ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 44
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

Wink تولّد سه سالگی انجمن سخت افزار بر همه مبارک

با سلام خدمت همه ی اعضای محترم انجمن سخت افزار،

بسیار خوشحالم که سومین سالگرد تولّد انجمن سخت افزار را در کنار شما سروران جشن می گیریم. آنچنان که فن آوری به کمک دانشمندان هر روز پیشرفت می کند، انجمن سخت افزار نیز همواره به کمک کاربران با محبّت خود پیشرفت کرده، پر بار شده، تا بتواند امروز به محلی برای اجتماع انسان های علاقه مند به سخت افزار و حرفه ای تبدیل شود.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 141390556750692.jpg
مشاهده: 111
حجم: 581.3 کیلو بایت

بیش از سه سال است که اعضای خوب این انجمن، با هر درجه کاربری، از جای جای ایران زمین، در حد توان، گل دانش خود را به محّبت به اشتراک گذاشته اند تا همه بتوانند از آن بهره مند شوند. از تک تک کاربران که از روز تاسیس تاکنون، به لطف خود، به رشد و پویایی انجمن کمک کرده اند به نمایندگی از مجموعه ی مدیران تشکر می کنم.

از جناب آقای محمّد رضا پناهی عزیز، مدیریت محترم مجموعه سخت افزار بسیار سپاسگذارم که با کمک های بی دریغ ایشان، توانسته ایم جایگاه کنونی را بدست آوریم. همچنین از حمایت دوستان و شرکت های مختلف سخت افزاری، علی الخصوص مدیریت محترم شرکت عقیق رایانه تک، آقای مهندس شمیرانی عزیز که در این مدت یار و یاور ما بودند نیز تشکّر می کنم.

بعلاوه دست تمامی کسانی را که در پیشرفت این مجموعه دخیل بودند صمیمانه می فشارم، و اجازه میخوام با نام بردن از مدیران فعلی و قدیمی فروم یادی کنم، که هر کدام در توسعه و پیشرفت این مجموعه کمک کردند و سرمایه خود را که همان دانش گرانقدر ایشان بوده است برای ما به یادگار گذاشته اند.

سروران عزیزم: آقایان حسام شالیکاریان، سعید افرازی ،سعید مظفری، رفیع بایندر، یاسین گلمرادی فرد، علیرضا سجادی نیا، نوید یزدی، فرجام رضایی، سروش فلاحتی، پیام طراوتی، علی فاتحی، حسام جمشیدی، شاهین رفوئی، رضا اشراقی، سید وحید شاهرخی، رضا عقلمند، یاسر آرامش، بهنام صادقی، محسن فرهادی، میعاد بابایی، میلاد صفیعی، دانیال رحیمی، امین باغجری، امیرحسین آریایی، عطا هفت لنگی، عرفان شیرزاد و مدیریت محترم فنی آقای مهندس ماجد علی محمدی.

همانا سرمایه های یک انجمن کاربران آن انجمن هستند، چرا که مدیران انجمن فراخور زمان می آیند و میروند، اما آنها که همیشه می مانند، کاربران انجمن هستند. در رکاب هم راه درازی را از یک جاده بی پایان پیموده ایم، و چه افتخاری بالاتر از این که هم اکنون سومین سالگرد آن را با همه ی شما عزیزان جشن می گیریم.

- تشکر ویژه از گرافیست هنرمند انجمن آقای رضا عقلمند که زحمت طراحی و ساخت تصویر تولّد سومین سالگرد تاسیس انجمن رو کشیدند.

امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    من هم به نوبه خودم و به عنوان عضو جدیدی از انجمن سخت افزار به همه دوستان و مدیران عزیز تبریک میگم این تولد رو :x=D> =D>=D> =D>در کنار شما عزیزان واقعا لحظات لذت بخش تر شده و امیدوارم به همین قوت باقی بمونه @};-@};-@};-@};-@};-

3 سالگیت مبارک

امتیازها
    22,086
    سطح
    92
    6,843
    مدیر افتخاری
    من هم تبریک عرض میکنم خدمت مدیریت سایت جناب آقای مهندس پناهی و همه دوستان گلم

به امید موفقیت های بیشتر
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    من هم به نوبه خودم تبریک عرض میکنم به تمام اساتید و دوستان خوب خودم که در این مدت بنده رو یاری کردید.از تیم مدیریت محترم شامل تمام عزیزان هم تشکر میکنم که زحمت کشیدند و این فضا رو ایجاد کردند.به امید پیروزی و سربلندی همه دست اندرکاران و کاربران سایت سخت افزار @};-@};-
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    امروز روز بسیار زیبایی است و تولد یک مجموعه عظیم و دوست داشتنی که کاربران عزیز سرمایه هاش هستند هست . یک مجموعه که همه براش زحمت کشیدند تا به اینجا رسیده و این راه به لطف و عنایت خداوند بزرگ و زحمات همه شما عزیزان ادامه خواهد داشت .
    فروم جان تولد تولد تولدت مبارک . بیا شمعها رو فوت کن که هزار سال برقرار باشی :x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-=D>=D>=D>=D>=D>

خب خبر و مناسبت دوم که فقط دو نفر ازش خبر دارند و طی تماس تلفنی با یکی از کاربران عزیز فروم ساعاتی قبل متوجه شدم امروز که در دقایق ابتدایی اون هستیم روز عقد آقا نیما سالاریان عزیز از کاربران خوب و قدیمی فروم هست که قراره شیرینی مشترک رو ایشون زحمتش رو بکشند ما هم دست جمعی یه اتوبوس می گیریم میریم سیستان و بلوچستان شهرستان ایرانشهر تا جشن تولد فروم و مراسم عقد رو همزمان با هم برگزار کنیم !
    نیما جان ایشالا خوش بخت بشی برادر :x:x:x:x:x
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    من هم به عنوان یکی از جدیدترین یورز ها و یکی از کوچیکترین عضو های سایت این مهم رو به همه ی دوستان تبریک میگم ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman1992 نمایش پست ها
    من هم به عنوان یکی از جدیدترین یورز ها و یکی از کوچیکترین عضو های سایت این مهم رو به همه ی دوستان تبریک میگم ......
    سامان جان این جشن بر شما هم که زحمات زیادی کشیدی و خالصانه در کنارمون بودی مبارک برادر :x:x:x @};-@};-@};-
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    سلام به همه دوستان عزیز

از اینکه می بینیم این همه محبت بین شما جاری است غرق در شادی می شوم. برایتان بهترین را آرزو می کنم و امیدوارم که این دوست همیشه پابرجا باشد. به همه شما خسته نباشید می گویم و از همه دوستانی که الان در کنار ما نیستند تشکر می کنم. دست همه شما را به گرمی می فشارم. برایتان بهترین ها را آرزو دارم. چون همه شما مانند برادران بنده هستید. از حسام عزیز هم که الان در پیش ما نیست بابت چندین سال تلاشش تشکر می کنم و برایش بهترین را از صمیم دل آرزو می کنم.

شاد و پاینده باشید
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    به به , مبارک باشه . تبریک عرض میکنم و حرف خاصی نمیزنم چون دوستان به نحو احسن مطالب رو ذکر کردن . فقط تبریک و تشکر , تبریک و تشکر , تبریک و تشکر

:)>- :D
    امتیازها
    8,230
    سطح
    61
    312
    کاربر انجمن
    یعنی سه سال گذشت؟!!!
    من از خواننده های قدیمی سخت افزارم و از این مجموعه چیزای زیادی یاد گرفتم.

امیدوارم شاهد تولد 10 سالگی با کلی پیشرفت باشم ... تولدت مبارک ...

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 44

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع