ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 49 از 161 نخست ... 3947484950515999149 ... آخرین
نمایش نتایج: از 481 به 490 از 1605
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط tazekar نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. بله شما درست میگید. بعد اینکه انتظاراتم رو نوشتم خودمم متوجه شدم که باید بیشتر هزینه کرد ولی ویژگی ها و امکانات یکم پایین تر هم مورد قبوله...
    این مدل Acer که گفتید خیلی خوب به نظر میرسه.
    فقط من در مورد جنس و کیفیت برندهایی مثل ایسر و لنوو و اچ پی اطلاعاتی ندارم،
    و اینکه میخوام از دیجی کالا بخرم و در مورد اصالت کالاها سوالم اینه که مثلا لپ تاپهای سونی، ایسوس، ایسر و لنوو وقتی میگیم اصل هستن، در واقع ساخت کجا هستن؟ ظاهرا الان همه چی ساخت چینه و اصل هم هست... :| مثلایه گوشی HTC desire از دیجی کالا گرفتیم که روش نوشته ساخت چین ولی من شنیدم گوشی های اصل HTC ساخت کشور دیگه ای باید باشه.
    دوست من سونی تولید لپ تاپ رو خودش متوقف کرده.درمورد اصل یا تقلبی،ما همچین چیزی نداریم.این کمپانی اکثرا اصالتا برای تایوان و چین هستند.مونتاژ کننده ها ممکنه فقط چین باشند.دیجی کالا هم از نظر شخصی بنده مورد تائید است.نگران نباشید.با این بودجه هم نمیتوان لپ تاپ هایی با بدنه فلز یا فیبر کربن فشرده خریداری کرد.نگران نباشید بدنه در حد خوبی است.
    امتیازها
    8
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست من سونی تولید لپ تاپ رو خودش متوقف کرده.درمورد اصل یا تقلبی،ما همچین چیزی نداریم.این کمپانی اکثرا اصالتا برای تایوان و چین هستند.مونتاژ کننده ها ممکنه فقط چین باشند.دیجی کالا هم از نظر شخصی بنده مورد تائید است.نگران نباشید.با این بودجه هم نمیتوان لپ تاپ هایی با بدنه فلز یا فیبر کربن فشرده خریداری کرد.نگران نباشید بدنه در حد خوبی است.
    بله منم به دیجی کالا اعتماد دارم، شاید یکم قیمتاش بالا باشه ولی حداقلش اینه که قابل اعتماده...
    فقط در مورد Acer Aspire V3-572G-79WZ در دیجی قسمت مزایا معایب چیزی نزده. در مورد استحکامش و کیفیت صفحه نمایش و زاویه دید و اینها نمیدونم چجوریه و اینکه کلا ایسر در مقابل استفاده مداوم چجوریه، که مثلا بعد یه سال سخت افزارش دچار مشکل نشه یا افت نکنه و نیاز به تعمیر داشته باشه...
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    بله منم به دیجی کالا اعتماد دارم، شاید یکم قیمتاش بالا باشه ولی حداقلش اینه که قابل اعتماده...
    فقط در مورد Acer Aspire V3-572G-79WZ در دیجی قسمت مزایا معایب چیزی نزده. در مورد استحکامش و کیفیت صفحه نمایش و زاویه دید و اینها نمیدونم چجوریه و اینکه کلا ایسر در مقابل استفاده مداوم چجوریه، که مثلا بعد یه سال سخت افزارش دچار مشکل نشه یا افت نکنه و نیاز به تعمیر داشته باشه...

قیمت هاش خوبه ......

گرون نیست .........

مشکلی نداره .......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    ببینید مبحث افت پرفورمنس یک مقوله پیچیده هستش که همه قطعات مکانیکی و الکتریکی در اون جای داده میشوند.مثلا هارد دیسک حتی در بالاترین مدل ها و یا ssd ها در بهترین شرایط هم عمر و محدوده تعریف شده ایی دارند.عمر این قطعات به هر حال پس از مدتی کم میشود.یا حتی cpu پس از 2/5 سال میزان کمی از کارایی اولیه خود رو از دست میده.این طبیعی هستش.
    بدنه این مدل به نسبت قیمت قابل قبول هستش.شما در بالا به پست بنده اگر خوب میکردید گفته شد:
    با این بودجه هم نمیتوان لپ تاپ هایی با بدنه فلز یا فیبر کربن فشرده خریداری کرد
    پس باید از بدنه های پلاستیکی اما مقاوم استقبال کرد.این مدل از این نظرها مشکلی ندارد.خرابی ایسر هم در حد نگران کننده زیاد نیست من سال ها است با این برند دارم سروکله میزنم!
    در بخش صفحه نمایش هم از نوع tft است اما ledbacklight در رزولوشن 1920x1080 که باز هم در این رنج قیمت مدل بهتری نخواهید یافت!
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    سلام اقای اریایی ....

واقیعتش 2 هفته ای از مشاوره بنده برای خرید یک لب تاب میگذاره ولی متاسفانه مغازه برادرم تو این ایام حاظر به پرداخت پول نقد نیستن و گفتن شما مدل دقیق لب تاب رو بیار خودمون واسط در بندر عباس تهیه میکنیم .... بهونه پسته بهونه فقط ....

اون چند مدلی که پیشنهاد دادین موجودی الان نداره :(
    ممنون میشم چند مدل دیگه پیشنهاد بدین که در بندر عباس بشه تهیه کرد ! امیدوارم دیگه بهونه نیارن که خودم شخصا" مجبور شم برم بندر عباس ..........
    تو رنج مختلف لطف کنین پیشنهاد بدین عالیه مثلا از 2100 تا 2500
    خودم این مدل رو پسند کردم گزینه خوبیه ؟

Acer Aspire V3-572G-79WZ

واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط invoker نمایش پست ها
    سلام اقای اریایی ....

واقیعتش 2 هفته ای از مشاوره بنده برای خرید یک لب تاب میگذاره ولی متاسفانه مغازه برادرم تو این ایام حاظر به پرداخت پول نقد نیستن و گفتن شما مدل دقیق لب تاب رو بیار خودمون واسط در بندر عباس تهیه میکنیم .... بهونه پسته بهونه فقط ....

ممنون میشم چند مدل دیگه پیشنهاد بدین که در بندر عباس بشه تهیه کرد ! امیدوارم دیگه بهونه نیارن که خودم شخصا" مجبور شم برم بندر عباس ..........

Acer Aspire V3-572G-79WZ

شما چرا اینترنتی خرید نمیکنی ؟
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    سلام اقای اریایی ....

Acer Aspire V3-572G-79WZ

والا برادر پیشنهاد خاصی ندارم مگر اینکه آنلاین خرید کنید.الان در کوچکترین شهرستانها هم با سفارش میارند.
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    والا برادر پیشنهاد خاصی ندارم مگر اینکه آنلاین خرید کنید.الان در کوچکترین شهرستانها هم با سفارش میارند.
    والا مشکل اینجاست که حاظر به دادن پول نقد نیستن ! میگن شما یک مدلی انتجاب کنین خودمون از طرف مغازه واسطون در بندر عباس تهیه میکنیم ! :(

اون مدلی که بنده پیشنهاد دادم چطوره ؟ اگه گیر امد ارزش خرید داره ؟ گزینه خوبیه ؟
    اون مدل های قبلی که پیشنهاد دادین اینقد بهونه اوردن که دیگه حتی دیجی کالا هم موجودی نداره ادم نقد بگیره :(

Acer Aspire V3-572G-79WZ
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    والا مشکل اینجاست که حاظر به دادن پول نقد نیستن ! میگن شما یک مدلی انتجاب کنین خودمون از طرف مغازه واسطون در بندر عباس تهیه میکنیم ! :(

اون مدلی که بنده پیشنهاد دادم چطوره ؟ اگه گیر امد ارزش خرید داره ؟ گزینه خوبیه ؟
    اون مدل های قبلی که پیشنهاد دادین اینقد بهونه اوردن که دیگه حتی دیجی کالا هم موجودی نداره ادم نقد بگیره :(

Acer Aspire V3-572G-79WZ
    خوبه دوست من.امروز همین مدل به یکی از کاربران هم پیشنهاد شد.
    امتیازها
    8
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    ببینید مبحث افت پرفورمنس یک مقوله پیچیده هستش که همه قطعات مکانیکی و الکتریکی در اون جای داده میشوند.مثلا هارد دیسک حتی در بالاترین مدل ها و یا ssd ها در بهترین شرایط هم عمر و محدوده تعریف شده ایی دارند.عمر این قطعات به هر حال پس از مدتی کم میشود.یا حتی cpu پس از 2/5 سال میزان کمی از کارایی اولیه خود رو از دست میده.این طبیعی هستش.
    بدنه این مدل به نسبت قیمت قابل قبول هستش.شما در بالا به پست بنده اگر خوب میکردید گفته شد:
    پس باید از بدنه های پلاستیکی اما مقاوم استقبال کرد.این مدل از این نظرها مشکلی ندارد.خرابی ایسر هم در حد نگران کننده زیاد نیست من سال ها است با این برند دارم سروکله میزنم!
    در بخش صفحه نمایش هم از نوع tft است اما ledbacklight در رزولوشن 1920x1080 که باز هم در این رنج قیمت مدل بهتری نخواهید یافت!
    این مدل که شما گفتید فعلا انتخاب اولمه...البته من یه سری مدل تا الان دیدم ولی هنوز به مرحله انتخاب نرسیدم:
    1- Acer Aspire V3-572G-79WZ
    2- ASUS X555LD - A
    3- ASUS-X550L-B
    4- Acer Aspire E1-572G-74508G1TMnkk

مدلهای Acer Aspire V هم خوب هستن ولی یا قیمتشون بالاست و یا اینکه یه سری امکانات مثل پورت VGA یا درایو نوری ندارن...ولی یه مورد Acer Aspire V5-561G-54206G1TMaik که امکانات خوبی داره فقط پردازنده اش i5 هستش و گرافیکشم که AMD ...به نظر شما پایین بودن پردازنده یا گرافیک AMD میتونه خیلی در کارآیی ای که من میخوام موثر باشه؟ یعنی نسبت به i7 و گرافیکهای intel خیلی ضعیفه؟ (البته الان در دیجی کالا موجود نیست و نمیدونم اگر صبر کنم ممکنه موجود بشه یا نه؟)
صفحه 49 از 161 نخست ... 3947484950515999149 ... آخرین
نمایش نتایج: از 481 به 490 از 1605

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع