ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 40 از 54 نخست ... 30383940414250 ... آخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 531
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    اوه اوه .... نه اونقدر نمیتونم هزینه کنم ... مثل اینکه باید یه قیمتی بگم ...

شما بودجه رو حدود 100 در نظر بگیر ... ضمن اینکه مودم دیگه ای هم ندارم که به روتر وصل بشه

مجددا سپاس گزارم
    محمد جان مودم 100 تومنی نهایت 40 متر برد بهت میده ! حداقل 200 تومن بود میشد یه کاریش کرد بنده اصلا توصیه نمیکنم رو رنج 100 تومن مودم بخرید

امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    محمد جان مودم 100 تومنی نهایت 40 متر برد بهت میده ! حداقل 200 تومن بود میشد یه کاریش کرد
    عرفان جان ببخشید من فکر کنم منظورم رو درست نرسوندم .... برد 150 متری که نمیخوام ... کل خونه 150 متر مربع هست ... برد 10 الی 15 متر با کبفبت خوب برام زیاد هم هست

تالار های کاخ سعد آباد هم 150 متر طول نداره چه برسه خونه ما

مورد دوم هم همینطور ... دومی منزل خودمونه و الان مودم خودم راحت جواب میده ولی میخوام طبقه پایین هم آنتن داشته باشم
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    عرفان جان ببخشید من فکر کنم منظورم رو درست نرسوندم .... برد 150 متری که نمیخوام ... کل خونه 150 متر مربع هست ... برد 10 الی 12 متر با کبفبت خوب برام زیاد هم هست

تالار های کاخ سعد آباد هم 150 متر طول نداره چه برسه خونه ما

مورد دوم هم همینطور ... دومی منزل خودمونه و الان مودم خودم راحت جواب میده ولی میخوام طبقه پایین هم آنتن داشته باشم
    بسیار خوب مورد اول رو Tenda D303 پیشنهاد میدم به قیمت 95 تا 105

مورد دوم هم ASUS DSL-N12E_C1 به قیمت 100 تا 120

آپدیت فریمور هر دو مودم فراموش نشه

امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن

عرفان جان بسیار بسیار سپاس گزارم؛ در مورد مودم اول چون شخصی که که قراره براش خریده بشه تعریف مودم های tp-link رو زیاد شنده لطفا یک مورد هم بااین برند پیشنهاد بدین

البته که قطعا پیشنهاد موکد من هم به ایشون همین مدل تندا خواهد بود چون حتما برتری مهمی داشته که شما ترجیحش دادید ولی خب لطفا یک نمونه جایگزین هم معرفی کنید

غررالکلم ص422
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    عرفان جان بسیار بسیار سپاس گزارم؛ در مورد مودم اول چون شخصی که که قراره براش خریده بشه تعریف مودم های tp-link رو زیاد شنده لطفا یک مورد هم بااین برند پیشنهاد بدین

البته که قطعا پیشنهاد موکد من هم به ایشون همین مدل تندا خواهد بود چون حتما برتری مهمی داشته که شما ترجیحش دادید ولی خب لطفا یک نمونه جایگزین هم معرفی کنید
    محمد جان TP-Link تو این رنج پیشنهاد نمیدم چیپ تندا خیلی بهتره. با این حال W8961ND پیشنهاد میکنم.
    ویرایش توسط ErfanDL : 2016/05/15 در ساعت 14:01

امتیازها
    1,412
    سطح
    21
    2
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    یه کیبورد مکانیکی در محدوده ی قیمت 500 هزار تومن بهم پیشنهاد میکنید؟؟
    انتخاب خودم فعلا cougar 700k هست...ولی بعضی از دوستان میگن که با وجود برند هایی مثل ریزر و لاجیتیک خرید کیبورد cougar اشتباهه
    البته خودمم دلم با برند ریزره....ولی هر چی گشتم چیزی که ظاهرش خوب باشه رو پیدا نکردم....احساس میکنم داره پول برندشو میگیره

و این رو هم اگه میشه جواب بدید که آیا برا یه کیبورد واسه گیم ارزش داره که 500 هزار تومن هزینه کنیم؟

با تشکر
    دارم سوالی ای خدا...
    ای آشنا با فکر ما...
    ای قادر قدرت نما...
    قسمت چه کردی....این سرنوشتِ...ما خاکیان را؟؟؟
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلیقه ای به نظر من نه اگه تو دنیا میخرن برای اینکه در عوض بازی در لیگ حقوق میگیرن .
    اما اگر قصد مصرف همه توان مالی رو دارید به نظرم کیبورد از گیم دیاز تهیه کنید.
    اگرچه ذات حق همتاندارد خدای بی علی معنا ندارد.
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    5,619
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_paydar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه کیبورد مکانیکی در محدوده ی قیمت 500 هزار تومن بهم پیشنهاد میکنید؟؟
    انتخاب خودم فعلا cougar 700k هست...ولی بعضی از دوستان میگن که با وجود برند هایی مثل ریزر و لاجیتیک خرید کیبورد cougar اشتباهه
    البته خودمم دلم با برند ریزره....ولی هر چی گشتم چیزی که ظاهرش خوب باشه رو پیدا نکردم....احساس میکنم داره پول برندشو میگیره

و این رو هم اگه میشه جواب بدید که آیا برا یه کیبورد واسه گیم ارزش داره که 500 هزار تومن هزینه کنیم؟

با تشکر
    در بین کیبوردهای مکانیکی زیر 500 تومن ، همون مدل کوگار از بهترین هاست .
    البته کیبورد Razer BlackWidow Expert STEALTH 2014 هم انتخاب خیلی خوبی هست ولی امکانات جانبی کمتری نسبت به مدل کوگار داره.

برای تهیه یک محصول با کیفیت و استفاده از امکانات خاص مدل های گیمینگ و افزایش لذت گیم باید هزینه کرد، این مبلغ هزینه کرد هم به توان مالی کاربر ربط پیدا می کنه. لذا اگر با مبلغش مشکلی ندارید ، بله ارزش داره.
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    با سلام به کارشناسان بزرگوار

برای یک واحد آپارتمان 150 متری یک مودم میخوایم تهیه کنیم. مکان مذکور منزل مسکونی هست و استفاده معمولی اتصال به اینترنت با کابل لن به pc و از طریق wifi با 3 یا 4 موبایل مورد نظر هست و استفاده حرفه ای نخواهیم داشت. باید اشاره کنم که مودم در محدوده وسط منزل قرار نمیگیره و روی میز کامپیوتر و کنار یکی از دیوار های جانبی منزل قرار میگیره. سرویس اینترنت هم به دلیل کابل کشی با فیبر نوری به اجبار از مخابرات گرفته شده. اگر اطلاعات بیشتری لازم هست بفرمایید تا ارائه کنم.

برای چنین شرایطی چه مدل مودمی پیشنهاد میکنید؟؟

یه مودم دیگه هم برای یک واحد مسکونی 115 متری در یک برج بتنی لطفا معرفی کنید. این مودم هم استفاده معمولی خواهد داشت. فقط یک نکته مهم برای این مودم اینه که میخوایم واحد زیر هم اتصال wifi با کیفیت متوسط داشته باشه. یعنی مودم در یکی از واحد های طبقه 10 قرار میگیره و ما میخوایم در واحدی از طبقه 9 که دقیقا زیر همون واحدی که مودم توش هست قرار گرفته با گوشی با کیفیت متوسط ولی بدون مشکل به اینترنت وصل بشیم.

باید عرض کنم که خرید مودم دوم قطعی نیست و دوستان با اطلاع از این موضوع اگر تمایل داشتند پاسخ دهند

با سپاس فراوان

سلام عرفان جان

من دو مودم معرفی شده رو تو فروشگاه ها بررسی کردم و تو یک سایت مودم ایسوز رو با قیمتی مناسب و با ارسال رایگان پیدا کردم که در مجموع قیمتش تقریبا یکسان با مودم تندا میشد.

میخواستم بدونم برای مورد اول با توجه به شرایط گفته شده مودم تندا رو ارجحیت دادی یا به دلیل قیمت کمترش؟؟؟
    یعنی الان که برای مورد اول میخوایم خرید کنیم با قیمت تقریبا یکسان کدوم مودم رو ارجح میدونی؟؟

برای مورد دوم هم میخوام بپرسم با توجه به اینکه الان مودم دارم و فقط میخوام واحد پایین هم wifi داشته باشم آیا با خرید روتر هزینه کمتری از خرید مودم ایسوز بهم تحمیل میشه یا همون مودم ایسوز قیمتش مناسبتر از روتر هست؟؟؟

ممنون از اینکه وقت میگزارید

غررالکلم ص422
    امتیازها
    1,412
    سطح
    21
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    در بین کیبوردهای مکانیکی زیر 500 تومن ، همون مدل کوگار از بهترین هاست .
    البته کیبورد Razer BlackWidow Expert STEALTH 2014 هم انتخاب خیلی خوبی هست ولی امکانات جانبی کمتری نسبت به مدل کوگار داره.

برای تهیه یک محصول با کیفیت و استفاده از امکانات خاص مدل های گیمینگ و افزایش لذت گیم باید هزینه کرد، این مبلغ هزینه کرد هم به توان مالی کاربر ربط پیدا می کنه. لذا اگر با مبلغش مشکلی ندارید ، بله ارزش داره.
    دوست عزیز ینی بدون هیچ شک و دو دلی cougar 700k رو سفارش بدم؟؟
    مطمعنید که تو محدوده ی 500 هزار تومن هیچ گزینه ای بهتر از 700k نیست؟؟

ببخشید دوباره در مورد این موضوع سوال کردم
    آخه به نظرم پول خیلی زیادیه واسه کیبورد و نمیخام بعدش پشیمون بشم که کاشکی یه چیز دیگه خریده بودم
    دارم سوالی ای خدا...
    ای آشنا با فکر ما...
    ای قادر قدرت نما...
    قسمت چه کردی....این سرنوشتِ...ما خاکیان را؟؟؟
صفحه 40 از 54 نخست ... 30383940414250 ... آخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 531

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع