ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 78 نخست 12341252 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 772
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام
    خب اول میریم سراغ گرافیک : دوستان تا 1ماه پیش کارت گرافیک لپتاپ به خوبی کار میکرد مثلا من بازی csgo رو همیشه آنلاین بازی میکنم دیگه رو کیفیت آخرش دریغ از یک لگ ! ولی جدیدا روی رزولوشن 800*600 هم لگ میزنه به طوری که تمام تنظیمات رو هم روی low یا very low قرار میدم ! کارت گرافیک رو آپدیت کردم ویندوز رو 2بار عوض کردم ولی بی فایده بود شاید از ویروس باشه که ویروس کشی هم کردم چندتایی پیدا شد و پاک کردم ولی بازم بی فایده بود ! خب مشکل دوم : مربوط میشه به هارد ( البته شک دارم روی این موضوع ) جدیدا مشکلات زیادی برام پیش میاد اون از فن لپ تاپ که صدا میداد دادم درستش کردم اینم از پایین اومدن بیش از حد سرعت لپ تاپ ! از کجا میتونم بفهمم هارد سالمه یا خرابه ؟ یا به درستی کار میکنه یا نمیکنه ؟! مشکل سوم هم مربوط میشه به ویندوز قبلا ( حدود 3-4 ماه پیش ) وقتی ویندوز 8.1 نصب میکردن سرعت خیلی خیلی بالایی داشت ولی الان جون آدم در میاد تا حداقل وارد صفحه دسکتاپ شه برنامه هایی هم که حجم زیاد مصرف میکردن رو از task manager غیر فعال کردم ولی هیچ فرقی نکرد هر از گاهی هم توی task manager سی پی یو رو میزنه 100 درصد که خیلی هنگ میکنه ! لطفا کمکم کنید بدجور رفته رو اعصاب پ
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    سلام
    خب اول میریم سراغ گرافیک : دوستان تا 1ماه پیش کارت گرافیک لپتاپ به خوبی کار میکرد مثلا من بازی csgo رو همیشه آنلاین بازی میکنم دیگه رو کیفیت آخرش دریغ از یک لگ ! ولی جدیدا روی رزولوشن 800*600 هم لگ میزنه به طوری که تمام تنظیمات رو هم روی low یا very low قرار میدم ! کارت گرافیک رو آپدیت کردم ویندوز رو 2بار عوض کردم ولی بی فایده بود شاید از ویروس باشه که ویروس کشی هم کردم چندتایی پیدا شد و پاک کردم ولی بازم بی فایده بود ! خب مشکل دوم : مربوط میشه به هارد ( البته شک دارم روی این موضوع ) جدیدا مشکلات زیادی برام پیش میاد اون از فن لپ تاپ که صدا میداد دادم درستش کردم اینم از پایین اومدن بیش از حد سرعت لپ تاپ ! از کجا میتونم بفهمم هارد سالمه یا خرابه ؟ یا به درستی کار میکنه یا نمیکنه ؟! مشکل سوم هم مربوط میشه به ویندوز قبلا ( حدود 3-4 ماه پیش ) وقتی ویندوز 8.1 نصب میکردن سرعت خیلی خیلی بالایی داشت ولی الان جون آدم در میاد تا حداقل وارد صفحه دسکتاپ شه برنامه هایی هم که حجم زیاد مصرف میکردن رو از task manager غیر فعال کردم ولی هیچ فرقی نکرد هر از گاهی هم توی task manager سی پی یو رو میزنه 100 درصد که خیلی هنگ میکنه ! لطفا کمکم کنید بدجور رفته رو اعصاب پ
    1-مدل کامل لپ تاپ به همراه مدت زمان استفاده رو ذکر نکردید
    2-فن رو چه زمان عوض کردید و آیا به تعمیرگاه معتبر داده بودید؟
    3-با نرم افزار SPECCY یک تست دما از تمام قطعات بگیرید و به صورت شات قرار بدید که بتونیم ببینیم.(عکس از صفحه نرم افزار)
    4-یک شات از تب Overview نرم افزار HD Sentinel هم بگیرید و قرار بدید.
    مورد آخر برای اطمینان است.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    1-مدل کامل لپ تاپ به همراه مدت زمان استفاده رو ذکر نکردید
    2-فن رو چه زمان عوض کردید و آیا به تعمیرگاه معتبر داده بودید؟
    3-با نرم افزار SPECCY یک تست دما از تمام قطعات بگیرید و به صورت شات قرار بدید که بتونیم ببینیم.(عکس از صفحه نرم افزار)
    4-یک شات از تب Overview نرم افزار HD Sentinel هم بگیرید و قرار بدید.
    مورد آخر برای اطمینان است.
    شرمنده دیر جواب دادم رفته بودم ناهار بزنم ... خب مدل لپ تاپ hp probook 4530s مال 3سال پیش هستش
    بله به تعمیرگاه معتبر برده بودم فن خیلی صدا میداد و لپ تاپ میلرزید مشکلش فقط روغن بودن که حل شد چون رسیدن به فن توی این لپتاپ کارسختیه دادم تعمیرگاه
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ks37wvc27hqieeyfk8jq.png
مشاهده: 7
حجم: 78.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 6u2xvh8oqjnwn6mgzjdg.png
مشاهده: 9
حجم: 38.3 کیلو بایت
    فرکانس رم چقدر پایین بود خودم خبر نداشتم زمان پاسخ گوییش هم همینطور خخخخخ
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    شرمنده دیر جواب دادم رفته بودم ناهار بزنم ... خب مدل لپ تاپ hp probook 4530s مال 3سال پیش هستش
    بله به تعمیرگاه معتبر برده بودم فن خیلی صدا میداد و لپ تاپ میلرزید مشکلش فقط روغن بودن که حل شد چون رسیدن به فن توی این لپتاپ کارسختیه دادم تعمیرگاه

نام: ks37wvc27hqieeyfk8jq.png
مشاهده: 7
حجم: 78.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 6u2xvh8oqjnwn6mgzjdg.png
مشاهده: 9
حجم: 38.3 کیلو بایت
    فرکانس رم چقدر پایین بود خودم خبر نداشتم زمان پاسخ گوییش هم همینطور خخخخخ
    دوست من روغن چیه؟چی روغن میخواست؟؟یعنی کل فن رو عوض نکرد برای شما؟فن اگر دفرمه هم شده باشه باز نباید لرزش داشته باشه در حدی که لپ تاپ رو هم بلرزونه!
    دمای گرافیک رو مشخص نکردید اینجا.دمای گرافیک هم بفرمائید.در یک میانگین حس میکنم خروجی هوا و فن مشکل دارد.حتی میتونه مشکل از چیست هم باشه که زیاد داغ میکنه و SLOW میشه سیستم.
    کارت های ATI متاسفانه به شدت خرابی دارند.جالبه بدونید بیشترین خرابی هم روی HP دارند.در ضمن اون فرکانس که فرمودید عدد نشان داده شده ضربدر 2 میشود و فرکانس اصلی به دست می آید نگران نباشید.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    دوست من روغن چیه؟چی روغن میخواست؟؟یعنی کل فن رو عوض نکرد برای شما؟فن اگر دفرمه هم شده باشه باز نباید لرزش داشته باشه در حدی که لپ تاپ رو هم بلرزونه!
    دمای گرافیک رو مشخص نکردید اینجا.دمای گرافیک هم بفرمائید.در یک میانگین حس میکنم خروجی هوا و فن مشکل دارد.حتی میتونه مشکل از چیست هم باشه که زیاد داغ میکنه و SLOW میشه سیستم.
    کارت های ATI متاسفانه به شدت خرابی دارند.جالبه بدونید بیشترین خرابی هم روی HP دارند.در ضمن اون فرکانس که فرمودید عدد نشان داده شده ضربدر 2 میشود و فرکانس اصلی به دست می آید نگران نباشید.
    خیلی ممنون خب دقیقا از کجا عکس بگیرم ! فن درست شده هیچ مشکلی نداره فن سی پی یو رو میگم فقط کثیف بوده و یه خورده خشک شده بود که صدا میداد وگرنه مشکلی نداشت الان دقیقا چیکار کنم ؟ از کجا عکس بگیرم ؟ آخه رو بروی گرافیک دما رو نزده
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    خیلی ممنون خب دقیقا از کجا عکس بگیرم ! فن درست شده هیچ مشکلی نداره فن سی پی یو رو میگم فقط کثیف بوده و یه خورده خشک شده بود که صدا میداد وگرنه مشکلی نداشت الان دقیقا چیکار کنم ؟ از کجا عکس بگیرم ؟ آخه رو بروی گرافیک دما رو نزده
    دوست من فن ها به چندین دسته تقسیم میشوند.فن های لپ تاپی احتیاج به چرب شدن ندارند و چربی برای اونها مضر هستش!
    نرم افزار GPU-Z رو نصب کنید خیلی کم حجم هستش.در تب SENSORS دما مشخصه شات بگیرید بگذارید.لینک هم براتون میگذارم.
    http://www.techpowerup.com/downloads...-gpu-z-v0-8-0/
    امتیازها
    1,481
    سطح
    21
    0
    کاربر جدید

مشکل در پردازنده لپ تاپ

سلام.

دوستان من یه لپ تاپ ایسر مدل v3-571g دارم. cpu intel i5 و دوتا هم پردازنده گرافیکی داره. یه دونه intel hd4000 و یه دونه nvidia gt 630 با 2 گیگ رم برا گرافیک.

نرم افزار knald رو نصب میکنم منتهی اجرا نمیکنه. تو سایت سازنده این نرم افزار نوشته که کارت گرافیک باید از تکنولوژی opencl پشتیبانی کنه. منم با نرم افزار GPUz هر دوتا پردازنده رو تست کردم. هیچکدوم این تکنولوژی رو ندارن (جلوی گزینه opencl تیک نمیزنه)
    منتهی مشکل اصلی اینه که هم تو سایت انویدیا و هم سایت اینتل مشخصات این دو مدل پردازنده رو که خوندم نوشته که از تکنولوژی opencl پشتیبانی میکنن این دو مدل پردازنده.
    اخرین درایو ها رو هم دانلود کردم ولی مشکل حل نشد.

دوستان کسی میدونه مشکل چیه ؟
    طبق ادعا سازنده باید این تکنولوژی تو این دوتا پردازنده باشه منتهی در واقعیت و موقع تست اصلا شناسایی نمیشه این تکنولوژی.

پیشاپیش از کمک همه عزیزان ممنون:">
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid006 نمایش پست ها
    سلام.

دوستان من یه لپ تاپ ایسر مدل v3-571g دارم. cpu intel i5 و دوتا هم پردازنده گرافیکی داره. یه دونه intel hd4000 و یه دونه nvidia gt 630 با 2 گیگ رم برا گرافیک.

نرم افزار knald رو نصب میکنم منتهی اجرا نمیکنه. تو سایت سازنده این نرم افزار نوشته که کارت گرافیک باید از تکنولوژی opencl پشتیبانی کنه. منم با نرم افزار GPUz هر دوتا پردازنده رو تست کردم. هیچکدوم این تکنولوژی رو ندارن (جلوی گزینه opencl تیک نمیزنه)
    منتهی مشکل اصلی اینه که هم تو سایت انویدیا و هم سایت اینتل مشخصات این دو مدل پردازنده رو که خوندم نوشته که از تکنولوژی opencl پشتیبانی میکنن این دو مدل پردازنده.
    اخرین درایو ها رو هم دانلود کردم ولی مشکل حل نشد.

دوستان کسی میدونه مشکل چیه ؟
    طبق ادعا سازنده باید این تکنولوژی تو این دوتا پردازنده باشه منتهی در واقعیت و موقع تست اصلا شناسایی نمیشه این تکنولوژی.

پیشاپیش از کمک همه عزیزان ممنون:">
    با عرض سلام و خوش آمد گویی شما عزیز به انجمن سخت افزار @};-
    دوست خوبم تاپیک شما به محل مناسب منتقل شد.
    در مورد گرافیک و OPEN CL کمپانی اعلام کرده که این موضوع رو ساپورت میکند.البته مثلای برای خود من 620M هستش و از OPEN CL هم پشتیبانی میکند!

نام: 1.gif
مشاهده: 6
حجم: 21.0 کیلو بایت

شما به بخش مذبور میروید و گزینه گرافیک GT-630 رو انتخاب میکنید دیگه؟میشه لطفا با GPU-Z ورژن 8 هم امتحان بفرمائید؟لینک هم براتون میگذارم.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    دوست من فن ها به چندین دسته تقسیم میشوند.فن های لپ تاپی احتیاج به چرب شدن ندارند و چربی برای اونها مضر هستش!
    نرم افزار GPU-Z رو نصب کنید خیلی کم حجم هستش.در تب SENSORS دما مشخصه شات بگیرید بگذارید.لینک هم براتون میگذارم.
    بفرما استاد برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 0eyi3tr5nqcdkhj2on5s.png
حجم: 15.9 کیلو بایت این مربوط به کارتگرافیک intel
    و اینم مربوط به amd

نام: ecw7yortwgrivdi0xkac.png
حجم: 15.8 کیلو بایت
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    بفرما استاد برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 0eyi3tr5nqcdkhj2on5s.png
حجم: 15.9 کیلو بایت این مربوط به کارتگرافیک intel
    و اینم مربوط به amd

نام: ecw7yortwgrivdi0xkac.png
حجم: 15.8 کیلو بایت
    دوست گلم کارت amd رو که دما نزده!لطفا یک بار بین کارتها سوئیچ کن روی همون قسمت تا دما رو بیاره واسه یک لحظه هم که شده میاره.در بخش GPU TEMP
صفحه 2 از 78 نخست 12341252 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 772

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع