ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 131 از 161 نخست ... 3181121129130131132133141 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,301 به 1,310 از 1605
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    سلام به انجمن سخت افزار خوش امدید
    ROG GL702VM B
    و
    ROG GL502VM B
    هم هستند

اگر قیمت خوب بود به hp Omen 17T W273 C هم فکر کنید
    امتیازها
    1,785
    سطح
    24
    30
    کاربر جدید

Unhappy

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به قدیمی بودن نسل سخت افزارش ارزش خرید نداره . تنها مزیتش فقط پنل UHD این مدل هست .
    من این روزها به همه کسانی که دنبال لپ تاپ هستند میگم اگر امکان صبر دارید منتظر لپ تاپ های با سی پی یو های نسل 8 بمونید چون ارزش خرید به مراتب بیشتری دارند . 2 هسته به تعداد هسته های CPU های این نسل اضافه شده و عملکرد خارق العاده ای دارند اما اختلاف قیمت فاحشی نخواهند داشت .
    اما اگر نمی تونید صبر کنید همون مدل MSI رو که در پست قبل به کاربرد قبلی توصیه کردم به شما هم پیشنهاد می کنم به قیمت 4995 ارزش خرید بیشتری داره. ( به نسبت چند روز قبل کمی ارزونتر شد )
    موفق باشید.
    حدودا چقدر باید صبر کنیم تا لپ تاپ هایی با cpu های نسل 8 بیان تو بازار ایران؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PRINCE.OF.PERSIA نمایش پست ها
    میشه لطفا یه نفر بهترین لپ تاپی که بشه با بودجه 3.5 تا 4 میلیون خرید رو معرفی کنه؟

اگر هم از کاربرد مدنظر من میخواید بدونید واقعیتش من دنبال بهترین و قوی ترین لپتاپی که بشه با این بودجه خرید میگردم اما اگر بخوان دقیق توضیح بدم:
    *ابدا" با هدف گیمینگ قصد خرید ندارم ، واسه گیم ps4 دوستم هست باهاش بازی میکنیم ، فقط شاید تک و توک بازی اونم در حد fifa و اینچیزا بخوام باهاش بازی کنم
    *برنامه های گرافیکی سنگین رو قصد دارم برم بگردم ببینم ب کدومشون علاقه دارم ، همونو یا بگیرم مثلا فوتوشاپ یا شاید برنامه های رندر کردن فیلم و انیمیشن
    *برنامه های مهندسی برق هم هست که بعید میدونم قدرت آنچنانی بخوان...+ دیدن فیلم وب گردی و تایپ و اینجور کارای دانشگاهی که هر لپتاپی از پسش بر میاد...

الان این لپ تاپ چطوره:

http://shop.matris.co.ir/msi-gp62-7r...ice&order=DESC
    MSI GP62 7RD Leopard

-7700HQ,2.8 GHz core i7
    حافظه RAM 8GB DDR4
    گرافیک GeForce GTX 1050,GDDR5 4GB
    حافظه ذخیره سازی 1TB HDD
    درایو نوری DVD Super Multi
    صدا 4x 2W Speaker
    صفحه نمایش 15.6" FHD (1920x1080), Wide-View IPS

پیشاپیش ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    اگر منظورتون GP62-7RD-Leopard-A هست بله با گرافیک 1050 4gb یک سروگردن بالاتره و قطعا صفحه نمایشش هم برای گیم راضیتون میکنه خصوصا که ips هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-96 نمایش پست ها
    سلام

اگه لپ تاپ انتخابی شما دارای صفحه نمایش ips است بهترین انتخابه. منظورم این هست که صفحه نمایش لپ تاپ باید ips باشه و حداقل Full HD

من قبلا که جستجو کردم، دیدم که اگه گرافیک GTX 1050 و سی پی یو 7700HQ و صفحه نمایش IPS باشه معمولا 4 تومن به بالا قیمت داره از برندasus

فعلا یه لپ تاپ از همه نظر نرمال همین ASUS N۵۵۲VW - H است ولی تا چند ماه دیگه کانفیگ های بهتری وارد بازار می شه و ایسوس هم مثل همیشه گرونه

متاسفانه هر 3 تای ما اشتباه میکردیم
    (البته اگر شما هم مثل من دچار اشتباه شده اید)

msi gp 62 7rd پنلش ips نیست!!!
    بلکه قید شده :
    فناوری wide view که با IPS-LEVEL هم شناخته میشود
    راستش رفته بودم غرفه msi واسه تحقیق و بین دو مدلmsi pe60 7rd و msi gp62 7rd leapard شک داشتم که تازه فهمیدم هیچکدوم ips نیستن! بلکه یه سری کارهایی روشون ایجاد کرده msi و کیفیت رو برده بالا ولی ips نیستن
    احتمالا tft باشن
    دقیقتر بخوایم بررسی کنیم توی نقد و بررسی دیجی کالا روی این دو لپ تاپ نکته های مهمی گفته شده:

حالا با توجه به نوشته های دو عکس بالا بنظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
    خیلی مردد شدم از وقتی فهمیدم IPS نیستن...
    متاسفانه روشن هم نداشت این دو لپ تاپ رو که بتونم مستقیما با چشمای خودم ببینم و نتیجه بگیرم که کیفیتش خوبه یا نه

تازه چیز های جالب تری هم فهمیدم : اینکه مدل msi gp 62 7rd رو فقط با رم 2133 MHz دارن!
    دوستان فرق رم با فرکانس 2400مگاهرتز و 2133 مگا هرتز چیه و چقدر هست میزان تفاوت؟
    امتیازها
    1,785
    سطح
    24
    30
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir73 نمایش پست ها
    سلام
    گزینه نهایی من msi pe60 شد ولی میخوام بدونم msi gp62 به غیز از کانفیگ تفاوت دیکه ای هم با این مدل داره؟و با اون قیمت پایین ارزش خرید داره یا نه؟ ونظر شخص شما با توجه به کاربرد من چیه ؟ ممنون

سلام دوست عزیز
    ببخشید من چنتا سوال داشتم ازتون

میخواستم ببینم آیا بسلامتی خریدید لپ تاپ msi pe60 رو؟ اگر آره:
    1_کیفیت صفحه نمایشش در هنگام دیدن فیلم و عکس و... پایینه آیا واقعا؟
    2_ آیا فنش صدای بلندی تولید میکنه تا جایی که باعث میشه صدای فیلم یا موزیک رو راحت نشنویم؟
    3_شارژ دهیش چطوریه؟ گفته میشه ضعیفه
    4_ داغ هم میکنه؟
    5_ شما با چه میزان رم و هارد و sdd خریدید و چقدر هزینش شد؟

ممنونم
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    حدودا چقدر باید صبر کنیم تا لپ تاپ هایی با cpu های نسل 8 بیان تو بازار ایران؟؟؟

متاسفانه هر 3 تای ما اشتباه میکردیم
    (البته اگر شما هم مثل من دچار اشتباه شده اید)
    اول اینکه معذرت خواهی می کنم چون اگه این لپ تاپ رو می خریدی نمی دونستم چطور جوابت رو بدم. با نوشته های زیر هم نمی خوام خودم رو توجیه کنم ولی عین حقیقته

موقعی که شما اسم این لپ تاپ رو آوردی من به لینکی که گذاشتی رفتم و اولین چیزی که نگاه کردم ips بودنش بود که ننوشته بود

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: a.JPG
مشاهده: 4
حجم: 18.0 کیلو بایت

بعد رفتم تو سایت msi هم نگاه کردم اونجا هم ننوشته بود ips و به جاش نوشته بود wide view

نام: b.JPG
حجم: 17.4 کیلو بایت

بنابراین شک داشم که ips باشه و برای شما اینو نوشتم

اگه لپ تاپ انتخابی شما دارای صفحه نمایش ips است بهترین انتخابه
    بعدا هم رفتم از سایتی که عکس هاش رو گذاشتی یه نگاه کردم دیدم نوشته ips و ips رو که دیدم دیگه به ادامش یعنی level توجه نکردم و اومدم گفتم که ips ئه

با این توضیحات فکر می کنم کم دقتی واژه مناسب تری باشه تا اشتباه. اشتباه واقعی رو اول msi کرده که نوع پنل رو ننوشته و این اولین بارش نیست که اینکار رو می کنه و کلا اگه به سایت msi دقت کرده باشی بیشتر چیز ها رو نمی نویسه ولی قسمت award رو کامل می نویسه و اشتباه دوم رو دیجی کالا کرده

اما من الان برای شما یه جستجویی انجام دادم و این طور که ادعا می کنن این صفحه نمایش pls ئه که کار سامسونگه ولی کاربرهایی که خریدن میگن pls هم نیست چه برسه ips و ناراضی بودن و اعتقاد داشتن که TN ئه (معنی اینا رو تو گوگل سرچ کن)

شما نوشتی که:
    *ابدا" با هدف گیمینگ قصد خرید ندارم
    در بررسی یکی از سایت ها نوشته:

It has a 120 Hz refresh rate and a 5ms response time and add to that the level of sharpness that this display offers, makes this display one of the best for gaming. It is very good for your regular work like browsing the internet and watching videos. It is a very sharp display but lacks the fun element. Also, it doesn’t have good viewing angles. You have to look at it directly for the best view. Today’s mainstream laptops have very good display’s, therefore, this display is quite a downside when it comes to gaming.

یعنی این صفحه نمایش برای گیم بسیار مناسبه مخصوصا با 120 هرتز refresh rate

به این جمله هم دقت کن: You have to look at it directly for the best view یعنی wide view بودن این صفحه نمایش، در تست واقعی مورد قبول نیست

--------------------

بین i7-7700HQ با رم 2400 و i7-6700HQ با رم 2133 تفاوت وجود داره ولی نه اونقدر زیاد. بیشتر تو عدد خودش رو نشون میده تا موقع کار

این مطلب رو هم بخون فکر می کنم جالب باشه

لینک
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633

حالا با توجه به نوشته های دو عکس بالا بنظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
    خیلی مردد شدم از وقتی فهمیدم IPS نیستن...
    متاسفانه روشن هم نداشت این دو لپ تاپ رو که بتونم مستقیما با چشمای خودم ببینم و نتیجه بگیرم که کیفیتش خوبه یا نه

تازه چیز های جالب تری هم فهمیدم : اینکه مدل msi gp 62 7rd رو فقط با رم 2133 MHz دارن!
    دوستان فرق رم با فرکانس 2400مگاهرتز و 2133 مگا هرتز چیه و چقدر هست میزان تفاوت؟
    بنده توی پستهای قبل در مورد این صفحه نمایش اشاراتی کردم که امیدوار بودم خونده باشید ولی چون نامگذاری خاصی نداره و به گفته ی شرکت چیزی بین TN و IPS هست ماهم میگیم IPS (هم ی سایتها متاسفانه قید کردن)چون متنی دال بر نارضایتی تصویرش نخوندم تا به حال .
    2400 با 2133 خب قطعا تفاوت داره (ممکنه زیاد به چشم نیاد)
    در مورد این لپتاب هم باید بگم که کانفیگ اصلی رم 2400 هست ولی اگر تو ایران داره توسط پخش ,فروشنده,گارانتی یا نمایندگی عوض میشه اطلاعی ندارم !
    امتیازها
    1,785
    سطح
    24
    30
    کاربر جدید

اول اینکه معذرت خواهی می کنم چون اگه این لپ تاپ رو می خریدی نمی دونستم چطور جوابت رو بدم. با نوشته های زیر هم نمی خوام خودم رو توجیه کنم ولی عین حقیقته

موقعی که شما اسم این لپ تاپ رو آوردی من به لینکی که گذاشتی رفتم و اولین چیزی که نگاه کردم ips بودنش بود که ننوشته بود

نام: a.JPG
حجم: 18.0 کیلو بایت

بعد رفتم تو سایت msi هم نگاه کردم اونجا هم ننوشته بود ips و به جاش نوشته بود wide view

نام: b.JPG
حجم: 17.4 کیلو بایت

بنابراین شک داشم که ips باشه و برای شما اینو نوشتم

بعدا هم رفتم از سایتی که عکس هاش رو گذاشتی یه نگاه کردم دیدم نوشته ips و ips رو که دیدم دیگه به ادامش یعنی level توجه نکردم و اومدم گفتم که ips ئه

با این توضیحات فکر می کنم کم دقتی واژه مناسب تری باشه تا اشتباه. اشتباه واقعی رو اول msi کرده که نوع پنل رو ننوشته و این اولین بارش نیست که اینکار رو می کنه و کلا اگه به سایت msi دقت کرده باشی بیشتر چیز ها رو نمی نویسه ولی قسمت award رو کامل می نویسه و اشتباه دوم رو دیجی کالا کرده

اما من الان برای شما یه جستجویی انجام دادم و این طور که ادعا می کنن این صفحه نمایش pls ئه که کار سامسونگه ولی کاربرهایی که خریدن میگن pls هم نیست چه برسه ips و ناراضی بودن و اعتقاد داشتن که TN ئه (معنی اینا رو تو گوگل سرچ کن)

شما نوشتی که:

در بررسی یکی از سایت ها نوشته:

It has a 120 Hz refresh rate and a 5ms response time and add to that the level of sharpness that this display offers, makes this display one of the best for gaming. It is very good for your regular work like browsing the internet and watching videos. It is a very sharp display but lacks the fun element. Also, it doesn’t have good viewing angles. You have to look at it directly for the best view. Today’s mainstream laptops have very good display’s, therefore, this display is quite a downside when it comes to gaming.

یعنی این صفحه نمایش برای گیم بسیار مناسبه مخصوصا با 120 هرتز refresh rate

به این جمله هم دقت کن: You have to look at it directly for the best view یعنی wide view بودن این صفحه نمایش، در تست واقعی مورد قبول نیست

--------------------

بین i7-7700HQ با رم 2400 و i7-6700HQ با رم 2133 تفاوت وجود داره ولی نه اونقدر زیاد. بیشتر تو عدد خودش رو نشون میده تا موقع کار

این مطلب رو هم بخون فکر می کنم جالب باشه

لینک
    ممنونم
    این 120 Hz بودن رو توی کدوم سایت خارجی نوشته؟میشه لینکش رو لطف کنید؟
    چون خیلی دنبالش بودم ولی فروشنده ها که بعضی هاشون اصلا اسمش رو هم نشنیده بودن! توی دیجی کالا و سایت اصلی هم نبود..

نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    بنده توی پستهای قبل در مورد این صفحه نمایش اشاراتی کردم که امیدوار بودم خونده باشید ولی چون نامگذاری خاصی نداره و به گفته ی شرکت چیزی بین TN و IPS هست ماهم میگیم IPS (هم ی سایتها متاسفانه قید کردن)چون متنی دال بر نارضایتی تصویرش نخوندم تا به حال .
    2400 با 2133 خب قطعا تفاوت داره (ممکنه زیاد به چشم نیاد)
    در مورد این لپتاب هم باید بگم که کانفیگ اصلی رم 2400 هست ولی اگر تو ایران داره توسط پخش ,فروشنده,گارانتی یا نمایندگی عوض میشه اطلاعی ندارم !
    آره توی ایران عوض میشه متاسفانه و 2133 گذاشتن رم ها رو
    حالا میدونید بدتر از این چیه؟
    اینکه msi لپ تاپ GP62 7RD Leopard رو بر حسب صفحه نمایش توی مدل عرضه کرده! یکی صفحه نمایش با فناوری wide view و یکی دیگه که احتمالا کاملا معمولی هست و wide view رو واسش قید نکرده msi
    توی این لینک هم میتونید ببینید که واسه display این دو مورد رو نوشته:
    https://www.msi.com/Laptop/GP62-7RD-.../Specification
    بعد سختی کار اینه که من چطور بفهمم الان مدل موجود در ایرانش کدومه اونم با وجود همچین فروشنده هایی که ما الان داریم ! (دیشب یکیشون میگفت من اصلا فاکتوری بر حسب Hz توی مشخصات مانیتور ها توی عمرم ندیدم!)
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    ممنونم
    این 120 Hz بودن رو توی کدوم سایت خارجی نوشته؟میشه لینکش رو لطف کنید؟
    چون خیلی دنبالش بودم ولی فروشنده ها که بعضی هاشون اصلا اسمش رو هم نشنیده بودن! توی دیجی کالا و سایت اصلی هم نبود..
    وقتی پردازنده i7-7700HQ باشه رم رو هم 2400 میذارن و دلیلی نداره که 2133 بذارن. شما اگه از فروشنده بپرسی حتما می دونه و اگه خودش ندونه زنگ می زنه می پرسه مگه اینکه نخواد شما بدونی. هر شرکتی که محصولی رو میاره کانفیگش رو هم می دونه و حتی بیشتر وقت ها، کانفیگ رو خود شرکت ها بر حسب بازار سفارش میدن.

بعد از خرید هم می تونی با برنامه cpu-z و در سربرگ memory فرکانس رو ببینی
    فقط در موقع خرید از فروشنده بخواه که جزئیات رو هم بنویسه و امضا کنه چون بعدا می تونی بیایی از بچه ها کمک بگیری تا اون چزئیات رو با نرم افزارهای مختلف بررسی کنن و در صورت اختلاف، لپ تاپ رو ببری پس بدی

لینک
    امتیازها
    4,223
    سطح
    41
    6
    کاربر جدید

سلام

سلام دوست عزیز
    ببخشید من چنتا سوال داشتم ازتون

میخواستم ببینم آیا بسلامتی خریدید لپ تاپ msi pe60 رو؟ اگر آره:
    1_کیفیت صفحه نمایشش در هنگام دیدن فیلم و عکس و... پایینه آیا واقعا؟
    2_ آیا فنش صدای بلندی تولید میکنه تا جایی که باعث میشه صدای فیلم یا موزیک رو راحت نشنویم؟
    3_شارژ دهیش چطوریه؟ گفته میشه ضعیفه
    4_ داغ هم میکنه؟
    5_ شما با چه میزان رم و هارد و sdd خریدید و چقدر هزینش شد؟

ممنونم
    سلام
    بله من خریدم
    1-در مورد کیفیت صفحه نمایشش من خودم خیلی شک داشتم و نظرات منفی زیادی رو خونده بودم ولی این طورهم که میگفتند نیست وکیفیت خوبی رو ارائه میده وتنها ایراد مربوط به دید عمودی (بالا به پایین) هستش که اون هم اگه خیلی صفحه رو نخوابونی خوبه ولی بازم خیلی بد نیست و در کل راضی کننده است (من که دید عمودی برام مهم نیست) دید افقی هم خوبه ومشکلی بابت تیرگی و افت کیفیت نداره(میتونم عکس بگیرم بفرستم اگه خواستید)
    2-اکثر مواقع فن cpuکار میکنه وفن های پشت هم یکیش در موقع کار زیاد روشن میشه که اون هم صدا زیاد نداره ویکی دیگه هم با دکمه روی لپ تاپ روشن میشه.من خودم فن دوم پشت لپ تاپ رو شن کردم صدای هردو میشه گفت مونو هستش وخیلی جلب توجه نمیکنه کیفیت اسپیکر هاش خیلی خوبه که صدای فن به گوش نمیرسه(بازم میگم فقط یکی از فن های پشت روشن میشه که صداش کمه)..یک خاصیتی که داره در صورت روشن کردن فن دوم به صورت دستی دمای لپ تاپ سریع پایین میاد
    3-در مورد شارژدهیش هم من تا الان بازی روش نصب نکردم ودر حد فیلم دیدن ونرم افزار های برنامه نویسی بوده که برای من خوب بوده ومن زمان نگرفتم ببینم چه مدت شارژ نگه میداره ولی شارژش سریع انجام میشه ویک قابلیت هم برای صرفه جویی در مصرف شارژ داره
    4-تا الان برای من داغ نکرده ولی گرم شده که طبیعیه
    5-من رم 16و هارد 1ترا+ 128 ssd خریدم 4500
    درکل اون چیزی که در نظرات خوندم و اون چیزی که خودم دیدم خیلی تفاوت داشت
    سوال دیکه ای بودم درخدمتم
    امتیازها
    1,785
    سطح
    24
    30
    کاربر جدید

Unhappy

وقتی پردازنده i7-7700HQ باشه رم رو هم 2400 میذارن و دلیلی نداره که 2133 بذارن. شما اگه از فروشنده بپرسی حتما می دونه و اگه خودش ندونه زنگ می زنه می پرسه مگه اینکه نخواد شما بدونی. هر شرکتی که محصولی رو میاره کانفیگش رو هم می دونه و حتی بیشتر وقت ها، کانفیگ رو خود شرکت ها بر حسب بازار سفارش میدن.

بعد از خرید هم می تونی با برنامه cpu-z و در سربرگ memory فرکانس رو ببینی
    فقط در موقع خرید از فروشنده بخواه که جزئیات رو هم بنویسه و امضا کنه چون بعدا می تونی بیایی از بچه ها کمک بگیری تا اون چزئیات رو با نرم افزارهای مختلف بررسی کنن و در صورت اختلاف، لپ تاپ رو ببری پس بدی

لینک
    ممنون بابت لینک

من رفتم تو وبسایت msi متوجه شدم واسه msi gp62 7rd دو مدل نمایشگر ساخته شده
    توی این عکس زیر میبینید که یه مدل جلوی اسمش قید شده wideview
    ولی یه مدل دیگه چیزی ننوشته!

ولی در عوض مدل pe60 7rd فقط با پنل wideview تولید شده بنابر این عکس :

خود مرکز msi (تو شیراز) میگفت یکی هستن( و حتما هم اگه قطعی شد بخرم میدم توی فاکتور بنویسه این مورد رو) ولی به حرفش زیاد اعتباری نیستش
    شما برگه ای که مشخصاتش رو نوشته هم یه نگاهی بندازین متوجه میشین که عباراتی که واسشون قید کرده فرق داره
    این عکس رو خودم گرفتم از برگه ای که دادن به من:

میبیند که واسه مدل های pe60 7rd طبیعتا wide view رو نوشته ولی واسه gp62 7rd نوشته NTSC 94%
    من به طرف مسئولش گفتم ، گفت فرقی ندارن هردو مانیتور ها یکسان هستن ولی بعیده آخه!
    امتیازها
    1,785
    سطح
    24
    30
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir73 نمایش پست ها
    سلام
    بله من خریدم
    1-در مورد کیفیت صفحه نمایشش من خودم خیلی شک داشتم و نظرات منفی زیادی رو خونده بودم ولی این طورهم که میگفتند نیست وکیفیت خوبی رو ارائه میده وتنها ایراد مربوط به دید عمودی (بالا به پایین) هستش که اون هم اگه خیلی صفحه رو نخوابونی خوبه ولی بازم خیلی بد نیست و در کل راضی کننده است (من که دید عمودی برام مهم نیست) دید افقی هم خوبه ومشکلی بابت تیرگی و افت کیفیت نداره(میتونم عکس بگیرم بفرستم اگه خواستید)
    2-اکثر مواقع فن cpuکار میکنه وفن های پشت هم یکیش در موقع کار زیاد روشن میشه که اون هم صدا زیاد نداره ویکی دیگه هم با دکمه روی لپ تاپ روشن میشه.من خودم فن دوم پشت لپ تاپ رو شن کردم صدای هردو میشه گفت مونو هستش وخیلی جلب توجه نمیکنه کیفیت اسپیکر هاش خیلی خوبه که صدای فن به گوش نمیرسه(بازم میگم فقط یکی از فن های پشت روشن میشه که صداش کمه)..یک خاصیتی که داره در صورت روشن کردن فن دوم به صورت دستی دمای لپ تاپ سریع پایین میاد
    3-در مورد شارژدهیش هم من تا الان بازی روش نصب نکردم ودر حد فیلم دیدن ونرم افزار های برنامه نویسی بوده که برای من خوب بوده ومن زمان نگرفتم ببینم چه مدت شارژ نگه میداره ولی شارژش سریع انجام میشه ویک قابلیت هم برای صرفه جویی در مصرف شارژ داره
    4-تا الان برای من داغ نکرده ولی گرم شده که طبیعیه
    5-من رم 16و هارد 1ترا+ 128 ssd خریدم 4500
    درکل اون چیزی که در نظرات خوندم و اون چیزی که خودم دیدم خیلی تفاوت داشت
    سوال دیکه ای بودم درخدمتم
    1_ آره اگر لطف کنید عکس بفرستید از زوایای مختلف خیلی خوب میشه و اگر بشه حین پخش یه فیلم با کیفیت FHD هم نور رو تا ته ببرید بالا و یه فیلم از زوایای مختلف بگیرید بفرستید خیلی عالی میشه
    مرسی
    2_ خیلی ها نالیده بودن از این ماجرای فن
    پس گویا خیلی هم صدای عجیبی نیست

در کل باز هم ممنونم
صفحه 131 از 161 نخست ... 3181121129130131132133141 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,301 به 1,310 از 1605

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع