ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 12 از 161 نخست ... 210111213142262112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 1605
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdysms نمایش پست ها
    سلام. لطفاً بهترین انتخاب لپ تاپ با بودجه 1 میلیون و 600 معرفی کنید.
    با سلام خدمت شما دوست گرامی
    در این رنج قیمت بنده خانواده E1 و 571 بهترین انتخاب ها هستند.این خانواده چندیم مدل دارد اگر در تهران هستید حضوری میتونید تشریف ببرید و ببرسی کنید.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام ممنون میشم یه کامپیوتر all in one خوب بهم معرفی کنید که زیر 5 میلیون باشه برای خونه میخوام ! در حدی باشه که کار های گرافیکی یا اداری رو بشه باهاش به راحتی و روونی انجام داد هاردش ترجیحا 1ترابایت باشه کیفیت صفحه اش هم عالی باشه و بشه کار های سنگین رو روش انجام داد
    من جناب aryaiee عزیز بهم گفتن که اینجا سوالم رو بپرسم ( البته لینک ندادن ) یه وقت همگی بهم نگین سوالت رو جای نامناسبی پرسیدی D:
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم یه کامپیوتر all in one خوب بهم معرفی کنید که زیر 5 میلیون باشه برای خونه میخوام ! در حدی باشه که کار های گرافیکی یا اداری رو بشه باهاش به راحتی و روونی انجام داد هاردش ترجیحا 1ترابایت باشه کیفیت صفحه اش هم عالی باشه و بشه کار های سنگین رو روش انجام داد
    من جناب aryaiee عزیز بهم گفتن که اینجا سوالم رو بپرسم ( البته لینک ندادن ) یه وقت همگی بهم نگین سوالت رو جای نامناسبی پرسیدی D:
    دوست من وقتی یکی از مدیران به شما میگوید که سوال رو در جایی بپرسید کسی نمیتواند به شما بگوید که اشتباه کردید!
    تا سقف 5 میلیون مدل هایی که میتونید خریداری کنید در کشور کم است.یعنی هست اما امکانات مورد نظر شمارو ندارد.در بودجه شما مدل های پایین هستند.
    msi pcae2410 در رنج 4600
    apple me086 2014 نزدیک به 5 میلیون
    اما اگر مقداری بودجه رو افزایش بدید
    msi ag 2712a در رنج 7 میلیون
    متاسفانه برای یک کانفیگ عالی هزینه برای خرید all in one زیاد است!
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    من مطئمن هستم که اگه اون جمله آخری رو نمیگفتم میومدن به من گیر میدادن ! ای بابا چرا من دست روی هرچی میزارم یا موجود نیست یا قیمتش بالاس و یا کلا وارد نمیشه ؟ یعنی کامپیوتری ( all in one ) پیدا نمیشه که نیاز های ذکر شده رو برطرف کنه ؟ ): البته میشه با این بودجه یه سیستم حفن بست ولی نمیتونم چون تا سال دیگه یا احتمالا 2 سال دیگه قراره بریم تهران ، تهران هم که ماشالا قیمت آپارتماناش و خونه هاش نجومین معلوم نیس که چند خوابه و چندمتری گیرمون بیاد ! به خاطر همین اگه قرار باشه دوتا سیستم داشته باشیم + کنسول فضای خونه رو زیادی اشغال میکنه ! یعنی میگید برم لپ تاپ بگیرم ؟
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    من مطئمن هستم که اگه اون جمله آخری رو نمیگفتم میومدن به من گیر میدادن ! ای بابا چرا من دست روی هرچی میزارم یا موجود نیست یا قیمتش بالاس و یا کلا وارد نمیشه ؟ یعنی کامپیوتری ( all in one ) پیدا نمیشه که نیاز های ذکر شده رو برطرف کنه ؟ ): البته میشه با این بودجه یه سیستم حفن بست ولی نمیتونم چون تا سال دیگه یا احتمالا 2 سال دیگه قراره بریم تهران ، تهران هم که ماشالا قیمت آپارتماناش و خونه هاش نجومین معلوم نیس که چند خوابه و چندمتری گیرمون بیاد ! به خاطر همین اگه قرار باشه دوتا سیستم داشته باشیم + کنسول فضای خونه رو زیادی اشغال میکنه ! یعنی میگید برم لپ تاپ بگیرم ؟

به نظر من با این هزینه میشه pc ی قوی تری بست ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    به نظر من با این هزینه میشه pc ی قوی تری بست ......
    ولی آقا سامان جا زیاد اشغال میکنه گفتم که
    لزومی هم که نداره لپ تاپ حتما 5 میلیون باشه که در حدی باشه که کار های اداری رو خیلی راحت و با سرعت بالا بشه انجام داد و اینکه برای بازی هم تا حدودی جوابگو باشه ! هرچند قراره کنسول بیاد ! با این اوضاع قید all in one رو که زدم میمونه لپ تاپ !
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    ولی آقا سامان جا زیاد اشغال میکنه گفتم که
    لزومی هم که نداره لپ تاپ حتما 5 میلیون باشه که در حدی باشه که کار های اداری رو خیلی راحت و با سرعت بالا بشه انجام داد و اینکه برای بازی هم تا حدودی جوابگو باشه ! هرچند قراره کنسول بیاد ! با این اوضاع قید all in one رو که زدم میمونه لپ تاپ !

این لپ تاپ پیشنهاد میشه ....... 4 تومن .....

MSI GE60 2PC Apache - B
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن

MSI GE60 2PC Apache - B
    خیلی ممنون آقا سامان لطف کردید ! این لپ تاپ قبلا مدنظرم بود ولی متاسفانه از اونجایی که لپ تاپ های msi دارای وزن سنگینی هستن و قیمتای بالایی دارن از طرفی دیگه هم لنوو با همین قیمت کانفیگ دوبرار بهتر ارائه داده به نظرم به صرفه نیس توی ایران خرج لپ تاپ های msi کنم ! شما بازی رو الویت اول قرار ندید در الویت دوم و سوم قرار بدید بیشتر تمرکز روی وب گردی و کار های اداری هستش و یکمم بازی حالا مهم نیس روی آخرین گرافیک باشه ولی حداقل جوری باشه که کیفیت بالای بازی رو بشه احساس کرد ! اگه تا 3تومن بتونید پیشنهاد بدید خیلی خوبه
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    خیلی ممنون آقا سامان لطف کردید ! این لپ تاپ قبلا مدنظرم بود ولی متاسفانه از اونجایی که لپ تاپ های msi دارای وزن سنگینی هستن و قیمتای بالایی دارن از طرفی دیگه هم لنوو با همین قیمت کانفیگ دوبرار بهتر ارائه داده به نظرم به صرفه نیس توی ایران خرج لپ تاپ های msi کنم ! شما بازی رو الویت اول قرار ندید در الویت دوم و سوم قرار بدید بیشتر تمرکز روی وب گردی و کار های اداری هستش و یکمم بازی حالا مهم نیس روی آخرین گرافیک باشه ولی حداقل جوری باشه که کیفیت بالای بازی رو بشه احساس کرد ! اگه تا 3تومن بتونید پیشنهاد بدید خیلی خوبه
    دوست عزیز شما وقتی میخواهید لپ تاپ بخرید با بودجه بالا پس به طبع کانفیگ بالا هم دارد.مدل های جدید msi بسیار باریکتر و سبکتر شده اند.اگر الویت شما وب گردی باشد که اصلا نیازی به این همه هزینه نیست.لنوو رو به شدت رد میکنم دوست عزیز به فکر اون نباشید.لینک پایین رو ببینید.
    http://forums.sakhtafzarmag.com/thre...8C%D8%AF%DB%8C!

MSI GE60 2PC Apache - B
    قبلا هم گفته شده که A B C D E رو فقط دیجی کالا برای تفاوت کانفیگ به کار میبرد و حکم مدل اصلی ندارد.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    ASUS N56JN

پیشنهاد میشه ......

Intel Core i7 4700HQ
    NVIDIA GeForce 840M
صفحه 12 از 161 نخست ... 210111213142262112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 1605

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع