ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 33 از 161 نخست ... 2331323334354383133 ... آخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 1605
    امتیازها
    527
    سطح
    10
    1
    کاربر اخراجی
    سلام اساتید
    من بالاخره پولم جور شد تا 4.200 میتونم هزینه کنم برای خرید لپ تاپ
    همه کارم باهاش
    گیمینگ-طراحی سایت-مدلینگ 3D-آنالیزای مهندسی ...
    ممنون میشم کمکم کنید تو خریدم
    خودم y5070 رو دیدم
    اگه بهتر هم مدنظرتون هست تو این رنج لطف میکنید در جربان بزاریدم>:D
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsangomez نمایش پست ها
    من منظورم ارتقا رم لپ تاپ های اسوس بود که هشت هستن
    واقعا دارید ایسر رو با g551jm(کانفینگ 8 گیگ رم ) مقایسه میکنید !! و میگید که ایسر بهتره؟؟؟:-?
    اونم فقط به خاطر 8 گیگ رم بیشتر؟؟؟ همه بازیا به راحتی با 8 گیگ رو بالاترین تنظیمات اجرا میشه دوست عزیز
    من واقعا متعجب شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بدنه لنوو هم المینیومه دوست عزیز ! و افتضاح نیست در حد متوسطه اما برتریش سخت افزار قدرتمندشه ویدیو بررسی دیجی کالارو ببین حتما از لپ تاپ Y5070
    بعد از یک ماه تحقیق و جستجو در نت، مغازه ها، فروشنده ها ، و گرفتن مشاوره در انجمن های دیگه، کار کردن با لپ تاپ ها از نزدیک
    شما اولین نفری هستی که میگی ایسر بخر به نظر بنده شما رو برند ایسر و تعصب دارید!!! نمیدونم چرا؟ نه تنها شما چند نفر دیگه هم هستن اصن اسمشو تاپیکو بزارید مشاوره خرید لپ تاپ ایسر دیگه!!
    همه رو هم به خریدش تشویق میکنید، شاید با خدتون بگید مجبور نیستی مشاوره بگیری از اینجا! بله درسته من مجبور نیستم و دیگه هم مشاوره نخواهم گرفت ولی دلم به حال بقیه دوستان میسوزه و هم چنین وبسایت سخت افزارمگ که هر چقد این وبسایت خوبه اما قسمت انجمن مشاوره خرید لپ تاپش اینجوری باشه خیلی بده!!
    الان هم معلومه دوستات میان طرفداری شما مشکلی نیست ، از انجمن اخراج هم بشم مهم نیست . قضاوتش رو هم میزارم به عهده کاربران معمولی
    والسلام
    سلام
    عزیزم شما 3500 بودجه دارید برند MSI هم که به دلیل نامعلوم گذاشتید کنار ، محل خریدتون هم مشخصه ، مدل مدنظرتون هم تا 90% مشخصه که اون هم کمیابه کانفیگی که به بودجه شما با 200 هزار تومن افزایش میخوره الآن از آقای آریایی حتماً توقع دارید شخصاً براتون لپ تاب بسازه پست کنه درب منزل ؟!!!! چون با شرایط شما حالت دیگه ای وجود نداره !
    اگر میتونید G551JM کانفیگ B که 3700 هست گیر بیارید توی بازار داخلی که به هیچ مدل دیگه ای فکر نکنید
    اگر نمیتونید یا معلوم نیست قطعاً گیر بیارید ،

مدل MSI پیشنهای امیر حسین جان
    یا
    ASUS G56JK - A

پیشنهاد میشه
    اگر لنوو پیشنهاد نمیشه توسط مدیر بخش که عنوان کاربریش تکنسین لپ تاب داره یعنی 4 تا لپ تاب لنوو رو باز کرده وصضعیت کیفیت ساختش رو دیده که پیشنهاد نمیده اما کاربران همیشه فقط کانفیگ نگر هستند نه واقع نگر !!!
    به منطق خودتون رجوع کنید چه دلیلی داره دو کانفیگ مشابه یکی قیمتش با اختلاف فاحشی ارزونتر باشه ؟ لنوو عاشق چشم و ابروی ایرانی ها بوده ؟ یا وارد کننده دلش به حال شما سوخته کمتر سود می گیره ؟!! حواب هیچ یک از این دو تا نیست . جواب در این هست که کاربر ایرانی کانفیگ نگر هست فروشنده هم مشتری رو میشناسه و خیلی خوب بلده با کانفیگ بازی کنه جلوی شما ، تولید کننده هم برای ایرانی کانفیگ نگر لپ تاب کانفیگ دار فرستاده که نوش جان بفرمائید !!!
    برای مشاوره گرفتن اینجا هیچ منتی برهیچ کسی ندارید کارت دعوت هم برای کسی صادر نشده التماس کسی هم نکردیم از اینجا مشاوره بگیره
    وقتی دلسوزی به حالتون میشه لیاقت خودتون رو نشون بدید و به منطق خودتون رجوع کنید چرا لنوو پیشنهاد نمیشه
    اما در مورد ایسر بله . با کمال احترام به مدیر محترم من با پیشنهاد اون مدل موافق نیستم @};-
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/03/14 در ساعت 11:03
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط zoobin92 نمایش پست ها
    سلام اساتید
    من بالاخره پولم جور شد تا 4.200 میتونم هزینه کنم برای خرید لپ تاپ
    همه کارم باهاش
    گیمینگ-طراحی سایت-مدلینگ 3D-آنالیزای مهندسی ...
    ممنون میشم کمکم کنید تو خریدم
    خودم y5070 رو دیدم
    اگه بهتر هم مدنظرتون هست تو این رنج لطف میکنید در جربان بزاریدم>:D
    با این بودجه انتخاب های بسیار بسیار بهتری هم هست!مثلا بنده مدل های زیر رو پیشنهاد میکنم،
    ASUS G56JK به کانفیگ ذیل:
    i7 4710HQ 2.50GHz up to 3.50 GHz
    RAM:12GB
    GTX 850M 4GB
    MONITOR:Full HD 1920x1080

و
    MSI GE60 2PC Apache به کانفیگ ذیل،
    i7 4710HQ 2.50GHz up to 3.50 GHz
    RAM:16GB
    GTX 850M GDDR5 2GB
    همیچنین چند انتخاب دیگر از همین سری MSI GE60 با این بودجه دارید که کانفیگ ها نزدیک به هم هستند.در تست ها مدل ASUS برتری داشته است و الویت با مدل ایسوز است.لازم به ذکر است MSI قابلیت اضافه کردن یک SSD را هم در کنار هارد اصلی فراهم کرده.مدل ایسوز که معرفی شد در برخی کانفیگ ها قابلیت ارتقاء رم ندارد هر چند بعید میدونم نیازی به ارتقاء پیدا کنید.
    در سیستم خنک کننده هم هر دو مدل دارای خانواده B از کلاس 2 هستند و خنک کننده های مناسبی دارند.در صفحه نمایش هم مدل معرفی شده ایسوز با دارای میانگین 250 CD/M2 میباشد و مقداری یکدست تر است.در نهایت نظر کلی خوردم با این بودجه بیشتر روی خانواده G5 ایسوز است.
    امتیازها
    8,084
    سطح
    60
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام
    عزیزم شما 3500 بودجه دارید برند MSI هم که به دلیل نامعلوم گذاشتید کنار ، محل خریدتون هم مشخصه ، مدل مدنظرتون هم تا 90% مشخصه که اون هم کمیابه کانفیگی که به بودجه شما با 200 هزار تومن افزایش میخوره الآن از آقای آریایی حتماً توقع دارید شخصاً براتون لپ تاب بسازه پست کنه درب منزل ؟!!!! چون با شرایط شما حالت دیگه ای وجود نداره !
    اگر میتونید G551JM کانفیگ B که 3700 هست گیر بیارید توی بازار داخلی که به هیچ مدل دیگه ای فکر نکنید
    اگر نمیتونید یا معلوم نیست قطعاً گیر بیارید ،

مدل MSI پیشنهای امیر حسین جان
    یا
    ASUS G56JK - A

پیشنهاد میشه
    اگر لنوو پیشنهاد نمیشه توسط مدیر بخش که عنوان کاربریش تکنسین لپ تاب داره یعنی 4 تا لپ تاب لنوو رو باز کرده وصضعیت کیفیت ساختش رو دیده که پیشنهاد نمیده اما کاربران همیشه فقط کانفیگ نگر هستند نه واقع نگر !!!
    به منطق خودتون رجوع کنید چه دلیلی داره دو کانفیگ مشابه یکی قیمتش با اختلاف فاحشی ارزونتر باشه ؟ لنوو عاشق چشم و ابروی ایرانی ها بوده ؟ یا وارد کننده دلش به حال شما سوخته کمتر سود می گیره ؟!! حواب هی یک از این دو تا نیست . جواب در این هست که کاربر ایرانی کانفیگ نگر هست فروشنده هم مشتری رو میشناسه تولید کننده و خیلی خوب بلده با کانفیگ بازی کنه جلوی شما ، تولید کننده هم برای ایرانی کانفیگ نگر لپ تاب کانفیگ دار فرستاده که نوش جان بفرمائید !!!
    برای مشاوره گرفتن اینجا هیچ منتیی برهیچ کسی ندارید کارت دعوت هم برای کسی صادر نشده التماس کسی هم نکردیم از اینجا مشاوره بگیره
    وقتی دلسوزی به حالتون میشه لیاقت خودتون رو نشون بدید و به منطق خودتون رجوع کنید چرا لنوو پیشنهاد نمیشه
    اما در مورد ایسر بله . با کمال احترام به مدیر محترم من با پیشنهاد اون مدل موافق نیستم @};-
    بنده هم ذکر کردم که میتونم 200 تومن افزایش بودجه رو دارم من در همون کامنت اول قیمت لپ تاپ های مورد نظرم رو ذکر کردم و بر این موضوع واقف بودم که 200 تومن بیشتر از بدجه بنده است
    در ضمن ذکر کردم که از برند msi مدل پیشنهاد ندین دلیلش هم این نیست که لپ تاپ هاش بدن دلیلم شخصیه
    بنده هم شنیده بودم که لنوو کیفیتش خوب نیست و کانفیگش منو وسوسه میکرد واسه همین اومدم مشاوره بگریم که بهفمم ارزش خرید داره یا نه ..ولی مدیر بدونه دلیل به من میگه لنوو رو حذف کن سمت اسوس هم نرو بیا ایسر بخر چون فقط فقط رمش 8 گیگ از مدل مدل اسوس N56jk بیشتره کار به اینجا ختم نمیشه من به لپتاپ G551jm (کانفینگ رم 8 گیگ ) اشاره میکنم ایشون فرمودند که این مدل با کانفینگ رم 16 با لپ تاپ ایسر قابل مقایسه و رقابتهه که اونم قیمتش 4.5!!عملا با این حرف دارن مگین لپتاپ ایسر از G551jm (کانفینگ رم 8 گیگ ) بهتره اینجا بود که من احساس کردم پای تعصب وسطه !! این دلسوزیه؟؟؟
    بعد از جستجوی فراوان تونستم لپ تاپ g551jm رو پیدا کنم با یک فروشنده صحبت کردم گفتن میتونن از دبی برام لپ تاپو بیارن فقط باید تا بعد از تعطیلات صبر کنم در ضمن قیمتش هم 3.7 در میاد نه 4 میلیون!!!!این لپ تاپ وقتی در بازار ایران هم موجود بود قیمتش 3.7 بوده فک کنم فروشگاه لیون داشتش.
    ASUS G56JK - Aاین مدل هم خوبه فقط اگه گرافیکش 860m بود بسیار عالی مشد اما چون رمش 12 گیگ قیمتش با مدل g551jm که گرافیک 860m داره تو یه رنج قرار میگیره و هم چنین جدید تره
    در اخر من از شما دوست عیزیز مچکرم به خاطر مشاوره بسیار مفیدتون @};-خدا رو شکر پیدا شد یه نفر حرف ما بفهمه با تشکر
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    بنده هم ذکر کردم که میتونم 200 تومن افزایش بودجه رو دارم من در همون کامنت اول قیمت لپ تاپ های مورد نظرم رو ذکر کردم و بر این موضوع واقف بودم که 200 تومن بیشتر از بدجه بنده است
    در ضمن ذکر کردم که از برند msi مدل پیشنهاد ندین دلیلش هم این نیست که لپ تاپ هاش بدن دلیلم شخصیه
    بنده هم شنیده بودم که لنوو کیفیتش خوب نیست و کانفیگش منو وسوسه میکرد واسه همین اومدم مشاوره بگریم که بهفمم ارزش خرید داره یا نه ..ولی مدیر بدونه دلیل به من میگه لنوو رو حذف کن سمت اسوس هم نرو بیا ایسر بخر چون فقط فقط رمش 8 گیگ از مدل مدل اسوس N56jk بیشتره کار به اینجا ختم نمیشه من به لپتاپ G551jm (کانفینگ رم 8 گیگ ) اشاره میکنم ایشون فرمودند که این مدل با کانفینگ رم 16 با لپ تاپ ایسر قابل مقایسه و رقابتهه که اونم قیمتش 4.5!!عملا با این حرف دارن مگین لپتاپ ایسر از G551jm (کانفینگ رم 8 گیگ ) بهتره اینجا بود که من احساس کردم پای تعصب وسطه !! این دلسوزیه؟؟؟
    بعد از جستجوی فراوان تونستم لپ تاپ g551jm رو پیدا کنم با یک فروشنده صحبت کردم گفتن میتونن از دبی برام لپ تاپو بیارن فقط باید تا بعد از تعطیلات صبر کنم در ضمن قیمتش هم 3.7 در میاد نه 4 میلیون!!!!این لپ تاپ وقتی در بازار ایران هم موجود بود قیمتش 3.7 بوده فک کنم فروشگاه لیون داشتش.
    ASUS G56JK - Aاین مدل هم خوبه فقط اگه گرافیکش 860m بود بسیار عالی مشد اما چون رمش 12 گیگ قیمتش با مدل g551jm که گرافیک 860m داره تو یه رنج قرار میگیره و هم چنین جدید تره
    در اخر من از شما دوست عیزیز مچکرم به خاطر مشاوره بسیار مفیدتون @};-خدا رو شکر پیدا شد یه نفر حرف ما بفهمه با تشکر
    عزیز G551JM عرض کردم دو کانفیگ هست . همون فروشگاهی که اسم بردید هم 3700 در یه برهه زمانی موجود داشته کانفیگ بالاترش حدود 4600 هست با 16 گیگابایت رم ، VRAM بیشتر (4 گیگبایت ) برای گرافیک و SSHD
    مشاوره گرفتید و نظری که به نظر خودتون درست بوده رو پذیرفتید بحث بی مورد و اسپم وار رو ادامه ندید
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/03/14 در ساعت 11:59
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    کسانی مثل شما میان برای مشاروه اما کار خودشون رو میکنند و واقعا حیف از وقت من بود که برای تو تلف شد!
    من منظورم رم بود؟شما اگر به گفته های من توجه میکردید به رم گیر نمیدادید!کجا گفتم ایسوز به درد نمیخوره؟اون خط رو نشونم میدی؟
    شما که شنیده بودی لنوو کیفیتش خوب نیست چرا صبح اصرار داشتی لنوو بد نیست؟
    کانفیگ ها فقط بر سر رم نیست!
    اونقدر از بازار کامپیوتر درک نداری که نمیدونید اون کسی که داره از دبی جنس میاره گارانتی داخل کشور ما نداره و همین موضوع چیزی در حدود 300 هزار تومان قیمت رو کاهش میده!
    پس از جستجوی فراوان...
    به قول یکی از اساتید قدیمی همین انجمن دوستانی مثل شما بهتره همون کار خودشون رو بکنند!هر چی وسوسه ات کرد بخر عزیز جان
    امتیازها
    8,084
    سطح
    60
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    مدل ASus G551jm رو اگر اشتباه نکنم اون کانفیگش که بتونه با این مدل رقابت کنه شامل قطعات زیر هستش:
    cpu i7 4710HQ
    RAM:16GB
    VGA:GTX860 2G GDDR5
    این کانفیگی هست که میتونه با مدل های امروزی و مدل های عرض شده بنده رقابت کنه و قیمتش هم چیزی در حدود 4500000 است.لازم به ذکر است مدل ASUS G551JM فقط در پشت صفحه دارای بدنه فلزی است و زیرش کاملا از پلاستیک ساخته شده است!
    البته این مدلش رو که بالا بهت گفتم 4500 اگر مورد بحث قرار بگیری از همه هم رده های خودش توی بازار ایران بهتره ها!اما موضوع اینه که اون مدلی که شما میفرمائید،توان رقابت با هم قیمت های خودش رو نداره عزیزم.

خط اول <با این مدل> که منظورتون acer
    خط پنجم گفتین که g551jm (کانفینگ رم 16 ) میتونده با مدل های پیشنهادی شما یعنی acer و msi رقابت کنه!! یعنی مدل g551jm (کانفینگ رم 8 گیگ) از مدل های پیشنهادی شما ضعیف تره این از این
    بعد فروشنده ای که با ایشون صحبت کردم apg اسوس و نمایندگی گارانتی هستن که نام نمیبرم تبلیغ نشه هستن لپ تاپ زیر پوشش گارانتی قرار میگیره خودم متوجه بودم و با فروشنده صحبت کردم و دلیل تاخیر تحویل لپتاپ هم همینه
    مشکل اینه که بعضی دوستان نمیخوان بعضی واقعیت هارو قبول کنن و به تخریب و مسخره کردن روی میارن متاسفم
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    بعد فروشنده ای که با ایشون صحبت کردم apg اسوس و نمایندگی گارانتی هستن که نام نمیبرم تبلیغ نشه هستن لپ تاپ زیر پوشش گارانتی قرار میگیره خودم متوجه بودم و با فروشنده صحبت کردم و دلیل تاخیر تحویل لپتاپ هم همینه
    دوست خوبم

براتون امكان داره از همان فروشنده عزيز مشاوره بگيريد؟

با تشكر.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    خط اول <با این مدل> که منظورتون acer
    خط پنجم گفتین که g551jm (کانفینگ رم 16 ) میتونده با مدل های پیشنهادی شما یعنی acer و msi رقابت کنه!! یعنی مدل g551jm (کانفینگ رم 8 گیگ) از مدل های پیشنهادی شما ضعیف تره این از این
    مشکل اینه که بعضی دوستان نمیخوان بعضی واقعیت هارو قبول کنن و به تخریب و مسخره کردن روی میارن متاسفم
    این کانفیگی هست که میتونه با مدل های امروزی و مدل های عرض شده بنده رقابت کنه و قیمتش هم چیزی در حدود 4500000 است.
    کجاش بنده عرض کردم ایسوز بده؟هیچ کس اینجا فن برند خاصی نیست.اگر از اول میگفتید بودجه شما تا 4 تومان هم میرسد که مدل های دیگری بود.گفتم این مدل تنها کانفیگی از اون سری هستش که بتونه با اون خانواده و مدل های مشابه امروزی رقابت کنه!درک صحیح نوشتار انقدر کار سختیه عزیز من؟
    شما مشاوره خواستید ما هم دادیم حالا خوب یا بد نظر شخصی خودم به عنوان چند سال تعمیرکار و تجربه کاری بود.شما خودت از روی لنوو سویچ کردی روی ایسوز.

کسی هم مجبورتون نکرده کاری خلاف میل خودتون انجام بدید.این هم بدونید به جز رم و CPU موارد خیلی مهمتری از چیزی که شما فکرش رو بکنید در انتخاب لپ تاپ دخیل هستند.اینبار اگر تصمیم خودتون رو گرفتید به هیچ وجه به انجمن برای مشاوره تشریف نیارید.این پست بنده خاتمه این موضوع بود.لطفا دیگه پست در راستای این موضوع ندید چون علاقه ایی به حاشیه نداریم.
    امتیازها
    8,084
    سطح
    60
    6
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دوست خوبم

براتون امكان داره از همان فروشنده عزيز مشاوره بگيريد؟

با تشكر.
    برای مشاوره نمیام برای شفاف سازی میام
صفحه 33 از 161 نخست ... 2331323334354383133 ... آخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 1605

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع