ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 13 از 161 نخست ... 311121314152363113 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 1605
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیز شما وقتی میخواهید لپ تاپ بخرید با بودجه بالا پس به طبع کانفیگ بالا هم دارد.مدل های جدید msi بسیار باریکتر و سبکتر شده اند.اگر الویت شما وب گردی باشد که اصلا نیازی به این همه هزینه نیست.لنوو رو به شدت رد میکنم دوست عزیز به فکر اون نباشید.لینک پایین رو ببینید.
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...8C%D8%AF%DB%8C!

قبلا هم گفته شده که A B C D E رو فقط دیجی کالا برای تفاوت کانفیگ به کار میبرد و حکم مدل اصلی ندارد.
    پسر خاله من لنوو گرفته لپ تاپ خفنی هم هستش حالا شاید تا 1سال دیگه از پا در بیاد ولی چون شما گفتید دیگه لنوو از لیست خط زده میشه ! ببینید من که خودم میخوام کامپیوتر بگیرم ( فعلا منتظرم قیمت ها یکم بیان پایین بعد میرم میگیرم فعلا دارم تحقیق میکنم که بعدا به مشکل برنخورم ) پس کامپیوتر رو برای خودم میخوام و نه کسی دیگه ... یه کنسول میخوام واسه داداشم بخرم که توی اون تاپیک گفتم که ps4 و xbox one کی کپی خور میشن ( که برم بخرم ) یه لپ تاپ هم میخوام واسه پدرم که کار های اداریش رو باهاش انجام بده و مشکل اینجاس که داداش من غیر قابل پیشبینیه ، میگه کنسول میخوام آخرش میبینی میاد میشینه پشت کامپیوتر یا لپ تاپ میگه میخوام بازی کنم به خاطر همین میگم الویت دوم برای بازی کردنه ( جوری باشه که بازی های امروزی رو بتونه اجرا کنه حداقل با کیفیت high ) و جوری نباشه که فک کنه داره سگا بازی کنه
    حالا اگه چندین مدل بهم معرفی کنید لطف بزرگی در حقم کردید چون میخوام از نزدیک بررسی کنم که کدوم سبک تره و خوشگل تره
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    ASUS N56JN

پیشنهاد میشه ......

Intel Core i7 4700HQ
    NVIDIA GeForce 840M
    آقا سامان خیلی ممنون زحمت کشیدید ! فقط شما هم اگه چند مدل بهم معرفی کنید ممنونتون میشم ، حداقل 3-4 مدل باشه که برم از نزدیک بررسی کنم
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    آقا سامان خیلی ممنون زحمت کشیدید ! فقط شما هم اگه چند مدل بهم معرفی کنید ممنونتون میشم ، حداقل 3-4 مدل باشه که برم از نزدیک بررسی کنم

تو اون رنج بهترین گزینه ممکنه همینه .......

چندتا نداریم که ! میوه که نیست !
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    تو اون رنج بهترین گزینه ممکنه همینه .......

چندتا نداریم که ! میوه که نیست !
    تنوع لپ تاز خیلی زیاده ! ( منتها فقط این لنوو رو خط بزنیم ) ! مثلا تا رنج قیمت 3.5 میلیون لپ تاپ های زیادی باید باشه ولی من که توی خرید لپ تاپ تخصص آنچنانی ندارم ، مثلا لپ تاپی که قوی باشه ولی زیبا نباشه رو کسی میپسنده آیا ؟ منظورم لپ تاپی که شما معرفی کردید نبود مال شما خیلی خفنه فقط این لپ تاپ 3 مدل داره نگفتید منظورتون با کدوم یکیه ؟
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    تنوع لپ تاز خیلی زیاده ! ( منتها فقط این لنوو رو خط بزنیم ) ! مثلا تا رنج قیمت 3.5 میلیون لپ تاپ های زیادی باید باشه ولی من که توی خرید لپ تاپ تخصص آنچنانی ندارم ، مثلا لپ تاپی که قوی باشه ولی زیبا نباشه رو کسی میپسنده آیا ؟ منظورم لپ تاپی که شما معرفی کردید نبود مال شما خیلی خفنه فقط این لپ تاپ 3 مدل داره نگفتید منظورتون با کدوم یکیه ؟

بیبن عزیز شما اول میگی تا 5 تومن ! بعد میگی تا 4 ....... بعد میگی تا 3 ! الان میگی تا 3.5 !

این طوری ادم حس میکنه گرفتی مارو !

من بهت گفتم کدوم کانفیگ مد نظرمه !

شما بذاز هر وقت خواستی بخری و بوجه ات فیکس شد بیا سوال بپرس ......
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    جر و بحث نداریم اینجا!سامان جان شما مشاوره خودتون رو بدید و احتیاجی نیست وارد موارد دیگر بشیوید!کی گفته ما دیگه تا 4 میلیون لپ تاپ خوب نداریم و بهترینش این هستش؟؟قبلا هم به شما در این موارد تذکر داده شده است.مسئولیت های مدیریت رو شما به دوش نگیرید لطفا.این بنده خدا حق داره خوب اون مدل که شما معرفی کردید در کشور ما 3 کانفیگ مختلف دارد!و شما مشخص نکردید کدامش.
    ----------------------------------------------------------------------------
    رضا جان
    روی همان 4 اگر فیکس باشد متاسفانه مدل های باریک چندان زیاد نیستند.مثلا acer هم 2 کانفیگ مناسب دارد اما خوب سنگین هستند.مدل n56 ایسوز هم توصیه نمیکنم فعلا.اگر نمیتوانید سنگینی و قطر را تحمل کنید باید بیشتر هزینه کنید دوست گلم.در نهایت نهایت بودجه و هدف خود را کامل شفاف سازی کنبد لطفا!
    پ.ن:لپ تاپ های سنگینتر و یا با قطر بیشتر همیشه بهترین انتخاب من هستند زیرا از خنک کننده های عالی بهره میبرند و سخت افزار داخلی آنها توسط کمپانی ضعیف نمیشود همچنین باتری های قدرتمند تر و با سل های بیشتری دارند.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    بیبن عزیز شما اول میگی تا 5 تومن ! بعد میگی تا 4 ....... بعد میگی تا 3 ! الان میگی تا 3.5 !

این طوری ادم حس میکنه گرفتی مارو !

من بهت گفتم کدوم کانفیگ مد نظرمه !

شما بذاز هر وقت خواستی بخری و بوجه ات فیکس شد بیا سوال بپرس ......
    آقا سامان شما اگه یک ذره به حرفای من توجه میکردید الان این نظر رو نمیدادید ! گفتم که اول 5 میلیون برای all in one بود بعد که دیگه فهمیدم نمیشه یه مدل خوب گرفت گذاشتم برای لپ تاپ ! برای لپ تاپ هم گفتم که یه مدل معرفی کنید اینم گفتم که نیازی نیس حتما 5 میلیون باشه ! گرفتی مارو چیه ؟ آخه مگه من مریضم که بیام الکی سوال های هیچ و پوچ رو بپرسم و مشاوران اینجا رو سر کار بزارم یعنی هرکی اومد مشاوره گرفت فرداش باید بره بخره ؟ آدمی مثل من و یکی از دوستانم که اومد مشاوره گرفت ضربه سنگینی از فروشنده خوردیم به خاطر همین دیگه قبل از خرید هرچیزی اول از همه مشاوره میگیرم بعدش از نزدیک بررسیش میکنم و بعد از یه جای معتبر سفارش میدم من بهتون حق میدم چون آدم مریض زیاد توی نت پیدا میشه ولی من از اون دسته آدما نیستم عزیز دل من خودم مشاوره زیاد گرفتم اینجا ولی هنوز نخریدم چون منتظرم قیمت ها بیان پایین که حداقل اگه اضافه اومد لوازم جانبی رو بخرم !
    آقا امیر شما نهایت بودجه رو همون 4میلیون حساب کنید دیگه چاره ای ندارم حداقل اگه قراره 4 میلیون بدم یه چیزی باشه که تا 3-4 سال بتونه درست کار کنه !
    من برای اینکه بتونه اینارو بخرم هم کار کردم هم تقریبا وام گرفتم ( دوستم هم همینطور که مشاوره برای خرید سیستم گرفته بود ، البته اون وام خیلی خیلی زیاد گرفته بود که هم برای عروسیش بود هم چیزایی که لازم داره ) اینارو گفتم که یه وقت شک نکنید سرکارین !
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    آقا سامان شما اگه یک ذره به حرفای من توجه میکردید الان این نظر رو نمیدادید ! گفتم که اول 5 میلیون برای all in one بود بعد که دیگه فهمیدم نمیشه یه مدل خوب گرفت گذاشتم برای لپ تاپ ! برای لپ تاپ هم گفتم که یه مدل معرفی کنید اینم گفتم که نیازی نیس حتما 5 میلیون باشه ! گرفتی مارو چیه ؟ آخه مگه من مریضم که بیام الکی سوال های هیچ و پوچ رو بپرسم و مشاوران اینجا رو سر کار بزارم یعنی هرکی اومد مشاوره گرفت فرداش باید بره بخره ؟ آدمی مثل من و یکی از دوستانم که اومد مشاوره گرفت ضربه سنگینی از فروشنده خوردیم به خاطر همین دیگه قبل از خرید هرچیزی اول از همه مشاوره میگیرم بعدش از نزدیک بررسیش میکنم و بعد از یه جای معتبر سفارش میدم من بهتون حق میدم چون آدم مریض زیاد توی نت پیدا میشه ولی من از اون دسته آدما نیستم عزیز دل من خودم مشاوره زیاد گرفتم اینجا ولی هنوز نخریدم چون منتظرم قیمت ها بیان پایین که حداقل اگه اضافه اومد لوازم جانبی رو بخرم !
    آقا امیر شما نهایت بودجه رو همون 4میلیون حساب کنید دیگه چاره ای ندارم حداقل اگه قراره 4 میلیون بدم یه چیزی باشه که تا 3-4 سال بتونه درست کار کنه !
    من برای اینکه بتونه اینارو بخرم هم کار کردم هم تقریبا وام گرفتم ( دوستم هم همینطور که مشاوره برای خرید سیستم گرفته بود ، البته اون وام خیلی خیلی زیاد گرفته بود که هم برای عروسیش بود هم چیزایی که لازم داره ) اینارو گفتم که یه وقت شک نکنید سرکارین !

تو رنج 4 ملیون بهترین گزینه است از هر نظر .......... اتنخاب دیگری هم در این موجود نیست ........

Acer Aspire V3-772G

مشخصات :

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 27.5 × 414 × 347 میلی‌متر - وزن: 3.15 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4702MQ 2.20GHz up to 3.20 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm
    پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GTX 760M 2GB
    صفحه نمایش:17 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
    امکانات:DVD-RW Webcam Card Reader Wi-Fi Ethernet Port VGA Port HDMI Port
    سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 8

امتیازها
    4,862
    سطح
    44
    1
    کاربر جدید
    سلام دوستان من می خواستم لپتاپ Lenovo Z50-70 رو بخرم اما دید پردازندش سری u هستش وضعیفه می خواستم بدونم نسل بعد پردازنده ها چیه و قدرتش چه طوره و کی وارد بازار میشه اصلا صبر کنم بهتره یا همینو بگیرم. باتشکر
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ea.ali نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خواستم لپتاپ Lenovo Z50-70 رو بخرم اما دید پردازندش سری u هستش وضعیفه می خواستم بدونم نسل بعد پردازنده ها چیه و قدرتش چه طوره و کی وارد بازار میشه اصلا صبر کنم بهتره یا همینو بگیرم. باتشکر
    دوست من
    حداکثر بودجه و کاربرد خودتون رو بفرمائید تا مدل مناسب معرفی شود.سری U به معنی ULTRA LOW VOLT میباشد و پردازنده های ضعیفی هستند.در کل در حال حاظر لنوو رو توصیه نمیکنم.
صفحه 13 از 161 نخست ... 311121314152363113 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 1605

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع