ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 21 از 78 نخست ... 1119202122233171 ... آخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 772
    امتیازها
    5,302
    سطح
    46
    7
    کاربر جدید
    سلام اقای آریایی خوب هستید
    چند وقت پیش تو همین تاپیک گفتم که موقع روشن شدن نوت بوکم صدای بیپ میاد که گفتید از بایوس هستش و باید تنظیمات بایوس رو به حالت دیفالت برگردونم و درست میشه که شد و دیگه صدا نداد اما چند روزه دوباره شروع کرده به صدا دادن و تو برنامه aida 64 هم ارور زیر رو تو بخش بایوس میده

منم از سایت dell لینک پایین نسخه جدید درایور بایوس که حجمشم 2 مگ بود رو برای نوت بوک 4050 دانلود کردم ولی از بس شنیدم که بعضی ها با اپدیت بایوس سیستمشون مشکل پیدا کرده نمیدونم نصبش کنم یا نه حالا کلا چیکار کنم که بدون مشکل بایوس سیستم رو اپدیتش کنم که مشکلی هم پیش نیاد؟؟؟

http://www.dell.com/support/home/us/...driverId=GJ8JD
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط radolf نمایش پست ها
    سلام اقای آریایی خوب هستید
    چند وقت پیش تو همین تاپیک گفتم که موقع روشن شدن نوت بوکم صدای بیپ میاد که گفتید از بایوس هستش و باید تنظیمات بایوس رو به حالت دیفالت برگردونم و درست میشه که شد و دیگه صدا نداد اما چند روزه دوباره شروع کرده به صدا دادن و تو برنامه aida 64 هم ارور زیر رو تو بخش بایوس میده

منم از سایت dell لینک پایین نسخه جدید درایور بایوس که حجمشم 2 مگ بود رو برای نوت بوک 4050 دانلود کردم ولی از بس شنیدم که بعضی ها با اپدیت بایوس سیستمشون مشکل پیدا کرده نمیدونم نصبش کنم یا نه حالا کلا چیکار کنم که بدون مشکل بایوس سیستم رو اپدیتش کنم که مشکلی هم پیش نیاد؟؟؟

http://www.dell.com/support/home/us/...driverId=GJ8JD
    سلام دوست گلم
    خیر با آپدیت بایوس این مدل هیچ مشکلی نخواهید داشت خیالتون راحت.لطفا بایوس رو آپدیت کنید و مد نظر قرار بدید که حتما ورژن بالاتر از ورژن فعلی شما باشد.از ابتدا تا انتهای آپدیت شما کمتر از 10 دقیقه خواهد بود.باتری رو حتما بگذارید باشه و لپ تاپ توی برق باشه.قبل از شروع آنتی ویروس رو DISABLE کنید و هیچ برنامه ایی باز نباشد.
    امتیازها
    5,302
    سطح
    46
    7
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    سلام دوست گلم
    خیر با آپدیت بایوس این مدل هیچ مشکلی نخواهید داشت خیالتون راحت.لطفا بایوس رو آپدیت کنید و مد نظر قرار بدید که حتما ورژن بالاتر از ورژن فعلی شما باشد.از ابتدا تا انتهای آپدیت شما کمتر از 10 دقیقه خواهد بود.باتری رو حتما بگذارید باشه و لپ تاپ توی برق باشه.قبل از شروع آنتی ویروس رو DISABLE کنید و هیچ برنامه ایی باز نباشد.
    ممنون از راهنماییتون

من اپدیت رو اجرا کردم و نصب هم کرد فقط فن لپ تاپ با تمام توان کار میکرد :D#-o من تا حالا ندیده بودم با این قدرت کار کنه:D

ولی بعد از ریست هم باز صدای بیپ میداد :-o الان تاریخ اپدیت بایوس شده 08/03/2012 که قبلا 03/23/2012 بود و ورژنش هم از A07 شده A08 اما تاریخ اپدیت Video BIOS همون قبلی مونده و همون مشکل رو داره که اپدیت ویدیو بایوس قدیمی هستش دیگه نمیدونم چیکار کنم؟؟؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    ممنون از راهنماییتون

من اپدیت رو اجرا کردم و نصب هم کرد فقط فن لپ تاپ با تمام توان کار میکرد :D#-o من تا حالا ندیده بودم با این قدرت کار کنه:D

ولی بعد از ریست هم باز صدای بیپ میداد :-o الان تاریخ اپدیت بایوس شده 08/03/2012 که قبلا 03/23/2012 بود و ورژنش هم از A07 شده A08 اما تاریخ اپدیت Video BIOS همون قبلی مونده و همون مشکل رو داره که اپدیت ویدیو بایوس قدیمی هستش دیگه نمیدونم چیکار کنم؟؟؟
    در لینکی به من دادید نوشته شده بود 2013!بله فن با قدرت کار میکنه طبیعی هستش.شما درایور گرافیک رو آپدیت کردید؟مدل کامل لپ تاپ هم بدید لطفا
    امتیازها
    5,302
    سطح
    46
    7
    کاربر جدید
    در لینکی به من دادید نوشته شده بود 2013!بله فن با قدرت کار میکنه طبیعی هستش.شما درایور گرافیک رو آپدیت کردید؟مدل کامل لپ تاپ هم بدید لطفا
    نمیدونم والا!
    یه چیزم هست اینکه تو اموزشش اینجور نوشته بود:

Run the BIOS update utility from Windows environment
    1. Browse to the location where you downloaded the file and double-click the new file.
    2. Windows System will auto restart and update BIOS while system startup screen.
    3. After BIOS update finished, system will auto reboot to take effect.

ولی برای من اینجور نبود همون داخل ویندوز یه پنجره باز شد و یه سری بلاک رو پر میکرد بعدشم سیستم ریست شد حتی تو قسمت 3 هم نوشته که بعد از اپدیت دوباره سیستم ریست میشه ولی برای من نشد!!

بله الان دایور کارت گرافیک تو نسخه 13.4 هستش (مدلش هم AMD Radeon HD 6470M هستش )

مدل لپ تاپ: Dell Inspiron N4050 14
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نمیدونم والا!
    یه چیزم هست اینکه تو اموزشش اینجور نوشته بود:

Run the BIOS update utility from Windows environment
    1. Browse to the location where you downloaded the file and double-click the new file.
    2. Windows System will auto restart and update BIOS while system startup screen.
    3. After BIOS update finished, system will auto reboot to take effect.

ولی برای من اینجور نبود همون داخل ویندوز یه پنجره باز شد و یه سری بلاک رو پر میکرد بعدشم سیستم ریست شد حتی تو قسمت 3 هم نوشته که بعد از اپدیت دوباره سیستم ریست میشه ولی برای من نشد!!

بله الان دایور کارت گرافیک تو نسخه 13.4 هستش (مدلش هم AMD Radeon HD 6470M هستش )

مدل لپ تاپ: Dell Inspiron N4050 14
    شما دقیقا بگید لان چجور بوقی میزنه و کی؟
    قبلش یک بار سیستم رو ریستارت کنید خودتون ببنید تغییری ایجاد میشود؟
    امتیازها
    5,302
    سطح
    46
    7
    کاربر جدید
    شما دقیقا بگید لان چجور بوقی میزنه و کی؟
    قبلش یک بار سیستم رو ریستارت کنید خودتون ببنید تغییری ایجاد میشود؟
    الان که فکر کنم 5 تا بوق میزنه بعد چند لحظه قطع میشه دوباره میزنه ولی خب خیلی خفیف صداش میاد سخت میشه شنید و از بلندگوهای لپ تاپ هم میاد نه از بلند گوی داخل لپ تاپ

سیستم هم بعد اپدیت بایوس دو بار ریستارت کردم فرقی نکرد باز بوق میزد البته بعضی اوقات چند بار که ریستارت کنم یه دفعه دیگه موقع روشن شدن صداش نمیاد قطع میشه
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    الان که فکر کنم 5 تا بوق میزنه بعد چند لحظه قطع میشه دوباره میزنه ولی خب خیلی خفیف صداش میاد سخت میشه شنید و از بلندگوهای لپ تاپ هم میاد نه از بلند گوی داخل لپ تاپ

سیستم هم بعد اپدیت بایوس دو بار ریستارت کردم فرقی نکرد باز بوق میزد البته بعضی اوقات چند بار که ریستارت کنم یه دفعه دیگه موقع روشن شدن صداش نمیاد قطع میشه
    ببینید دوست من در بایوس های مختلف معانی بوق های متفاوت است.مثلا در یکی 5 بوق هشدار از بخش CPU است و در بایوس دیگر 5 بوق نشان از عدم خواندن دیسک است.
    فعلا استفاده کنید به نظرم مشکلی ندارد.فریمور گرافیک مدل شما اپدیت اش با دردسر همراه است.اگر تا شب اپدیت بهتری برای بایوس لپ تاپ پیدا کردم میدم خدمتتون.
    امتیازها
    17
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    من یه لپ‌تاپ hp مدل dv6-6050 دارم، که دو تا اسلات رم داره
    رم فابریک لپ‌تاپ 4 گیگ با سرعت 667MHz
    اگه بخوام رم لپ‌تاپ رو ارتقا بدم باید از چه رمی با چه مشخصاتی استفاده کنم ؟
    اگه یه رم با سرعت بالاتر (مثلا 1600) بخرم با این یکی میشه استفاده‌اش کرد ؟
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست IMG_20141227_121910.jpg  
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط faraz20 نمایش پست ها
    سلام
    من یه لپ‌تاپ hp مدل dv6-6050 دارم، که دو تا اسلات رم داره
    رم فابریک لپ‌تاپ 4 گیگ با سرعت 667MHz
    اگه بخوام رم لپ‌تاپ رو ارتقا بدم باید از چه رمی با چه مشخصاتی استفاده کنم ؟
    اگه یه رم با سرعت بالاتر (مثلا 1600) بخرم با این یکی میشه استفاده‌اش کرد ؟
    دوست من یک اسلات دیگر رو شما باید با یک رم 4G دیگر پر کنید.اگر باس بالاتر بگیرید اتفاقی که می افتد این هستش که در باس کمتر کار مینکند.البته یک تجربه هم بنده دارم که بهتره رم خیلی بالاتر از رم فابریک نخرید.شما یک رم در 1333 بگیرید کافیه.
صفحه 21 از 78 نخست ... 1119202122233171 ... آخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 772

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع