ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin704 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان امکانش هست دی وی دی رام و رایتر هارو تبدیل کرد به یک دی وی دی پلیر خانگی؟ مصلا الان یه دی وی دی پلیر دارم که برد تغذیه و برد پروسسور جدا از هم و جدا از قسمت لنز و سی دی خان داره.امکان داره مثلا این دو قسمت رو به یک دی وی دی رام وصل کرد و با تغییراتی بشه اجراش کرد؟ یا همون لنز رو میشه روی دی وی دی پلیر انداخت؟
    ممنون
    متاسفانه انجام چنین کاری امکان پذیر نمیباشد و خود من مدلهای زیادی را تست کرده ام و به نتیجه نرسیدم ...
    یکی از دلایل مهم انجام نشدن چنین کاری یکسان نبودن مکانیزم dvd player خانگی و dvd رایتر یا dvd رام کامپیوتر میباشد....
    و خلاصه نشد و فکر نمیکنم که بشود !!!!!
    امتیازها
    1,775
    سطح
    24
    0
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان و اساتید
    من ۲ سال پیش یه تلویزیون oled lg 65ec970t با قیمت زیاد خریدم بعد از کلی تحقیق و مرور سایتهای review با هدف استفاده از آخرین و بهترین تکنولوژی و رنگ مشکی عمیق اقدام به این خرید کردم ولی متاسفانه از چند ماه پیش سایه لوگوهای شبکه های مختلف به طو ر ثابت در گوشه های تصویر یا همون image sticking و هچنین یک هاله سرتاسری به عرض ۲۰ سانت درپایین از چپ به راست به وجود آمده است که البته در زمینه سفید دیده نمیشود ولی در زمینه صورتی یا سبز واضح است.
    شرکت گلدیران از نظر نرم افزاری نتونست حل کنه و گفت باید پنل عوض شه که اونم گارانتیش تموم شده،وقتی اعتراض کردم که چرا باید oledاینجوری بشه گفتن این تکنولوژی جدیده و این مشکل رو داره و شما باید مرتب تعویض کانال میکردید.
    من‌الان یه led سامسونگ‌دارم‌که ۵ سال کار میکنه و دائم روشنه ولی این اتفاق براش نیفتاده،واقعا با این قیمت و تکنولوژی چرا باید این اتفاق بیفته؟
    اگه الان‌من بخوام خرید کنم چه پانلی رو باید بخرم که علاوه بر بالاترین کیفیت تصویر این مشکل image stickingرو نداشته باشه؟
    امتیازها
    10,160
    سطح
    67
    101
    کاربر انجمن
    سلام
    حدودا هزینه تعمیر پاور + مین برد ، تلویزیون سامسونگ سری ۵۰۰۰ چقد میشه ؟

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع