ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 66 از 78 نخست ... 1656646566676876 ... آخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 772
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskhan نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان گرامی
    من یه لپ تاپ دست دوم asus k53sd خریدم،
    نمیدونم چه مشکلی داره، ویندوز سون نصب کردم بعد از مدتی کار کردن دیگه ویندوز بالا نمیومد، الان ویندوز 10 نصب کردم، همه درایوراشم از سایت خودش گرفتم و نصب کردم
    اولا که باتریش خراب شده، فقط یک ساعت روشن نگه میداره، یعنی ضعیف شده
    یه سری مشکلاتی که داره اینارو دیدم ازش، یه فیلم 4k داشتم از گوشی ریختم روش، پخش نکرد، بعد اومدم اینو convert کردم به mp4، خیلی برام عجیب بود ولی وقتی لپ تاپ با باتری کار می کرد، فیلم mp4 به صورت آهسته آهسته و با مکث پخش می شد، نمی تونست پخشش کنه، ولی وقتی به برق (شارژر) وصلش می کردم، این فیلم بدون مشکل و با سرعت عادی پخش می شد.
    یه مشکل دیگه هم اینکه، وقتی به لپ تاپ دست نمی زنی و همینطور روشن میمونه، میای می بینی هنگ کرده و دیگه task manager هم نمیاره، باید دکمه خاموشو نگه داری تا خاموش شه و دوباره روشن کنی
    زیاد باهاش بازی اجرا نکردم ببینم در حین بازی هنگ می کنه یا نه، ولی در حین انجام کارهای معمولی هم معمولا یهویی هنگ میکنه
    یه مشکل دیگه هم که وجود داره، یه سری داشتم اطلاعات از هارد اکسترنال می ریختم تو لپ تاپ، در حین کپی کردن، یهو هنگ میکرد و کپی وایمیستاد، کل سیستم هنگ نمیکردا، فقط کپی وامیستاد و ادامه نمی داد و قطع میشد

برنامه های زیادی نصب کردم و هارد و سی پی یو و گرافیک و رم و کششو چک کردم، مشکل خاصی نداشت، 8 گیگ رمه که زدم چک کرد کامل پر و خالیش کرد و کلا هر دو رمش وصل بود و کار می داد، دقیقا نمیدونم مشکلش چیه، میخوام اول بدونم مشکلش چیه، بعد ببرم تعمیر اگه لازمه

ببخشید توضیحاتم زیاد شد، خواستم دقیقا بگم چی به چیه
    ممنون میشم اساتید راهنماییم کنید....
    دست گلتون درد نکنه
    سلام دوست عزیز

والا این چیزی که توصیف کردین ممکنه مشکل از بخش خنک کنندگی باشه، بدین معنی که بخش های حیاتی دیگه اونطور که باید توسط کولر لپتاپ نمیتونن خنک بشن
    ممکنه مشکل از برق رسانی در سیستم باشه و یا مادربرد دچار مشکل شده باشه
    ممکنه ایراد از چیپست باشه

به هر حال، اوضاعش خرابه.

اصطلاحا به این حالات میگن فریز شدن سیستم.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskhan نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان گرامی
    من یه لپ تاپ دست دوم asus k53sd خریدم،
    نمیدونم چه مشکلی داره، ویندوز سون نصب کردم بعد از مدتی کار کردن دیگه ویندوز بالا نمیومد، الان ویندوز 10 نصب کردم، همه درایوراشم از سایت خودش گرفتم و نصب کردم
    اولا که باتریش خراب شده، فقط یک ساعت روشن نگه میداره، یعنی ضعیف شده
    یه سری مشکلاتی که داره اینارو دیدم ازش، یه فیلم 4k داشتم از گوشی ریختم روش، پخش نکرد، بعد اومدم اینو convert کردم به mp4، خیلی برام عجیب بود ولی وقتی لپ تاپ با باتری کار می کرد، فیلم mp4 به صورت آهسته آهسته و با مکث پخش می شد، نمی تونست پخشش کنه، ولی وقتی به برق (شارژر) وصلش می کردم، این فیلم بدون مشکل و با سرعت عادی پخش می شد.
    یه مشکل دیگه هم اینکه، وقتی به لپ تاپ دست نمی زنی و همینطور روشن میمونه، میای می بینی هنگ کرده و دیگه task manager هم نمیاره، باید دکمه خاموشو نگه داری تا خاموش شه و دوباره روشن کنی
    زیاد باهاش بازی اجرا نکردم ببینم در حین بازی هنگ می کنه یا نه، ولی در حین انجام کارهای معمولی هم معمولا یهویی هنگ میکنه
    یه مشکل دیگه هم که وجود داره، یه سری داشتم اطلاعات از هارد اکسترنال می ریختم تو لپ تاپ، در حین کپی کردن، یهو هنگ میکرد و کپی وایمیستاد، کل سیستم هنگ نمیکردا، فقط کپی وامیستاد و ادامه نمی داد و قطع میشد

برنامه های زیادی نصب کردم و هارد و سی پی یو و گرافیک و رم و کششو چک کردم، مشکل خاصی نداشت، 8 گیگ رمه که زدم چک کرد کامل پر و خالیش کرد و کلا هر دو رمش وصل بود و کار می داد، دقیقا نمیدونم مشکلش چیه، میخوام اول بدونم مشکلش چیه، بعد ببرم تعمیر اگه لازمه

ببخشید توضیحاتم زیاد شد، خواستم دقیقا بگم چی به چیه
    ممنون میشم اساتید راهنماییم کنید....
    دست گلتون درد نکنه
    سلام
    هنگی که گفتید وقتی لپ تاپ به حال خودش رها شده برمیگردید می بینید هنگ کرده در اتصال به برق مستقیم هست یا باتری؟
    رم رو چطور چک کردید ؟ با رم دیگه تست شد یا در همین حد که دیدید حجم رم کامله و اینها گفتید اوکیه؟

امتیازها
    17
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام
    هنگی که گفتید وقتی لپ تاپ به حال خودش رها شده برمیگردید می بینید هنگ کرده در اتصال به برق مستقیم هست یا باتری؟
    رم رو چطور چک کردید ؟ با رم دیگه تست شد یا در همین حد که دیدید حجم رم کامله و اینها گفتید اوکیه؟

در هر دو حالت، یعنی هم تو برق، هم تو باتری بودنی، این اتفاق می افته

رم رو فقط با نرم افزار چک کردم دیدم حجمش کامل پر میشه، با رم دیگه تست نکردم نه
    امتیازها
    2,828
    سطح
    32
    2
    کاربر جدید
    با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز.به تازگی در لپ تابم به مشکلی خوردم که تاحالا وجود نداشته.مدل لپ تابم Hp ProBook 4540s هستش
    به تازگی شاهد صفحه آبی ویندوز به شکل زیاد بودم که هر کدوم ارور مختلفی رو بهم نشون میداد اما بعد از مدتی یه ارور ثابت رو دیدم که متنش اینه : Thread Stuck In Device Driver
    https://images.drivereasy.com/wp-con...5123f710b0.jpg
    مدت وقتی بازی باز میکردم میومد ولی هرچی جلوتر رفتم بدتر شد تا اینکه دیگه بهم اجازه ورود به ویندوز رو نمیداد و همش صفحه آبی با ارور یاد شده رو نشون میداد و ریست میکرد.از اونجایی که ارور داره میگه یکی از درایورها مشکل داره و بازی pes رو هم نشد اجرا کنم گرافیک دومم رو که AMD Radeon HD 7650M هستش رو از طریق حالت safe mod غیر فعال کردم و اینطوری ویندوز بدون مشکل و اروری اومد بالا.
    فکر کردم برا ویندوز باشه، ویندوزی که ارور میداد 10 پرو بود. یه ویندوز 10 جدید نصب کردم و اینبار در هنگام نصب درایور گرافیک یاد شده شاهد ریست و صفحه آبی بودم.ویندوز 8.1 نصب کردم بازم چنین شد و روی ویندوز 7 هنگام نصب درایور ویندوز قاطی می شد و صفحه مشکلی و مثل زمانی میشد که تو ویندوز xp پروسس قاط میزد و با پنجره ویندوز میشد شکل کشید.تو نت جستجو کردم خارجی و داخلی گفتن بایوس + درایورها بروز، انجام دادم حل نشد مشکل.گفتن تو حالت safe mod درایور نصب کنم، نصب نمیشد.
    حالا میخواستم از دوستان کمک بگیرم ببینم کسی چنین مشکلی داشته و یا تجربه ای دراین باره داره و اینکه گرافیک لپ تاب من قابل تعویض یا تعمیر هست اگه خراب شده باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط m1410 نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز.به تازگی در لپ تابم به مشکلی خوردم که تاحالا وجود نداشته.مدل لپ تابم Hp ProBook 4540s هستش
    به تازگی شاهد صفحه آبی ویندوز به شکل زیاد بودم که هر کدوم ارور مختلفی رو بهم نشون میداد اما بعد از مدتی یه ارور ثابت رو دیدم که متنش اینه : Thread Stuck In Device Driver
    https://images.drivereasy.com/wp-con...5123f710b0.jpg
    مدت وقتی بازی باز میکردم میومد ولی هرچی جلوتر رفتم بدتر شد تا اینکه دیگه بهم اجازه ورود به ویندوز رو نمیداد و همش صفحه آبی با ارور یاد شده رو نشون میداد و ریست میکرد.از اونجایی که ارور داره میگه یکی از درایورها مشکل داره و بازی pes رو هم نشد اجرا کنم گرافیک دومم رو که AMD Radeon HD 7650M هستش رو از طریق حالت safe mod غیر فعال کردم و اینطوری ویندوز بدون مشکل و اروری اومد بالا.
    فکر کردم برا ویندوز باشه، ویندوزی که ارور میداد 10 پرو بود. یه ویندوز 10 جدید نصب کردم و اینبار در هنگام نصب درایور گرافیک یاد شده شاهد ریست و صفحه آبی بودم.ویندوز 8.1 نصب کردم بازم چنین شد و روی ویندوز 7 هنگام نصب درایور ویندوز قاطی می شد و صفحه مشکلی و مثل زمانی میشد که تو ویندوز xp پروسس قاط میزد و با پنجره ویندوز میشد شکل کشید.تو نت جستجو کردم خارجی و داخلی گفتن بایوس + درایورها بروز، انجام دادم حل نشد مشکل.گفتن تو حالت safe mod درایور نصب کنم، نصب نمیشد.
    حالا میخواستم از دوستان کمک بگیرم ببینم کسی چنین مشکلی داشته و یا تجربه ای دراین باره داره و اینکه گرافیک لپ تاب من قابل تعویض یا تعمیر هست اگه خراب شده باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز،

ایرادات این چنینی در HP هست، متاسفانه و اگر لپتاپ گارانتی داره به گارانتی مراجعه بفرمایید. احتمال خرابی گرافیک هست.
    امتیازها
    2,828
    سطح
    32
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

ایرادات این چنینی در HP هست، متاسفانه و اگر لپتاپ گارانتی داره به گارانتی مراجعه بفرمایید. احتمال خرابی گرافیک هست.
    تشکر برای پاسختون.نه گارانتیش تمام شده و یه 5 سالی هست باهمیم.گرافیکش تعویض میشه ؟ اگر بله حدود هزینه چقدر هست ؟ میشه ارتقا داد ؟
    امتیازها
    7,925
    سطح
    59
    21
    کاربر انجمن
    سلام
    لپ تاپی که دزدیده شده رو چه جوری میشه پیدا کرد؟!!!
    باید به پلیس فتا شکایت کنم؟!
    از طریق مک و آی پی میشه پیداش کرد؟
    چه راه هایی هست ممنون میشم توضیح بدین
    امتیازها
    12,082
    سطح
    72
    1,124
    مشاور انجمن
    غیر ممکنه پیداش کنی ولی اگه یه report از تمام مشخصات سیستم با یک نرم افزار گرفته باشی قبلا و بدی به پلیس فتا شاید یه فرجی شد.
    امتیازها
    7,925
    سطح
    59
    21
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezash85 نمایش پست ها
    غیر ممکنه پیداش کنی ولی اگه یه report از تمام مشخصات سیستم با یک نرم افزار گرفته باشی قبلا و بدی به پلیس فتا شاید یه فرجی شد.
    به من گفتن ای پی ومک ادرس رو نمیشه تغییر داد و اگه به نت وصل بشه راحت میشه پیداش کرد سرکاریه یعنی؟
    نه ریپورت نگرفتم قبلا اصلا فکرشم نمیکردم
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    دوستان کسی میدونه که لپتاپ ایسوس VivoBook Pro N552VW از nvme پشتیبانی میکنه یا نه؟ یکی از دوستام میخواد بفهمه.
صفحه 66 از 78 نخست ... 1656646566676876 ... آخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 772

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع