپ ویندوزه که ماهی یکبار اتوماتیک ،انجام میشه ،ولی اون هم با حجم یک ویندوز کامل ،بدتره که هی ریکاور کنیم و رایت سرسام آورش روی اس اس دی.

۵- من برای آپدیت درایورهام ،از نرم افزار Iobit Driver Booster استفاده میکنم ،که روی دسکتاپ ،حالت اتوماتیک فعاله و اجازه دادم ،درایورهای جدید رو (غیر از گرافیک)-تو پس زمینه دانلود کنه ، و مهمتر اینکه ،قبل اعمالشون ،خودش سیستم ریستور میگیره ،که با غیرفعالسازی سیستم ریستور ،روی لپ تاپ ،چطوری از این نرم افزار،بهره مند بشم ؟ (و یا حتی نرم افزارهای مشابه؟).
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    هیچ تفاوتی بحالش نکرد و همون شکلیه و همچنان برای بار دوم ،استندبای نمیره.

ولی سه سوال دیگه هم اینجا از فرصت استفاده میکنم و می پرسم لطفاً:
    نرم افزارهای بهینه ساز ویندوز مثل Auslogic, System Mechanic , AVG Tuneup
    Windows 10 Manager با وجود اینکه بخشهای یکسانی دارن ولی هر کدوم قابلیتهای خاص خودشونو دارن،که ویندوز دسکتاپم ،با ترکیب و استفاده از همه اینا ،خیلی سرعتش خوبه و میشه گفت ،خوب بالا میاد.
    سوال ۱- از این نرم افزارها برای لپ تاپ و اس اس دی ،میتونم استفاده کنم؟ ( البته منظورم بخشهایی مثل تصحیح ایرادهای رجیستری و کلا تصحیحات و همچنین حذف سرویس‌های اضافی هست ،نه دیفراگ و نه دیفراگ رجیستری و ...)

۲- اگر میشه با رعایت ملاحظات،استفاده کرد ،آیا باید نرم افزار رو ، روی هارد نصب کنم؟
    چه بخشهای دیگه ای (غیر از مواردی که خودم گفتم) -باید غیرفعال کنم؟

۳- قندشکن و اینا ،رایتشون بالاس ظاهراً ،اینا رو هم روی هارد باید منتقل کرد؟

1. مشکلی نیست تشخیص اینکه استفاده کنید یا نه با خودتونه دوست خوبم ولی تجربه من به نشون داده نرم افزار های Tweak به خود ویندوز آسیب می زنند و زودتر خرابش می کنند. ویندوز 10 خودش هارد رو دیفراگ و اس اس دی رو Trim می کنه، هیچ نیازی به این نرم افزار ها نیست و در مورد دیفراگ ریجستری انجام دادنش یا ندادنش اهمیت خاصی نداره.

2. تفاوتی نمی کنه این نرم افزار ها کجا نصب بشوند، رایت زیادی ندارند.

3. نه فرقی نمی کنه، رایت زیادی ندارند، مرورگر های اینترنتی رایت زیادی دارند که کاریش نمیشه کرد.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    سوالات بالا رو تا این لحظه فعلا کسی جوابگو نبود ،منم هی سواله که به ذهنم میاد، پس دو تا سوال دیگه هم بیزحمت ،اضافه میکنم:

۴- اگر قرار بر اینه که بخاطر طول عمر ssd ،
    System Restore ,غیرفعال بمونه یا کم استفاده بشه ،پس تکلیف چیه مواقعی مثل آپدیت درایورها یا ویندوز، که از بعد اعمالش ،خبر نداریم ناسازگاری پیش میاد یا نه؟
    اگر هم که بکاپ ویندوزه که ماهی یکبار اتوماتیک ،انجام میشه ،ولی اون هم با حجم یک ویندوز کامل ،بدتره که هی ریکاور کنیم و رایت سرسام آورش روی اس اس دی.

۵- من برای آپدیت درایورهام ،از نرم افزار Iobit Driver Booster استفاده میکنم ،که روی دسکتاپ ،حالت اتوماتیک فعاله و اجازه دادم ،درایورهای جدید رو (غیر از گرافیک)-تو پس زمینه دانلود کنه ، و مهمتر اینکه ،قبل اعمالشون ،خودش سیستم ریستور میگیره ،که با غیرفعالسازی سیستم ریستور ،روی لپ تاپ ،چطوری از این نرم افزار،بهره مند بشم ؟ (و یا حتی نرم افزارهای مشابه؟).
    4. اگر به System Restore نیاز دارید فعال نگهش دارید. به صورت کلی دلیلی وجود نداره شما نیاز های طبیعی خودتون از سیستم رو به خاطر طول عمر اس اس دی نادیده بگیرید. از کار انداختن System Restore صرفا یک پیشنهاده، هیچ الزامی نیست وقتی لازمش دارید اون سرویس رو نگهش دارید.

5. نکنید System Restore رو غیر فعال نکنید عرض کردم هر آنچیزی که خودتون تشخیص میدید به کارتون میاد دست بهش نزنید.

من خودم روی سیستم خودم که 4 تا اس اس دی دارم فقط Hibernation رو از کار میندازم. به بقیه چیز ها دست نمی زنم چون لازم دارم. تشخیص انجام دادن یا ندادن Tweak ها با خود کاربره.
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام.یه چند روزی هست مانیتور لپ تاپ راه راه شده .تصویرش معلومه ولی انگار یه لایه صورتی روش افتاده.اولش پایین صفحه بوده و الان تقریبا ۹۵ درصد صفحه هست. به نظر شما ایراد از کجاست؟ممنونبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20200125_170239.jpg
مشاهده: 4
حجم: 891.1 کیلو بایت
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hanif1w نمایش پست ها
    با سلام.یه چند روزی هست مانیتور لپ تاپ راه راه شده .تصویرش معلومه ولی انگار یه لایه صورتی روش افتاده.اولش پایین صفحه بوده و الان تقریبا ۹۵ درصد صفحه هست. به نظر شما ایراد از کجاست؟ممنون
    ایراد از کارت گرافیک و یا مانیتوره.

باید به شرکت گارانتی جهت تعمییر مراجعه بفرمایید.
    امتیازها
    8,445
    سطح
    61
    14
    کاربر انجمن
    سلام وقت بخیر
    سی پی یو لپ تاپ رو آیا میشه ارتقا داد مثلا cori 5 سری 6 رو به core i7 سری 6 یا 7 ارتقا داد
    و
    سوال دیگه اینکه
    لپ تاپ های سری g , gl نسبت به سری n بهتر هستند ؟
    مصلا n552 نسبت به g551 بهتره
    و gl 502 چطور ؟
    مرسی ازاینکه راهنمایی میکنید
    منتظر هستم
صفحه 71 از 78 نخست ... 21616970717273 ... آخرین
نمایش نتایج: از 701 به 710 از 772

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع