ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 44 از 44
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima.Salarian نمایش پست ها
    سلام به دوستان گل سخت افزاری
    منم به عنوان عضو کوچکی از این سایت تولد سه سالگی سخت افزار رو به همه ی دوستان گلم تبریک میگم
    ببخشید که نتونستم بیام
    همینطور که رضای عزیز گفتن درگیر مراسم بودیم و تازه فارق شدیم
    رضا جان من در خدمت هستم عزیز
    از همه تون تشکر میکنم@};-
    نیما جان خودت میدونی حرفی که من میزنم همونه ! >:)
    با توجه به غیبتت روز قبل از مراسم که گفتی تا 1 ساعت دیگه میام و شیرینی هم ندادی یک شرط برای ادامه فعالیتت تو فروم هست ! >:)
    یک دسته گل و کیک میخری میدی روش بنوسن « فروم سخت افزار تولدت مبارک» بعد با کت و شلوار دومادی 1 عکس باهاش میندازی بعدش با کله میری توی کیک و یک عکس هم با صورت پر کیک می گیری هردو عکس رو میزاری تو تاپیک عکس سلفی !
    اگر این کارها رو نکنی با کت و شلوار یه دسته گل هم میزارم تو دهنت بعد از شست پا از در فروم آویزونت می کنم تا برای همه درس عبرت بشه تقارن تولد فروم و مراسم ازدواج شیرینی نده چه اتفاقی براش میفته ! :ar!
    هرکس هم روی این تصمیم مخالفت کنه روز عروسی یا تولدش 3 برابر شدیدتر مجازات میشه !
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    نیما جان خودت میدونی حرفی که من میزنم همونه ! >:)
    با توجه به غیبتت روز قبل از مراسم که گفتی تا 1 ساعت دیگه میام و شیرینی هم ندادی یک شرط برای ادامه فعالیتت تو فروم هست ! >:)
    یک دسته گل و کیک میخری میدی روش بنوسن « فروم سخت افزار تولدت مبارک» بعد با کت و شلوار دومادی 1 عکس باهاش میندازی بعدش با کله میری توی کیک و یک عکس هم با صورت پر کیک می گیری هردو عکس رو میزاری تو تاپیک عکس سلفی !
    اگر این کارها رو نکنی با کت و شلوار یه دسته گل هم میزارم تو دهنت بعد از شست پا از در فروم آویزونت می کنم تا برای همه درس عبرت بشه تقارن تولد فروم و مراسم ازدواج شیرینی نده چه اتفاقی براش میفته ! :ar!
    هرکس هم روی این تصمیم مخالفت کنه روز عروسی یا تولدش 3 برابر شدیدتر مجازات میشه !
    اقا من هم موافق تنبیه شدیدتر هستم ! :D
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    سلام دوستان عزیز

من هم به نوبه خودم سومین سال تاسیس فروم سخت افزار را تبریک عرض می کنم و امیدوارم در ادامه مسیر پیشرفت، موفق و سربلند باشد.

امتیازها
    4,869
    سطح
    44
    1,950
    کاربر اخراجی
    سلااااااااااااااااااام

من امروز عضو شدم به انجمن و تنها چیزی که منو جذب این انجمن کرد این تایپیک بود چون ی مشکلی داشتم داشتم سرچ میکردم توی نت به این بحث خوردم .

من از طرز برخورد مناسب و کاملا صبورانه و مهربانانه ی پاسخگو ها به مشکلات خیلی خوشم اومد و ناخداگاه جذب انجمن شدم و عضو شدم.

تولدت مبارک انجمن البته نمیدونم کی بوده ها اما خب =D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D> تولدت مبارک.
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 44 از 44

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع