ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 161 نخست ... 345671555105 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 1605
    امتیازها
    30
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    من کارم با 3d max , cad نیاز به یه لپ تاپ دارم با گرافیک بالا که بتونه سریع رندر بگیره و داغ نکنه و این هم میدونم کامپیوتر بهتر تا لپ تاپ ولی چون دارم میرم نیاز به لپ تاب دارم و ایرانم باید بگیرم .
    مارک برام مهم نیست و مهم مهم کارایی
    قیمت دستم نیست زیاد که کلا تا چقدر میشه واسه کار من لپ تاپ پیدا کرد ولی 4 تومن خوبه حالا یکم این ورتر اونورتر
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sogoli نمایش پست ها
    سلام
    من کارم با 3d max , cad نیاز به یه لپ تاپ دارم با گرافیک بالا که بتونه سریع رندر بگیره و داغ نکنه و این هم میدونم کامپیوتر بهتر تا لپ تاپ ولی چون دارم میرم نیاز به لپ تاب دارم و ایرانم باید بگیرم .
    مارک برام مهم نیست و مهم مهم کارایی
    قیمت دستم نیست زیاد که کلا تا چقدر میشه واسه کار من لپ تاپ پیدا کرد ولی 4 تومن خوبه حالا یکم این ورتر اونورتر
    موتور رندر رو میفرمائید لطفا؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    رندر گرفتن برای کار 3d max
    بله میدونم.ببنیید موتورهای رندر based های مختلف دارند و برای بهترین پیشنهاد معمولا باید نوع موتور مشخص باشد.در حد 4 میلیون بهتون پیشنهاد میدم.در 3dmax معمولا یا vray rt هستش یا vray advanced
    امتیازها
    30
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    موتور رندر رو میفرمائید لطفا؟
    رندر گرفتن برای 3dmax
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    مدل:MSI GE60 2 PC APACHE
    به علت داشتن CPU از خانواده H برای کار شما خیلی خوب هستش.فقط از PANEL TN استفاده میکند که بهتره است قبل از رندر نهایی یک بار در یک مانیتور CRT ببینید.این مدل در دمای محیطی 27 درجه توانایی زیر رندر بودن برای چند ساعت با شرط COOL PAD را دارد.در ضمن کارت گرافیک GTX850 هم دارد که از تعداد مناسبی هسته CUDA برخوردار هستند.در کل برای رندر مناسب است
    امتیازها
    30
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    بله میدونم.ببنیید موتورهای رندر based های مختلف دارند و برای بهترین پیشنهاد معمولا باید نوع موتور مشخص باشد.در حد 4 میلیون بهتون پیشنهاد میدم.در 3dmax معمولا یا vray rt هستش یا vray advanced
    من حدود 2 سال پیش 3d کار میکردم الانم تفاوت این 2 تا رو تو کارم نمیدونم فقط فهمیدم یکی پردازشش با gpu اونکی با cpu اگر بتونین کمک کنید بگین کدوم بهتره ممنون میشم ؟ یا لپتاپ که جفت اینا قدرتمند باشه .بتونم با جفتش کار کرد .
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    من حدود 2 سال پیش 3d کار میکردم الانم تفاوت این 2 تا رو تو کارم نمیدونم فقط فهمیدم یکی پردازشش با gpu اونکی با cpu اگر بتونین کمک کنید بگین کدوم بهتره ممنون میشم ؟ یا لپتاپ که جفت اینا قدرتمند باشه .بتونم با جفتش کار کرد .
    زیر امضای بنده یک لینک هست نوشته بهترین سخت افزار و راهکارهای موجود برای 3D VISUALIZATION اینجا پاسخ برخی سوالات شما هست.درست متوجه شدید از هردو استفاده میشود.معمولا رندر هایی با رزولوشن بالا از VRAY ADVANCED استفاده میشود و رزولوشن های پائین از VRAY RT.در تنظیمات 3DMAX البته قسمتی هست برای اینکه تنظیم کنید که VRAY RT هم از گرافیک استفاده کنه و هم CPU همزمان.در کل بیشتر از VRAY ADVANCED استفاده میشود.مدل پیشنهادی خوب هستش نگران نباشید.
    امتیازها
    30
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    زیر امضای بنده یک لینک هست نوشته بهترین سخت افزار و راهکارهای موجود برای 3D VISUALIZATION اینجا پاسخ برخی سوالات شما هست.درست متوجه شدید از هردو استفاده میشود.معمولا رندر هایی با رزولوشن بالا از VRAY ADVANCED استفاده میشود و رزولوشن های پائین از VRAY RT.در تنظیمات 3DMAX البته قسمتی هست برای اینکه تنظیم کنید که VRAY RT هم از گرافیک استفاده کنه و هم CPU همزمان.در کل بیشتر از VRAY ADVANCED استفاده میشود.مدل پیشنهادی خوب هستش نگران نباشید.
    واقعا ممنونم از توضیحات عالیتون و از وقتی که گذاشتین ولی 2 تا از دوستان من msi داشتن و صفحه نمایششون pixel pixel شده و میگن مشکل صفحه نمایش پیدا میکنه .ایا این مشکل هست واقعا ؟
    و اگر میشه از مارک های دیگه که فکر میکنین خوبه هم مدل معرفی کنید ومثلا asus , acer ,....
    و البته وزنشم مقداری مهم چون همش در جابجایم
    امتیازها
    3,214
    سطح
    35
    1
    کاربر جدید

کدام لپ تاپ اپل رو بخرم؟

من 3 ماهه قصد دارم لپ تاپ اپل بخرم
    اما هنوز به نتیجه نهایی نرسیدم
    به نظر شما مدل me294 بخرم یا mgxc2 یا صبر کنم مدل جدید وارد بازار بشه؟ (واسه کارهای مهندسی میخوام و کارهای خیلی سنگین ازش میکشم)
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط balyan نمایش پست ها
    من 3 ماهه قصد دارم لپ تاپ اپل بخرم
    اما هنوز به نتیجه نهایی نرسیدم
    به نظر شما مدل me294 بخرم یا mgxc2 یا صبر کنم مدل جدید وارد بازار بشه؟ (واسه کارهای مهندسی میخوام و کارهای خیلی سنگین ازش میکشم)
    این تاپیک هم منتقل شد در بخش مشاوره سخت افزار تاپیک زده بودید.همونطور که قبلا عرض کردم اگر نمیدونید لطفا بپرسید.
    شما نرم افزرا مورد استفاده و نهایت بودجه رو بفرمائید تا بهترین مدل رو خدمتتون عرض کنم.
صفحه 5 از 161 نخست ... 345671555105 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 1605

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع